
ᴍʀ. ʀᴏʙᴏᴛ
5K posts

ᴍʀ. ʀᴏʙᴏᴛ
@brainkilla
Iskustvo nam je palanačko
Fortress Europe Bergabung Mayıs 2007
901 Mengikuti343 Pengikut
Tweet Disematkan

@SerbianInfidel Najviše volim ideaciju da je svaki ateista istovremeno i komunista… ali pošto smo mi od prosvetiteljstva jedino usvojili krompir, nije ni čudno.
ᴍʀ. ʀᴏʙᴏᴛ me-retweet

Basarin masterpiece.
Obavezno!
“…država Srbija je namerno nedovršena, jer su je nacionalističke elite smatrale nekompletnom, privremenom etapom na putu zaokruživanja životnog prostora i stvaranja Velike Srbije, na kome se postojeća Srbija izgubila.” cdm.me/kolumne/fenome…

@luciascarlet I’m not seeing that, but Siri AI got turned off and I can’t flip it back on…
English

@Srx_BGd @sofi2022_2023 Ma ne bunim se ja za pro EU listu. Samo kažem da bez SL nema nikakve šanse. Ovi koji napadaju SL bude duh glupavih belih listića i polubojkota...

Šta je s ovim studentskim kgb svedocima? Čemu ovoliko divljanje zbog pojave ProEu liste? Koga misle ubediti u nešto? Pa mi svi koji smo proEu smo tražili od stranaka opozicije da formiraju listu koja odražava naše interese još pre godinu dana. Jos tada smo znali da je studentska lista samo rezervna kgb postava i ništa više od toga.
ᴍʀ. ʀᴏʙᴏᴛ me-retweet

Vuk Jeremić: Ni mrtav se ne vraćam u politiku
n1info.rs/vesti/vuk-jere…

@HuntBenjamin99 @markgurman Oh, fuck off, no one’s gonna use it to steal your job
English

@markgurman It’s improved but it still is and always will be slop
English
ᴍʀ. ʀᴏʙᴏᴛ me-retweet
ᴍʀ. ʀᴏʙᴏᴛ me-retweet

BITNO, moj sažeti stav iz Crvene linije (TV N1):
- Potčinjenost Srbije Kremlju počinje nakon ubistva Zorana Đinđića 2003. Samo nekoliko meseci kasnije sledi i dalje neprocesuirana predaja Beopetrola Lukoilu, gde je Siniša Mali bio ključna figura u Agenciji za privatizaciju.
- 2005. Vlada Vojislava Koštunice bez pravno-ekonomske logike daje većinsko vlasništvo nad Jugorosgasom, firmom za izgradnju i transport gasovoda, ruskoj strani.
- 2008. čak 214 poslanika svih mainstream stranaka Srbije predaje državne interese Srbije Kremlju koji je još 2007. u Minhenu objavio nezvanični rat zapadnoj demokratiji.
- Od 2012. vlast Srbije u savezu sa Rusijom masovno kreira GONGO strukture — uključujući i tzv. „pro-zapadne“ — sa ciljem antagonizovanja građana Srbije i celog „srpskog sveta“ protiv liberalne demokratije.
- I dalje 12% građana Srbije razume da bez članstva u NATO savezu nema ni EU, ali ni danas ne postoji organizovana grupa koja to sme javno da zastupa.
- Tragičnost organizovane tzv. „pro-zapadna“ scene Srbije najbolje se vidi kroz njihovo oduševljene posetom evroposlanice Irene Joveve tragičnoj Dijani Hrki bez da je reč jednu pomenula da je pod kontrolom tzv. "veterana" koji su povezani sa ruskim službama bezbednosti. Joveva je pritom dobitnica nagrade „Svetionik“ koju dodeljuje, za srbijansku scenu, moćni Beogradski centar za bezbednosnu politiku.
- Tačka 8, stav 2 Energetskog sporazuma iz 2008. daje prvenstvo kupovine akcija Srbiji — ali vlast to nikad ne koristi jer služi prioritetno interesima Kremlja. Klauzula je i ubačena kako bi se prikrila finansijska netransparentnost i tokovi novca NIS-a ka hibridnim operacijama protiv ulaska Srbije u NATO i EU.
- Kao što 5. oktobar 2000. nije bio moguć bez pomoći Zapada, tako ni smena sadašnje vlasti — a još manje sistema — nije moguća bez zapadne podrške. Bez organizovanog programskog otpora nedavačko-neškopačkoj studentskoj listi, čeka nas repriza sloma „1 od 5 miliona“ i „Sporazuma sa narodom“
Link za celu emisiju: youtu.be/4zIbt_F3TGY
Insert 👇

YouTube
ᴍʀ. ʀᴏʙᴏᴛ me-retweet

Što reče ovaj klovn što me blokirao: Eu opozicija nije ništa više pro Eu od Studentske liste 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Storyteller@StorytellerRS
Tokom kretanja kolone ka turbo kružnom taku došlo je do incidenta kada su studenti redari i nekoliko muškaraca tražili od čoveka koji je nosio zastavu Evropske unije da istu skloni. Nakon nekog vremena ponovo je razvio zastavu. Studenti i dalje od njega traže da skloni zastavu.

@app_settings You are complaining about a rev 1.0 DEVELOPER BETA. Hopefully you provided your feedback to Apple.
English

@PuruJarvi @karabinjera Gologuzanstvo je jedan od stubova naše malograđanštine - svi su iskreni i puni pravedničke strasti dok ne stigne prvi veći novčani iznos, tada postaju blazirane sive eminencije koje piju skupo vino i objašnjavaju svet niščima duhom.

ᴍʀ. ʀᴏʙᴏᴛ me-retweet
ᴍʀ. ʀᴏʙᴏᴛ me-retweet

@John_McDosh @CekaBg @BrunoDjurdjevic "Ako ne znamo da radimo i privređujemo, znamo da se tučemo. Neće valjda biti ludi da se s nama tuku!"
Nesreća Srbije je što većina Srba umesto mozga u glavi ima jednog malog Slobodana Miloševića. Sve ostalo, uključujući žvalju i nezavisno Kosovo, jesu samo posledice.



















