Ka Mil

292 posts

Ka Mil banner
Ka Mil

Ka Mil

@KaMil80054760

Katılım Şubat 2022
197 Takip Edilen85 Takipçiler
Ka Mil
Ka Mil@KaMil80054760·
🇦🇹💪
Ka Mil tweet media
QME
34
7
517
543.2K
Ka Mil
Ka Mil@KaMil80054760·
@ukasz_michal @TomRTS1910 Gadałem z chińczykiem,to mówił że Świder brał kurczaka w cieście z makaronem sojowym 🤷
Polski
0
0
1
131
Ka Mil
Ka Mil@KaMil80054760·
@leszitsu @pompka10 Kurwunia,dajmy 6 kto bogatemu zabroni,a nowy rekord będzie ustanowiony 😉
Polski
0
0
1
68
Marcin
Marcin@leszitsu·
@pompka10 Dajmy 4,5 szkoda się targować
Polski
4
0
1
139
chudyrts
chudyrts@chudyrts·
@bakoskaut czekam z niecierpliwością na pożegnanie tego buca
Polski
1
1
30
2.7K
FootballScout
FootballScout@bakoskaut·
Szykują się zmiany w Widzewie Łódź! Dariusz Adamczuk, który miał słabsze notowania odejdzie z klubu🫡
Polski
56
10
404
66.5K
Robert Dobrzycki
Robert Dobrzycki@RobertDobrzycki·
Widzewiacy, ten sezon to na pewno rozczarowanie dla nas wszystkich, moje sięga zenitu. Przyjdzie czas na analizę, wnioski i działania po ostatnim meczu. Słabe wyniki, wiele meczów przegranych lub zremisowanych w ostatnich minutach - to są fakty. Sezon wielu zmian, które wytworzyły oczekiwania i olbrzymie zainteresowanie czymkolwiek, co się dzieje wokół Widzewa. Podsycane to wszystko krytyką, słuszną, a czasem niesłuszną, oraz "faktami" wymyślanymi dla własnej popularności. Widzew to Wielki Klub - to niesamowita społeczność na dobre i na złe. Do końca razem, walka do końca. Przed ostatnimi spotkaniami chciałbym Was prosić o jedność i doping do ostatniej sekundy ostatniego meczu. Jestem za Widzewem od zawsze i obiecuję, że będę na zawsze. Na dobre i na złe - dla mnie Widzew to moje życie. Bądźmy razem - @RTS_Widzew_Lodz jest niezniszczalny! 🔴⚪🔴
Robert Dobrzycki tweet media
Polski
432
234
3.4K
402K
Ka Mil
Ka Mil@KaMil80054760·
@bakoskaut Wiesz coś może na temat ewentualnego powrotu M.Drozdza do Widzewa?
Polski
0
0
0
92
FootballScout
FootballScout@bakoskaut·
Tomasz Kuźma mający za sobą świetny okres pracy w Podhalu Nowy Targ jest jednym z najpoważniejszych kandydatów, aby przejąć od nowego sezonu Polonię Bytom 🫡
Polski
4
2
71
11.9K
Ka Mil
Ka Mil@KaMil80054760·
@Marciniak_k No właśnie,analiza była krótka,a ujęcia z kamer tak z dupy,że szkoda że nie zjebali ujęcia z kamery spod bramki Drągowskiego.
Polski
0
0
0
16
Krzysztof Marciniak
Krzysztof Marciniak@Marciniak_k·
Dlaczego Syzmon Marciniak wezwał Damiana Sylwestrzaka do monitora skoro sytuacja nie była czarno-biała? Zadecydowała komunikacja między sędziami. Z boiska Sylwestrzak nie widział, że to Kubiak odbija piłkę głową, dlatego VAR zasugerował obejrzenie sytuacji. Analiza była bardzo krótka, bo dla obu sędziów było jasne - piłkę zagrywa piłkarz Arki i mimo kontaktu z Krajewskim faulu nie ma.
Polski
87
3
79
34.6K
Ka Mil
Ka Mil@KaMil80054760·
@Zagiellodz Oby,bo póki co,5.5 bańki poszło w...
Polski
0
0
0
37
Ka Mil
Ka Mil@KaMil80054760·
@Dekra1975 Będzie potrzeba,to Vuko na paletę jaj może liczyć 😎
Polski
5
0
1
314
DekraG
DekraG@Dekra1975·
Tutaj Vuko o powodach odejscia z Piasta. U nas na sniadania czy top suplementy drużyna może liczyc. A co do warunkow treningu,to poczuje sie jak na poczatku w Piascie😁
Polski
2
1
51
14.1K
Ka Mil
Ka Mil@KaMil80054760·
@zizu1910 Wierzyłem i będę cały czas wierzył w tego chłopaka. To jest kot który da Nam jeszcze wiele radości 💪🤛
Polski
0
0
10
442
𝙯𝙞𝙯𝙪
𝙯𝙞𝙯𝙪@zizu1910·
Wiadomo że to jeden mecz, wiadomo że potrzeba potwierdzenia w kolejnych, ale coś drgnęło, coś się ruszyło i są podstawy, by mieć w sobie pokłady optymizmu na najbliższe tygodnie... Wiadomo też że Kornvig czy Lerager, ale MVP należy się temu chłopakowi, mega charakter! Fornal!💪🏻
Polski
8
2
340
22K
x191o
x191o@x191o·
@leszitsu Adamczuk musi jeszcze dać zarobić jednemu koledze… ostatni już w kolejce został zydek Kolendowicz :)
Polski
1
0
0
48
Marcin
Marcin@leszitsu·
Adamczuk powinien się pakować razem z trenerem. Nie przez konkretne wyniki ale przez to że nie widać żadnego postepu, wydaliśmy gigantycznie dużo pieniędzy o do SF podchodzi Bergier, przecież to jest skandal, nad Bukarmi to szkoda się nawet znęcać
Polski
3
0
9
305
Ka Mil
Ka Mil@KaMil80054760·
@Dekra1975 Jeśli dojdzie do zmiany,to powinni brać Polaka. Koniec już eksperymentów z trenerami z zagranicy.
Polski
1
0
8
793
DekraG
DekraG@Dekra1975·
Ciekawe jakiego kocika nam Adamczuk teraz zaproponuje na trenera. Mam pewne podejrzenia..
Polski
26
0
35
8.1K
Lucyfer
Lucyfer@kredu1910·
@DDawcioo No ładnie. Mają podobny młyn do waszych kumpli z Łodzi.
Polski
1
0
3
176
Dawcioo
Dawcioo@DDawcioo·
„BANDA SŁONI” Żarty żartami, ale popularne Słoniki nie zasługują na heheszki, klubik z wioski wielkości bloku w dużym mieście, a wystawiają młyn jakiej jakości nie byłby, jeżdżą na wyjazdy, robią nowe flagi, bawią się i o to w tym chodzi👏
Dawcioo tweet media
Polski
40
11
1.3K
59K
Ka Mil
Ka Mil@KaMil80054760·
@BStando @Guzi85 Z ciekawości na pracę Myśliwca oglądam mecze Piasta i faktycznie,widać w tym zespole rękę trenera,bez dwóch zdań widać,czego nie można powiedzieć niestety o ręce Naszego trenera.
Polski
0
0
0
18
Bartłomiej Stańdo
Bartłomiej Stańdo@BStando·
@Guzi85 Dokładnie od momentu wstawienia tego domino u nas sportowo faktycznie się sypie wszystko. A na Piasta patrzy się przyjemnie, czy wygrywają z Lechem czy przegrywają z Górnikiem. Press, rozegranie, bez tracenia głowy pod 16. Można odcisnąć pieczątkę na zespole po takim czasie
Polski
11
0
71
2.7K
Marcin Guzewicz
Marcin Guzewicz@Guzi85·
Pet Shop Boys nagrało kiedyś fajną piosenkę pod tytułem "DOMINO dancing". 😎 A "Wąski" dalej pracuje...
Marcin Guzewicz tweet media
Polski
5
1
24
4.2K