krupson
35K posts

krupson
@1krupson
krupson corp. | #Legia | MatchSaver Poland

Polska firma, czy wielki - gigantyczny! - koncern międzynarodowy?!? Słyszę, że @KEEZA_Polska oferuje PZPN 25 mln złotych rocznie plus udział w zyskach (kontrakt na 8 lat). @wlodar85 mówi, że wygra Adidas (ostatecznie Niemcy mieli zaoferować 28 mln), ale właściciel Keeza, Tomasz Szulc ciągle czeka na odpowiedź z PZPN w sprawie dalszych negocjacji. Keeza już ułatwiła Cezaremu Kuleszy i Łukaszowi Wachowskiemu rozmowy z Adidasem, podbijając pierwotną stawkę przetargu, do którego nie przystąpił Nike, a wycofał się Macron. Firma z Aleksandrowa Łódzkiego - zatrudniająca 450 pracowników - chce się zobowiązać, że będzie dostarczać w całej Polsce personalizowane koszulki w 48 godzin i prognozuje sprzedaż co najmniej 100 tysięcy trykotów rocznie, ale za połowę ceny, którą teraz proponuje klientom Nike (wychodzi z polskiego rynku, mając w latach 2027-34 umowę z reprezentacją Niemiec). Niektóre prognozy mówią nawet o 200 tysiącach trykotów Keeza dla polskich kibiców, co znacząco zwiększyłoby także wpływy PZPN z kontraktu z producentem sprzętu sportowego. Aktualnie Keeza zaopatruje 2,5 tysiąca klubów w Polsce! Właściciel zaczynał od sprzedaży szalików na stadionie ŁKS, przyjeżdżając maluchem. Ostatnio dostarczał szaliki na finał Champions League, PSG - Arsenal, a największe zamówienie złożył swego czasu Bayern Monachium - 165 tysięcy szalików na jubileusz klubu. Na zdjęciu jeden z trzech modeli strojów, które Keeza przygotowała w kontekście umowy z PZPN. Szulc stawia na jakość i niską marżę, skutecznie rozwijając się na polskim i europejskim rynku. Dobre recenzje zbierają także piłki, również z certyfikatem FIFA Quality PRO. Keeza w biznesie idzie od dołu, ale teraz chce sięgnąć po pierwszą reprezentację. Jeśli się nie uda w konkurencji z Adidasem, to są kolejne pomysły, jeśli chodzi promocję marki Keeza. @PrawdaFutbolu




Warto przeczytać. Polska zaproponowała Ukrainie kilka kompromisowych wariantów. Niektóre bezproblemowe dla Ukrainy. W rozmowy włączono przyjazne Ukraińcom osoby. Władze ukraińskie jednak nie chciały żadnego porozumienia z Warszawą. wiadomosci.wp.pl/zelenski-nie-d…



Kielce. Drugi wojaż.





XDDDD


















