
Qbik
3.4K posts


@liaoaxx @kuba19r20 @S_Warowny XD nie no kurwa sklad napakowany solidnymi zawodnikami wypierdala się na Paragwaju i Australii. Z czym do ludzi
Polski

@MM_Brewson @PolskaCelta między 21, a 25 rokiem życia wygląda, jakby postarzał się przynajmniej o dobre 15 lat
Polski

@PolskaCelta Jeszcze ze dwie szanse ma biorąc pod uwagę jego wiek i pozycję.
Tak wgl to byłem pewny że on ma ze 36 conajmniej 😮
Polski

@Janusz38405652 @Lewy_Legionista Jak inne kluby wyciągają takich gości, w sezon ich wartość rośnie kilka razy, to każdy pieje z zachwytu nad skautingiem, a jak Legia weźmie takiego to skandal XD
Polski

@Lewy_Legionista Zajebisty transfer,jeszcze tylko zawodnika z 6 ligii angielskiej,3 ligii rumuńskiej no i reprezentanta wysp bezludnych i można zaczynać sezon!
Polski

Robert Deziel Jr. już w Warszawie. Ten amerykański obrońca z wiodącą lewą nogą swoje europejskie przetarcie zaliczył w akademii Realu Madryt. Był pewną postacią w drugiej drużynie Bayernu Monachium w IV lidze niemieckiej.
Ciekawy zawodnik do stopniowego wprowadzania, być może ze sporym potencjałem. Podobnie jak w przypadku Arreiola.
Co myślicie o tym ruchu transferowym?
#LegiaWarszawa #RobertDezielJr

Polski

@FlakPalmer @NicoDziakson Ogolnie czuje się oszukany po wyjebaniu 12zł na ten produkt
Polski

@StranoMariano @Transfery_ Adidas nie pozwala na wykorzystanie trefoil w domowych strojach
Polski

@Transfery_ Niewykorzystanie w jubileuszowej koszulce logotypu trefoil to kardynalny błąd
Polski

@cinkrofcentrum Tam pod wpisem to jakieś same facebookowe komentarze XD co się stało z tą platformą
Polski

dziennikarz cwel a janusze się przypierdalaja do grabary co za pojebance
Transfery Piłkarskie@Transfery_
🎙 - Rozmawialiśmy z Kamilem Grabarą o bramce Przemka Wiśniewskiego. Kamil, mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale powiedziałeś: "Jak ja bym takiego gola puścił, to byście ze mną jechali."Tak się zastanawiam, dlaczego? Przecież to był piękny strzał, praktycznie nie do obrony dla bramkarza. 🗣 🇵🇱 Kamil Grabara odpowiada: "Przykro mi, bo myślałem, że rozmawiamy prywatnie, ale widzę, że prywaty tutaj nie ma..." ℹ️ TVP Sport
Polski

@TheMrOstry @TomekSosna1 @Kosowsky_ Nie no ta gra jest blisko. Nie podali daty, żeby nie zabić sobie hype’u na Wolverina. Pojawi się w Q1 2027 albo w grudniu, ale w to wątpię przez bliską premierę GTA
Polski

@TomekSosna1 @Kosowsky_ Napisali in development. Gra wyjdzie zapewne w 2028. Stąd ani grafika dopieszczona ani ogólny feeling. Mimo że bazują na dwóch poprzednich GoW.
Polski

@koniec_promocji @Elcia13429373 @paweljablonski_ @BiuroRPD @MHornaCieslak albo nigdy w szkole nie uzyskała średniej powyżej 4.0
Polski

@Elcia13429373 @paweljablonski_ @BiuroRPD @MHornaCieslak Rozumiem że mamusia jednego z cymbałów klasowych?
Polski

Niebywałe.
Lodziarnia w Pszczynie od lat nagradzała najlepszych uczniów – ale właśnie się to skończyło – po interwencji @BiuroRPD.
Rzeczniczka Praw Dziecka @MHornaCieslak uważa bowiem, że akcje promocyjne i filantropijne uzależniające nagrodę od ocen na świadectwie mogą nieść za sobą negatywne skutki społeczne. Biuro Rzecznika argumentuje, że inicjatywa „lody za pasek” może potencjalnie naruszać prawa dziecka, generować nadmierną presję psychiczną, promować niezdrową rywalizację oraz prowadzić do wykluczenia rówieśniczego.
Co Państwo sądzicie o argumentach Pani Rzecznik?

Polski

@lysy_z_marvela Wypuszczanie wszystkiego na wrzesień byle nie wejść w okno premiery GTA 🙄
Polski

"Ja zanim jeszcze się pożegnam, chciałbym coś powiedzieć dla widzów. Słuchajcie, wyczekujcie ogłoszenia drużyny LoLowej (chodzi o ENC), bo naprawdę będzie mocna i jestem pewien, że będziecie z niej zadowoleni. Wiecie co, ogłoszenie będzie mniej więcej za jakieś 2-3 tygodnie. To jest jeszcze dopinane. Skład jest dopięty." ~@RuRiX_
#POLSKAGUROM
Polski

@ShitpostRock2 This fighting can acutally be good if enemies and bosses do smth more then just taking hits from Geralt
English

Idk why it’s so hard for Witcher fans to admit the combat is mid, i love nearly all elements of witcher but i think we can all agree combat is BY FAR the weakest part of the game
Sly(DaCrumbsideReferee)@sly0131
@babadoookie Just better than you
English

@BkFilip @SzJadczak I ma 3 synów co jest bardzo istotnym elementem całej układanki
Polski

Drodzy Kibice Lechii Gdańsk! Paolo Urfer Was okłamuje.
Po pierwsze tak bardzo kocha Lechię, że wcześniej próbował kupić Wisłę Kraków i Śląsk Wrocław. W obu przypadkach rozmowy zerwano, gdy właściciele klubów prześwietlili Urfera i jego powiązania.
Po drugie sponsorzy nie chcą przychodzić do Lechii z innego powodu niż opisuje to Urfer. Paolo Urfer twierdzi, że to wina mojego artykułu na jego temat. Ale to twierdzenie zostało obalone przez pracowników Lechii podczas procesu, który sam Urfer mi wytoczyl. Poproście Urfera żeby zgodził się na jasność procesu, a będę mógł wam napisać więcej.
Po trzecie Urfer nie chwali się że pracował dla klubów w Rosji i nie chwali się że za grube miliony kupił pałac pod Kijowem. Po co? Tego też nie mówi.
Po czwarte od kilku lat Urfer walczy jak lew, żeby nie ujawnić, skąd ma pieniądze w tym swoim funduszu. Podczas procesu jego obrońca Maciej Ślusarek krzyczał i tupał, żeby zablokować odpowiedzi Urfera na ten temat. I mu się udało. Urfer zyskał. Lechia i Gdańsk straciły. Bez ujawnienia tych informacji nie ma szans na zdobycie sponsorów na poważnym poziomie.
Po piąte takie pisma, jak to napisane przez Urfera, pisali ostatnio Marzena Sarapata i Damian Dukat z Wisły Kraków. Oni też próbowali szczuć na dziennikarza, na PZPN i wszystkich dookoła. Kibicom Lechii życzę, żeby w tym przypadku historia się powtórzyła. Wiemy gdzie dziś jest Wisła, a gdzie są dukat i Sarapata. Ale żeby tak się stało musicie trochę pomóc szczęściu. Zmiany same się nie dokonają...
Lechia Gdańsk@LechiaGdanskSA
[Kᴏᴍᴜɴɪᴋᴀᴛ] Poniżej znajduje się oficjalne stanowisko Lechii Gdańsk oraz Prezesa Klubu - Paolo Urfera. 👉 tiny.pl/j437yh1xc
Polski

W finale za Chrobrym Głogów. Przynajmniej normalny klub z kilkutysięczną armią kibiców.
Adam@RawaLN1
Chrobry, Wieczysta lub Polonia. Nie ma z czego wybrać, to jest katastrofa.
Polski

















