DywidendowyBaron retweetledi
DywidendowyBaron
214 posts

DywidendowyBaron
@DywidendowyB
To nie jest porada inwestycyjna
Jajomyje Katılım Mayıs 2025
98 Takip Edilen17 Takipçiler

Ten koleś z filmu Big Short obsrał zbroje jak @Karol_DDWS wrzucił filmik o $PLTR
Wiedział, że teraz będzie tutaj pompa jak 0.0001 s po IPO Spacex
Shay Boloor@StockSavvyShay
Michael Burry says he is no longer short $PLTR.
Polski

@ParadygmatYT czy to już? Wchodzić czy czekać na korektę? >:|
@Karol_DDWS mnie oszukał, miała być pompa na Mikronie a na SanDisku jest lepsza. Żądam zwrotu pieniędzy za dostęp do grupki sygnalnej

Polski

@ParadygmatYT No właśnie, a tak to nie ma co robić z tym hajsem…
Polski

@GieldowyByczek Kolega mówi, że przełomem jest dorwanie kogoś z drukarką 3D, wtedy idzie zaoszczędzić 😉
Polski

@DywidendowyB Przypuszczam, że odpowiadam w jakimś stopniu za te wzrosty :D
(Choć nie takie duże, obecnie sporo kasy idzie z licencji na gry komputerowe, a z tych mam tylko Gladius'a, który jest dość stary).
Polski

@deZeZed Niby jak zasadzić drzewa na wozach strażackich? To już ta woda lepsza
Polski

Pilne ‼️
@Zawodinwestor w swoim najnowszym filmke powiedział "Pierdolenie o świętości Wiecznego Ognia, jest dobre dla dzieci"

Polski

Aha, dobra to kończę "karierę" w internecie.
Finance Freak 666@financefreak666
@Karol_DDWS Jak nie wiesz to zamknij mordę, kogo interesuje twoje zdanie
Polski


@kryptodegeny Umiesz liczyć, kup dostęp do grupki sygnalnej
Polski

Dywidenda z @GrupaORLEN już na IKE i IKZE w @xtbpl! Pełne 8 PLN przypadające na jedną akcję.
#xtb #Orlen #dywidenda #fintwitt

Polski

@RadekRygielski Jakoś trzeba wyciągać hajs od mas
To i btc będzie trwać
Polski

🚨 BITCOIN „UMARŁ” JUŻ 475 RAZY.
I co?
Dalej tu jest.
💔2010 - spadek do 0,10$
💔2011 - spadek do 1$
💔2013 - spadek do 50$
💔2015 - spadek do 200$
💔2018 - spadek do 3 000$
💔2022 - spadek do 15 000$
💔2024 - spadek do 39 000$
💔2025 - spadek do 74 000$
💔2026 - spadek do 59 000$
Za każdym razem był to "koniec świata"
Za każdym razem media pisały, że to już "po wszystkim"
Za każdym razem ludzie "sprzedawali w panice"
🧩A później?
Ci sami ludzie wracali po wyższych...
Bitcoin był nazywany bańką, oszustwem, zabawką dla spekulantów etc..
A mimo to nadal wracał mocniejszy.
Może problemem nigdy nie był Bitcoin.
Może problemem była cierpliwość ludzi. (a raczej systemy który ich wykształcił..)
Bo rynek nie nagradza tych, którzy panikują przy każdym spadku...
👑A Ty? Kupujesz? Sprzedajesz?
Pozdrowienia.

Polski

@ParadygmatYT Novo NORDISK, mówi to coś Panu Panie Ferdku?
Polski














