Sabitlenmiş Tweet
ParadygmatYT
441 posts

ParadygmatYT
@ParadygmatYT
Merytorycznie i mądrze gadam o giełdzie. Słabo na niej zarabiam. Dlatego żyję z abonamentów 💸 https://t.co/dRuNyDIS8P
Katılım Şubat 2026
9 Takip Edilen342 Takipçiler

$MU Najnowsze prognozy dla Microna.
A ja sprzedałem bo to bańka....
Gdybyście chcieli mieć dostęp do takich analiz polecam
tipranks.sjv.io/X4GngX
Z tym linkiem macie dodatkową zniżkę

Polski

Słuchajcie, akcja z pierwszej ręki, ale bierzcie na to poprawkę – info od znajomej, która pracuje w centrali Dino.
Siedziała dzisiaj w toalecie i mimochodem podsłuchała rozmowę dwóch grubych ryb z zarządu. Z tego, co mówi, szykuje się absolutny kosmos i pivot stulecia: Dino ma wejść w kooperację z Micronem i produkować w swoich sklepach... półprzewodniki.
Tak, dobrze czytacie. Obok świeżaków, kajzerek i promocji na kiełbasę śląską mają stanąć linie do litografii i czyszczenia wafli krzemowych. Podobno logistyka i sieć dystrybucji Dino są tak potężne, że Amerykanie uznali to za idealny hub na Europę Środkową. Wafery mają być dorzucane do koszyków w wielopakach.
Więcej szczegółów i konkretów mam dostać o 15:30. Jak tylko dowiem się czegoś więcej, od razu wrzucam update!
Co myślicie? Kupujecie tę plotkę, czy kogoś w centrali poniosła ułańska fantazja przy ekspresie do kawy? 🚀 Stock market oszaleje?
Polski

Wyobraź sobie, że ktoś po jego filmie sprzedał, i teraz cena odbija o ponad 15%
ParadygmatYT@ParadygmatYT
Dziękujemy Piotrek @DnaRynkow
Polski

Micron, SanDisk i SK Hynix to dalej okazja? Wpłata 10 000 zł – Portfel publiczny #7
youtu.be/YLhZpdPyXuA

YouTube
Polski

Buduję portfel dywidendowy który pokona rynek | Portfel Dywidendowy #1
youtu.be/cZL_FhWvDh0

YouTube
Polski

Buduję portfel dywidendowy który pokona rynek | Portfel Dywidendowy #1
youtu.be/cZL_FhWvDh0

YouTube
Polski

@DywidendowyB Firma planuje skup akcji i z dużym prawdopodobieństwem większe dywidendy ale to za dobre parę lat. Chociaż skup akcji może być szybciej
Polski

@ParadygmatYT O matko, jesteś pewien? Żeby nie było że to błąd w tłumaczeniu
Polski

@DywidendowyB oj tak tak +1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) już sprzedaje microna i kupuje Novo jak mój idol mówił
Polski

@ParadygmatYT Aby ten zasrany Mikro wrócił i już wyedy kupuje NOVO i ETF Wig div plus
Polski

Za bardzo wzrosło odpuszczam
ParadygmatYT@ParadygmatYT
wczoraj sprzedałem na -15% ale chyba odkupię bo zaczyna rosnąć
Polski











