ParadygmatYT

441 posts

ParadygmatYT banner
ParadygmatYT

ParadygmatYT

@ParadygmatYT

Merytorycznie i mądrze gadam o giełdzie. Słabo na niej zarabiam. Dlatego żyję z abonamentów 💸 https://t.co/dRuNyDIS8P

Katılım Şubat 2026
9 Takip Edilen342 Takipçiler
ParadygmatYT
ParadygmatYT@ParadygmatYT·
Mógł człowiek posłuchać się naszych kochanych ekspertów z YT i sprzedać te półprzewodniki....
ParadygmatYT tweet media
Polski
0
0
0
70
ParadygmatYT
ParadygmatYT@ParadygmatYT·
$MU Najnowsze prognozy dla Microna. A ja sprzedałem bo to bańka.... Gdybyście chcieli mieć dostęp do takich analiz polecam tipranks.sjv.io/X4GngX Z tym linkiem macie dodatkową zniżkę
ParadygmatYT tweet media
Polski
0
0
2
145
ParadygmatYT
ParadygmatYT@ParadygmatYT·
Słuchajcie, akcja z pierwszej ręki, ale bierzcie na to poprawkę – info od znajomej, która pracuje w centrali Dino. Siedziała dzisiaj w toalecie i mimochodem podsłuchała rozmowę dwóch grubych ryb z zarządu. Z tego, co mówi, szykuje się absolutny kosmos i pivot stulecia: Dino ma wejść w kooperację z Micronem i produkować w swoich sklepach... półprzewodniki. Tak, dobrze czytacie. Obok świeżaków, kajzerek i promocji na kiełbasę śląską mają stanąć linie do litografii i czyszczenia wafli krzemowych. Podobno logistyka i sieć dystrybucji Dino są tak potężne, że Amerykanie uznali to za idealny hub na Europę Środkową. Wafery mają być dorzucane do koszyków w wielopakach. Więcej szczegółów i konkretów mam dostać o 15:30. Jak tylko dowiem się czegoś więcej, od razu wrzucam update! Co myślicie? Kupujecie tę plotkę, czy kogoś w centrali poniosła ułańska fantazja przy ekspresie do kawy? 🚀 Stock market oszaleje?
Polski
8
0
33
6K
Piotr
Piotr@Piotr72364·
@ParadygmatYT Nie wiem jak można w ogóle brać to pod uwagę xD
Polski
1
0
0
128
ParadygmatYT
ParadygmatYT@ParadygmatYT·
Dywidendowi inwestorzy rzucą się na Microna Z biegiem czasu zamierzamy zwrócić akcjonariuszom 100% naszych nadwyżek gotówkowych $MU
ParadygmatYT tweet media
Polski
3
0
10
4.8K
ParadygmatYT
ParadygmatYT@ParadygmatYT·
@DywidendowyB Firma planuje skup akcji i z dużym prawdopodobieństwem większe dywidendy ale to za dobre parę lat. Chociaż skup akcji może być szybciej
Polski
1
0
3
334
ParadygmatYT
ParadygmatYT@ParadygmatYT·
@DywidendowyB oj tak tak +1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) już sprzedaje microna i kupuje Novo jak mój idol mówił
Polski
0
0
1
6
ParadygmatYT
ParadygmatYT@ParadygmatYT·
Gruby przysięgam, że jak portfel wróci do poprzedniego stanu to sprzedaje półprzewodniki realizuje zyski i kupuje ETF-y
ParadygmatYT tweet media
Polski
1
0
6
365
ParadygmatYT
ParadygmatYT@ParadygmatYT·
Czy jest ktoś gorszy niż cymcyk, jeżeli chodzi o wybieranie spółek? PISZCIE W KOMENTARZACH
ParadygmatYT tweet media
Polski
0
0
23
2.9K
ParadygmatYT
ParadygmatYT@ParadygmatYT·
$MU Żyjemy!!!!!!!!!!!
ParadygmatYT tweet media
Polski
0
0
3
680
ParadygmatYT
ParadygmatYT@ParadygmatYT·
Pokażcie swoje dywidendy, zobaczymy kto ma największą #xtb
ParadygmatYT tweet media
Polski
19
0
40
23K
ParadygmatYT
ParadygmatYT@ParadygmatYT·
@DamsF2 Zapraszam na kanał. Niedługo będzie seria poradników
Polski
0
0
0
458
Dams F
Dams F@DamsF2·
@ParadygmatYT Szukam osoby, która bym mi pomogła wejść w to
Polski
1
0
0
505