@jgwsyu_214 W końcu ktoś normalny, dziewczyno poprawiałaś mi dzień. Nie mogę już słuchać tych zacofanych zjebów, całe anglojęzyczne QSMP community jest w chuj toxic.
ale z jakiego powodu chlop 21 lat mial zrywac kontakt z laska ktora mu sie podobala tylko dlatego ze miala 17 lat tf to nie jest 25 i 17 albo 23 i 15 tylko 21 i 17, to jest bardzo normalna roznica wieku. drama z pizdy, wspolczuje mu ze nie moze byc szczesliwyxd
@doomie0@ranpcss Niech już zamkną ten serwer w pizdu, kurwa żeby wyrzucać ziomka za takie coś. Ciekawe kogo nastepnego czeka cancel, już się nie mogę doczekać żeby poczytać sobie te wypociny upośledzonych dzieci.
@ranpcss Już został wyjebany ale imo to był strzał w kolano ze strony qsmp, bo dosłownie nic wielkiego nie zrobił. Dziewczyna już kończyła liceum i zaczynała dorosłe życie więc nie rozumiem. Trzy lata różnicy to nie jest dużo a oni traktują go jak najgorszego przestępcę
@Julita1195411@gwiazdkiwzylach@ranpcss Dosłownie, aż się gotuję w sobie jak widzę tych zjebów piszących jaki to mają do niego niesmak. No japierdole nie mogę na to patrzeć. Ja mam na przykład niesmak do adminów za to że go wyjebali z qsmp. Może lepiej jakby zamknęli ten serwer w pizdu bo zaraz każdy dostanie cancel XD
@gwiazdkiwzylach@ranpcss Ale o czym wy pieprzycie. 3.5 różnicy wieku to nie dużo. Nawet nigdy się nie spotkali! A przeżywacie jakby pisał z 14 latka. Ile wy macie lat? Nie mówiąc o byciu takimi chorągiewkami od fana do pajaca
@_hellodearth_ szczerze to ludzie robią trochę za dużą afere z tego... 17 latki mają już swój mózg, gdyby ta osoba miala 18 lat nikt by o tym nie mówił
JAPIERDOLE ‼️
Mój syn zjadł dziś 13 pączków z Biedronki i właśnie trafił do szpitala. Broń boże nie jedzcie tego obrzydlistwa to sama chemia! Maciek jest przytomny, ale kontakt z nim jest utrudniony.
@127only Proszę wybaczyć ale mimo tego że zajebiście się bawiłem czułem się fizycznie wyczerpany i totalnie muszę naładować baterie żeby robić dalej streamy po 8/10h (wyświetliło mi się to na głównej po wejściu na Twitter btw XD)
Śmieszą mnie ludzie, którzy spinają się o to, że ktoś popłakał się na koniec #yflsmp2 Nigdy się nie wzruszyliście na jakimś filmie/serialu czy przy książce?
Nic mnie miało już nie wskrzesić XDDD
Wyszło tak, że w miesiąc zrobiła to najlepsza edycja serwera minecraft jaki kiedykolwiek widziała Polska. Powiedziałem już wszystko co mogłem powiedzieć ale po raz tysięczny dziś, po prostu dziękuje każdemu za całe #yflsmp 💜💜💜
@young_multi Nie ma słów którymi bym opisała to co stworzyliście. Widać że nad serwerem pracowało dużo zajebistych osób. Do tego smp nie miało momentu nudy. Zawsze coś się działo i codziennie oglądając streamy miałam uśmiech na twarzy. DZIEKUJE i czekam zniecierpliwiona na wiecej kontentu❤️
emocje troche opadły więc chciałem podziękować każdemu twórcy oraz widzom za zaangażowanie w yfl smp 2. stworzenie takiego serwera zawsze było moim małym marzeniem jak byłem jeszcze młodszy i w końcu miałem okazje zebrać zajebista ekipe, zeby ten pomysł zrealizować. contentowo i zasiegowo przebiliśmy pierwszą edycje czego totalnie się nie spodziewałem i jestem za to bardzo wdzieczny. na twitterze yflsmp wleci pozniej jakis szerszy post podsumowujący. do następnej edycji (oby)!