Esiu

395 posts

Esiu

Esiu

@Esiuu92

Katılım Mayıs 2019
170 Takip Edilen6 Takipçiler
Esiu
Esiu@Esiuu92·
@KoltonRoman Brawo Panie Romanie ! 👏 Wszyscy to widzą, jednak nie liczni powiedzą to publicznie 👏
Polski
0
0
9
864
Roman Kołtoń
Roman Kołtoń@KoltonRoman·
Nie dość, że wcześniej obraża, to teraz jeszcze bredzi… Bez 350 czołgów z Polski, prawie 600 pojazdów opancerzonych, ponad 100 systemów artyleryjskich, zestawów przeciwlotniczych Piorun, 70 milinów sztuk amunicji (w samym 2022) ciężko by było ustać na nogach… Niemcy miesiącami zastanawiali się, czy hełmy posłać…Nikczemny typ…
Łukasz Bok@LukaszBok

Wołodymyr Zełenski: poza kwestiami historycznymi, które zresztą otwarcie omawiamy, istnieje także szacunek dla teraźniejszości, dla naszej armii i dla przyszłości. Bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie obronić Polski. To po prostu niemożliwe - jeśli nie będzie Ukrainy, nie będzie już również bezpiecznej i chronionej Polski.

Polski
324
520
6.3K
217.5K
Esiu
Esiu@Esiuu92·
@tom_ur Kurcze nie wiem czy Premier league to nie za wysokie progi. Idzie mu w tej Bundes to po co transfer do Anglii, choć domyślam się że mityczni agenci mogą namawiać 😏
Polski
1
0
1
581
Tomasz Urban
Tomasz Urban@tom_ur·
Koloński Express informuje, że transfer Kuby Kamińskiego do Brighton zaczyna nabierać konkretnych kształtów. Philipp Türoff, czyli dyrektor finansowy klubu, został zapytany przez dziennikarzy gazety wprost o to, czy zgłosił się już ktoś chętny do opłacenia klauzuli. Trochę kluczył, ale w końcu potwierdził, że Kuba faktycznie „ma rynek”.
Polski
17
5
169
38.4K
Esiu
Esiu@Esiuu92·
@Pucio_333 @pruszyE46 No tak nie do końca, bo nawet Premier League dopuściło do gry kurnik w Luton 🙂
Polski
2
0
36
1.8K
pruszy 🇵🇱🇺🇦
pruszy 🇵🇱🇺🇦@pruszyE46·
Chrobry ma idealnie skrojony pod swoje potrzeby stadion, którego i tak nie mogą zapełnić, ale w przypadku awansu będą musieli grać w Lubinie, absurd
Polski
13
1
530
42.3K
Esiu
Esiu@Esiuu92·
@Nedvedek @KPPawlowski Jak wejdą to na pewno. Tylko jak wejdą bo oni już dawno powinni mieć przewagę kilku pkt tylko zawsze jak mają okazję odskoczyć to walą w gacie xD. Skład jednak mają spokojnie na 2 ligę 🙂
Polski
0
0
3
56
Nedved
Nedved@Nedvedek·
@KPPawlowski Coś w kościach mnie rwie że jak już Lechia awansuje to odczaruje troche to Lubuskie i utrzyma sie minimum w 2 lidze parę sezonów
Polski
1
0
11
715
Kacper P. Pawłowski
Kacper P. Pawłowski@KPPawlowski·
Normalnie jako Dolnoślązak życzyłbym awansu pozycji numer 2, ale klub z miejsca 1 to najwyżej sklasyfikowana drużyna ze swojego województwa, które jest piłkarską pustynią.
Kacper P. Pawłowski tweet media
Polski
8
2
97
11.9K
Esiu
Esiu@Esiuu92·
@KPPawlowski A żeby było śmieszniej to w ostatniej kolejce taki o to sobie meczyk 🙂 Górnik Polkowice-Lechia Zielona Góra30 maja, 17:00
Polski
0
0
1
293
Esiu
Esiu@Esiuu92·
@fplpoland A wiadomo chociaż czemu?😅
Polski
0
0
0
188
Esiu
Esiu@Esiuu92·
@deZeZed 3 lata bo kogoś nie zabił? W następnej historii skutek będzie inny i później płacz, że kary za niskie...🤔
Polski
0
0
3
551
deZeZed
deZeZed@deZeZed·
Świadkowie zatrzymali 27-latka, który narąbany jak księciunio wsiadł za kółko. Mężczyzna doprowadził do kolizji, a kiedy czujący woń alkoholu świadkowe próbowali go zatrzymać, to potrącił kobietę i omal jej jeszcze nie przejechał. Kierującego za fraki wyciągnął z auta inny mężczyzna i obezwładnił go do czasu przyjechania policji. "Na miejscu pojawili się nyscy policjanci. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierowcy. Wynik badania wskazał ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Ponadto mężczyzna nigdy nie posiadł prawa jazdy, a samochód pożyczył od znajomego, który wiedząc, że 27-latek nie posiada uprawnień i tak udostępnił mężczyźnie pojazd. Ford został odholowany na parking strzeżony. Śledczy przedstawili mężczyźnie zarzuty dotyczące kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. 27-latek nie uniknie również odpowiedzialności za spowodowanie zdarzenia drogowego oraz jazdę bez uprawnień. Sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na dwa miesiące. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności"
Polski
14
12
251
45.1K
Esiu
Esiu@Esiuu92·
@mikrofutbol Jak Lechia teraz nie wejdzie to prędko nic tu się nie zmieni.
Polski
0
0
0
205
Mam go na kapitanie
Mam go na kapitanie@fplpoland·
@yasero_thfc No moja pierwsza myśl jest taka, że osoby bez WC chyba mogą sobie zagrać FH w DGW33 i ogarną resztę transferami.
Polski
2
0
0
421
Mam go na kapitanie
Mam go na kapitanie@fplpoland·
🗓️ Za nami 5. runda FA Cup i losowania ćwierćfinałów, więc możemy zacząć planowanie przed DGW33 oraz BGW34. Dziś około 17:00 zapraszam na live z zapowiedzią kolejki, na którym omówię najważniejsze informacje i odpowiem na Wasze pytania. W dużym skrócie i upraszczając - co wiemy już teraz? 1. Drużyny z największą szansą na DGW33 i BGW34: Arsenal, Newcastle, Brighton i Chelsea. 2. Drużyny z dużą szansą na DGW33 i BGW34: Burnley, ManCity, Liverpool, Crystal Palace. 3. Drużyny z małą szansą na DGW33 i BGW34: West Ham, Everton, Bournemouth, Leeds. 4. Drużyny z pewnym meczem w BGW34: ManUtd, Brentford, Wolves, Spurs, Fulham, Aston Villa, Sunderland, Nottingham Forest.
Ben Crellin@BenCrellin

Here's how Gameweek 34 is looking after the FA Cup 5th Round. If West Ham reach the FA Cup SFs, I'd expect West Ham vs Everton to move to the midweek in GW34 and therefore not be a Blank fixture, but for the other GW34 postponements it'll be hard to predict whether they'll move to the midweek in GW34 or move to a different Gameweek (most likely GW33) if neither side reaches the quarterfinals of a European competition.

Polski
5
0
21
5.8K
Esiu retweetledi
Na Zielono
Na Zielono@na_zielono·
BINGO NA DERBY LONDYNU + PROMKA ⚽️ 🎁 350 zł bonusu za GOLA Arsenalu lub Chelsea dla nowych graczy: nazielono.pl/arsenal-chelse… Podaj 6 zdarzeń, które będą miały miejsce w Arsenal - Chelsea 🏆 Dwie osoby, które trafią całość otrzymają po 50 zł freebetu. Przy remisie działa zasada kto pierwszy ten lepszy. Dorzucacie także RT, lajka 💚 i follow ✅
Na Zielono tweet media
Polski
138
111
125
4.6K
Na Zielono
Na Zielono@na_zielono·
BINGO NA LM + PROMKA ⚽️🏆 🎁 350 zł bonusu za celny strzał Piotra Zielińskiego w starciu z Bodo, promka dla nowych graczy: nazielono.pl/inter-bodo/ Podaj 6 zdarzeń, które będą miały miejsce w dzisiejszych meczach Ligi Mistrzów 🏆 Dwie osoby, które trafią całość otrzymają po 50 zł freebetu. Przy remisie działa zasada kto pierwszy ten lepszy. Dorzucacie także RT, lajka 💚 i follow ✅
Na Zielono tweet media
Polski
139
113
125
8.8K
Esiu
Esiu@Esiuu92·
@betsidepl Villa, Inter, Legia. W tej trójce szukałbym błędu, nie mniej jednak powodzenia 😀
Polski
1
0
1
227
Typy Martineza - Betside
Typy Martineza - Betside@betsidepl·
No to czas na wyjaśnienie! Ogólnie na kuponie znaleźli się faworyci, tak zwane „pewniaczki” na dziś 😝 Mogę się założyć, że cała ósemka będzie w TOP 10 naczęściej zakładów granych przez graczy w dniu dzisiejszym. Po pierwsze, skusiły mnie kursy. Dość wysokie, przez co złożone w jedno dały naprawdę przyjemne AKO. Po drugie, dawno nie było idealnego dnia dla graczy. Jakoś od listopada bukmacherzy mają totalne żniwa i po prostu zarabiają duże pieniądze. W styczniu nie było takiego dnia dobrego dla graczy. Ostatni raz, kiedy siadły wszystkie „pewniaczki” to była przedostatnia kolejka Ligi Mistrzów, bodajże we wtorek. Zatem dobry kursy i fakt, że kiedyś musi nadejść dobry dzień dla graczy, skusiły mnie do złożenia takiego kuponu. Oczywiście nie jest to moja główna opcja na dziś, rzuciłem za drobne na farta. Dajcie znać, co o tym myślicie 💪
Typy Martineza - Betside tweet mediaTypy Martineza - Betside tweet media
Typy Martineza - Betside@betsidepl

Jutro na faworytów po dobrych kursach. Jutro wyjaśnię dlaczego taka próba za drobne ✌️

Polski
31
1
56
42.1K
Esiu
Esiu@Esiuu92·
@RadoslawNawrot To samo będzie na mistrzostwach świata 😪 Kiedyś to człowiek uciekał ze szkoły żeby oglądać mundial w Korei i Japonii, teraz nie zamierzam zarywać nocek żeby oglądać tak marne reprezentację. 😏
Polski
0
0
0
63
Radosław Nawrot
Radosław Nawrot@RadoslawNawrot·
Zmartwił mnie mecz Lecha z Kuopio PS. Nie dlatego, że Lech nie wygrał wyżej, aczkolwiek powinien przy tak słabym rywalu i to z własnej głupoty grającej w dziesiątkę. Oczywiście, że powinien. Trzeba tego wymagać. No ale ok, skoro murawa, mróz, trzęsący się wciąż z zimna Palma i inne, to nie będę narzekać przecież na wyjazdowe 2:0. I na to, że mam już bilet na ... w zasadzie chyba sparing za tydzień... (idealny mecz na pogaduchy, zapraszam) Martwi mnie to, że - z całym szacunkiem dla Finów - tak słabe ekipy jak Kupio PS grają nie tyle w Lidze Konferencji, co na etapie play-off tego pucharu. Bo Kupio PS było znacznie słabsze niż zakładałem. To go osłabia, to niszczy jego prestiż (już podważany), to sprawia, że spada temperatura nie tylko nad fińskimi jeziorami, ale w ogóle temperatura europejskich pucharów. A to gorący temat. Świąteczny. Nagroda i wisienka na wypieku. Puchary to jest coś, co nigdy, przenigdy nie powinno się dewaluować, nawet w imię rankingów i punktów. Jestem wychowany na czasach, gdy Lech grał ledwie kilka meczów europejskich w sezonie (nader często - jeden dwumecz). Każdy taki mecz to było coś, przejście każdego rywala to było coś. Wielkie wydarzenie. Bardzo bym nie chciał, abyśmy to utracili poprzez gry, które będą jak kartkówka zamiast sprawdzianu czy matury. Rozumiecie Państwo? Świat mnie martwi, bo staje się gnuśny i zmanierowany, staje się przesycony i przez to słaby. Wszystkiego jest teraz w nadmiarze, wszystko na wyciągnięcie ręki i bez wysiłku. a ludzie nudzą się i nie potrafią skupić. Tracimy wartość tego, co cenne i co nie jest powszednie. Europejskie puchary mają wartość wtedy, gdy idzie za nimi wysiłek. Jak chyba wszystko w życiu. Gratulacje, Lechu! Do zobaczenia za tydzień na chyba najbardziej lajtowym meczu w europejskich pucharach od lat. Gdybym to musiał odszczekać, to... Nie chyba nie będę musiał, prawda?
Polski
47
1
183
26.8K
Jarek FPL
Jarek FPL@jareksk100·
@Igrzyska2024 Dobra ale tego Sundala to tak mi po ludzku naprawde szkoda.
Polski
1
0
0
739
Sporty Olimpijskie - Łukasz Gagaska
TRZECIA SERIA ODWOŁANA. PAWEŁ WĄSEK I KACPER TOMASIAK WICEMISTRZAMI OLIMPIJSKIMI W PIERWSZYM W HISTORII KONKURSIE DUETÓW. POLSKA POLSKA POLSKA. ALEŻ BĘDZIEMY PAMIĘTALI TEN KONKURS #MilanoCortina2026
Sporty Olimpijskie - Łukasz Gagaska tweet media
Polski
30
103
1.9K
34.2K
Esiu
Esiu@Esiuu92·
@RadekP92 Gdyby tylko można było się napierdalać jak w NHL to gość byłby rozchwytywany 😉
Polski
0
0
22
4.2K
Esiu
Esiu@Esiuu92·
@CANALPLUS_SPORT To kurwa na 3 lidze klub musi mieć awaryjne zasilanie 😅 Jutro powinni o 12.00 grać co by Arka nie musiała drugi raz pół Polski zapierdalać, ale wam w ramówce nie będzie się zgadzać. Cyrk na kółkach 😂
Polski
0
0
6
895
CANAL+ SPORT
CANAL+ SPORT@CANALPLUS_SPORT·
Decyzją sędziego spotkania mecz Radomiak Radom – Arka Gdynia został odwołany z powodu awarii oświetlenia. Nowy termin spotkania zostanie podany w późniejszym czasie.
CANAL+ SPORT tweet media
Polski
69
11
210
46K
PKO BP Ekstraklasa
PKO BP Ekstraklasa@_Ekstraklasa_·
‼️ Decyzją sędziego spotkania mecz Radomiak Radom – Arka Gdynia został odwołany z powodu awarii oświetlenia. Nowy termin spotkania zostanie podany w późniejszym czasie.
PKO BP Ekstraklasa tweet media
Polski
204
17
293
282.5K