krupson

35K posts

krupson banner
krupson

krupson

@1krupson

krupson corp. | #Legia | MatchSaver Poland

⌨ Mikołajki Katılım Şubat 2013
784 Takip Edilen1.9K Takipçiler
krupson retweetledi
HIB HOB XD
HIB HOB XD@HibHobXD·
Księgowy(Seba) wykonuje swój diss na Tadka Boniache "Tadek Z****cha" na scenie Before Festivalu!
Polski
18
24
590
102.3K
krupson
krupson@1krupson·
Roko pewnie po koleżeńsku nagłaśnia sprawę, ale jak ktoś trochę lata w temacie zaopatrywania zespołów, to więc że ta keeza to straszne gówno. Termin 48H to chyba na przetworzenie zamówienia 🤣
Roman Kołtoń@KoltonRoman

Polska firma, czy wielki - gigantyczny! - koncern międzynarodowy?!? Słyszę, że @KEEZA_Polska oferuje PZPN 25 mln złotych rocznie plus udział w zyskach (kontrakt na 8 lat). @wlodar85 mówi, że wygra Adidas (ostatecznie Niemcy mieli zaoferować 28 mln), ale właściciel Keeza, Tomasz Szulc ciągle czeka na odpowiedź z PZPN w sprawie dalszych negocjacji. Keeza już ułatwiła Cezaremu Kuleszy i Łukaszowi Wachowskiemu rozmowy z Adidasem, podbijając pierwotną stawkę przetargu, do którego nie przystąpił Nike, a wycofał się Macron. Firma z Aleksandrowa Łódzkiego - zatrudniająca 450 pracowników - chce się zobowiązać, że będzie dostarczać w całej Polsce personalizowane koszulki w 48 godzin i prognozuje sprzedaż co najmniej 100 tysięcy trykotów rocznie, ale za połowę ceny, którą teraz proponuje klientom Nike (wychodzi z polskiego rynku, mając w latach 2027-34 umowę z reprezentacją Niemiec). Niektóre prognozy mówią nawet o 200 tysiącach trykotów Keeza dla polskich kibiców, co znacząco zwiększyłoby także wpływy PZPN z kontraktu z producentem sprzętu sportowego. Aktualnie Keeza zaopatruje 2,5 tysiąca klubów w Polsce! Właściciel zaczynał od sprzedaży szalików na stadionie ŁKS, przyjeżdżając maluchem. Ostatnio dostarczał szaliki na finał Champions League, PSG - Arsenal, a największe zamówienie złożył swego czasu Bayern Monachium - 165 tysięcy szalików na jubileusz klubu. Na zdjęciu jeden z trzech modeli strojów, które Keeza przygotowała w kontekście umowy z PZPN. Szulc stawia na jakość i niską marżę, skutecznie rozwijając się na polskim i europejskim rynku. Dobre recenzje zbierają także piłki, również z certyfikatem FIFA Quality PRO. Keeza w biznesie idzie od dołu, ale teraz chce sięgnąć po pierwszą reprezentację. Jeśli się nie uda w konkurencji z Adidasem, to są kolejne pomysły, jeśli chodzi promocję marki Keeza. @PrawdaFutbolu

Polski
7
0
75
17.4K
krupson
krupson@1krupson·
@Biala3683 Pan Andrzej montuje pakę na IV ligę, więc mecze będą na pewno zacięte 🫠
Polski
1
0
1
354
Magda
Magda@Biala3683·
Derby z Naki stają się faktem....
Polski
5
0
9
1.5K
krupson retweetledi
Patryk Słowik
Patryk Słowik@PatrykSlowik·
Warto przeczytać. Polska zaproponowała Ukrainie kilka kompromisowych wariantów. Niektóre bezproblemowe dla Ukrainy. W rozmowy włączono przyjazne Ukraińcom osoby. Władze ukraińskie jednak nie chciały żadnego porozumienia z Warszawą. wiadomosci.wp.pl/zelenski-nie-d…
Polski
384
2.4K
11.4K
390.7K
krupson
krupson@1krupson·
@jorguskiler Z tą pierdoloną watahą homo sovieticus można tylko siłowo, inaczej nie rozumieją. Ani kroku wstecz
Polski
0
0
3
110
krupson retweetledi
Piotrek Świniarski
Piotrek Świniarski@SwiniarskiP·
Warmińsko-mazurskie JEDYNYM województwem bez rezprezentanta w ligach na szczeblu centralnym (Ekstraklasa, I liga, II liga)... Smutny obrazek.. Fot. FB Strefa Kibica Giżycko
Piotrek Świniarski tweet media
Polski
19
6
347
47.9K
Justyna Gubała
Justyna Gubała@JusGuu·
@DrKermitHouse Ten warszawski pajac ma więcej takich kwiatków na swoim tik toku. Pan podróbka i żenujący ulaniec.
Polski
2
0
1
180
krupson
krupson@1krupson·
@Najdrozsza Jeszcze lepiej jak to jest automat przez DPD mobile, a etykieta jest z Orlen paczki. Człowiek pobierze aplikację i wkurwiony, że się ten automat nie otwiera
Polski
0
0
1
149
Najdrozsza
Najdrozsza@Najdrozsza·
Kiedy robisz zwrot z etykietą DPD, stojąc pod automatem DHL i się wk…, że jak to zły numer paczki. #piąteczek
GIF
Polski
6
0
11
734
krupson retweetledi
Paweł Nowak
Paweł Nowak@nopawel·
Zaczynamy Mundial! To musiało się tak skończyć 😅
Polski
1
2
3
654
krupson
krupson@1krupson·
@gr3gor_g3 Młody się zakręcił, bo mógł negocjować przed zaniesieniem dokumentów 🤣
Polski
0
0
3
541
Greg
Greg@gr3gor_g3·
Znalazłem XD Niesamowite naprawde.
Greg tweet media
Polski
72
47
3.4K
154K
Greg
Greg@gr3gor_g3·
Fejk, nie fejk to jest chuj, naprawdę. Jak brałem ślub to za mszę ksiądz powiedział, że jest co łaska, ale przyjęło się, że 800zł w kopertę no i mówię ok, tyle to tyle. Potem ślub, daliśmy 800zl a następnego dnia ksiądz do mnie pisze na Messengerze(XD), że sorry ale daliście 500zl w kopertę a mówiłem, że jest 900. Ja mu mówię, że mówił, że 800 i tyle właśnie włożyłem, a on, że a to przepraszam, to pewnie para przed wami dała 500 XDD Niestety to nie koniec, bo po kilku dniach napisał do mnie, że proboszcz prosi, żeby jednak dołożyć 100 bo teraz jest 900
James Morgan@DimplePinchNeat

XDDDD

Polski
114
31
4.8K
622.1K
krupson retweetledi
Kritika
Kritika@kritikakodes·
The harsh truth
Kritika tweet media
English
381
1.8K
23.5K
1.2M
krupson
krupson@1krupson·
@F_Zdankiewicz Do procesu licencyjnego wystarczy umowa ramowa na stadion, bez szczegółów i w zasadzie ona nie musi być taka wiążąca na 100%
Polski
0
0
4
1.1K
Felek Ⓛ
Felek Ⓛ@F_Zdankiewicz·
Jak ta Wieczysta otrzymała licencję skoro dopiero zaczyna rozmawiać o stadionie? Chyba od tego się powinna zacząć weryfikacja wniosków licencyjnych jak ta Ekstraklasa ma poważnie wyglądać..,
Polski
15
0
145
19.7K
krupson
krupson@1krupson·
Zero potrzeb.
krupson tweet media
Polski
0
0
6
259
krupson
krupson@1krupson·
Maja Chwalińska? Top.
Polski
0
0
4
223