JAPadamow

2.7K posts

JAPadamow

JAPadamow

@JPadamow

Katılım Aralık 2021
240 Takip Edilen36 Takipçiler
Pani Prezes 👠
Pani Prezes 👠@PaniNaSzpilkach·
Miała być wielka afera na Tuska i Trzaskowskiego. Wyszła kompromitacja lekarza, który sam brał premie za fikcyjne dyżury, a teraz nagle „przypomniało mu się”, że umierali ludzie — dokładnie wtedy, gdy nie dostał działki od Trzaskowskiego. PiS zrobiło z niego bohatera. A on wygląda na zwykłego mściciela.
Polski
39
66
280
3.3K
Rzeczpospolita
Rzeczpospolita@rzeczpospolita·
🔴 Jeżeli w ciągu najbliższych godzin dr Emil Jędrzejowski nie odwoła „zniesławiających, oszczerczych i nieprawdziwych informacji”, czeka go proces karny – mówi „Rzeczpospolitej” w imieniu Dawida Kacprzyka mec. Jacek Dubois. rp.pl/spoleczenstwo/…
Polski
800
379
1.2K
288.7K
JAPadamow
JAPadamow@JPadamow·
@Sluzby_w_akcji Nie będzie bezpiecznej ziemi bez Ukrainy. Tylko Ukraina może odeprzeć atak ufo.
Polski
0
0
0
188
Służby w akcji
Służby w akcji@Sluzby_w_akcji·
"Bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie obronić Polski. To po prostu niemożliwe. Jeśli nie będzie Ukrainy, nie będzie też bezpiecznej Polski." - napisał w social mediach prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski
Służby w akcji tweet media
Polski
1.2K
93
365
55.6K
Tomek Czesio
Tomek Czesio@CzesiaRyman·
Bogdan oddaje medal, żeby zrobić na złość temu złemu Nawrockiemu... zwróćcie uwagę na datę przyznania. Idioci.
Tomek Czesio tweet media
Polski
125
103
1.1K
232K
JAPadamow
JAPadamow@JPadamow·
@gabi_ktp @Konrad_Wernicki A jakie mieliśmy wcześniej? XD serio to nie jest tak że ktoś na Ciebie pluje i o tym nie wie że to robi. Jakby chcieli mieć z nami bliskie kontakty to nigdy by się tak nie zachowali. Poza tym oni gówno mają. Armię z 250k dezerterami i ego poza układ kosmiczny a skończą jak zwykle
Polski
0
0
0
12
JAPadamow
JAPadamow@JPadamow·
@hcymet @StZerko Na to wychodzi że wystarczy być tylko ukraińcem by dostać najwyższe odznaczenie od Polski
Polski
1
0
0
51
metrA
metrA@hcymet·
@JPadamow @StZerko To po prostu paradoks: cała elita polityczna Polski poparła oba Majdany (w 2004 i 2014 r.), które wyniosły UPA i Banderę do rangi kultu. Chociaż to właśnie Janukowycz sprzeciwiał się odrodzeniu tego kultu i ogólnie rzecz biorąc zawsze był lojalny wobec Polski.
Polski
1
0
1
66
Stanisław Żerko
Stanisław Żerko@StZerko·
O, i Kuczma oddaje Order Orła Białego. Za co on ten order dostał od Kwaśniewskiego?
Polski
169
106
1.8K
51.3K
JAPadamow
JAPadamow@JPadamow·
@Captain_Hektor Między wami a Rosjanami nie ma żadnych różnic. Zakompleksiony kraj który szanuje tylko tych którzy mają pieniądze. Ale z taką polityką skończycie tak samo jak w 2019 po ustaleniach w Paryżu. Polak zły bo macie kompleksy.
Polski
4
0
1
222
Hektor ✙
Hektor ✙@Captain_Hektor·
🧵“За 20 років сліду вашого не буде…”, це звучало жахливо! Хто забув, я нагадаю! Операція “Вісла” — військово-політична операція польської комуністичної влади, що стала інструментом етнічної чистки та полягала у депортації всього українського населення з південно-східних регіонів Польщі (Лемківщина, Холмщина, Надсяння й Підляшшя) до її північно-західних земель.
Hektor ✙ tweet media
Українська
29
180
434
10K
metrA
metrA@hcymet·
@StZerko @JPadamow Janukowycz nie gloryfikował Bandery ani morderców z UPA, ale nie przyznano mu orderu.
Polski
1
1
4
247
JAPadamow
JAPadamow@JPadamow·
@KWojczal Totalna odklejka. Żaden kraj na świecie nie jest gotowy na wojne tylko Ukraina. Jak zaatakuje nas kiedyś ufo to dobrze że mamy Ukraińców. Oni jedyni potrafią.
Polski
0
0
2
643
Krzysztof Wojczal
Krzysztof Wojczal@KWojczal·
Ktoś zdolny mógłby przerobić ten filmik. Na taki w którym za ukraińską skała stoi druga. Polska i wspiera plecy tej pierwszej z całych sił. Na co ukraińska się odwraca, pluje w oczy i stwierdza, że i tak nie potrzebuje pomocy. Koniec z morałem tej historii chyba łatwy do przewidzenia...
JR2@JanR210

Wizualizacja perspektywy relacji 🇺🇦/🇵🇱. Dedykuję tym, którzy wzywali do odebrania Orderu Orła Białego prezydentowi Zełenskiemu.

Polski
44
33
873
63.3K
Voi 🦡🦝
Voi 🦡🦝@elvoyk·
@stillVotThe @user_cos_tam Mordo, ta armia jest opłacana z pieniędzy unijnych. Unia odcina kasę, nie ma armii. A teraz poszukaj jakie państwa są w UE i kto może blokować dostawy kasy w trakcie jak i po wojnie.
Polski
1
0
0
46
JAPadamow
JAPadamow@JPadamow·
@mejmpl @StZerko Może dlatego że od dawnajuż wiadomo że dla nich jedynie co tam możemy odbudować to zamki w piaskownicy, a ludzie drą szaty jak bysmy chuj wie co mogli zdziałać dzięki nim. Jak by chcieli z nami mieć poprawne stosunki na takiej płaszczyźnie to by im przez mysl by to nie przeszło.
Polski
0
0
2
208
mejm
mejm@mejmpl·
@StZerko Na jaki gest czekał? Z jakiego powodu?
mejm tweet media
Polski
7
1
28
2.5K
Stanisław Żerko
Stanisław Żerko@StZerko·
Przypomnę, że Nawrocki czekał ponad trzy tygodnie na jakiś gest ze strony Zełenskiego. Nic takiego nie nastąpiło, bo Ukraińcy uznali, że prezydent się nie odważy "targnąć się" na tych, którzy "za nich walczą". I że można kolejny rok traktować Polaków jak patałachów bez honoru.
Polski
212
885
8.5K
89.7K
JAPadamow
JAPadamow@JPadamow·
@StZerko Teraz wszystkie porażki Ukraińców to bedzie nasza wina, a jak będa mieli jakieś sukcesy to będzie "w taki dzień po nalocie na moskwe zabrał order" XD
Polski
0
0
0
154
Dawid Parzyk
Dawid Parzyk@DawidParzyk·
"W efekcie audytu w Warszawskim Szpitalu Południowym jest doniesienie do prokuratury o możliwości popełnienia oszustwa - przekazał w czwartek stołeczny ratusz. Jak podano, od 15 czerwca Dawid Kacprzyk miał skorygować 33 faktury i na konto szpitala zwrócić 0,5 mln złotych."
Dawid Parzyk tweet media
Wirtualna Polska@wirtualnapolska

🔴 Kacprzyk zwrócił na konto szpitala pół miliona zł. Jest komunikat W efekcie audytu w Warszawskim Szpitalu Południowym jest doniesienie do prokuratury o możliwości popełnienia oszustwa - przekazano na stronie Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy. Jak podano, od 15 czerwca Dawid Kacprzyk miał skorygować 33 faktury i na konto szpitala zwrócić 0,5 mln złotych. wiadomosci.wp.pl/kacprzyk-zwroc…

Polski
20
9
113
7.6K
JAPadamow
JAPadamow@JPadamow·
@elvoyk Nie. Za to można być krajem które ma w pół zgruzowane państwo przez mocarstwo ale za to zwycięskie. Bo sobie odpuścili z powodu politycznych nacisków. Zgadzam się z tym. Ale w momencie poważnego zagrożenia dla usa czy Rosji. Totalnie inaczej by to wyglądało.
Polski
0
0
0
28
Voi 🦡🦝
Voi 🦡🦝@elvoyk·
@JPadamow Zgodnie z tą definicją jedyne wojny jakie miały miejsce na świecie to 1sza i 2ga wojna światowa. Czyli definicja z dupy.
Polski
1
0
0
32
Voi 🦡🦝
Voi 🦡🦝@elvoyk·
Niezmiennie uważam że Ukraina i Iran są dobrym prognostykiem dla Polski - pokazują że na obecnym etapie rozwoju technologii wojskowej średniej wielkości państwo jest wstanie bardzo skutecznie przeciwstawić się imperium.
Sławomir Kalinowski@Skalinskalin

Moskwa płonie...

Polski
20
7
185
8.9K
JAPadamow
JAPadamow@JPadamow·
@elvoyk To ma do tego że w czasie 2ww. Każda strona konfliktu użyła swojego maksimum by zmiażdżyć przeciwnika. Tutaj absolutnie tego nie było. Nie było takiej woli. Jakimś śmiesznym procentem PKB bombardowali sobie iran bo tak chcieli. Nie jest to żaden dowód że ktoś może sobie poradzić
Polski
1
0
0
40
Voi 🦡🦝
Voi 🦡🦝@elvoyk·
@JPadamow Co druga wojna ma do czegokolwiek? Powiedz jeszcze coś o wojnie siedmioletniej albo o Kongo 🤷‍♂️ aMerYkaNie cOśtAmCośtAm - no i? Amerykanie dostali wpierdol, a przynajmniej traktat pokojowy na to wskazuje. Jeśli nie byli wstanie użyć więcej potencjału to nic nie zmienia.
Polski
1
0
1
180
JAPadamow
JAPadamow@JPadamow·
@krivenko7979 @robgawor @HromadskeUA Przecież to i tak lata świetlne dalej niż to co mieliście xd. Ktoś wam bronił się zbroić? Przecież wojna trwała już od kilku dobrych lat. Ukraińskie puste łby.
Polski
0
0
2
42
Олександр Кривенко
@robgawor @HromadskeUA Все подобається. Проблема лише в тому, що інші 60% - заарештовані кацапські активи. Тобто: Польща не допомогла ніяк. Металобрухт 62 року повернемо👋
Українська
5
0
1
271
hromadske
hromadske@HromadskeUA·
Німеччина пропонує віддати Україні усі €6,6 млрд з Європейського фонду миру, які нещодавно розблокувала Угорщина. З цим не погоджується Польща — вона хоче повернути повну вартість допомоги, яку надала Україні в межах Фонду hromadske.ua/europa/265606-…
Українська
79
63
261
107.7K
JAPadamow
JAPadamow@JPadamow·
@blady1901 @Tom_Lisiecki Oczywiście, użycie dronów powinno być powszechne, i wydaje mi się że w tą stronę idziemy. Tak samo jak środki do ich zwalczania. Zbrojny konflikt z Rosją to taka loteria, I nie ma sensu patrzeć na tak wielką linię frontu jak na Ukr. Gdzie nie ma innego wyjścia za bardzo.
Polski
1
0
0
11
OHV
OHV@blady1901·
@JPadamow @Tom_Lisiecki Na Ukr wojska dronowe liczą od 40 do 80 tys żołnierzy. Czyli 1/3 naszej armii powinna być wojskami dronowymi. Borsuk bardzo by pomógł, nie musieli by siedzieć w okopach, byliby mobilni, gdyby sam Borsuka miał ASOP,
Polski
1
0
0
21
Tom
Tom@Tom_Lisiecki·
TERAŻNIEJSZOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ MOŹDZIERZY SAMOBIEŻNYCH (MS) Ponieważ zakup kolejnych MS SMK 120 Rak w ramach SAFE wywołał spore kontrowersje w naszym X-owym środowisku, spróbujmy ocenić ten krok na spokojnie, uwzględniając perspektywy rozwojowe tego rodzaju sprzętu i wnioski z 🇺🇦.
Tom tweet media
Polski
3
5
60
8.9K
JAPadamow
JAPadamow@JPadamow·
@blady1901 @Tom_Lisiecki Tak, i jakieś z 100 tys. Ludzi do obsługi tych dronów. Z czego z 20% do 40% procent kończy się jakimkolwiek powodzeniem po kilku kilkunastu próbach. Ale za to można siedziec w okopach jak podczas wielkiej wojny światowej i tworzyć strefę śmierci.
Polski
1
0
0
12
OHV
OHV@blady1901·
@Tom_Lisiecki Za te pieniądze mielibyśmy 1 mln dronów, w 3 grupach zadaniowych, zasięg do 20 km. My kupujemy artylerię, która jest dla tych dronów celem. Borsuk jest bardzo potrzebny, bo wojska dronowe też muszą go mieć.
Polski
1
0
0
109