нові військові структури
🔴Оборонна промисловість дедалі більше працює спільно з росією
🔴На території країни перебувають російські військові та ядерна зброя.
🔴Будують нові оборонні споруди й посилюють військове виховання молоді.
🔴Медичну та цивільну інфраструктуру готують⤵️
❗️Білорусь готується до прямої участі у війні проти України: країна посилено готується до можливого втягнення у війну, ОПКБ
Серед аргументів:
🔴Влада змінила військові правила та відмовилася від статусу нейтральної держави
🔴Армію розширюють, а на південному напрямку створюють⤵️
@Oct7NeverForget Питання вже давно так не стоїть.
Питання вже інше: Чи хоче Європа бути сильною з Україною, або слабкою без України?
Європа не хоче бути слабкою, чи не так?
@DariuszMatecki Прийде росіянин, виїбе твою жінку, твоїх діточок і тебе. А потім вб'є.
Ти цього хочеш?
А Зеленський - то не Україна. Зеленський - малорос натуральний.
А той, хто ведеться на його підробки - звичайний бовдур
@MarekMa25175489 В тебе, дурника, з логікою не дуже.
Закрив аеропорт - залишився без грошей.
Фінансова допомога? А скільки українців за останні 2 роки сплатили налогів в Польщі?
Польща без України, як риба без води.
Цінуй, що тебе, дурника, захищає від ручні Микола.
Бо сам би ти здавався одразу.
Ukraina potrzebuje Polski a Polska nie potrzebuje ukrainy. Gdyby w Polsce rządzili Polacy to lotnisko w Rzeszowie zostałoby już dzisiaj zamknięte pomoc finansowa wstrzymana, granice z ukrainą zamknięte.
Na kolanach by do Polski przyszli przepraszać i żebrać o wsparcie.
Победа Украины стала бы "худшим сценарием" и спровоцировала бы мировую войну, заявил немецкий поп-музыкант Дитер Болен. Он назвал Владимира Путина "очень умным", добавив, что тот "жил в Дрездене и все это время слушал Modern Talking" t.me/dwglavnoe/65657
@BoguckiZbigniew Росіяни вбили Президента Польщі і багато урядовців.
Польща проковтнула.
Україна б'є Росію.
Польща такого не вміє.
Російська армія - 2 в світі?
Тоді ЗСУ - перша.
Польща?
Przedstawiciele ukraińskiej władzy odznaczenia polskie oddają lekką ręką zapominając, że te same ręce były wyciągnięte po pomoc i ta pomoc przyszła z polskich rąk: od rządu polskiego, samorządów, organizacji pozarządowych i milionów Polaków.
PS. ,,Stąd się to utworzyła niewdzięczność przeklęta,
Że ten, co wziął – zapomniał, ten, co dał – pamięta.
Oba wielkie przed Bogiem mieliby zasługi,
Gdyby pierwszy pamiętał, a zapomniał drugi."
- Ludwik Kropiński
„O niewdzięczności”
@FraLorik Це ж командир третьої студії 1+1! Він і день і ніч обороняє студію від клятих уклоністов і порохоботів, і простих українців. Йому за це квартиру обіцяли. І цяцьку на груди.
@breakingUAnews Дякувати зеленій зграї - вони вже поїхали в Польщу і там проводять консультації...
Як не поїхали? Вони ж за українців всіх на німецький хрест...
Ні?
Українці їм похуй?!
Тоді будуть ордена повертати.
Вже повертають?
То Україна зеленим таки похуй.🧐
❗️Ненависть поляків до українців у Польщі зростає: на них нападають, принижують, булять дітей у школах, — Сибіга
Очільник МЗС наголосив, що подібні прояви ксенофобії становлять реальну загрозу для безпеки громадян.
@Yatsenyuk_AP@SmetanatBorschu У хрипатого мета не вступати в ЄС. А тут так підфартило із сусідом.
Тож все написане вишче - ні до чого. Зеленський дуже задоволений цим моментом.
Про зіркопад орденів.
Я проти того, щоб українці відмовлялись від орденів, якими Польща як держава нагородила їх за заслуги. Не можна одне шкідливе і невірне рішення чинного Президента Польщі виправити іншими нашими невірними рішеннями.
Криза – це завжди можливість. Якщо буде так і далі, то такою кризою буде користуватися москва і радикальні сили в Європі.
Думаю, Президенту України треба поїхати до Гданська і там виголосити промову, що резонуватиме зі словами Івана Павла Другого. Там запропонувати широкий і спільний діалог як на рівні центральних урядів, так і громад. Привезти не тільки істориків, але і військових, митців, підприємців, журналістів.
Сказати, що ми розуміємо історичний біль наших народів, і найкращий шлях подолання розбрату минулого – це обʼєднання заради майбутнього. Запросити до такого діалогу польську інтелігенцію, бізнес, митців і впливових людей з обох боків політичного спектру.
Це має бути не спонтанна заява, а добре підготовлений проєкт за закритими дверима.
Слід зберігати холодну голову. На кону – доля України, Польщі і Європи.
@PaladinRood Подивися навколо! 80% окружаючих тебе тіл втікли з моргів і ходять по вулицях. Доказати це просто - вони не користуються мізками. Подивися кого повибивали президентами в Америці, Россії і т.і.
@czlowiek__bobr Якщо Польща хоче повернення зброї і іншого, то, мабуть вони не будуть проти того, щоб Україна зробила коридор до Польщі для кацапських мародерів, які так прагнуть захватити Європу? А українське військо поки відпочине від втрат.
@fenolski На жаль довбойобів стає все більше і більше. Не знаю, чому і цього занесло до моєї ленти.
Чи просто полякам подобається смоктати російський хуй? Їм було мало часів СРСР? Не насмокталися?
Вірю, що таких як оцей - меншість.
Niestety z polityki ukraińskiej wynurza się ponury obraz. Ukraina to państwo systemowo wrogie, tak samo wrogie jak i Rosja. Nie widzę obecnie już prawie żadnej różnicy, poza tym że Rosja ma jednak większą zdolność honorową. Uznanie Katynia to jednak fakt.
@0ivankaTrump1 Зеленський не заслуговує на повагу.
На повагу заслуговує народ України.
А американці, які бояться Путіна (Трамп і його уряд) заслуговують на призирництво.
@unknidx Де ж таких довбойобів знаходять?
Ти мені краще про долляр по 45 і "війни не буде" попиздунькай.
Не хочу прогнозувати, але твій висір - просто висір, занесений до моєї ленти випадково, а в мене був час і натхнення сказати, що сказав.
Не хочу прогнозувати, але…
Років через десять Петро Порошенко абсолютно буде схожий на Дональда Трампа.
Вже зараз у нього проявляються критична зухвалість, нарцисизм, жага до грошей і багатства, схильність до відвертої брехні, віра у власну досконалість і дотичність до всіх позитивних подій в світі, впевненість у перемогах на всіх фронтах і безмежна надмірність і зневага до оточуючих, які незгодні із його «рожевими поні» і піддають критиці його фантастичний світ.
Далі буде гірше.
В жодному разі він не має більше отримати владу. Жодну владу. В жодному державному органі, установі, організації.
@KrahMax Украинцы готовы отдать часть земель России: такие, как штат Колорадо, Техас и округ Колумбия.
Взамен готовы принять все оккупированные Россией территории и всю западную и восточную Сибирь до границ округа Колумбия.
Exzellent. Rubio sagt, was Selensky sagt sei eine „Lüge“ und dass die Ukrainer entscheiden müssen, ob sie Land für Frieden aufgeben oder weiterkämpfen wollen. Der Ball liegt in Kiew. Und solange Geld dahin fließt, wird der Krieg weitergehen.
@ballendraaister Ты прикидываешься идиоткой? Я тебе на чистом русском языке пишу: Хуйло, или как ты его называешь Путин напал на суверенную державу Украина. Все остальное - это последствия нападения на Украину. Украина защищается! И если при этом сотрёт Россию с карты мира - так тому и быть
Zelensky is naar mijn onbescheiden mening de grootste bedreiging voor de wereldvrede op dit moment. Putin laat dit niet onbestraft. Waarom niet onderhandelen? Waarom het risico uitlokken dat een kernwapen wordt ingezet? Zoveel ego. Zoveel leed.
foxnews.com/world/pure-hel…
@usatyded Лапоть, жри свою лебеду и не шамкай в сторону киевлян. Ваш Хуйло давно уже не дедушка. Он даже уже не бабушка🤣. По секрету скажу: он уже даже не Хуйло. Он слизняк на краю могилы.
И ты, гандон, первый закричишь, когда оно сдохнет:
- Эта всьо он - Путин, пидар! А я нивинаватая!