
Srđan
2.3K posts




Vidite ovako. Podržavam studente. Uneli su divnu energiju i pokrenuli građane. Sa druge strane, bio sam na Slaviji 23.05. i video par ogromnih zastava protiv EU i onih SNS zastava sa natpisom "Nema predaje". Niko od redara nije prišao da ih skloni. Ako se SP ne određuje o EU, zašto ove zastave? Drugo, zaista mi smeta što ne znam ko će biti na SL i kakvu će politiku zastupati. Opekli smo se debelo sa Koštunicom 2000. i upravo zbog toga se 26 godina kasnije borimo sa diktatorom. Za mene EU opcija nema alternativu. Zato dozvolite da postoje ljudi koji žele da glasaju za jasnu pro EU opciju. Nadam se da ćemo posle izbora, svi zajedno skinuti ovu mafiju sa vlasti i uspostaviti ponovo pravnu državu. #UtisakNedelje




Ako predsednički kandidat studenata ne bude Milo Lompar, oni su spremni da razgovaraju 😂😂😂 Ne znam šta nije jasno ovim ljudima, studenti neće da razgovaraju sa njima, jer direktno rade protiv njih!!!


































