🇫🇷We Francji wykryto pierwszy przypadek eboli. Zakażony to lekarz, który wrócił z Demokratycznej Republiki Konga. Został umieszczony w szpitalu specjalistycznym zaraz po powrocie do kraju, a jego stan jest stabilny.
O kurwa… lekarz sygnalista powiedział wprost, że przez Dawida Kacprzyka zmarli w tym szpitalu ludzie
- w wyniku błędu lekarskiego doprowadzano do powikłań, które kończyły się letalnie
- śmiercią?
- tak
@tomek_fin_ai Tak, na pewno ubezpieczyciel wypłacił 430 tys. w miesiąc od zdarzenia...
Kilkanaście lat temu komentowano podobne bzdury w następujący sposób:
"A świstak siedzi i zawija w te sreberka..." 😀
Gadałem dzisiaj z kurierem Uber Eats.
Wyciąga ponad 500 tysięcy złotych rocznie na rozwożeniu jedzenia. Kosmos. Zapytałem go, jak on to robi (bo kwota wydawała się grubo przesadzona).
Robi około 15 dostaw dziennie. Średnio wpada mu jakieś 15 złotych za kurs. To daje około 70 tysięcy rocznie. Do tego jeździ na rowerze, więc koszty ma zerowe.
Skąd więc wzięła się reszta kasy?
W zeszłym miesiącu potrąciła go ciężarówka i dostał 430 tysięcy złotych odszkodowania z ubezpieczenia.
Uwielbiam takie patenty na dodatkowy zarobek.
Chyba sam zacznę jeździć na Uberze.
@BogNieZyje@IiDoch@prezydentpl Cwelu pierdolony, rozumiesz że i PiS i PO nawzajem ruchają Polskę czy do Ciebie jeszcze nie dotarło? Co do Korei mieliśmy wszystko na papierze, na jaki procent i na co będą wydane te pieniądze, a z Safe na co wydamy pieniądze? Jak Nawrocki zapytał rząd to olali temat.
W Lublinie mieszka już 1200 obywateli jednego z najbiedniejszych krajów Afryki Zimbabwe. To 3. największa grupa etniczna tego miasta po Ukraińcach i Białorusinach.
Wiadomo że przyjechali za Tuska ~ @D_Tarczynski 🤡
To nie jest „wciskanie polityki”. To jest przypomnienie obietnicy wyborczej Tuska i Platformy. Obiecywali: „Zlikwidujemy TVP i te miliardy pójdą na walkę z rakiem”. Rzeczywistość: TVP w likwidacji nadal dostaje setki milionów z budżetu, a na onkologię Polacy robią zrzutki. To nie polityka.
To zwykła hipokryzja i aberracja.
Na charytatywnym streamie Łatwogang właśnie padł imponujący wynik – udało się przekroczyć 3 miliony złotych.
Trwająca od 17 kwietnia akcja polega na nieprzerwanym odtwarzaniu utworu „Diss na raka” Bedoesa 2115 i Mai Mecan, a wszystkie wpłaty trafiają na rzecz Cancer Fighters. Stream szybko przerodził się w ogromny maraton pomocy, który przyciąga coraz więcej osób chcących wesprzeć szczytny cel.
@JanMolskiIII@HrKsawery Lepiej mieć sojusznika na drugim końcu świata który jest codzienną niewiadomą i nawet nie wiesz kiedy podwyzszy cło lub co gorsza nie da ci kodów do broni bo nie spełniasz wymagań? Przyjaźni szuka sie blisko, nie daleko
Nie śmieszy was fakt, że Tusk przypieczętowuj GIGANTYCZNY SOJUSZ WOJSKOWY z Macronem, który za rok już prezydentem nie będzie, a patrząc na sytuację polityczną we Francji, to ten sojusz szybciej się zdezaktualizuje niż wszystkie wcześniejsze projekty Tuska?
I tym bardziej, ktokolwiek wierzy, że sojusz z Francją będzie o wiele bardziej stabilny od sojuszu z Amerykanami?
Jeżeli tak, to jest po prostu głupcem. Dzisiejszy dzień, to nic innego, żeby znowu narzucić narrację o wypychaniu USA z Europy i lansowaniu się Tuska.
Nic więcej
❗️| Tragiczny wypadek miał miejsce w poniedziałek wieczorem w miejscowości Mąkolin na Mazowszu. Około godziny 19:30 rozpędzony samochód marki BMW wypadł z drogi na zakręcie i dachował, lądując w przydrożnym rowie.
Autem podróżowało pięcioro nastolatków. Na miejscu podjęto reanimację trzech osób i wezwano śmigłowce LPR. Niestety życia 14-letniej dziewczynki nie udało się uratować.
Dwie ciężko ranne osoby w wieku 16–17 lat zostały przetransportowane śmigłowcami do szpitali w Płocku i Warszawie. Pozostali uczestnicy wypadku – 18-letni kierowca i 17-letni pasażer – trafili do szpitali z lżejszymi obrażeniami. Wstępne badania wykazały, że kierowca był trzeźwy.
📸 | Policja Płock
Patrząc na komentarze pod postem w sprawie referendum i wiadomości jakie otrzymuję, przytłaczająca większość z Was uważa, że powinniśmy się dołączyć do inicjatywy Jana Hoffmana, zmierzającej do odwołania Aleksandra Miszalskiego. Nie dziwi mnie to, bo sam mam podobne zdanie.
Dlatego jako Kraków dla Mieszkańców podjęliśmy decyzję, że dołączymy do akcji referendalnej 💪
Żeby zwiększyć nasze szanse na sukces, mam gorącą prośbę o pomoc.
Jeśli chcecie się podpisać pod wnioskiem referendalnym i/lub pomoc zbierać podpisy - dajcie znać.
Jeśli macie miejsce pod wywieszenie plakatu lub banera referendalnego - dajcie znać.
Jeśli macie inne pomysły na pomoc - dajcie znać.
Najwyższa pora odzyskać Kraków. Od układów partyjnych. Dla Mieszkańców ✌️
Szczerze to myślałem, że mają na Miszalskiego coś grubego ale jeśli osią referendum ma być SCT to nie wróżę sukcesu -chyba, że w WSA skończyło by się inaczej
To są argumenty osób spoza miasta
SCT? nie dotyczy mieszkańców
Podwyżka SPP nie wydarzyła się
Podwyżka MPK będzie w marcu
Jaki temat nurtuje was w polskim rapie?
Mam na myśli różne ciekawostki, spiny, tematy techniczne, produkcyjne, czy ktos jest spoko czy tylko udaje, na jakie pytanie chcielibyście uzyskać odpowiedź, gdybyście mogli ją dostać?
@HibHobXD Fajnie macie w tym roku
Metro-slaby projekt
Lil wayne-przemilcze to
21-slaby projekt
Young thug-slabo
Wiz khalifa- slaby projekt
Ty$-sredni projekt 6-7/10
Chance the raper-Sentino ma wiecej wyswietlen od niego XD
Dr*ke-sredni projekt
Doslownie wszyscy mainstream wydaja gowno
POPCHNĄŁ I OKRADŁ 80-LATKĘ
Policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego poszukują mężczyzny, który 21 listopada przy ul. Kochanowskiego napadł na 80-letnią kobietę. Sprawca popchnął seniorkę, powodując złamanie ręki, a następnie ukradł jej portfel i uciekł. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z monitoringu i opublikowali wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek ze sprawą.
Osoby, które go rozpoznają, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 47 79 12511 lub mailowy: dyzurny.kmp@go.policja.gov.pl albo krzysztof.maciaszek@go.policja.gov.pl.
I can't believe I am actually typing this out but here we go:
It's time to give away an AWP Dragon Lore! ($7300)
Follow @skinscom + me
Like + retweet this post
Winner will be picked in 1 week, good luck!
W Chinach Geely właśnie pokazał sedana o długości 4.6m z silnikiem 1,5 o mocy 120KM w cenie dobrego elektrycznego roweru cargo.
auto kosztuje w tej chwili jakieś 27 tys złotych..
Oczywiście to są Chiny, więc nawet najtańsza wersja ma bezkluczykowy dostęp, kamery 360°, automatyczne wycieraczki etc.