Post

Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
2 тижні у мене Джимні і, як ви розумієте, це якраз 2 тижні лютого морозу і єбейшої ожеледиці. Повноцінну статтю про мій досвід з Джимні напишу певно в березні, а поки мої перші спостереження: - Більшість питають як мені part-time повний привід адже там треба включати і виключати передній привід руками. Я купив хороші зимові шини Bridgestone DV-M2 то ж більшість часу їзджу на задньому приводі - система стабілізації справляється. Передній включаю тільки у дворах і на парковці. Важіль вмикання переднього приводу механічнний - тобто ти відчуваєш, як тяга задіює муфту яка включає передок. Дуже класні відчуття - такі металеві, справжні. - Машина супер компактна: мене вже полюбили діди на офісному паркінгу адже я можу машинку вщимити там, де інші не можуть (приклад на фото) - На ходу одразу відчуваєш, шо машина на рамі і на двох мостах. Її тіліпає і підкидає - таке враження ніби авто під тобою живе своїм життям. Хто колись їздив на УАЗі, той пойме, про шо я. З іншої сторони: двигун тихий, коробка - автомат, світло саме вмикається, клімат-контроль працює як треба і все це додає комфорту. А розуміння того, шо ти можеш проїхати майже по любій дорозі, дає відчуття впевненості. У Львові це зараз дуже актуально, бо у дворах не дороги, а якийсь танковий полігон. - Розхід 11.1 як видно з фото, але це з виїздом на будівельний майданчик і забавками там в колії від бетоновозів на пониженій передачі. Загалом чесний розхід в такі морози з прогрівами 10.5 і мені ок, бо Ford Focus 2 в таких же умовах жер у мене 11.5. - Власники інших Джимніків машуть і моргають фарами тобі, а ти машеш і моргаєш їм))) - Мені з моїми 191см їздити нормально: висока посадка компенсує не саме зручне сидіння. На дальняк звичайно це каторга, але для міста норм. В трьох також цілком комфортно: ми з дружиною спереду, а мала в дитячому кріслі чудово поміщається за нами. Інше заднє крісло складаємо і використовуємо як багажник. - Тестували на буд майданчику повний привід, поніжайку і систему контроля тяги: головне не сісти на брюхо, а зі всім іншим Джимнік справляється: в статті будуть відео. - Машина має купу місць де ви можете вкрутити аксесуари. Я замовив з алішки полички і підстаканники: встали ідеально :) Підстаканнини вкручуються болтом в стандартні пази.
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Українська
37
7
306
31K
Скунс Микола
Скунс Микола@skuns_mykola·
@vladJavaScript мрія, але жИнка проти і того скоріше за все прийдеться брать равчик
Українська
1
0
3
843
A N
A N@AN_ziga·
@vladJavaScript я би бокс на дах поставив для дальніх поїздок
Українська
1
0
1
544
космодесант осбб
@vladJavaScript там нема рідних підстаканників? вайб моєї старої Е90 де треба було каву ставити в задній підлокітник, гг
Українська
1
0
0
1.3K
Pidkopai
Pidkopai@pidkopai·
@vladJavaScript Я перепрошую. Ручкою з салону увімкнути повний привід це якась складність? А ви точно дембель з армії чи то просто нік красивий?
Українська
1
0
0
403
юрист твого лікаря
юрист твого лікаря@OTrohimenk11641·
@vladJavaScript Власник хюндаю з затуленими номерами ВС певне був не дуже щасливий, що у вас така не велика Сузука🤣
Українська
2
0
7
1.2K
Oles
Oles@Oles_the_third·
@vladJavaScript Ідеальна друга машина для сім'ї та розваг. З мінусів тільки умовна можливість їздити трасою та мала вантажопідйомність.
Українська
1
0
3
468
SGonsalles 🇺🇦 🇺🇲
SGonsalles 🇺🇦 🇺🇲@SGonsalles·
@vladJavaScript ось тільки ціна має бути вдвічі меншою - 12 тис, як в Індії і решті країн третього світу...
Українська
1
0
3
596
Da Su
Da Su@NeDaSu001·
@vladJavaScript Туди б дизель і ціни б не було
Українська
3
0
3
1.7K
PechuL
PechuL@pechul_av·
@vladJavaScript У мене в продавця джимні. На риболовлю заїжджає/виїжджає майже всюди😁
Українська
1
0
2
252
бомж
бомж@sniper_rednecks·
@vladJavaScript і даром не сяду в таке але то на мій смак
Українська
0
0
1
296
Dmytro
Dmytro@Gubarzhevskiy·
@vladJavaScript Є фото другого ряду сидінь?) Думав 3-дверні версії тільки на 2 місця
Українська
1
0
1
1.5K
Dmytro
Dmytro@ramzes_vii·
@vladJavaScript Завжди із захопленням дивився на Джиммі...але з сім'єю з чотирьох людей це безперспективно) тому маю вже 7 років Вітару на 140 коней, жодного разу машинка не підводила...тільки ТО...третя Сузукі вже і всі без проблем
Українська
0
0
1
258
Share