Post

Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Audi Q5 vs BMW X3: який преміум кросовер кращий до 30к? Нещодавно мені випала нагода протестувати спочатку Audi Q5 2018 2.0 TFSI турбо бенз 252 сили на 7-ступеневому мокрому роботі DL382 і потім через місяць BMW X3 2019 xDrive30i 2.0 турбо бенз на 252 сили і на 8-ступеневому автоматі ZF 8HP. Нещодавно я робив дослідження для підписників мого закритого чата і там ми вияснили, що на ринку 250 Audi Q5 Mk2 і 140 BMW X3 G01 і вони з запасом лідери у нас серед свіжих преміум кросоверів до 30-40к. Мені було цікаво розібратись для себе, чому Ку5 у нас більше люблять і що б підійшло мені? Буде трошки відео звітів то ж погнали тред.👇
Сумний Дембель tweet media
Українська
16
11
186
22.8K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Техніка: Audi Q5 другого покоління побудовано на класній платформі MQB Evo - на ній же йдуть А6, А8, Каєн, Бентайга, Урус, Туарег. Цікаво, що хоч двигун стоїть продольно, але ця машина передньопривідна оригінально і назад момент віддається аж через 2 муфти: це доволі нова для Ауді система Кватро Ультра. По двигунам: найчастіше у нас можна зустріти цю Ауді з класним двигуном 2,0 ЕА888 ген3 у парі з роботом DL382. На другому місці йде класний дизель 2,0 EA288 з тим же роботом. Audi SQ5 могла бути бензинова 3.0 V6 на ЕА389 або дизелі 3.0 V6. Обидва 3.0 двигуна йшли з гідроавтоматом ZF 8HP. 3.0 дизель по надійності ще може бути, а от 3.0 бензин вважається не самим вдалим навіть у версії з турбіною. Ще бувають плагін гібриди на базі 2.0 двигуна. Я б дивився до версії з 2.0 турбо бензом ЕА888.
Сумний Дембель tweet media
Українська
7
0
19
4.3K
VITALVIN
VITALVIN@vitalvin·
@vladJavaScript ви б ще порівняли їх з Мерсом GLC
Українська
2
0
2
1.1K
Dmytro Mykhailiuk
Dmytro Mykhailiuk@DMykhailiuk·
@vladJavaScript Та камон, за 25 можна взяти в целофані плагін byd. Ці 10-річні корчі на звалище!
Українська
3
0
1
549
Sgt. Koss
Sgt. Koss@sgt_koss·
@vladJavaScript Наскільки X3 преміальніша за CX-5? Чи варто доплатити? Думаю пригнати биточка зі штатів, але лякає потенційна вартість ремонту та сервісу... плюс мазду можна свіжішу взяти
Українська
1
0
1
273
Ментор без Форментора
@vladJavaScript Цікаво, що зараз зʼявилася iX3, правда з Китаю, але нова від 32000, якщо не помиляюся. Виглядає топово. Ку5 якось дуже застарів дизайн. Я її ледь не купив в 2011 році, хоча на тестах вона мені здалася дуже жорсткою, особливо ззаду
Українська
1
0
1
712
Artem Frost
Artem Frost@birdman_48·
@vladJavaScript У цьому сегменті мені все ж найбільше подобається Volvo XC60, потім уже Х3
Українська
1
0
0
245
Paulskit
Paulskit@paulskit·
@vladJavaScript G45 в салоні сильно бідніше за G01 відчувається. Виглядає так що G01 LCI буде актуальним вибором ще довго, принаймні до виходу LCI в новому кузові. І B58 сильно приємніше за B48 в користуванні, навіть в місті. Різниця в витраті мінімальна, а запас потужності дуже приємний.
Українська
1
0
0
314
pufik
pufik@IuriiParfeniuk·
@vladJavaScript Трошки цим питання цікавився. А саме G01 з Європи. Так от якщо справді брати збалансовану і толкову машину - тільки 2.0 дизель, 3.0 проблемні на них, обовʼязково xDrive ну і звичайно з м-пакетом. Взагалі я б брав з 2021 рестайлову, але там ціна питання 35+… ця audi не дотягує
Українська
1
0
0
945
Compartir