Marian Dąb-Rozwadowski

14.7K posts

Marian Dąb-Rozwadowski banner
Marian Dąb-Rozwadowski

Marian Dąb-Rozwadowski

@StranoMariano

Fiscally conservative, socially preppy. Quattrocento and calcio respecter.

Katılım Ocak 2017
105 Takip Edilen329 Takipçiler
Haldir Zero
Haldir Zero@Haldir_Zero·
🇧🇪 Belgowie są teraz w słynnym okresie P R Z E J Ś C I O W Y M. Potrzebują selekcjonera ze świeżym spojrzeniem, który odmłodzi kadrę i przeprowadzi ich przez ten trudny czas. Jedyny, jaki mi przychodzi do głowy, to Michał Probierz. No bo kto inny? Jan Urban jest zajęty.
Haldir Zero tweet media
kalisz2137 🛷💉🪺@kalisz2137

Ależ ta Belgia jest daremna xd

Polski
6
1
26
2.1K
Fusbal Sztand 2.0
Fusbal Sztand 2.0@FusbalSztand·
Aj widzowie, ależ ja tego potrzebowałem 🥹🇮🇹 A Rimini super, tylko trzeba się odpowiednio nastawić i trochę zabłądzić 🤌
Fusbal Sztand 2.0 tweet mediaFusbal Sztand 2.0 tweet mediaFusbal Sztand 2.0 tweet mediaFusbal Sztand 2.0 tweet media
Rimini, Emilia Romagna 🇮🇹 Polski
2
0
38
4.8K
Pablo
Pablo@PNowoKKS·
@tmkupisz Dobrasza dzień wcześniej podniecony transferem Irańczyka, a dzień później repostuje opinie, że Irańczyk jest słabszy niż Bengston. Jak jest rzeczywista opinia Redaktora?
Polski
3
0
0
1.1K
Tomasz Kupisz
Tomasz Kupisz@tmkupisz·
Widzę że jest bardzo dużo osób które nie zobaczyły nowego nabytku Lecha chociażby przez sekundę a oceniają jego pozycję na boisku na bazie heatmapy. Kibice Lecha prosiliście mnie żebym wrzucił tego zawodnika na bęben🥁 więc to zrobiłem. Cytat wycięty z programu to tylko mały fragment. Allahyara przede wszystkim cechuje siła,cechy wolicjonalne czy szybkość,jest to zupełnie inny zawodnik niż reszta skrzydłowych lub graczy ofensywnych. W ubiegłym sezonie strzelił 7 goli z czego 4 po rzutach karnych,2 z głowy i raz po dobitce z 50cm. Ja serio przygotowuje się do programów i staram się być rzetelny chociaż nie zawsze to wychodzić musi. Nie będę szedł z tłumem,jeżeli ten zawodnik mnie nie zachwycił to nie będę udawał w programie że tak właśnie było. Moim zdaniem solidny nabytek Lecha aczkolwiek uważam że Lech posiada lepszych zawodników. Oby się źle zestarzało bo życzę wam dobrze i oby tą gwiazdą ligi został! Miłego weekendu!
Meczyki.pl@Meczykipl

Allahyar Sayyadmanesh blisko Lecha 👀 🗣️ @tmkupisz: Nie zachwycił mnie ten zawodnik. W Westerlo grał na pozycji lewego skrzydłowego - miał schodzić do środka, robić przewagę dryblingiem, ale te dryblingi często mu nie wychodziły. Walemarka oglądałem - jakość niesamowita, Ali - jakość niesamowita. Uważam, że Leo Bengtsson jest bardziej jakościowy od niego. Moim zdaniem Lech ma lepszych skrzydłowych, a on przychodzi jako uzupełnienie - to nie będzie piłkarz, który będzie gwiazdą Ekstraklasy. Oglądaj ⤵️

Polski
75
4
336
66.8K
Rado
Rado@Radoslaw_POZ·
Lud chciał szczerej opinii, a gdy ta się pojawiła, to płacz i zgrzytanie zębami, że ktoś nie okrzyknął chłopa najlepszym transferem XXI wieku w Ekstraklasie 😂 Panie @tmkupisz dzięki za poświęcony na analizę czas. Proszę się nie przejmować głosami tych, którzy nie rozumieją słowa „analiza”, ani „własna opinia”. Miłego czasu z córką w ten piękny, sobotni dzień 🫠
Polski
2
0
122
2.8K
Fútbol Memes
Fútbol Memes@FutbollMemes·
The difference 🧐
Fútbol Memes tweet media
English
96
2.5K
35.3K
427.1K
Jakub Olkiewicz
Jakub Olkiewicz@JOlkiewicz·
Na domówkę wybraliśmy dwa najciekawsze spotkania całych Mistrzostw. Czechy - RPA. Szwajcaria - Bośnia. To oczywiście nie one, chodzi o spotkania Leszka z Julkiem i moje z Matim. Za 6 minut na kanale Tetrycy.
Polski
9
0
206
8.7K
.
.@mrhtka·
@plangier I dlatego wkurza mnie ta cała gadka że USA to 3 świat, tak, duże miasta wyglądają ładnie w większości tylko na pocztówkach ale przedmieścia w 80% to takie spokojne, ładne osiedla.
Polski
8
0
18
3.5K
Przemek Langier
Przemek Langier@plangier·
🇺🇸 Jestem absolutnie zakochany w osiedlu, na którym przyszło mi mieszkać przed Brazylia - Haiti w Pensylwanii. Jak tu… serialowo 🫣😀
Polski
81
12
1.1K
85.6K
Marian Dąb-Rozwadowski
Marian Dąb-Rozwadowski@StranoMariano·
@RadekP92 Gdyby redaktor swego czasu nie najadł się musztardy kibicowalibyśmy teraz maszynie Czesia na mundialu!
Polski
0
0
0
557
Transfery Piłkarskie
Transfery Piłkarskie@Transfery_·
🚨 🇵🇱 Legia Warszawa zaprezentowała właśnie swoją JUBILEUSZOWĄ KOSZULKĘ na 110-lecie istnienia klubu!
Transfery Piłkarskie tweet media
Polski
19
3
565
27.3K
Erneścik
Erneścik@ErnestoVal44·
Nie wiem nie znam się ale chyba Polska by 5 nie wbiła Tunezji
Erneścik tweet media
Polski
61
6
1.7K
125.6K
Kanał Sportowy
Kanał Sportowy@Sportowy_Kanal·
To mogliśmy być my… 😔 @BorekMati 🗣️ Kilka dni temu powiedziałem, że jestem załamany tym, że nie gramy na tym mundialu, bo obejrzałem mecz Belgia - Tunezja. Podniosły się głosy, że przesadzam. Oglądałem ten mecz, wiedziałem z kim się mierzymy. Mieliśmy się dziś budzić w słońcu Monterrey i przymierzać do tego, z kim zagramy w następnej rundzie.
Polski
35
2
232
53.9K
Adam
Adam@HajekRM·
@mRokuszewski Niemcy dzisiaj muszą uratować honor Europejczyków
Polski
2
1
15
2.8K
Mateusz Rokuszewski
Mateusz Rokuszewski@mRokuszewski·
Reprezentacje z Europy na razie naprawdę dzielnie bronią FIFĘ przed zarzutami, że wszystkim wyrządziła wielką krzywdę, nie dając nam więcej miejsc.
Polski
51
13
1.8K
103K
Meczyki.pl
Meczyki.pl@Meczykipl·
Na kogo stawiacie? 🧐
Meczyki.pl tweet media
Polski
97
1
115
37.1K
Jarosław Królewski
Jarosław Królewski@jarokrolewski·
W branży aptecznej 3–5% rentowności netto jest realistycznym przedziałem dla dobrze zarządzanego biznesu detalicznego. W praktyce oznacza to, że aby właścicielowi lub spółce zostało 8 mln zł zysku netto rocznie, trzeba wygenerować około: 160–270 mln zł rocznego obrotu przy typowych parametrach rynku. Przedsiębiorca musi zatrudnić tysiące ludzi i przebić 1 mld przychodu, aby móc wygenerować 40 mln zysku. Kwotę rocznego dofinansowania Śląska. 😁😎🤓 wysłałem rano Wojtkowi by go wkr.
Jarosław Królewski tweet media
Polski
100
56
1.6K
147.1K
Kanał Sportowy
Kanał Sportowy@Sportowy_Kanal·
Udałoby nam się wyjść z grupy? @BorekMati 🗣️ Jak patrzę na Tunezję, która przegrała z Belgią 0:5, to żałuję bardziej, że nas tam nie ma. Przy tym regulaminie pewnie wyszlibyśmy z grupy. Przez 20 dni naród cieszyłby się świętem, które jest raz na 4 lata.
Kanał Sportowy tweet media
Polski
93
4
1.3K
100.3K
Profesór Doktór Wiktur
Profesór Doktór Wiktur@prof_dr_Wiktur·
No nie, Kazik to nie jest dobry adres. Jest kilka ulic które trochę lepiej wyglądają ale reszta to taka imprezownia ze starymi kamienicami, dużo turystów, trochę „bohemy” i tyle. Dobry adres to są Małe Błonia, Wola Justowska i to też nie cała, Salwator, może Dębniki w części nad Wisłą.
Polski
1
0
0
63
Fusbal Sztand 2.0
Fusbal Sztand 2.0@FusbalSztand·
Jeżyce wow! 😯 Ale dzielnica! To jest w Poznaniu taka lux lokalizacja czy jak to wygląda? Te kamienice, knajpy, zieleń... 🌳 Jestem pod wielkim wrażeniem. Chyba super się tu żyje? 🤔
Fusbal Sztand 2.0 tweet mediaFusbal Sztand 2.0 tweet mediaFusbal Sztand 2.0 tweet mediaFusbal Sztand 2.0 tweet media
Poznan, Poland 🇵🇱 Polski
39
7
254
74.3K
G
G@7c9h9g8hjb·
@andrii_sybiha Zawsze wybieraliście moskwe. Dlaczego tym razem ma być inaczej?
Polski
2
0
32
520
Andrii Sybiha 🇺🇦
Andrii Sybiha 🇺🇦@andrii_sybiha·
Historia Konotopu przypomina prostą rzecz: polsko-ukraińska współpraca potrafiła zmieniać bieg dziejów, a nasze wzajemne spory najczęściej wzmacniały Moskwę.
Radosław Sikorski 🇵🇱🇪🇺@sikorskiradek

Na swarach polsko-ukraińskich zawsze na koniec korzysta Moskwa. Swoją drogą to dziwne, że w naszej społecznej świadomości ledwie istnieje wspaniałe wspólne zwycięstwo pod Konotopem. wydarzenia.interia.pl/historia-w-int…

Polski
174
262
1.7K
87.6K