DywidendowyBaron

214 posts

DywidendowyBaron banner
DywidendowyBaron

DywidendowyBaron

@DywidendowyB

To nie jest porada inwestycyjna

Jajomyje Katılım Mayıs 2025
98 Takip Edilen17 Takipçiler
DywidendowyBaron retweetledi
ParadygmatYT
ParadygmatYT@ParadygmatYT·
ParadygmatYT tweet media
ZXX
1
1
7
208
DywidendowyBaron
DywidendowyBaron@DywidendowyB·
Na $PLTR nie jest kolorowo Panowie i Panie …
DywidendowyBaron tweet media
Polski
1
0
0
18
DywidendowyBaron
DywidendowyBaron@DywidendowyB·
@ParadygmatYT czy to już? Wchodzić czy czekać na korektę? >:| @Karol_DDWS mnie oszukał, miała być pompa na Mikronie a na SanDisku jest lepsza. Żądam zwrotu pieniędzy za dostęp do grupki sygnalnej
DywidendowyBaron tweet media
Polski
0
0
0
16
ParadygmatYT
ParadygmatYT@ParadygmatYT·
Mógł człowiek posłuchać się naszych kochanych ekspertów z YT i sprzedać te półprzewodniki....
ParadygmatYT tweet media
Polski
2
0
17
2K
DywidendowyBaron
DywidendowyBaron@DywidendowyB·
@GieldowyByczek Kolega mówi, że przełomem jest dorwanie kogoś z drukarką 3D, wtedy idzie zaoszczędzić 😉
Polski
1
0
0
8
Giełdowy Byczek
Giełdowy Byczek@GieldowyByczek·
@DywidendowyB Przypuszczam, że odpowiadam w jakimś stopniu za te wzrosty :D (Choć nie takie duże, obecnie sporo kasy idzie z licencji na gry komputerowe, a z tych mam tylko Gladius'a, który jest dość stary).
Polski
1
0
1
5
Giełdowy Byczek
Giełdowy Byczek@GieldowyByczek·
Można zarabiać na plastiku? Można.
Giełdowy Byczek tweet media
Polski
1
0
2
183
DywidendowyBaron
DywidendowyBaron@DywidendowyB·
@deZeZed Niby jak zasadzić drzewa na wozach strażackich? To już ta woda lepsza
Polski
0
0
0
752
deZeZed
deZeZed@deZeZed·
W Pradze na ulice ruszyły wozy strażackie, które spryskują ulicę wodą, aby było chłodniej. Choć niektórzy powiedzą, że mogliby po prostu zasadzić drzewa. Źródło: huai_0808
Polski
119
48
3.8K
371.7K
DywidendowyBaron
DywidendowyBaron@DywidendowyB·
Pilne ‼️ @Zawodinwestor w swoim najnowszym filmke powiedział "Pierdolenie o świętości Wiecznego Ognia, jest dobre dla dzieci"
DywidendowyBaron tweet media
Polski
0
0
1
16
Radek Rygielski
Radek Rygielski@RadekRygielski·
🚨 BITCOIN „UMARŁ” JUŻ 475 RAZY. I co? Dalej tu jest. 💔2010 - spadek do 0,10$ 💔2011 - spadek do 1$ 💔2013 - spadek do 50$ 💔2015 - spadek do 200$ 💔2018 - spadek do 3 000$ 💔2022 - spadek do 15 000$ 💔2024 - spadek do 39 000$ 💔2025 - spadek do 74 000$ 💔2026 - spadek do 59 000$ Za każdym razem był to "koniec świata" Za każdym razem media pisały, że to już "po wszystkim" Za każdym razem ludzie "sprzedawali w panice" 🧩A później? Ci sami ludzie wracali po wyższych... Bitcoin był nazywany bańką, oszustwem, zabawką dla spekulantów etc.. A mimo to nadal wracał mocniejszy. Może problemem nigdy nie był Bitcoin. Może problemem była cierpliwość ludzi. (a raczej systemy który ich wykształcił..) Bo rynek nie nagradza tych, którzy panikują przy każdym spadku... 👑A Ty? Kupujesz? Sprzedajesz? Pozdrowienia.
Radek Rygielski tweet media
Polski
11
0
26
4K
Stephenblaq
Stephenblaq@Steezehuman·
What do you call this chart ? Best comment wins 1 sol.
Stephenblaq tweet media
English
49
3
36
3.8K
ParadygmatYT
ParadygmatYT@ParadygmatYT·
Easter egg Micron od tyłu to Norcim Języki celtyckie / irlandzki: Przedrostek „Nor-” lub „Norc-” odnosi się do północy (kierunku geograficznego). Na wykresach giełdowych kierunek północny oznacza jedno – gwałtowne wzrosty ceny (ruch w górę). Wnioski pozostawiam wam
Polski
1
0
2
129