Michał

28 posts

Michał banner
Michał

Michał

@Micha06703555

Warszawa Katılım Kasım 2018
113 Takip Edilen5 Takipçiler
BostonTea
BostonTea@BostonTea84·
Łatwo szydzić z Hamulcowego po meczu, gdy wiadomo, jaki paździeż zagrał. Dlatego ja będę szydził z niego przed meczem. Oto moja prognoza: Ronaldo dotknie piłkę kilka razy i odda jeden niecelny strzał na bramkę Uzbeków.
BostonTea tweet media
Polski
272
2
159
64.4K
Marduk Finance
Marduk Finance@MardukFinance·
@Hombrelmparable Halka açık bir günde olduysa bu kaza Porsche suçlu çünkü halka açık günde virajda sollama yasak Halka kapalı porfesiyonel bir yarışsa eğer BMW suçlu sıkıştırdığı için
Türkçe
6
1
349
115.6K
Hombre Imparable
Hombre Imparable@Hombrelmparable·
Este es ese tipo de accidente en el que mueres sin ni siquiera saber qué pasó Este tipo del BMW fue un completo imbécil al intentar cerrar al Porsche a 200 km/h
Español
975
1.7K
37.9K
7M
Michał
Michał@Micha06703555·
@Durin90 O.o bardzo wysokie koszty utrzymania, to przy nowszym Porsche Macan i podobnymi kilometrami wychodzi taniej
Polski
1
0
0
974
Mat Wojnarowski
Mat Wojnarowski@Durin90·
4 lata z BMW G31 520D, rocznik 2018 Kupiona z przebiegiem 33491, dziś na budziku 132600, a ja tylko po bułki jeżdżę Do tego jakieś 100 tysięcy złotych wrzucone w paliwo i utrzymanie Większych problemów nie było, radość z jazdy na każdym kilometrze
Polski
25
0
44
18.5K
Michał
Michał@Micha06703555·
@JanMolskiIII Cokolwiek powiedzieć aby tylko przeciw opozycji.
Polski
0
0
0
4
Jan Molski 🇵🇱
Jan Molski 🇵🇱@JanMolskiIII·
„Najgorsze słowa dzisiaj powinny padać w kierunku prezydenta, ponieważ na nie sobie zasłużył” Rozumiecie to? Polski polityk w sytuacji wojny dyplomatycznej z Ukr mówi takie haniebne słowa. Po prostu słów brakuje, żeby go opisać. Biedroń jest obrzydliwy.
Polski
737
636
4.5K
63.4K
Michał
Michał@Micha06703555·
@HibHobXD Cena dość wysoka, jeszcze aby uzyskać pierwszy dostęp trzeba zostać wylosowanym 😅
Polski
0
0
0
4.1K
HIB HOB XD
HIB HOB XD@HibHobXD·
Poznaliśmy ceny Steam Machine! 512GB bez kontrolera: 4 389,00 zł 512GB z kontrolerem: 4 698,00 zł 2 TB bez kontrolera: 5 739,00 zł 2 TB z kontrolerem: 6 048,00 zł
HIB HOB XD tweet media
Polski
70
6
871
156K
💓✨𝑒𝓃𝓀𝒾𝒹𝓊✨💓
@Mitchor_ Chuj cię obchodzi czy będą mieli dzieci. Życia za nich nie przeżyjesz. Są inne wartości w życiu niż bycie uwięzionym na kilkanaście lat przez dzieciaki
Polski
19
1
122
16.8K
Mitchie
Mitchie@Mitchor_·
Para znajomych 30latków: on informatyk, ona inżynier pochwalili mi się, że kupili mieszkanie na wynajem (swoje już mają) ;) Dzieci to tam nie będzie przez następne 10 lat, ale no wicie - bieda to nie ma dzieciaków
Polski
39
4
602
109.3K
Michał
Michał@Micha06703555·
@jakubblack_ Czy można śledzić gdzieś w aplikacji poprawne dołączenie do promocji?
Polski
2
0
0
421
Bank Płaci
Bank Płaci@jakubblack_·
Masz JDG? Erste Bank daje 4 500 zł 💸 Konto Firmowe Online (0 zł) oraz co m-c: wpływ 5 000 zł, 5 płatności kartą/BLIK po 50 zł, ZUS min. 100 zł. 3 miesiące spełnione = 3 × 1 500 zł = 4 500 zł. Konto, karta, przelewy — darmowe. Czas do 30.09.2026.
Polski
13
4
51
1.1M
Michał
Michał@Micha06703555·
@margarethagar Wyzwanie chyba przerosło męża, następnym razem zamówcie z montażem 😀
Polski
1
0
85
9.2K
margarethagar
margarethagar@margarethagar·
Zamówiliśmy łóżeczko POLSKA firma Po godzinie skręcania mąż: Jak jeszcze raz się zgodzę na meble nie z Ikei to mnie walnij tą największą patelnią 🇸🇪🇸🇪🇸🇪
Polski
63
3
2.3K
143.4K
Michał
Michał@Micha06703555·
@Ojciec_Klasa Czy ktoś wie czy można śledzić gdzieś w panelu banku poprawne przystąpienie do promocji?
Polski
0
0
0
41
Ojciec z Klasy Średniej
Ojciec z Klasy Średniej@Ojciec_Klasa·
Masz JDG⁉️Możesz zgarnąć dodatkowe 4500zł❗️ Niedawno można było zgarnąć w tej promocji 3600 zł, a teraz bank podniósł kasę. ➡️ zakładasz Konto Firmowe Online w Erste (0 zł za otwarcie i prowadzenie) ➡️ rejestrujesz się w promocji w ciągu 7 dni od złożenia wniosku ➡️ przez 3 miesiące (masz na to 4 miesiące okna - czyli jeden miesiąc zapasu na wypełnienie warunków) Do zgarnięcia jest do 4500 zł premii za założenie konta firmowego w Erste Bank Polska (czyli dawnym Santanderze) i spełnieniu paru banalnych punktów, a warunki są naprawdę bardzo proste: ✅ zakładasz konto firmowe ✅ rejestrujesz się w promocji ✅ zapewniasz wpływy 5000 zł miesięcznie przez 3 miesiące ✅ robisz 5 płatności kartą lub BLIKIEM miesięcznie ✅ przelewasz min. 100 zł do ZUS miesięcznie ✅ przy zakładaniu konta pamiętaj o udzieleniu zgód marketingowych I tyle. Dla wielu osób z JDG to są rzeczy, które można ogarnąć praktycznie przy normalnym korzystaniu z konta. Możesz zgarnąć taką kasę mega niskim kosztem - po prostu zakładając konto i pilnując kilku prostych warunków. To najlepsza promocja konta firmowego, jakie widziałem od dawna. Jeśli masz JDG i bez problemu spełnisz wymagania opisane wyżej, to polecam tą promkę bo mega łatwo można otrzymać 4500 zł. Link do promocji niżej 👇 #współpraca #affiliacja #reklama
Polski
31
3
87
89.3K
Tomek | Builds & Learns
Tomek | Builds & Learns@tomek_builds·
@Ojciec_Klasa czy można przelewać ze swojego konta firmowego (b2b) na konto Erste i to się liczy? bo myśle zeby założyć drugie konto. Ale zostawic obecne gdzie dostaje przelewy i przelewac jak sie da. A ZUS jak zgłosic?
Polski
1
0
0
781
Patryk Jaki
Patryk Jaki@PatrykJaki·
No jest #gamechanger na konwencji PiS❗️ Najważniejsza obietnica. Jeśli wrócimy do władzy pierwszą naszą decyzją będzie przesunięcie 2 progu podatkowego do 180 tys! A do 360 tys dla małżeństw! I co zaskoczeni? 🔥
Polski
1K
570
3.1K
252.1K
Michał
Michał@Micha06703555·
@MyWestLord it's sad that people believe this :(
English
0
0
0
26
Michał
Michał@Micha06703555·
@sensytywnie Ajaj kupić teraz używany zderzak i przelakierowac, przerabiałem w swoim macanie
Polski
0
0
0
71
Isaac
Isaac@isaacrrr7·
Tengo ganas de ir a pasear unos días a Europa sin ver musulmanes, ¿adónde voy?
Español
839
53
704
62.9K
Michał
Michał@Micha06703555·
@Jurasmma 1 Pacześ 2 Lotek 3 Sobaniec 4 Krajewski 9999 Socha
Polski
0
0
0
617
Łukasz Jurkowski
Łukasz Jurkowski@Jurasmma·
Byłem wczoraj na standup’ie Mateusza Sochy z programem Szur. Bardzo dobry. W mojej opinii Mateusz Socha jest aktualnie numerem 1 w Polsce. 1. Mateusz Socha 2. Lotek 3. Piotrek Szumowski Jaki jest wasz ranking?
Polski
315
1
509
129K
Michał
Michał@Micha06703555·
@Galluswen Praktyczne pewnie kombi, ale wszystkie wyglądają tragicznie! Więc tylko SUV.
Polski
0
0
1
31
GallusWen
GallusWen@Galluswen·
Które samochody uważacie za najbardziej praktyczne?
Polski
208
1
23
26K
Codigo Mental
Codigo Mental@CodigoMental777·
5/Timex Expedition North Field Post Movimiento solar, caja de acero inoxidable cepillado y un diseño utilitario ultra limpio que denota madurez y preparación. Cómo combinarlo: Cámbiale la correa por una de lona verde oliva o negra. Se ve brutal con camisas de botones de lino o looks de estilo safari.
Codigo Mental tweet media
Español
2
1
52
91.3K
Codigo Mental
Codigo Mental@CodigoMental777·
8 RELOJES BARATOS QUE PARECEN DE LUJO EN 2026 (Y CÓMO COMBINARLOS). 🧵 HILO DE PIEZAS CLAVE
Codigo Mental tweet media
Español
50
208
3.2K
1.5M
Michał
Michał@Micha06703555·
@LukeCue Dalej to BMW, no nie może się podobać
Polski
0
0
0
29
Michał
Michał@Micha06703555·
@krecikkrol Był topką, teraz jak każdy po dobrym szczycie powoli spada.
Polski
0
0
1
4.8K
krecik
krecik@krecikkrol·
najgorszy i najmniej śmieszny standuper, zwyczajny bezbek dla gawiedzi
krecik tweet media
Polski
172
4
1K
142.5K