Zbyszek
308 posts


@NawrockiKn nawrocki szmaciarzu, nie wycieraj sobie tej zdadzieckiej mordy Polską
Polski

@Hans8836 @Piotr_s0k1 @ObserwatorWojen "rdzawy zoofil", to jest niebywałe że ty z takim IQ potrafisz pisać xDDD
jesteś jednym z tych głąbów, którzy spadli pisowi jak z nieba, małe strachliwe móżdżki, które można zaprogramować jak się tylko chce, byle ich wystraszyć jak kundli xD
Polski

@AwZdzis23009 @Piotr_s0k1 @ObserwatorWojen Chyba nie zrozumiałeś, ale czego się spodziewać po wyznawcy rdzawego zoofila 🤣
Polski

@Hans8836 @Piotr_s0k1 @ObserwatorWojen wiemy kacapku, że mieszkasz w lepiance z gówna w Muchosrańsku, i właśnie srasz w gacie ze strachu xD dobrze to wiemy, to wylewa się z twoich słów xD
Polski

@AwZdzis23009 @Piotr_s0k1 @ObserwatorWojen nie mieszkam na twojej wsi przygłupie, pomyliłeś mnie z kimś
Polski

@Hans8836 @Piotr_s0k1 @ObserwatorWojen wstawaj, zesrałeś się xD w ogóle to mocne słowa jak na typa, który żyje w gównie i bez dostepu do bieżącej wody xD
Polski

@Piotr_s0k1 @ObserwatorWojen o tak, niech się nawzajem wyrżną do ostatniej nogi jebane kacapy i banderowskie ścierwa nazistowskie
Polski

@prezydentpl @LeskiewiczRafa te bartyr, tchórzu, a połknąłeś chociaż?
Polski

Prezydent Karol Nawrocki rozmawiał z prezydentem Donaldem Trumpem i wiceprezydentem J.D. Vance'em - Rzecznik Prezydenta RP @LeskiewiczRafa.
Polski

@prezydentpl nawrocki, plujemy na ten twój zdradziecki, antypolski i proruski ryj, mięka fajo
Polski

@prezydentpl @LeskiewiczRafa mocny zawodnik xDDD na co wy liczycie, że wmówicie komukolwiek że ta mięka faja i tchórz jest mocna? xDD

Polski

Rządzący próbują regularnie kłaść kłody pod nogi Panu Prezydentowi. Nie zdają sobie sprawy z tego, że trafili na mocnego – mówiąc kolokwialnie – zawodnika, który nogi nie odstawia – Rzecznik Prezydenta RP @LeskiewiczRafa.
Polski

@NawrockiKn nie wycieraj sobie mordy Pileckim szmato, bo to był prawdziwy patriota i naplułby ci w ryj, zdrajco
Polski

@TwittusAndronic @HubnerrMax co za odklejka, typ ma na całym świecie opinię tchórza i alfonsa, a ty go chadem nazywasz xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Polski

@HubnerrMax Jest chemia, ale widać, że to Karol ma opinię Chada z którym warto się przyjaźnić.
Polski

@TheMaShuu666 @HubnerrMax xDDDDD szanują zdrajcę, tchórza i złodzieja, no nie mogę xDDDDDDDDDDDDDDD
Polski

@HubnerrMax Bo różnica jest taka że Tusk jak się z kimś spotyka za granicą to liże im dupę, więc go nie szanują, Prezydent Nawrocki przez to że wszędzie mówi o interesie Polski twardo stawia na swoim, bez lizodupstwa doprowadził do tego że to GO szanują.
Polski

@CommunistsKille @bandyci_drogowi @PolskaPolicja @DPolicja @CommunistsKille typie serio, wybierz jedno: - albo zgrywaj kozaczka - albo pokazuj mordę bo zrobiłeś jedno i drugie i wyszedłeś na pośmiewisko, morda jednostrzałowej cipki a zachowanie jakbyś był pudzianem xDDD

Polski

@bandyci_drogowi @PolskaPolicja @DPolicja O nie. Zachwialem się jak chłop mi po nodze cofał i dotknalem jego maski😱
Odszedłem na całe 7 metrów od swojego auta 😱
Wyprzedziłem i jechałem przepisowo i autor nagrania musiał mi migać 😱
Niech autor puści wcześniejsze swoje wyprzedzanie to będzie wiadomo dlaczego 🥹
Polski

Na życzenie kierującego Porsche wrzucamy całe nagranie jakie otrzymaliśmy, bez cięć.
@PolskaPolicja @DPolicja
sierota polityczna@CommunistsKille
@bandyci_drogowi @DPolicja Mój wizerunek zostaw w spokoju. Już mi dość narobiliscie gnoju. Opublikuj wszystko do zjazdu na A4, żeby był kontekst wydarzeń. Wyjście z auta bez rąk w kieszeniach było efektem, a nie przyczyną zajścia. To duża różnica. Masz prawie 10km drogi.
Polski

@CommunistsKille @Zielony_Smoczek @krawiol @bandyci_drogowi typie serio, wybierz jedno:
- albo zgrywaj kozaczka
- albo pokazuj mordę
bo zrobiłeś jedno i drugie i wyszedłeś na pośmiewisko, morda jednostrzałowej cipki a zachowanie jakbyś był pudzianem xDDD

Polski

Wracałem spokojnie z rodziną do domu po świętach. Podczas wyprzedzania siadło mi na tyłku jakieś porsche i waliło długimi. Najwyraźniej wyprzedzałem dla niego zbyt wolno. Potem mnie wyhamowywał. Na wjeździe na autostradę się zatrzymał. W obawie przed jego agresywnym zachowaniem, mając pusty przeciwny pas, szybko go ominąłem, ale jak widać w dalszej części, to nie pomogło i ponownie mnie wyhamował.
Polski

@MateuszS021778 @prezydentpl @WandaBuk a czy na napisałem o prezydencie? to ciekawe, że czytając o zdrajcy, idiocie i złodzieju od razu pomyślałeś o nawrockim xD
Polski

Krajowy Plan w dziedzinie Energii i Klimatu mówi, że realizacja polityki klimatycznej do 2040 roku będzie kosztować Polskę 3,5 biliona złotych - Doradca Prezydenta RP @WandaBuk.
Polski

@Dyliusz14425 @EwaZajaczkowska ale chłopie ty musisz mieć niskie iq xD
Polski

Służalcze mendy. Minister Kosiniak-Kamysz chce wpisać do Konstytucji RP członkostwo Polski w Unii Europejskiej, czyli okazać podległość względem Brukseli❗
Czy można bardziej wejść w cztery litery von der Leyen? Zawstydził tym nawet Tuska.
Coś takiego proponować może tylko osoba, która ma gdzieś polską suwerenność i przesiąknięta jest mentalnością sług obcych ośrodków. Polska już przerabiała to w czasach PRL-u, gdy byliśmy konstytucyjnie przywiązani do Związku Radzieckiego. PSL Kosiniaka-Kamysza, jako dumny kontynuator komuchów z ZSL, najwyraźniej nie może żyć bez tego typu smyczy.
Skandaliczna i bezprawna umowa z Mercosur, która uderza w polskich rolników i konsumentów. Postępujący Zielony Ład i ETS-y, które uderzają w polską gospodarkę i podnoszą Polakom rachunki. Pakt migracyjny i szalony polityka multi-kulti uderzająca w nasze bezpieczeństwo. Gigantyczna lewicowa propaganda uderzająca w nasżą tożsamość kulturową i tradycyjne wartości chrześcijańskie. Komisja Europejska, która łamie traktaty unijne i odbiera nam suwerenność w kolejnych obszarach państwa.
Trzeba bardzo źle życzyć Polsce, by po tym wszystkim pokazać Brukseli, że mogą robić z nami wszystko, a my jeszcze pocałujemy w rączkę zapisem w konstytucji.
W jaki sposób mamy potem na forum unijnym twardo walczyć o swoje interesy? Jak można w tak idiotyczny sposób obniżać swoją pozycję, pokazując swoją całkowitą podległość?
To jest działanie sprzeczne z polską racją stanu. Ale dla Polskiego Stronnictwa Ludowego to standard, ich europosłowie dopiero co zagłosowali w kierunku odebrania Polsce prawa weta w UE. Zwykli zdrajcy, współczesna Targowica. Zamiast walczyć o jak najsilniejszą pozycję Polski, ci ludzie próbują pchać nas w rolę nic nieznaczącego państwa członkowskiego.
Pęknę ze śmiechu jak ktoś jeszcze raz nazwie PSL partią konserwatywną, czy zdroworozsądkową. Farbowane na zielono lisy, które latają na pasku niemiecko-brukselskiego Tuska, doją Polskę obsiadając państwowe spółki, rolują rolników i problemy zwykłych ludzi zawsze mają gdzieś. To ugrupowanie to jedna z największych patologii polskiej polityki.

Polski

@perjacobovsky @MarekZapart1 @NawrockiKn jarosław jakby ci powiedział, że masz wielbić alfonsa i złodzieja, to byś tak zrobił. A nie, czekaj, już to zrobiłeś xD
Polski

@MarekZapart1 @NawrockiKn rudy jakby ci powiedział, że jutro farbuje sie na czarno to byś też tak zrobił
Polski

@NawrockiKn I po co to wszystko, biedni strażacy, kiedy ten ruski zdrajca i alfons sprzedaje naszą wolność mocodawcom z kremla
Polski













