Charkiw💙💛🇺🇦

6.7K posts

Charkiw💙💛🇺🇦

Charkiw💙💛🇺🇦

@RadaHrda

Ukraine Se unió Ekim 2024
63 Siguiendo80 Seguidores
Charkiw💙💛🇺🇦
@pogrebeckij Не хочу більше чути європейських політиків про вступ України до ЄС. Коли Європа буде готова прийняти Україну до свого союзу, тоді, і тільки тоді, хай європейські політики відкривають свого рота. А зараз це просто пусті балачки. Це не Україна, не готова, це Європа не готова.
Українська
0
0
0
19
Сергій Погребецький
Вступ України та Молдови в ЄС більше не буде синхронним, а залежатиме виключно від реальних результатів кожної держави, — президентка ЄК Урсула фон дер Ляйєн. "Я вважаю, що процес, заснований на заслугах, набагато кращий для Молдови, ніж термін "якомога швидше" (as soon as possible - ред.). Тому що "якомога швидше" ні про що не говорить. Але процес, заснований на заслугах, чітко вказує вам на основи нашої методології, що було погоджено всіма 27 державами-членами", - зазначила вона. Іншими словами: Україна пасе задню! То нам три роки до повномасштабного вторгнення дороги заважали закони приймати до вступу до ЄС, потім війна, потім Угорщина, потім Династія, тепер Польща. Якось непомітно проскочили Болгарія та Румунія. Хто нам далі заважатиме робити "домашнє завдання"?
Сергій Погребецький tweet media
Українська
67
47
114
6.7K
Charkiw💙💛🇺🇦
@Debate_Vault Не люблю такі провокативні питання. Я підтримую Україну, така доля, в важкі часи для країни президентом України є Зеленський. Але незалежно від прізвища, від помилок цього говнюка, підтримую Україну, підтримую ЗСУ, підтримую президента
Українська
0
0
0
4
DebateVault 🧠
DebateVault 🧠@Debate_Vault·
Do you SUPPORT President Zelensky? A) Yes B) No
DebateVault 🧠 tweet media
English
1.5K
158
1.1K
23.4K
Charkiw💙💛🇺🇦
@AnnaElzbietaM @uanews3 Німеччина в ЄС. І Польща зі своєю бандитською армією Крайова також в ЄС. Угорщина - союзник нацистів, Італія - в ЄС.....
Українська
0
0
0
11
Anna M
Anna M@AnnaElzbietaM·
@uanews3 Z Banderą i bandytami z UPA na sztandarach do Unii i NATO nie wejdziecie. Nigdy nie pluj do ręki ,która Cię karmii. A Wyście napluli. Cały set teraz się dowie o ludobójstwie na Ukrainie i kogo Wy gloryfikujecie.
Polski
3
1
4
96
Одеса-Сатира®✙
Гройсман теж повертає польського ордена Лицарський хрест Ордена Заслуг. Бо уся Україна підтримує свого Президента. Нас не можна принижувати. Цей процес вже не зупинити. Навроцький знецінив польські державні нагороди. Вони стали тягарем.
Українська
253
79
600
11.8K
Charkiw💙💛🇺🇦
@uanews3 Сьогодні слухала одного бувшого міністра Польщі. Від цього скандалу Польща багато втратить, Україна не втрачає нічого, але нічого й не придбає, виграє росія. Ну думаю, не багато росія не виграє. Ми підтримуємо не президента, ми захищаємо право України бути Незалежною державою
Українська
0
0
0
5
Charkiw💙💛🇺🇦
@mstokmen @EugeneSakal ?????? Польща в 1919-1922 році розділила з росією Україну. В 1944-1947 знову Польща з росією ділили Україну. Ви хотіли б зараз розділити Україну, але щось пішло не так. Ви тому біситися зараз?
Українська
0
0
3
27
Marcin S
Marcin S@mstokmen·
@EugeneSakal Rozmawianie o historii z Ukraina🇺🇦 to jak z 🇷🇺 Dla jednych II WŚ się zaczęła w 41 jak ich nagle napadł 🇩🇪, dla drugich wołyń to była wojna z 🇵🇱 nawet do końca nie wiadomo czy ich winić, skoro przez cały tok nauczania nie mieli kontaktu z rzeczywistą historią.
Polski
2
0
1
237
Євген Сакал
Євген Сакал@EugeneSakal·
Найтупориліше в дискусії з поляками в твітері це те, що дискутувати власне нема з ким :\
Українська
53
11
314
6.5K
Charkiw💙💛🇺🇦
@EugeneSakal Прийшов час залишити їх на самоті. Ігнор. Їм потрібно побути зі своїми тараканами в голові на самоті. Навчитися поважати себе і інших.
Українська
0
0
0
39
Charkiw💙💛🇺🇦
@uanews3 Так, прийшов час залишити поляків в самоті. Українці, які зараз перебувають в Польщі, у вас є вибір. Повернутися, виїхати в іншу країну, залишитися. Це буде тільки ваш вибір.
Українська
1
0
0
114
Одеса-Сатира®✙
Не звертайте вже уваги на польських політиків. Вони ображаються взагалі на все. Забрали орден в Зеленського , бо образились. Зеленський повернув Ордена - образились. Чи менше ми на них реагуємо, тим менше вони будуть ображатися. Дякуємо громадянам Польщі за допомогу. Ну й все.
Українська
238
142
1.7K
23.9K
Charkiw💙💛🇺🇦
@i99424 @Vit_Ovchar Ми вже це чули. "Украина 8 лет бомбила Донбасс. Маленького мальчика как Искуса прибили к доске". 🤦 Вам потрібно дати час побути на самоті.
Українська
0
0
0
64
warto być przyzwoitym
@Vit_Ovchar UPA -OUN mordowała okrutnie ludność cywilną. AK nie. Żal mi was, że tylko na takie bydło, gwalcicieli kobiet, okrutnych oprawców dzieci, również nienarodzonych, tych co wbijali małym dzieciom gwoździe w główki, kobietom w ciąży rozpruwali brzuchy, zastępując nienarodzone kotem..
Polski
3
0
3
335
Vitalii «Donetsk» Ovcharenko 🇺🇦
І Армія Крайова 🇵🇱 і Українська Повстанська Армія 🇺🇦 воювали за свою правду. Чи були вони всі ідеальні? Ні! Чи є вони героями для свого народу? Так! То був важкий для обох народів час випробувань. І Гарячим головам по обидва боки кордону варто памʼятати, що від розʼєднання польсько - українського добросусідства виграє, як завжди, лише тоталітарна Росія!
Українська
602
60
739
39.5K
Charkiw💙💛🇺🇦
@TomDab1989 @Vit_Ovchar Що ми точно знаємо. Це те, що потрібно поляків залишити на самоті зі своїми тараканами в голові. Вам потрібно побути наодинці. І навчитися поважати себе і інших.
Українська
0
0
0
11
Tom Dabrowski
Tom Dabrowski@TomDab1989·
@Vit_Ovchar Nie myślałeś nigdy dlaczego zarówno Polscy jak i zagraniczni historycy (np. Snyder) jasno stawiają sprawę, że UPA brała udział zarówno w Holokauście jak i ludobójstwie Polaków oraz była zbrodniczą organizacją, a tylko Ukraińcy o tym nie wiedzą? Ktoś was chyba okłamuje.
Polski
1
0
26
293
Jigen
Jigen@DynowiecMateus3·
@MaggDanos @Vit_Ovchar UPA zabijała Ukraińców z tego co wiem wtedy kiedy przykładowo Polak z Ukrainką byli małżeństwem i odwrotnie , robili czystki o to z tym chodziło
Polski
1
0
0
38
Charkiw💙💛🇺🇦
@MaggDanos @Vit_Ovchar Десь ми це вже чули. А, "Україна 8 років бомбіт Донбас". А це УПА забороняла на Волині українські школи, церкви, мову? Це УПА провела операцію "Вісла"? Це УПА вбивала, виколювала очі українцям, не армія Крайова? Це українці бомблять самі себе? Ви точно брати кацапам
Українська
0
0
0
23
Magdalena
Magdalena@MaggDanos·
@Vit_Ovchar UPA zabijała też Ukraińców, tych sprawiedliwych, którzy ratowali i nie chcieli zabijać. Jak możecie czcić morderców tych prawdziwych bohaterów? Morderców także waszych rodaków.
Polski
2
0
13
303
Charkiw💙💛🇺🇦
@User166330264 @Vit_Ovchar Територія Волині була окупована Польщею. І хто перший це визнає і визнає, це росія і Німеччина. Армія Крайова робила етничні чистки. Влада Польщі забороняла українську мову, церкви, школи. Про операцію "Вісла" нагадати??????
Українська
2
0
2
34
User1
User1@User166330264·
@Vit_Ovchar Nie na tu żadnej symetrii. Armia Krajowa była najwieksza organizacja zbrojna, antynazistowska, na terenach okupowanej Europy. Dlatego nikt na swiecie, nie ma z nią żadnych problemów. UPA dokonywala czystek etnicznych, na międzynarodowo uznanych, za czesc Polski terenach.
Polski
2
1
42
400
Charkiw💙💛🇺🇦
@Vit_Ovchar Якщо вже казати правду, то від польсько-українського скандалу постраждає тільки Польща. Україна не виграє, але і не постраждає. Ми вважаємо армію Крайова вбивцями і бандитами, але ми не вказуємо полякам як назвати їх вулиці. Полякам потрібно навчитися поважати себе і інших.
Українська
0
0
0
49
Charkiw💙💛🇺🇦
@KHegemon @krapkinadi @FraLorik По-перше, ви передали Україні стару американську зброю, замість старої вам американці надали нову. Наші танки їздять на дизелі, і заправляємося ми в іншій країні. А без польських яблук ми якось проживемо.
Українська
0
0
5
18
Krwawy Hegemon
Krwawy Hegemon@KHegemon·
@krapkinadi @FraLorik Tyle tylko, że Polska nie dość że uzbraja ukraińską armię to na dodatek ją finansuje oraz przekazuje na Ukrainę benzynę. Do tego hub w Rzeszowie obsługuje 80 proc. wszystkich dostaw z innych krajów na Ukrainę. Tak więc mamy prawo wymagać. Chcecie sobie radzić bez Polski?
Polski
6
0
1
239
laralara
laralara@FraLorik·
Ось дивіться, В.О.Зеленський дав назву УПА - забрали орден. В.Ющенко присвоїв Героя України С.Бандері - не забрали, порошенко видав указ про прирівняння воїнів УПА до ветеранів другої світової - не забрали. То може справа не в УПА … ??? Роман Аксельрод
Українська
140
311
3.2K
66.6K
Charkiw💙💛🇺🇦
@KHegemon @krapkinadi @FraLorik Так, хочемо. Ви думаєте не зможемо без Польщі? Зможемо. А чи зможете ви без України, побачимо.
Українська
0
0
3
18
Charkiw💙💛🇺🇦
@KHegemon @FraLorik Українці ніколи не вважають за потрібне вказувати іншим, що їм робити. Ми вважаємо армію Крайова вбивцями і бандитами, але ж ми не вказуємо полякам, що їм робити, і як їм називати свої вулиці. Яке право поляки мають вказувати іншим, як жити?
Українська
1
0
3
36
Krwawy Hegemon
Krwawy Hegemon@KHegemon·
@FraLorik Hipotetycznie. Ukraina pomaga rosyjskiej armii sprzętem jak i finansowo. Prezydent Rosji jednemu z oddziałów nadaje imię Stalina. Ukraińcy źle by to odebrali. Tak czują się Polacy, bowiem Polska i Polacy byli dla UPA wrogami. Zelenski mógł formacji nadać imię tego człowieka.
Krwawy Hegemon tweet media
Polski
15
0
17
2.8K
Charkiw💙💛🇺🇦
@FraLorik Це внутрішні справи Польщі. Давайте заспокоїмося, віддійдемо подалі і подивимося чим в Польщі все закінчиться. Повернемося, коли поляки навчаться поважати себе і інших
Українська
0
0
0
5
Charkiw💙💛🇺🇦
Charkiw💙💛🇺🇦@RadaHrda·
@pan_dok "Меня легко обмануть (надуть). Я и сам обманываться рад (надуваться)." - путин. Почему бы путину не вывести войска с Крыма, со всей территории Украины. Почему ещё бы не прикинуться дурачком, что его обманули?
Русский
0
0
3
17
Pan Doktor
Pan Doktor@pan_dok·
Лукашенко заявил, что «Путина обманули, и он отвёл войска от Киева». Зачем врать? Ничего он не отвёл. Они были не в состоянии передвигаться, так на металлолом и пошли. P.S. Почему они считают хорошей стратегией, твердить, что их Путин такой дебил, что его 27 лет все «обманывают»?
Русский
19
53
498
14.4K
Charkiw💙💛🇺🇦 retuiteado
восхищённый болгарин™
В Харькове во время тушения пожара после российского удара, россияне ударили второй раз – по спасателям. Погибло пять человек. Это их любимое занятие – бить повторно по спасателям, бить по машинам скорой помощи, бить по людям на лодках спасающихся после наводнения от взрыва Каховской ГЭС, бить по вокзалам во время эвакуации. Россия каждый день, каждую минуту доказывает что она государство террорист. Соболезнование семьям героям.
Русский
18
149
640
10.1K