PeBlatki
5.8K posts



Następny artysta od Cienkowskiej😅 Andrzej Seweryn (ten od "przyp***ć Kaczyńskim i innym faszystom") robi "nieoczekiwany performance" na festiwalu w Ostrowcu, może żeby ratować wizerunek minister Cienkowskiej i jej ustawy o emeryturach dla "artystów"?. Wielki aktor jako żywa tarcza dla pani minister, która szuka pretekstu, żebyśmy płacili renty tym, co malują bazgroły.


Niemcy już nawet nie umieją Autobahn. m.bild.de/news/inland/re…
















Ponad 244 tys. publikacji i 1,39 mld wyświetleń – taką skalę mają kampanie przeciwko Ukrainie w UE. Rosja wykorzystuje media społecznościowe, szczególnie celując w odbiorców w Polsce, Niemczech i Francji. #sprawdzamto #dezinformacja #ukraina sprawdzamto.pl/artykul/2026-0…

Wrzucasz mapę z prognozą 40°C. Pod nią pojawiają się komentarze, że siejemy panikę. Przecież dla niektórych to normalne polskie lato. To ja już nie wiem, o co niektórym chodzi. Może najpierw uzgodnijcie między sobą, czy 40°C to powód do paniki, czy jednak normalne lato.












