EnChik

4.4K posts

EnChik banner
EnChik

EnChik

@dcsync

scientia potentia est

Ukraine, Baghdad Joined Ağustos 2014
236 Following29 Followers
вікуся
вікуся@nensi_mur·
@Shlakoblokk працюю з автодилером фольців, і для контенту ходжу в зону ремонту, щоб кошмарити дядьків
Українська
2
0
9
443
вікуся
вікуся@nensi_mur·
у стошніків на роботі кожен раз хепі хаус коли я заходжу зі штативом і мікрофонами
Українська
1
0
65
4.7K
мишуньківський простір 🇺🇦
🌗 Плоха харашо харашо плоха Я не знаю де жить, не знаю хто я, що мені цікаво, не знаю ким хочу бути, не знаю як хочу жити, не знаю що відчуваю
мишуньківський простір 🇺🇦 tweet mediaмишуньківський простір 🇺🇦 tweet mediaмишуньківський простір 🇺🇦 tweet mediaмишуньківський простір 🇺🇦 tweet media
Українська
21
0
134
6.4K
EnChik
EnChik@dcsync·
@xypishua я вже так розлінився шо всі коміти летять через агента
Українська
1
0
0
106
хатня миша
хатня миша@xypishua·
За вікном шось гучно уїбало. Я: 👀 git commit -m”123” git push 😌
10
1
116
6.5K
EnChik
EnChik@dcsync·
@thebee_man @Nik_attica о, вундерфафля ще та тобто просто стрім але в портативку інпут лаги є?
Українська
1
0
0
57
бджолунич
бджолунич@thebee_man·
За можливість пограти на плойці дякую @Nik_attica, яка підігнала цю штуку. Працює по-всякому, але ж працює
бджолунич tweet media
Українська
2
0
21
601
бджолунич
бджолунич@thebee_man·
Нарешті зміг пройти експедицію. Розвіяв майже весь свій скептицизм щодо гри, бо це справді унікальна штука в наративному, візуальному та ігроладному планах. Хочеться щоб ігри частіше відчувалися так, наче їх мріяли зробити.
бджолунич tweet mediaбджолунич tweet mediaбджолунич tweet mediaбджолунич tweet media
Українська
5
1
141
5K
Wenden
Wenden@WendenGall·
Я вам казав, що спроби організувати блокаду Криму з повітря ні до чого не призведуть? Росіяни організували пости та патрулі вздовж трас, які збивають українські дрони. Протидія – знайдена. Росіяни за кілька тижнів зобили те, чого Україна не може зробити вже чотири роки – правильно організувати ППО. По Україні російські дрони пролітають тисячу кілометрів, а в Росії їх знищують за сотню-другу. Одна з основних причин – корумпована і самодурна система влади. Система, яка не здатна змінити ситуацію на полі бою, та НЕ ХОЧЕ закінчувати безнадійну і безперспективну війну, щоб не втратити казкові корупційні доходи від війни.
Українська
35
35
170
17.5K
EnChik
EnChik@dcsync·
@despair_chan бля обожнюю дивитись як такі як ви позоритесь в інтернеті своєю тупістю
Українська
0
0
6
397
EnChik
EnChik@dcsync·
@bohdander навіть УМОВНО допускаємо що так, шо тоді? які дії?
Українська
0
0
2
391
EnChik
EnChik@dcsync·
@HelenDemianchuk я клінічне застереження
Українська
1
0
0
34
Helen Demianchuk
Helen Demianchuk@HelenDemianchuk·
ви шо всі здорові? я не вірю
Українська
2
0
1
421
Helen Demianchuk
Helen Demianchuk@HelenDemianchuk·
у когось є якісь знижки на аналізи в Ділу?
Українська
11
0
11
4.6K
mRr3b00t
mRr3b00t@UK_Daniel_Card·
working on something.....
mRr3b00t tweet media
English
9
0
73
6.1K
EnChik
EnChik@dcsync·
@_____3P_____ m3 air - не вилазить з сну і отримує чорний екран який нічим не фікситься крім хард ребуту і сейф мод не допомагає m4 pro просів по батареї таке відчуття після цього апдейту я б почекав 27
Українська
1
0
2
340
ЗП
ЗП@_____3P_____·
На що з цього оновлюватись на Tahoe чи на якусь новішу Sequoia? Я не шарю і мені впадлу витрачати час. Просто скажіть, я в вас вірю
ЗП tweet media
Українська
13
0
12
6.9K
EnChik
EnChik@dcsync·
@Vladinsn @kimhvik2 не забудь купон на бензик взять шлюха
Русский
0
0
0
48
EnChik
EnChik@dcsync·
@Djamah безугла
Русский
0
0
0
197
Djamah
Djamah@Djamah·
Треба ідеї, кого покликати на розмову на наступний DOU day ?
Українська
65
1
145
17.2K
EnChik
EnChik@dcsync·
@podilhappymeal бля у тебе всі довбайоби якшо шо в стрічці
Українська
0
0
10
1K
Pødilskě padlø
Pødilskě padlø@podilhappymeal·
До DOU тільки деякі люди знали, що Портніков довбойоб
Українська
15
10
419
21.2K
EnChik
EnChik@dcsync·
@vladJavaScript чи є у вас огляд 5 серії на б58? Хочеться взяти в рестайлі (2021-2022) але шось дуже стрьом шукається
Українська
0
0
0
48
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Мені, як колишньому програмісту, дуже подобається модульність. Напевне тому я захоплююся В двигунами BMW. Тіпи створили модуль у вигляді циліндра об'ємом 0.5 літри з однаковою геометрією (82×94.6 мм) і складають в ряд з таких модулів різні двигуни: В38(3 циліндри), В48(4 циліндри) і божественний В58(6 циліндрів). Краса, хіба ні?
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Українська
22
0
102
18.8K
EnChik
EnChik@dcsync·
@chere6nja случайно созданая организация
Русский
0
0
3
221
Пан Черешня 🍒
Пан Черешня 🍒@chere6nja·
Тіп, який три роки заливав спільним знайомим, що служить в ССО виявився співробітником Служби Судової Охорони 🚬
Українська
48
32
1.7K
58.5K