Magda

7.3K posts

Magda banner
Magda

Magda

@Biala3683

Olsztyn, Polska Katılım Şubat 2020
207 Takip Edilen454 Takipçiler
Marek Brdak
Marek Brdak@Marek_Brdak·
@Biala3683 Sufit czy nie, prawda jest taka że po wprowadzeniu wszystkich napastników nie stworzyliśmy już nic. Także raczej planu tam nie było.
Polski
1
0
1
247
Magda
Magda@Biala3683·
Nie rozumiem ani jednej zmiany, która zrobił nasz opiekun. Niestety to chyba jego sufit ta 4liga... Może właściciel powinien kolejny raz podejść i zaordynować zmiany jak to miało miejsce w Olsztynie?
Polski
6
0
9
2.3K
Magda
Magda@Biala3683·
@CarlossDee @RafiHerman91 Kupię sobie krzesełko na ryby i siądziemy na górce koło Galerii i będziemy sobie oglądać derby z Naki :) z browarkiem
Polski
1
0
2
157
Carlos
Carlos@CarlossDee·
@Biala3683 @RafiHerman91 Oni myśleli że jak przepłacą ruskiego to sukces sam przyjdzie 🤣 albo że jak sypną Masiakowi hajsem to on im ligę wygra w pojedynkę 🤣
Polski
1
0
2
160
Magda
Magda@Biala3683·
Derby z Naki stają się faktem....
Polski
5
0
9
1.5K
Magda
Magda@Biala3683·
@CarlossDee @TMlody11 Szczerze to chyba czas na reset. Zobaczymy co zrobią bez kibiców. Ja mam dosyć.
Polski
1
0
3
122
Carlos
Carlos@CarlossDee·
@Biala3683 @TMlody11 Magda, to samo pomyślałem... Mam dość. Z klubem na zawsze. Ale nie z tymi parodystami. I nie mam tu na myśli zawodników.
Polski
1
0
2
121
Magda
Magda@Biala3683·
@TMlody11 Wszystko się zgadza, tylko kibicom zależało na tym awansie. Ja sobie obiecuje za każdym razem, że to ostatni raz kiedy się denerwuje, ale chyba czas skończyć z chodzeniem na mecze... Szkoda nerwów
Polski
2
0
3
138
Tomasz M.
Tomasz M.@TMlody11·
@Biala3683 Jedyne co pozostało z tego klubu, a właściwie zawsze było, i było niedoceniane, wręcz szargane i pomiatane, to kibice. Brak stadionu, brak drużyny... Właściwie nie wiem o co się wściekam. To dziś, to co pokazaliśmy w tym najważniejszym meczu, to tylko średnia całego sezonu.
Polski
1
0
3
122
Magda
Magda@Biala3683·
@TMlody11 Nakielski pewnie pije teraz zimnego browarka z satysfakcją
Polski
1
0
3
170
Tomasz M.
Tomasz M.@TMlody11·
@Biala3683 Pierwsze o czym pomyślałem... Jesteśmy prowincją...
Polski
1
0
3
172
Magda
Magda@Biala3683·
@RafiHerman91 Żeby były argumenty na ławce to trzeba przez cały sezon podnosić umiejętności zawodników. A tak, tłumaczenie, że przecież jest dobrze i co się czepiacie.
Polski
1
0
6
364
Rafał Herman
Rafał Herman@RafiHerman91·
@Biala3683 Z drugiej strony argumentów na ławce za dużo nie ma. Szkoda, bo było takie straszenie tą Mazovią, że ona poza zasięgiem... No a mam wrażenie, że dzisiaj była spokojnie w zasięgu.
Polski
4
0
0
390
Magda
Magda@Biala3683·
@1krupson I się wcale nie zdziwię jak jakościowo pozyska lepszych piłkarzy niż Stomil
Polski
0
0
4
212
krupson
krupson@1krupson·
@Biala3683 Pan Andrzej montuje pakę na IV ligę, więc mecze będą na pewno zacięte 🫠
Polski
1
0
1
358
Magda
Magda@Biala3683·
@CarlossDee To prawda. Ale chyba nie doczekamy się jakiś kompetentnych ludzi. Może chociaż takich co chcą dobrze a nie tylko napychają kieszenie
Polski
0
0
2
83
Carlos
Carlos@CarlossDee·
@Biala3683 Czy w tym klubie kiedykolwiek ktokolwiek odpowiedział za jakiś zły transfer? Pele z Klewek do dziś w wywiadach drze łacha. Towarzystwo wzajemnej adoracji.
Polski
1
0
2
186
Carlos
Carlos@CarlossDee·
Jesteś sobie białoruskim zawodnikiem w 4ligowym klubie z miasta będącego stolicą województwa. Nie grasz, pewnie też nie trenujesz. Hajs się zgadza. Ps. Ciekawe kto za to płaci 🤔
Carlos tweet media
Polski
5
0
3
733
Magda
Magda@Biala3683·
@PabloOlsztyn @stomilolsztynpl Tak, będzie jakaś transmisja :) ale nie Paju będzie robił hehe pewnie Emil wrzuci gdzieś w komentarzach 💪😉
Polski
1
0
1
55
Magda
Magda@Biala3683·
@bart_wasiak Na vipie byłeś, a ja tam nie mogę wejść :) co się odwlecze to nie uciecze :) będzie okazja
Polski
0
0
2
29
Bart Wasiak
Bart Wasiak@bart_wasiak·
@Biala3683 a ja cały czas czekam pod Żabką. nie ukrywam, że już mi trochę zimno 😅
Polski
2
0
1
30
Bart Wasiak
Bart Wasiak@bart_wasiak·
Spierdzielam z tej roboty, bo od rana i tak o niczym innym myśleć nie moge, niż o dzisiejszym barażu Stomil vs Warmia Grajewo. Musimy byc jak Niemcy w meczu z Curacao, dusić Podlasiaków od 1 minuty. Będzie dobrze. SPW!
Polski
2
0
13
1.6K
Bart Wasiak
Bart Wasiak@bart_wasiak·
@Biala3683 Tak czy inaczej będzie dobrze. Gdy wygramy, zapraszasz na piwko do Żabki :)
Polski
1
0
1
92
Emil Marecki
Emil Marecki@emilozo·
@BartRako123 w naszym województwie :) nie było jeszcze takiej informacji, przynajmniej ja nie widziałem.
Polski
3
0
2
174
Emil Marecki
Emil Marecki@emilozo·
🏆 Finał Wojewódzkiego Pucharu Polski: Tęcza Biskupiec - Sokół Ostróda. #sezon20252026
Polski
1
0
5
382
Magda
Magda@Biala3683·
@CarlossDee Jednym wiatr wiecznie wieje w oczy innym w plecy 🤷
Polski
0
0
2
65