✙SEVENTEAM✙

1.2K posts

✙SEVENTEAM✙ banner
✙SEVENTEAM✙

✙SEVENTEAM✙

@7SEVENTEAM7

Військовослужбовець ЗСУ UA 🇺🇦 soldier garry's mod artist: https://t.co/AxN9rcFAKj Battlefront 2 mod creator

Україна Katılım Şubat 2023
84 Takip Edilen26 Takipçiler
✙SEVENTEAM✙
✙SEVENTEAM✙@7SEVENTEAM7·
@donikroman @SlavaUk777 Оті всі касти людей, що ви в гілці раніше перерахували, страждають так само там.
Українська
0
0
1
17
✙SEVENTEAM✙
✙SEVENTEAM✙@7SEVENTEAM7·
@donikroman @SlavaUk777 Здається після статті Бабеля, людей більше торбує, що Скеля і решта полків сирка поставили навчання о/с на рейки ультранасілія, незалежно від того наркоман чи ні. Тим паче там згадується, що адекватним людям погрожували посидіти з наркоманами в карцері в яких ломка.
Українська
1
0
2
66
Роман Донік
Роман Донік@donikroman·
Хм. У мене таке наївне питання виникло після всього прочитанного за останні дні. Тобто, у нас, наприклад дядько Василь 56 рочків, який має двох дітей та трьох онуків, який пахав все життя і має купу захворювань не оформлених потрібним чином, може бути відправлений в штурмовики?
Українська
28
31
237
23.9K
✙SEVENTEAM✙ retweetledi
1st Separate USC
1st Separate USC@1usc_army·
Так приємно отримувати фідбек нашої роботи 🥰
1st Separate USC tweet media
Українська
85
314
7.4K
184.3K
✙SEVENTEAM✙ retweetledi
Лисиця
Лисиця@AliaSango·
Запрєтіть!!! Запрєтіть у всьому світі ці кольори!! Чес слово, думала раніше що саме крихке у світі то чоловіче его, але в нас є абсолютний переможець - поляк.
Paweł Rybicki@Rybitzky

Taki szczegół: z foto Zełenskiego wynika, że odesłał order Orła Białego ukraińską firmą kurierską Nova Post. A jakie są oficjalne kolory tej firmy? Oczywiście czarno-czerwone🤷‍♂️

Українська
10
3
257
8K
✙SEVENTEAM✙
✙SEVENTEAM✙@7SEVENTEAM7·
@MrToadling @dontcaIImyname_ З усього мілітарі/спорт шмоту обрати саме чорний в основу, щоб постояти в спеку на правому березі, каєф
Українська
0
0
6
172
Пан Жабчик Недоброзвичайний🏳️‍🌈🇺🇦
А тепер серйозно. Може хтось пояснити чому більшість з них в балаклавах, масках і кепках? Вони явно ховають свою зовнішність, аби не можна було описати ні зачіску ні обличчя. ЧОМУ? Вони ж пишаються своєю ідеологією, так чому вони ховаються? В чому суть?
hromadske@HromadskeUA

«Ідея нації — проти деградації», — скандують учасники акції проти Маршу рівності. Вони стверджують, що вийшли «на підтримку української сімʼї» Відео: Вікторія Коломієць, Інна Дубовик / hromadske

Українська
83
52
2.1K
66.8K
✙SEVENTEAM✙
✙SEVENTEAM✙@7SEVENTEAM7·
@Antykvarnyy_K Але ж дієвидло, з рештою, нікуди не зникло і це погано
Українська
1
0
8
1K
Одноосібна спілка "Антикварний каламар"
"Дієвидла" та "неграви" потрібні, щоб врешті ми отримали "ігролади", "скрадання", "мацаки" та "Тінесерди". Так, я дійсно завис на кілька хвилин намагаючись зрозуміти що "неграв" значить, але такі невдалі переклади – ніщо у порівнянні з тим які круті адаптації ми врешті отримуємо.
Ervi@Berthold_Skull

Шо там, адепти дієвидла знову грають у гру *хто перший насрав в вікі той і правий* Вгадайте що буде якщо загуглить

Українська
33
3
107
38.3K
✙SEVENTEAM✙
✙SEVENTEAM✙@7SEVENTEAM7·
Друга хвиля ображених польських підарашек в стрічці. Неймовірно
Українська
0
0
1
15
✙SEVENTEAM✙ retweetledi
Мітра Сурік 💉 ще трохи і поїде мозгами
Знаєте, який сьогодні день? Сьогодні день 0 донатів на реабілітацію🫰✨️ Тому нема шо святкувати. Хутчіш поширте збір, хай ті, у кого є 10 грн побачать цей збір і задонатять send.monobank.ua/jar/4mQCvJQJUk sskuzinaa@gmail.com (для тих, у кого є зайвий долар)
Мітра Сурік 💉 ще трохи і поїде мозгами tweet media
Мітра Сурік 💉 ще трохи і поїде мозгами@mitra_surik

Друзя, тут таке діло, за 2 доби ми зібрали 20000 грн. А вартість реабілітації однієї людини коштує 42400 грн. Тому я без дозволу підняла ціль, і мені навіть не соромно. Соромно хай буде тим, хто не закине гримник та не репостне збір🫵 send.monobank.ua/jar/4mQCvJQJUk

Українська
1
13
14
415
✙SEVENTEAM✙ retweetledi
Joetastic
Joetastic@Joetastic_·
Magic #SIGNALIS
English
23
1.2K
10.4K
168.7K
✙SEVENTEAM✙ retweetledi
のぶなが
のぶなが@November_753·
のぶなが tweet media
ZXX
32
5.7K
65.1K
815.6K
✙SEVENTEAM✙ retweetledi
無風
無風@wufeng589931·
61
無風 tweet media
4
3.1K
28.9K
282.7K
✙SEVENTEAM✙
✙SEVENTEAM✙@7SEVENTEAM7·
@DiVer9393 @Sandy_mustache Ну правильно, подохнеш десь в штурмах під Полтавою, бо не дали "хахлам" поскакать. А потім могли б років через 5-10 Медведчука "обиватєлю" всунути, но рузкая смекалО4Ка так нє работаєт.
Українська
0
0
0
73
Di Ver
Di Ver@DiVer9393·
@Sandy_mustache Так и тупые хохлы не хуя не получат они не будут приняты в НАТО и ни куда хотя называют себя факингшитом европы. Нахуйй было скакать? Что бы потом ныть нахуя русские это делают?
Русский
16
0
12
2K
Усы Пескова
Усы Пескова@Sandy_mustache·
Спустя 4 года войны есть у кого-то из z-патриотов логичный ответ на этот, казалось бы, очень простой вопрос?
Русский
102
252
1.9K
89.6K
✙SEVENTEAM✙ retweetledi
IIIIV.
IIIIV.@34mmComposite·
RM Variants
IIIIV. tweet media
English
1
122
1.4K
15.4K
✙SEVENTEAM✙
✙SEVENTEAM✙@7SEVENTEAM7·
@ne_puritanka @babkazistvolom Дійсно, адже ця неймовірна історія насправді варта екранізації, бенгер про незламність українського духу закордоном.
Українська
1
1
40
1.3K
maggot brain
maggot brain@ne_puritanka·
@babkazistvolom Я їздила не жопу гріти, а до лікаря. Мені шкода, що ви робите висновок, що мій пост про ненависть очима чи якусь боротьбу. В будь-якому разі повага вам за службу
Українська
4
0
51
6.9K
maggot brain
maggot brain@ne_puritanka·
В суботу моя черга до Кишинева в аеропорту на чекін була поруч з чергою до Москви-Внуково. За ці всі роки я ніколи не переживала настільки багато огиди і такої фізичної близькості з руснею. Я дивилася на обличчя українців і водночас на обличчя русні, не розуміючи, як інші народи можуть нас плутати.
Українська
123
25
566
58.9K
✙SEVENTEAM✙ retweetledi
Вже Як Є
Вже Як Є@VzheJakYe·
Що ви робите з FPV дронами які вас не в’єбали? Я знімаю камеру, батарею і кота)
Вже Як Є tweet media
Українська
10
8
283
3.8K
Paul Mort
Paul Mort@paul_mort·
@Tonny52337430 А мене перепають у сервітора-копача бліндажів, щоб до хуя не піздв😭😭😭
Українська
2
0
3
104
Brave Samurai
Brave Samurai@Tonny52337430·
Свій подальший військовий шлях бачу так: Примарх почитуючи мій тг називає мене в жарт теоретиком війни. Далі мене запаюють в дредноут. Воюю у складі банди від Ока Жаху до Мальстрьома, але більшість часу просто сплю в анабіозі.
Serhii Sternenko@sternenko

Стисло у інфографіці про зміни у армії. Це тільки початок! Ще більше розповів у відео: youtube.com/watch?v=0qMeMV…

Українська
7
1
103
5.5K