@GoniecPL Haha czy w żabce nagrywanie telefonem każdego klienta to standard czy akurat w tym przypadku pani zaczęła nagrywać zanim jeszcze gość wszedla.Ustawka na chuja 🤣
@GoniecPL Typowy przedstawiciel braunowskiej korony , obraz polskiego katolika z miłością na ustach i przekazem polskiego kościoła jak i większości prawicowych polityków
@GoniecPL No popatrz, i tak dokładnie wiedziała, kiedy włączyć. Jakoś dziwnie wiedziała, kiedy typ zacznie sypać inwektywami, zresztą wyjątkowo gęsto, aż nienaturalnie.
@GoniecPL No tak bo Polki za ladą nie słyszą podobnych rzeczy od żuli...
I w tym wypadku jakby Polka to nagrała to żadna presstytutka by słówkiem o tym nie wspomniała.
Idźcie być głupkami gdzieś indziej.
@GoniecPL@Marikatycza3577 Efekt polskiej patologi prawicowej. Nawoływanie do nienawiści i rasizmu przez Bosaka, Czarnka i innych idiotów wraz z pato celebrytami z mediów. Brak ostrej i bezpardonowej walki służb z mową nienawiści i karania za to a paragrafy są.
@GoniecPL Masakra, jaki prostak. Podziękujmy działaczom Kanału Zero i Republiki bo to tam się taplają w hejcie i potem nim trącą na ulicach czy sklepach.
@jakubwiech To tylko POGODA! Przecież tak pieprzyliście jak było niedawno zimno! Poddajcie się ekolodzy eutanazji nie będziecie wydalać metanu i dwutlenku węgla uratujecie świat! ZA DUŻO GADASZ PRZEZ TO TE UPAŁY. Więcej gadasz to więcej dwutlenku węgla w atmosferze!
🌡️23 czerwca we Francji zanotowano najcieplejszy dzień w historii pomiarów tylko po to, by ten rekord został pobity… 24 czerwca.
🌡️tego samego dnia w Wielkiej Brytanii tego samego dnia trzykrotnie bito rekord najwyższej temperatury dla czerwca.
🌡️z kolei w Hiszpanii najpierw 22 czerwca pobił rekord najcieplejszego dni w historii czerwcowych pomiarów, by potem stracić tytuł na rzecz 23 czerwca.
🌡️we Włoszech obciążenie sieci elektroenergetycznej klimatyzacją wywołało przerwy z dostępem do prądu.
🌡️upał we Francji spowodował problemy z chłodzeniem jednostek jądrowych.
🌡️problemem nie jest jednak tylko ta fala upałów. Europa jest najszybciej ocieplającym się zamieszkałym kontynentem, w ciągu ostatnich 50 lat średnia temperatura najcieplejszych dni wzrosła o 3°C. A na skali globu ostatnie 11 lat to 11 najcieplejszych lat w historii pomiarów.
I o tym mówiłem w TVP.
@KrzysztofGilew Zielona Warszawa to była za PRL teraz liczy się TYLKO zysk deweloperów tutaj ma powstać 11 piętrowy blok! Tak się dzieje w całej Warszawie.
Nawrocki nie dostał zaproszenia na konferencję w sprawie odbudowy Ukrainy.
I bardzo dobrze.
Ruskich trzeba trzymać z daleka od wszelkich polsko-ukraińskich spraw.
Nauka przestrzegała przed tym scenariuszem od lat przewidując co do joty rozwój wypadków.
Potwierdzam, że upały, których doświadcza Europa, a które wkrótce dotrą do naszego kraju są wynikiem zmiany klimatu spowodowanej spalaniem paliw kopalnych.
To nowe centrum Warszawy to będzie totalny sztos. 🤩
Będziemy się tylko dziwić, że odmieniliśmy je dopiero teraz. Docenimy to w upalne dni, które nadchodzą wielkimi krokami.
To będzie jedna z jaśniejszych kart prezydencji Trzaskowskiego.
Mili Państwo, Francja odnotowała dziś najcieplejszy dzień w historii pomiarów.
Poprzedni najcieplejszy dzień w historii francuskich pomiarów był wczoraj.