Me&MyMonkey

7.9K posts

Me&MyMonkey banner
Me&MyMonkey

Me&MyMonkey

@MiandMyMonkey

Не підписуйтесь на мене! Я заїбався вже створювати нові аватари.

Лавра Центавра Katılım Şubat 2023
118 Takip Edilen52 Takipçiler
Me&MyMonkey
Me&MyMonkey@MiandMyMonkey·
@TataHortitsa Немає в Білорусії ядерної зброї. І нападати Лука не дурень.
Українська
0
0
0
0
Тата
Тата@TataHortitsa·
нові військові структури 🔴Оборонна промисловість дедалі більше працює спільно з росією 🔴На території країни перебувають російські військові та ядерна зброя. 🔴Будують нові оборонні споруди й посилюють військове виховання молоді. 🔴Медичну та цивільну інфраструктуру готують⤵️
Українська
2
1
2
242
Тата
Тата@TataHortitsa·
❗️Білорусь готується до прямої участі у війні проти України: країна посилено готується до можливого втягнення у війну, ОПКБ Серед аргументів: 🔴Влада змінила військові правила та відмовилася від статусу нейтральної держави 🔴Армію розширюють, а на південному напрямку створюють⤵️
Українська
1
2
2
282
Me&MyMonkey
Me&MyMonkey@MiandMyMonkey·
@Oct7NeverForget Питання вже давно так не стоїть. Питання вже інше: Чи хоче Європа бути сильною з Україною, або слабкою без України? Європа не хоче бути слабкою, чи не так?
Українська
0
0
3
20
Me&MyMonkey
Me&MyMonkey@MiandMyMonkey·
@DariuszMatecki Прийде росіянин, виїбе твою жінку, твоїх діточок і тебе. А потім вб'є. Ти цього хочеш? А Зеленський - то не Україна. Зеленський - малорос натуральний. А той, хто ведеться на його підробки - звичайний бовдур
Українська
0
0
0
1
Dariusz Matecki
Dariusz Matecki@DariuszMatecki·
Chcecie dalej wspierać ukraińców? Poczytajcie sobie komentarze o Polsce pod wpisem Zeleńskiego na Facebooku.
Polski
531
636
5.2K
171.2K
Me&MyMonkey
Me&MyMonkey@MiandMyMonkey·
@MarekMa25175489 В тебе, дурника, з логікою не дуже. Закрив аеропорт - залишився без грошей. Фінансова допомога? А скільки українців за останні 2 роки сплатили налогів в Польщі? Польща без України, як риба без води. Цінуй, що тебе, дурника, захищає від ручні Микола. Бо сам би ти здавався одразу.
Українська
2
0
0
36
Marek Markowski
Marek Markowski@MarekMa25175489·
Ukraina potrzebuje Polski a Polska nie potrzebuje ukrainy. Gdyby w Polsce rządzili Polacy to lotnisko w Rzeszowie zostałoby już dzisiaj zamknięte pomoc finansowa wstrzymana, granice z ukrainą zamknięte. Na kolanach by do Polski przyszli przepraszać i żebrać o wsparcie.
Marek Markowski tweet media
Polski
233
818
4K
25.2K
Me&MyMonkey
Me&MyMonkey@MiandMyMonkey·
@dw_russian Дітер смокче Хуйлу. Не новина. За гроші Дітер в кого завгодно відсмокче.
Українська
0
0
0
1
DW на русском
DW на русском@dw_russian·
Победа Украины стала бы "худшим сценарием" и спровоцировала бы мировую войну, заявил немецкий поп-музыкант Дитер Болен. Он назвал Владимира Путина "очень умным", добавив, что тот "жил в Дрездене и все это время слушал Modern Talking" t.me/dwglavnoe/65657
DW на русском tweet media
Русский
521
48
204
56.3K
Me&MyMonkey
Me&MyMonkey@MiandMyMonkey·
@BoguckiZbigniew Росіяни вбили Президента Польщі і багато урядовців. Польща проковтнула. Україна б'є Росію. Польща такого не вміє. Російська армія - 2 в світі? Тоді ЗСУ - перша. Польща?
Українська
0
0
0
6
Zbigniew Bogucki🇵🇱
Zbigniew Bogucki🇵🇱@BoguckiZbigniew·
Przedstawiciele ukraińskiej władzy odznaczenia polskie oddają lekką ręką zapominając, że te same ręce były wyciągnięte po pomoc i ta pomoc przyszła z polskich rąk: od rządu polskiego, samorządów, organizacji pozarządowych i milionów Polaków. PS. ,,Stąd się to utworzyła niewdzięczność przeklęta, Że ten, co wziął – zapomniał, ten, co dał – pamięta. Oba wielkie przed Bogiem mieliby zasługi, Gdyby pierwszy pamiętał, a zapomniał drugi." - Ludwik Kropiński „O niewdzięczności”
Polski
1.6K
1.9K
8.1K
214.9K
Me&MyMonkey
Me&MyMonkey@MiandMyMonkey·
@FraLorik Це ж командир третьої студії 1+1! Він і день і ніч обороняє студію від клятих уклоністов і порохоботів, і простих українців. Йому за це квартиру обіцяли. І цяцьку на груди.
Українська
0
0
1
132
laralara
laralara@FraLorik·
Мы ещё не начали, а у русских уже истерика. Сейчас начнётся самое лучшее - наше лето в Крыму, - командир батальона беспилотных систем "РЕЙД" Карась.
Русский
119
748
6.8K
213.8K
Me&MyMonkey
Me&MyMonkey@MiandMyMonkey·
@breakingUAnews Дякувати зеленій зграї - вони вже поїхали в Польщу і там проводять консультації... Як не поїхали? Вони ж за українців всіх на німецький хрест... Ні? Українці їм похуй?! Тоді будуть ордена повертати. Вже повертають? То Україна зеленим таки похуй.🧐
Українська
0
0
0
18
Breaking News
Breaking News@breakingUAnews·
❗️Ненависть поляків до українців у Польщі зростає: на них нападають, принижують, булять дітей у школах, — Сибіга Очільник МЗС наголосив, що подібні прояви ксенофобії становлять реальну загрозу для безпеки громадян.
Українська
32
24
83
3.1K
Me&MyMonkey
Me&MyMonkey@MiandMyMonkey·
@Yatsenyuk_AP @SmetanatBorschu У хрипатого мета не вступати в ЄС. А тут так підфартило із сусідом. Тож все написане вишче - ні до чого. Зеленський дуже задоволений цим моментом.
Українська
0
0
0
11
Arseniy Yatsenyuk
Arseniy Yatsenyuk@Yatsenyuk_AP·
Про зіркопад орденів. Я проти того, щоб українці відмовлялись від орденів, якими Польща як держава нагородила їх за заслуги. Не можна одне шкідливе і невірне рішення чинного Президента Польщі виправити іншими нашими невірними рішеннями. Криза – це завжди можливість. Якщо буде так і далі, то такою кризою буде користуватися москва і радикальні сили в Європі. Думаю, Президенту України треба поїхати до Гданська і там виголосити промову, що резонуватиме зі словами Івана Павла Другого. Там запропонувати широкий і спільний діалог як на рівні центральних урядів, так і громад. Привезти не тільки істориків, але і військових, митців, підприємців, журналістів. Сказати, що ми розуміємо історичний біль наших народів, і найкращий шлях подолання розбрату минулого – це обʼєднання заради майбутнього. Запросити до такого діалогу польську інтелігенцію, бізнес, митців і впливових людей з обох боків політичного спектру. Це має бути не спонтанна заява, а добре підготовлений проєкт за закритими дверима. Слід зберігати холодну голову. На кону – доля України, Польщі і Європи.
Українська
470
165
839
95.3K
Me&MyMonkey
Me&MyMonkey@MiandMyMonkey·
@PaladinRood Подивися навколо! 80% окружаючих тебе тіл втікли з моргів і ходять по вулицях. Доказати це просто - вони не користуються мізками. Подивися кого повибивали президентами в Америці, Россії і т.і.
Українська
0
0
1
46
Paladin 🎖
Paladin 🎖@PaladinRood·
👀 Alguém que já trabalhou em necrotério pode confirmar se os corpos de “pessoas mortas” realmente reagem assim ou isso é lenda da internet???
Português
1.1K
422
7.3K
7.7M
Me&MyMonkey
Me&MyMonkey@MiandMyMonkey·
@czlowiek__bobr Якщо Польща хоче повернення зброї і іншого, то, мабуть вони не будуть проти того, щоб Україна зробила коридор до Польщі для кацапських мародерів, які так прагнуть захватити Європу? А українське військо поки відпочине від втрат.
Українська
1
0
2
23
Człowiek Bóbr 2.0
Człowiek Bóbr 2.0@czlowiek__bobr·
Czytam, ze Ukraińcy zwracają polskie odznaczenia. Oczywiście honor nakaże im zwrocic tez samoloty, czołgi, amunicję itp, prawda?
Polski
194
195
2.6K
26.1K
Me&MyMonkey
Me&MyMonkey@MiandMyMonkey·
@0ivankaTrump1 Якщо НАТО подасть заявку на те, щоби Україна приєдналася, ми розглянемо таку пропозицію.
Українська
0
0
1
21
Me&MyMonkey
Me&MyMonkey@MiandMyMonkey·
@fenolski На жаль довбойобів стає все більше і більше. Не знаю, чому і цього занесло до моєї ленти. Чи просто полякам подобається смоктати російський хуй? Їм було мало часів СРСР? Не насмокталися? Вірю, що таких як оцей - меншість.
Українська
0
0
1
50
Maciej Zakrzewski
Maciej Zakrzewski@fenolski·
Niestety z polityki ukraińskiej wynurza się ponury obraz. Ukraina to państwo systemowo wrogie, tak samo wrogie jak i Rosja. Nie widzę obecnie już prawie żadnej różnicy, poza tym że Rosja ma jednak większą zdolność honorową. Uznanie Katynia to jednak fakt.
Polski
311
116
2K
72.5K
Me&MyMonkey
Me&MyMonkey@MiandMyMonkey·
@0ivankaTrump1 Зеленський не заслуговує на повагу. На повагу заслуговує народ України. А американці, які бояться Путіна (Трамп і його уряд) заслуговують на призирництво.
Українська
0
0
0
2
Ivanka Trump RV Q🇺🇸
Ivanka Trump RV Q🇺🇸@0ivankaTrump1·
Would you support President 🇺🇦 Zelensky receiving the Nobel Peace Prize ? YES or NO?
Ivanka Trump RV Q🇺🇸 tweet media
English
3.2K
461
3.6K
86.8K
Me&MyMonkey
Me&MyMonkey@MiandMyMonkey·
@unknidx Де ж таких довбойобів знаходять? Ти мені краще про долляр по 45 і "війни не буде" попиздунькай. Не хочу прогнозувати, але твій висір - просто висір, занесений до моєї ленти випадково, а в мене був час і натхнення сказати, що сказав.
Українська
0
0
1
4
Імʼя
Імʼя@unknidx·
Не хочу прогнозувати, але… Років через десять Петро Порошенко абсолютно буде схожий на Дональда Трампа. Вже зараз у нього проявляються критична зухвалість, нарцисизм, жага до грошей і багатства, схильність до відвертої брехні, віра у власну досконалість і дотичність до всіх позитивних подій в світі, впевненість у перемогах на всіх фронтах і безмежна надмірність і зневага до оточуючих, які незгодні із його «рожевими поні» і піддають критиці його фантастичний світ. Далі буде гірше. В жодному разі він не має більше отримати владу. Жодну владу. В жодному державному органі, установі, організації.
Українська
84
38
185
7.4K
Me&MyMonkey retweetledi
Pulse of Ukraine
Pulse of Ukraine@PulseOfUkraine·
Наш китайський кореспондент зняв момент, коли ЗРГК «Панцирь» у Москві своєю ЗУР влучив у резервуар, звідки зірвалася та сама легендарна кришка.
Українська
124
644
5.7K
400.7K
Me&MyMonkey
Me&MyMonkey@MiandMyMonkey·
@KrahMax Украинцы готовы отдать часть земель России: такие, как штат Колорадо, Техас и округ Колумбия. Взамен готовы принять все оккупированные Россией территории и всю западную и восточную Сибирь до границ округа Колумбия.
Русский
0
0
0
9
Dr. Maximilian Krah MdB
Exzellent. Rubio sagt, was Selensky sagt sei eine „Lüge“ und dass die Ukrainer entscheiden müssen, ob sie Land für Frieden aufgeben oder weiterkämpfen wollen. Der Ball liegt in Kiew. Und solange Geld dahin fließt, wird der Krieg weitergehen.
Deutsch
540
2.1K
9.9K
168.2K
Me&MyMonkey
Me&MyMonkey@MiandMyMonkey·
@ballendraaister Ты прикидываешься идиоткой? Я тебе на чистом русском языке пишу: Хуйло, или как ты его называешь Путин напал на суверенную державу Украина. Все остальное - это последствия нападения на Украину. Украина защищается! И если при этом сотрёт Россию с карты мира - так тому и быть
Русский
0
0
0
5
Mirjam
Mirjam@ballendraaister·
Zelensky is naar mijn onbescheiden mening de grootste bedreiging voor de wereldvrede op dit moment. Putin laat dit niet onbestraft. Waarom niet onderhandelen? Waarom het risico uitlokken dat een kernwapen wordt ingezet? Zoveel ego. Zoveel leed. foxnews.com/world/pure-hel…
Nederlands
744
124
660
36.9K
Me&MyMonkey
Me&MyMonkey@MiandMyMonkey·
@usatyded Лапоть, жри свою лебеду и не шамкай в сторону киевлян. Ваш Хуйло давно уже не дедушка. Он даже уже не бабушка🤣. По секрету скажу: он уже даже не Хуйло. Он слизняк на краю могилы. И ты, гандон, первый закричишь, когда оно сдохнет: - Эта всьо он - Путин, пидар! А я нивинаватая!
Русский
0
0
1
38
Усатый дед
Усатый дед@usatyded·
Киевляне, те что адекватные. Вы же понимаете, что будет дальше? Покиньте город, у вас как минимум сутки еще есть. Берегите себя.
Русский
211
6
93
11.6K