Grubychrzan #PiS
9 posts


@FremdenlegionPL To ten sam Korwin co by podpisał pakt z diabłem aby dowieść swój program wyborczy?
Polski

@gruzisnki @Arwendal @kampersoft @xOstatniaProsta @fastinfo Akurat najlepszym rozwiązaniem byłoby zostawienie 13 oraz usunięcie skladki zdrowotnej zostawiając podatek dochodowy, wtedy zarówno osoby dostające minimalną jak i te dostające emeryturę w okolicach mediany byłyby na plusie. A koszt dla państwa byłby podobny.
Polski

@Arwendal @kampersoft @xOstatniaProsta @fastinfo lepiej? Chyba, jak się ma powyżej 6 tysięcy emerytury. Takich emerytów jest z 20%. Choć to lużną ręką szacowane. Czy Ty wiesz, że te najmniejsze emerytury nie są nawet opodatkowane (do 2500 brutto)? A to właśnie najbiedniejsi potrzebują 13-tki i 14-tki, żeby starczyło na leki
Polski

@AGozdyra @KubowiczR @SlawomirMentzen @KONFEDERACJA_ @PolsatNewsPL Niesamowite tylko w Polsce nie są zgłaszane gwałty. Co prawda większość państw wschodniej i centralnej europy ma o wiele niższe statystyki gwałtów od tolerancyjnego zachodu ale ma pani rację tylko w Polsce sie nie zgłasza.
Polski

@KubowiczR @SlawomirMentzen @KONFEDERACJA_ @PolsatNewsPL Proszę przestać kłamać co do liczby zgwałceń, bo oficjalne statystyki mają się nijak do rzeczywistości. Kobiety w Polsce nie zgłaszają gwaltów, także przez takie podejście jak powyżej.
Polski

Nie, zacznijmy od tego, że @SlawomirMentzen, Pani oraz inni politycy @KONFEDERACJA_ uważacie, że zgwałcone czternastolatki powinny rodzić. I że w związku z tym możecie dążyć do zmiany prawa w tym zakresie.
@PolsatNewsPL
Anna Świergocka@anna_swiergocka
@AGozdyra @KONFEDERACJA_ @MagdaBiejat @SlawomirMentzen @PolsatNewsPL Zacznijmy od tego, że w Polsce, dopuszczalna jest aborcja powstała w wyniku przęstepstwa, a @SlawomirMentzen nie ma w swoim programie naruszenia tego porządku prawnego. Zatem cała dyskusja kolejny raz ma na celu grzanie emocji wyborców i budowanie atmosfery strachu.
Polski

@Bartozz5 @WarNewsPL1 To by było super. Ból dupy u skrajnej prawicy byłby piękny.
Polski


@WICKET44 Co jak co ale wątpię, żeby wyborcy Brauna wstydzili się mówić, że na niego głosują.
Polski












