Magda
7.3K posts


@Biala3683 Sufit czy nie, prawda jest taka że po wprowadzeniu wszystkich napastników nie stworzyliśmy już nic. Także raczej planu tam nie było.
Polski

@CarlossDee @RafiHerman91 Kupię sobie krzesełko na ryby i siądziemy na górce koło Galerii i będziemy sobie oglądać derby z Naki :) z browarkiem
Polski

@Biala3683 @RafiHerman91 Oni myśleli że jak przepłacą ruskiego to sukces sam przyjdzie 🤣 albo że jak sypną Masiakowi hajsem to on im ligę wygra w pojedynkę 🤣
Polski

@Biala3683 @CarlossDee @TMlody11 Tu i tak będzie znowu wesoło w wakacje z tego co słychać na mieście....
Polski

@CarlossDee @TMlody11 Szczerze to chyba czas na reset. Zobaczymy co zrobią bez kibiców. Ja mam dosyć.
Polski

@Biala3683 @TMlody11 Magda, to samo pomyślałem... Mam dość. Z klubem na zawsze. Ale nie z tymi parodystami. I nie mam tu na myśli zawodników.
Polski

@Biala3683 Jedyne co pozostało z tego klubu, a właściwie zawsze było, i było niedoceniane, wręcz szargane i pomiatane, to kibice. Brak stadionu, brak drużyny... Właściwie nie wiem o co się wściekam. To dziś, to co pokazaliśmy w tym najważniejszym meczu, to tylko średnia całego sezonu.
Polski

@RafiHerman91 Żeby były argumenty na ławce to trzeba przez cały sezon podnosić umiejętności zawodników. A tak, tłumaczenie, że przecież jest dobrze i co się czepiacie.
Polski

@Biala3683 Z drugiej strony argumentów na ławce za dużo nie ma. Szkoda, bo było takie straszenie tą Mazovią, że ona poza zasięgiem... No a mam wrażenie, że dzisiaj była spokojnie w zasięgu.
Polski

@Biala3683 Pan Andrzej montuje pakę na IV ligę, więc mecze będą na pewno zacięte 🫠
Polski

@CarlossDee To prawda. Ale chyba nie doczekamy się jakiś kompetentnych ludzi. Może chociaż takich co chcą dobrze a nie tylko napychają kieszenie
Polski

@Biala3683 Czy w tym klubie kiedykolwiek ktokolwiek odpowiedział za jakiś zły transfer? Pele z Klewek do dziś w wywiadach drze łacha. Towarzystwo wzajemnej adoracji.
Polski

@PabloOlsztyn @stomilolsztynpl Tak, będzie jakaś transmisja :) ale nie Paju będzie robił hehe pewnie Emil wrzuci gdzieś w komentarzach 💪😉
Polski

Czas na finał! Stomil jedzie do Mińska Mazowieckiego stomil.olsztyn.pl/Czas-na-final-…
Polski

@bart_wasiak Na vipie byłeś, a ja tam nie mogę wejść :) co się odwlecze to nie uciecze :) będzie okazja
Polski

@Biala3683 a ja cały czas czekam pod Żabką. nie ukrywam, że już mi trochę zimno 😅
Polski

@Biala3683 Tak czy inaczej będzie dobrze. Gdy wygramy, zapraszasz na piwko do Żabki :)
Polski

Gotowy przepis na zakorkowanie skrzyżowania Sikorskiego z Wilczyńskiego.
Olsztyn.com.pl@olsztyncompl
OD CZYTELNIKA (pisownia oryginalna) Droga redakcjo, pomóżcie znaleźć niekompetentnego projektanta, który zaakceptował ten projekt przebudowy ronda w Olsztynie. JEST ZLE A BEDZIE TYLKO GORZEJ, JEST TAKIE POWIEDZENIE, ZE DLA PANA BOGA NIE UDALA SIE STAROSC I DZIELNICA JAROTY.
Polski

@BartRako123 w naszym województwie :) nie było jeszcze takiej informacji, przynajmniej ja nie widziałem.
Polski

🏆 Finał Wojewódzkiego Pucharu Polski: Tęcza Biskupiec - Sokół Ostróda. #sezon20252026
Polski

Śmiech na sali. Gość który przyczynił się do spadku Stomilu z 2 ligi, z Widzewa właściwie wyleciał 2 razy, ostatnio z Bytomia, dostaje kolejną szansę 🤡
Transfery.info@Transferyinfo
Patryk Czubak wraca do Ekstraklasy transfery.info/aktualnosci/pa…
Polski

