Ed
1.9K posts


@TrochimowiczAJ @NawrockiKn Panie Arturze, ale o to powinni się upomnieć Litwini, którzy w imię dobrych stosunków powinni poprosić o zmianę patrona tej formacji. I wtedy warto to rozważyć w imię przyjaźni krajów.
Polska w osobie Prezydenta poprosiła o zmianę patrona, była odmowa. To wrogość.
Polski

9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy przyjął imię zwyrodnialca, bandyty i ludobójcy Zygmunta Szendzielarza ps. Łupaszka.
Jak myślicie, co uważają na ten temat np. Litwini po wymordowaniu w Dubince w bestialski sposób kobiet i dzieci.
Panie Batyr @NawrockiKn jak się panu to spina⁉️

Polski

@TrochimowiczAJ @NawrockiKn Screen już jest - odpowiesz za te słowa skurwysynu - obrażać żołnierza wyklętego - ty wredny kacapie
Polski

@SlawomirMentzen Mentzen pytasz się emerytki dlaczego ty masz mieć mniejszą emeryturę za 20 lat, a ja ciebie zapytam dlaczego ty masz mieć w Sejmie trzykrotnie czy nawet czterokrotnie większą wypłatę jak ma dziś osoba pracująca na ciebie i kraj ty dla kraju nic nie wypracowujesz pozytywnego.
Polski

Wszyscy won!
Całe to polityczno-medialne towarzystwo żerujące na publicznej ochronie zdrowia i wpychające się do kolejek!
OficjalneZero@OficjalneZero
🗣️@Arlukowicz : „Cieszcie się, że w życiu politycznym nie ma „sześćdziesiątki”, bo gdybym zaczął opowiadać, co się dzieje w świecie publiczno-medialno-politycznym… Ci, co mogą milczeć, niech milczą w tej sprawie, bo ja wiem, kto powinien milczeć”. ⤵️ Źródło: @tvn24
Polski

А ми рятуємо вас 5 років від танків у Варшаві та ракетних обстрілів. І що? Ти десь чув щоб українці вимагали за це від вас вдячності? Ні. Не чув. За що ти вимагаєш від нас вдячності? За те що ви надали притулок для наших жінок та дітей? За це треба дякувати? Серйозно? Я думав що так би вчинили будь які нормальні люди. Мовчки, не вимагаючи за це вдячності.
Як це зробили мовчки британці, чехи, німці, норвежці. Але вдячності вимагають чомусь лише поляки. Ну то виставте рахунок. Якщо це було з меркантильних міркувань.
Українська

Перш ніж виставляти українцям рахунок за Волинську різанину, хай поляки розкажуть шо вони робили на Волині і як там опинилися.
Такі ж самі окупанти, як і росіяни, які поділили українські землі за Ризькою Угодою в 1921 році та 22 роки ганьбили український народ. Морили голодом, вбивали, вирізали цілими селами, знищували культуру, мову, освіту.
Жереб окупанта завжди однаковий - розплата за злочини. Тотожно жорстока.
Не ми були окупантами, тому ми не просимо вибачень але й не вимагаємо вибачень від вас, ми лише благаємо -
Від'їбіться від нас із своїми жалюгідними претензіями, і майте честь і гідність прийняти СВОЮ частину НАШОЇ СПІЛЬНОЇ страшної та ганебної історії якою вона є.
А поки можете запхати свої ордени собі в місце що нижче спини.
Українська

Pilne i złe wieści z Sejmu❗ Koalicja Tuska ma gdzieś wolę obywateli i właśnie zagłosowała PRZECIWKO wnioskowi o odrzucenie projektu w sprawie dopłat do emerytur dla artystów❗ 😡
Wstyd i żenada. Wniosek został odrzucony, bo koalicja Tuska broni jak niepodległości przywilejów dla artystów i dopłacania im do emerytur 400 milionów rocznie. Może jeszcze coś dla lekarzy wymyślcie, słychać przecież, jak źle im się wiedzie. I potem hop, do saloniku VIP. Co za parszywa kasta! A cała reszta zwykłych, ciężko pracujących ludzi ma na to zasuwać. Eliciarze-KOryciarze. Obrzydliwe.
Minister Cienkowskiej, która forsuje ten projekt, dedykuję ostatnie badanie Instytutu Badań Pollster - 74% Polaków NIE CHCE dopłat do emerytur i składek ZUS dla artystów. Za dopłatami opowiedziało się zaledwie 11% osób...
Ale pani Cienkowska ma głos ludzi gdzieś, podobnie jak cała kasta Tuska i z uśmiechem na ustach opowiada dyrdymały, że ten projekt to "test na patriotyzm" i jeszcze przyrównuje doniosłość swoich beznadziejnych zmian o dopłatach dla artystów i podniesieniu cen elektroniki przez poszerzenie opłaty reprograficznej (też na rzecz artystów oraz urzędasów z ZAIKS i innych) do - uwaga - odblokowywania ekshumacji polskich ofiar ludobójstwa na Wołyniu. Nie wiem jakie procesy myślowe muszą zajść w głowie, by dokonać takiego zestawienia.
Jakby tego było mało, to właśnie resort kultury przyznał Jasiowi Kapeli kilkadziesiąt tysięcy złotych w ramach stypendium na swoje debilizmy, co pani Cienkowska uznaje za świetną decyzję i publicznie jej broni... to jeden z wielu przykładów, pokazujących jak marnotrawione są tam nasze pieniądze.
Mamy do czynienia z jakąś kumulacją odklejenia od rzeczywistości i totalnym rozmijaniem się z oczekiwaniami i potrzebami obywateli! Ta kobieta ośmiesza cały resort kultury i stała się memem.
Cienkowska z Tuskiem DO DYMISJI, natychmiast! Jeśli się zgadzacie, podajcie dalej! 🇵🇱

Polski

@Solar010257 @Bundeskanz50246 Żydowski komediant to cię spłodził, kretynie
Polski

@Bundeskanz50246 Żydowski komediant z Kijowa z swoim skorumpowanym aparatem władzy osiągnął mistrzostwo w wszelkiego rodzaju łgarstwach. Na początku był Donbas i Ługańsk i wszyscy to łyknęli potem Bucza i gwałcone małe dzieci - prawda powali europę na kolana i nie tylko europę
Polski

Die nächste Propagandalüge der Ukraine ist aufgeflogen, nachdem gestern bereits das mit dem angeblichen Angriff auf das Kloster entlarvt wurde.
Russland hat das legendäre Filmstudio Dovzhenko angegriffen, die größte Sammlung von Kostümen und Requisiten.
Laut ukrainischen Quellen wurden dabei etwa 1.000 historische Filmkostüme und Requisiten zerstört.
Die eigentliche Erklärung liefern jedoch die Aufnahmen, die ukrainische Rettungskräfte selbst vom zerstörten Gelände veröffentlicht haben:
Das Studio war nämlich in eine Produktionsstätte für Drohnen - vor allem Langstreckendrohnen - umgewandelt worden.
Und darauf hatten die Russen es abgesehen. Wenn das Regime in Kiew solche Gebäude für militärische Zwecke nutzt, dürfen sie sich nicht wundern wenn sowas passiert.
Und jetzt liebe Ukraine-Fans und NAFO-Trottel:
auf geht’s, beschimpft mich wieder als Putinlutscher, Rubelnutte, Russentroll, russischen Bot oder was auch immer ihr so im Arsenal habt. Das ändert aber nichts an den Tatsachen.
Deutsch

@K_Stanowski I takim oto sposobem, plebejska chłopina idzie krok dalej i będzie teraz obrzydzać ludziom urząd skrabowy i urzędników. Trzeba było typie pokazać imię i nazwisko urzędnika, bo pod takim pismem ktoś zawsze się podpisuje. I nakręci hejt, jak śmią coś takiego podsyłać...
Polski

@K_Stanowski I co w związku z tym?
Jesteś jakiś szczególny - potrzebujesz 14 dni?
Może chciałbyś urzędnika lub urzędniczkę którzy Ci to wysłali rozebrać do naga?
Pytanie po co publikujesz te pisma? 😜
Polski

@Lewaklewicowy Kacapskie kurwy same szerzą dezinformację. Ten materiał krąży po sieci już parę ładnych lat, kretynie braunowski... Jak zawsze, sami jesteście mało rozgarnięci, ale to innych uważacie za debili. Nie znam ani jednej braunowskiej mordy, która by była inteligentniejsza od maślaka
Polski

Symboliczne. Prezes Sądu Najwyższego Ukrainy właśnie został skazany na 5 lat więzienia za korupcję❗ Łapówka ledwo mieściła się na kanapie. Zgodził się sypać na kolegów. Zamieszanych ma być nawet 10 innych sędziów Sądu Najwyższego 🤯
Przecież to wszystko bardziej przypomina strukturę mafijną, niż normalny aparat państwa. Korupcja na Ukrainie to studnia bez dna. Umoczone jest nie tylko najbliższe otoczenie Zełenskiego i członkowie rządu, ale nawet najważniejsi sędziowie.
Skazany właśnie były szef Sądu Najwyższego, Wsiewołod Kniaziew, dostał 5 lat za przyjęcie łącznie kilku milionów dolarów, skonfiskowano mu majątek, a sam zobowiązał się do składania zeznań obciążających innych uczestników korupcyjnego procederu. Niedawno ukraińskie służby antykorupcyjne poinformowały, że prowadzą czynności śledcze w sprawie przestępstw szeregu kolejnych, obecnych i byłych, sędziów Sądu Najwyższego.
To co, dalej zadłużajmy kolejne pokolenia Polaków na rzecz Ukrainy? Dalej w zamian za nic, kompletnie bezwarunkowo pompujmy tam miliardy udając, że nie widzimy gigantycznej korupcji i plucia na polskie ofiary rzezi wołyńskiej? A może od razu bierzmy ich do Unii Europejskiej? Dopóki jest to państwo na wskroś przeżarte korupcją i gloryfikujące ludobójców, to nawet nie powinno być o tym mowy.
No chyba, że unijnym pseudoelitom chodzi o to, iż ukraińskie władze będą jak ulał pasować do największej afery korupcyjnej na szczytach władz w Brukseli - tam w afery zamieszani są przecież była wiceszefowa Parlamentu Europejskiego Eva Kaili, były wiceszef PE i komisarz KE Frans Timmermans, ex-komisarz Didier Reynders, była szefowa unijnej dyplomacji Federica Mogherini, czy sama Ursula von der Leyen i jej "Pfizergate".
Od początku postuluję prowadzenie ASERTYWNEJ polityki na arenie międzynarodowej, również wobec Ukrainy, a nie robienia za bankomat, oddawanie wszystkiego za nic, a potem szok i niedowierzanie, że coraz mniej nas szanują. Każda udzielona pomoc, musi rodzić konkretne korzyści. Polska nie może robić za frajerów Europy - to musi się zmienić po najbliższych wyborach parlamentarnych!

Polski

@Henryk498531 @EwaZajaczkowska Bierz Zajcewą, debila brauna i spierdalajcie razem do kacapów
Polski

@EwaZajaczkowska Pani Ewo ma Pani mój głos. Wreszcie ktoś pokaże w sejmie szwabskiej agenturze że ich miejsce jest na śmietniku historii. Obserwując wpisy lewactwa to już są ze strachu obsrani, ale najlepiej te wnuki po ubekach to olać z wysokości.
Polski

@EwaZajaczkowska Jak rządzi hern Tusk, Polska każdego dnia traci tożsamość i zadłuża się na pokolenia.! Rodacy obudzimy się,bo może być za późno !!!!
Polski

Do dymisji! Natychmiast!
Res Futura Data House@Polityka_wSieci
Wiceminister @MNiSW_GOV__PL Andrzej Szeptycki @szeptycki @PL_2050 i zestawienie UPA z żołnierzami wyklętymi 🇵🇱 🛜 3 MLN | 🤖 ok. 2% botów Sieć: zestawienie UPA z żołnierzami niezłomnymi to prowokacja i zdrada ✅ Poparcie: 82% ❌ Krytyka: 18% Analiza: resfutura.pl/andrzej-szepty…
Polski

@EwaZajaczkowska Jesteś jednym z niewielu kumatych Europosłów. Ci od Tuska, od Czarzastego i od Tygryska to albo zboczeńcy, albo EuroOsły. Trzymaj poziom. Bardzo ci kibicuję i wspieram. Takich reprezentantów jak Ty Polska i Polacy potrzebują. DZIĘKUJĘ!
Polski

Dumna 😊 Mamy już ponad 93 tysiące podpisów pod obywatelskimi petycjami ws. wycofania ETS2 i dyrektywy o przymusowych remontach klimatycznych budynków❗👏
Życzę wszystkim dobrego weekendu i bardzo proszę jak najszybciej dobijmy do setki! 🙂 Dziękuję za Wasze dotychczasowe wsparcie i zaangażowanie, które jest niesamowite 🫶 Każdy komu zależy na niższych rachunkach i przyszłości Polski powinien się podpisać, to zajmuje tylko chwilkę!
✅ Petycje podpisujcie tutaj ➡️ ewazajaczkowska.pl/petitions
Komisja Europejska von der Leyen dokręca śrubę z Zielonym Ładem i pozywa Polskę do TSUE za niedostateczne wdrożenie ETS w lotnictwie! Oni nie odpuszczą ani trochę i zrobią wszystko, by każda sfera państwa była dojechana ich polityką klimatyczną. Dlatego musimy brać sprawy w swoje ręce! Podpisujcie petycje, przekazujcie link znajomym, działajmy wspólnie!
Petycje osobiście złożę w Parlamencie Europejskim i unijni biurokraci będą musieli się do tego odnieść! Rząd Tuska ulega dyktatowi UE i godzi się na gigantyczne podwyżki rachunków dla Polaków, dlatego wspólnie pokażmy nasz opór wobec antyspołecznej polityki klimatycznej UE i walczmy o niższe opłaty 👍 🇵🇱

Polski

@Gniewko647685 @EwaZajaczkowska Buehahaha nawet kacapy już nie kontynuują tej narracji, Wania. Weź już wypierdalaj, nic tu po tobie
Polski

@EwaZajaczkowska Państwo na wschodzie gardzi takimi jak on. Rosja ma najlepszego prezydenta w swojej historii, i on nawet nie wie o istnieniu takich insektów jak czarzasty. Mała litera celowo.
Polski

Ten jak zwykle z mentalnością sługusa. Tylko państwo na Wschodzie, któremu służy, się zmienia.
WolnośćTV@WolnoscTV
🔴 Włodzimierz Czarzasty: "Nie ma wolnej, niepodległej Polski bez wolnej, niepodległej Ukrainy! I to jest cel naszego narodu i to jest perspektywa pięciu lat, dziesięciu."😳
Polski







