
Heinrich Heinz Friedrich Gräfin von Thun und Bauer
2.3K posts

Heinrich Heinz Friedrich Gräfin von Thun und Bauer
@Hans8836
Stolzer Bauer im stinkenden polnischer (90% faschisten) lebensraum 🇩🇪🇮🇱🇷🇺🏳️🌈; antiglobalistisch; revisionistisch; libertär; Von Beruf KosMONaut
San Ignacio; Argentina Katılım Mart 2026
288 Takip Edilen41 Takipçiler


Zgodnie z zapowiedzią informuję Państwa o kolejnych decyzjach ws. Warszawskiego Szpitala Południowego.
Podjąłem decyzję o odwołaniu w całości dotychczasowej Rady Nadzorczej szpitala. W jej miejsce powołany zostanie nowy skład Rady złożony z uznanych ekspertów i urzędników.
Wprowadzamy też zasadę, że w radach nadzorczych miejskich spółek medycznych nie będzie polityków. Ci, którzy zasiadają w nich obecnie – odejdą z nich. To kwestia najbliższych kilku tygodni.
Informuję również, że sprawdziliśmy korespondencję kierowaną do miasta. Nie otrzymaliśmy formalną ścieżką żadnych zgłoszeń dotyczących nieprawidłowości na SOR w Szpitalu Południowym – ani w ramach procedur antykorupcyjnych, ani procedury dla sygnalistów, ani innych oficjalnych ścieżek.
Do doniesień dotyczących polityków, którzy mieli z takiej ścieżki skorzystać, odniosę się krótko: nie mam prawa publikować niczyich danych medycznych. A każdy obywatel – również polityk, dowolnej opcji – może korzystać z publicznej opieki zdrowotnej. Kluczowe, żeby działo się to bez żadnych preferencji wynikających ze znajomości czy pozycji politycznej. Jeśli przypadki takich nadużyć, zgodnie z doniesieniami medialnymi, miały miejsce – badają to odpowiednie organy i będą wyciągane w związku z tym konsekwencje.
I krótko podsumowując sytuację w ostatnich dniach: od 8 czerwca, kiedy opublikowane zostało oświadczenie majątkowe Dawida Kacprzyka, mija 11 dni. Od pierwszych publicznych wpisów red. Patryka Słowika – 9 dni. W tym czasie zdążyłem zarządzić w Warszawskim Szpitalu Południowym audyt, który przynosi konkretne konsekwencje: umowy z Panem Kacprzykiem zostały rozwiązane, a część nienależnego wynagrodzenia została przez niego zwrócona na konto placówki. Dotychczasowi członkowie Zarządu zostali odwołani, podobną decyzję podejmuję w sprawie dotychczasowego składu Rady Nadzorczej. Wprowadzamy też nowe rozwiązania dla nadzoru nad ochroną zdrowia w Warszawie – tak, aby budziły jak najmniej wątpliwości. Działania są szybkie i zdecydowane. Dokładnie takie, jakich wymaga sytuacja.
I jedna uwaga na koniec: patologie, nieprawidłowości trzeba z całą surowością rozliczać i piętnować. Natomiast kluczowe jest to, żebyśmy pamiętali, że ochrona zdrowia, w tym działania Warszawskiego Szpitala Południowego, to nie są bulwersujące przypadki z doniesień medialnych. To przede wszystkim codzienna ciężka praca oddanego pacjentom personelu. To niesiona codziennie pomoc potrzebującym jej ludziom. To nie może zniknąć nam z widoku, nawet jeżeli dziś to te głośne doniesienia najbardziej rzucają się w oczy.

Polski

@JanMolskiIII formalnego nie było, był nieformalny🤣, co to są za małe kreatury złodziejskie to kurwa nie mam pytań
GIF
Polski

Gdybyście chcieli porozmawiać z Dawidem Kacprzykiem, to trzeba przez kancelarię Dubois. Trwają intensywne prace z zespołem prawników, żeby zrzucić winę na szpital, zarząd i ordynatora szpitala w kwestii prawnej i odpowiedzialności.
Kacprzyk politycznie wie, że już jest martwy, ale teraz stawką jest to żeby nie dostać wyroku karnego i mieć prawo wykonywania zawodu.
Dawid i jego rodzice mają ogromny żal do KO o to, że go zrzucili z sań i się odsunęli. Jak mówią moje źródła, niektóre zdjęcia z politykami KO on sam podrzucał żeby trafiły do netu, gdy politycy zaprzeczali, że go znają.
Polski

@Mizf91482 jebać putina, na putina się nie składam
Polski

@Hans8836 Co innego Putin który kupuje ropę od państwa trzeciego świata a w bój w akcie desperacji słał już Koreańczyków, murzynów czy dzikusów z Kaukazu. 2 armia świata xD
Polski

Ambasador Ukrainy spotkał się w Polsce z wiceministrem Spraw Weteranów Ukrainy, aby rozmawiać o "realizacji projektów na terytorium Polski mających na celu rehabilitację fizyczną, psychologiczną i społeczną ukraińskich weteranów". Omówiono również potrzebę pogłębienia współpracy z polskimi ministerstwami zdrowia, obrony narodowej, sportu i turystyki.
Czyli co, jednak szykuje się gruba rehabilitacja żołnierzy z PTSD w Polsce?🤔
źródło: Ambasada Ukrainy w Polsce
wideo ilustracyjne
Polski

@Edgar_Korona @polakNAkresach hitlerowcy Polaków biją w Niemczech to te kurwy z MSZ się nawet nie odezwały a co dopiero liczyć na interwencję w banderalandzie jak tam ich wszyscy za największych debili mają
GIF
Polski

Wysłałem zapytanie z nagraniem do Konsula Rp na Ukrainie, co się dzieje z Polakami, wysłałem nagranie do prokuratury POLSKIEJ. Przydałaby się najlepiej interpelacja poselska i zapytanie do MSZ. Nagłośnienie tematu jest wskazane, inaczej nie wywrze się żadnej presji na rządzących, których sobie sami wybrali nikt z PISU i PO POLAKOM NIE POMOŻE.
Polski

Naszych braci łapią na ulicach ukraińskich miast, biją, zakuwają w kajdanki i wcielają siłą do armii. Wysyłają na front, prosto pod rosyjskie pociski. Giną za obcy interes, za reżim, który nas nienawidzi.
A warszawskie władze? Ani słowa. Ani jednego polskiego dyplomaty. Cisza. Bo dla Tuska i spółki polski chłop jest tylko mięsem armatnim.
To jest zbrodnia na narodzie! To jest jawna zdrada!
Nie oddamy ani jednego Polaka na ukraińską rzeź!
Źródło filmu: Marcin Fijas
Polski
Heinrich Heinz Friedrich Gräfin von Thun und Bauer retweetledi

@GorceMarek @ObserwatorWojen mogę ci znowu do mordy naszczać jak ostatnio
Polski

@Hans8836 @ObserwatorWojen Chcesz znów wylizać moją podpaskę? A Ile tym razem zapłacisz?
Polski

@WolnoscO @MichalSzczerba @WMachulski jeszcze się dobrze z Kłodzka nie wytłumaczyli i protekcji dla zwyrodniałej pedofilki od @MWielichowska
Polski

Niewielu polityków KO chce się tłumaczyć z afery swojego radnego, dlatego wysłali @MichalSzczerba
Poszło mu jak zawsze😳😆
@WMachulski strzela do pustej bramki🤷🏼♂️
Polski
Heinrich Heinz Friedrich Gräfin von Thun und Bauer retweetledi

@XKubiak @Polityka_wSieci Bąkiewicz rządzi czy te małe, chciwe, złodziejskie skurwysynki od złotowosłego lenia?
Polski

@Polityka_wSieci A zrobicie analizę wycieczki Bąkiewicza do Berlina? Jestem naprawdę ciekaw jak Polacy ocenili tą ustawkę?
Polski

Salonik VIP w warszawskim szpitalu - korekta faktur i zwrot pieniędzy 🏥
🛜 31 MLN | 🤖 ok. 2% botów
✅ Kacprzyk zwrócił pieniądze i poniósł konsekwencje – sprawa jest załatwiona: 3%
❌ Korekta faktur i zwrot to przyznanie do przestępstwa – sprawa wymaga prokuratorskich konsekwencji, nie tylko partyjnych: 97%
Analiza: resfutura.pl/salonik-vip-w-…

Polski

@zady_i_walety @ObserwatorWojen ruski parch to się spuścił do kalosza i twoją babkę w dupę kopał, tak zrobili twojego starego banderowski kondonie ze wschodniej galicji
Polski

@Hans8836 @ObserwatorWojen co tam sapiesz ruski parchu? fajnie by było jakby twoja matka połknęła, ale to w sumie robiła każdemu XD
Polski

@grzegorz355 W dupie byłeś 😂x.com/i/status/20673…
Valmgersian 🇨🇭🇩🇪@valmgersian
Berlin. Polizist fragt den christlichen Prediger ob er ein Moslem ist, als er das verneint, fordert der Polizist ihn auf das Predigen sein zu lassen. In Deutschland dürfen anscheinend nur Moslems auf der Straße predigen.
Polski

@AwZdzis23009 @Piotr_s0k1 @ObserwatorWojen Chyba nie zrozumiałeś, ale czego się spodziewać po wyznawcy rdzawego zoofila 🤣
Polski

@Hans8836 @Piotr_s0k1 @ObserwatorWojen wiemy kacapku, że mieszkasz w lepiance z gówna w Muchosrańsku, i właśnie srasz w gacie ze strachu xD dobrze to wiemy, to wylewa się z twoich słów xD
Polski

@AwZdzis23009 @Piotr_s0k1 @ObserwatorWojen nie mieszkam na twojej wsi przygłupie, pomyliłeś mnie z kimś
Polski

@Hans8836 @Piotr_s0k1 @ObserwatorWojen wstawaj, zesrałeś się xD w ogóle to mocne słowa jak na typa, który żyje w gównie i bez dostepu do bieżącej wody xD
Polski


@WolnaRadio a gdzie, przecież to przygłupi plankton, jeszcze muszą ukrainców w kolejce przepuścić
GIF
Polski

@WMachulski @KONFEDERACJA_ @Nowa_Nadzieja_ czyli Kwiatkowski się sam wysprzęglił że korzystał... to serio powinien być już koniec tego małego, chciwego skurwysynka na stanowiskach publicznych, smród się za nim ciągnie już od NIKu
Polski












