Patriotinya

736 posts

Patriotinya banner
Patriotinya

Patriotinya

@Patriotinya

Патріотиня

Katılım Mayıs 2026
67 Takip Edilen19 Takipçiler
Patriotinya
Patriotinya@Patriotinya·
Так боролись із совком, що побудували його найгіршу версію у себе вдома.
Patriotinya tweet media
Українська
0
0
1
13
Море 🌊
Море 🌊@ALAl18840361·
Полтава наши котики
Русский
9
24
100
3.5K
Море 🌊
Море 🌊@ALAl18840361·
Привязали Миколу Наши котики развлекаются
Море 🌊 tweet media
Русский
3
10
38
1K
Decolonizator
Decolonizator@DecolonizatorUA·
У Малій Токмачці обирають нову назву для вулиці, яка носить прізвище росіянина Гагаріна.
Decolonizator tweet media
Українська
11
9
393
10K
Patriotinya
Patriotinya@Patriotinya·
Для стада закидають новини про скелі, гей паради, зірвані кришки азс маскви, кава у Криму. Щоб стадо не дуже по сторонах дивилось. А дивилось у стрічку новин
Don Huan Matus 2@don_huan_matus2

#раскладка #слухи #бусификацмя Источник сообщает некоторые нюансы по кейсу рабской мобилизации. 1. Штат полицаев ТЦК увеличен. 2. Введен негласный приказ о финансовом поощрении групп отлова. Кто больше отловил крепостных, тот получил «плюшки», премии и тд. 3. ТЦК уже получают «средства спецсвязи». Работают слажено, отрабатывают новые тактики отлова. Разрешено не включать боди камеры и носить маски. 4. Руководство ТЦК убеждает псов, что все уголовные дела, которые фигурируют в СМИ - это пшик для крепостных, чтобы успокоились. 5. Машины ТЦК пользуются номерами прикрытия. Их постоянно меняют, также через время меняют и сами машины. 6. Каждому ТЦКашнику обещают УБД, так как им необходимо менять статистику для общества для оправдания, что среди карательных отрядов все «герои».

Українська
0
0
0
59
Patriotinya
Patriotinya@Patriotinya·
@yanucsh @SymorozOfficial ви щось знаєте про мене? Чи на вашу думку якщо я жінка, то не маю права на власну думку, сімейне життя, громадську позицію чи час на відпочинок? Якщо ТАК - то ї...ь ти кон..не!!
Українська
0
0
3
19
)|(@Х
)|(@Х@yanucsh·
@Patriotinya @SymorozOfficial Це особисто до мене? Що я воюю з жінками.... ви щось знаєте про мою службу? Чи на вашу думку якщо людина військова то вона не має права на власну думку, сімейне життя, громадську позицію чи час на відпочинок? Якщо ТАК - то ї...ь ти кон..не!!
Українська
1
0
0
25
Симороз Олег Олександрович
Ніякі погрози чи залякування не зупинять мене у боротьбі проти наволочі, яка грабує лікарні та наживається на поранених. Сьогодні після публікації мною чергового допису про корупцію в комунальній Київській клінічній лікарні швидкої допомоги, я отримав дзвінок на мій номер телефону з прямими погрозами життю наступного змісту «Ало, слухай давай закінчуй там писати про корупцію Кличка та БСП [мається на увазі "Київську клінічну лікарню швидкої допомоги"], бо будемо зовсім по-іншому спілкуватися, переламаємо на*** руки бл***. Я надіюсь ти поняв нас, ну давай, не хворій». Так, вони знають, що я на фронті отримав важке поранення та ампутацію нижніх кінцівок, тому і говорять про «поламаємо руки» зі сподіванням, що я зупинюсь. Так працює логіка цих відбитих корупціонерів. Та я засмучу того, хто досі живе «поняттями» навіяними в банді Рибки. Я не боюся ні тебе, ні ваших жалюгідних методів. Я прекрасно розумію, що ми перейшли багатьом дорогу по БСП і це не тільки мер Кличко та його оточення, а це ще й багато рішал, які наживалися на цій лікарні. Зараз Кличко та його гаманець Палатний активно намагаються використовувати військових та ветеранів у своїх корупційних схемах, втягують змучених війною людей у мерзотні справи. Це їх не врятує, адже я маю довіру від людей та репутацію не лише через статус ветерана. Викрити цього персонажа, якому доручили мене залякувати, було не складно. Це його вибір. Ми маємо всі його дані. Тут, звісно, через політику платформи опублікувати все не можемо, щоб не забанили наші сторінки, але є його фото, ПІБ, дата народження і багато іншого. Загалом він мені не так цікавий, бо це просто шістка. Наша команда Народовладдя готує заяву про вчинення кримінального злочину через погрози моєму життю, яку я направлю до поліції. Щодо самої Лікарні швидкої допомоги. Я опублікую окреме детальне відео. Наразі ми з Патронатними службами Сил оборони України та небайдужими ветеранами, домоглися зняття чорта Віті Дороша, який благословляв побори з важкопоранених військових та решту жесті по відношенню до пацієнтів. Але це тільки початок. Щоб реально щось змінилось треба провести справді прозорий конкурс на нового керівника лікарні із залученням громадськості та власне необхідна стратегія розвитку лікарні, бо в цій багатомільйонній годівниці Кличка навіть укриття для важких пацієнтів не має, закриваються цілі відділення… Так само готуємо по всім цим фактам заяву до правоохоронних органів. Я надам всі дані по БСП, які я встановив в ході перевірки, правоохоронним органам. Про це все я незабаром розповім вам детальніше! А поки хочу подякувати вам за довіру та підтримку! Бо саме завдяки вашій підтримці та небайдужості ми маємо можливість тиснути та змінювати ситуацію. Дякую! Честь маю.
Українська
25
232
952
18.1K
Patriotinya
Patriotinya@Patriotinya·
Маю єдину мрію. Щоб усих зелеботів відправили у скелю. Кожного. Ну, будь ласочка 🥹
Patriotinya tweet media
Українська
0
0
0
39
Patriotinya
Patriotinya@Patriotinya·
@KlWkckwELY92001 @makakaagresive @Artie_Morgan_ Скінчаться гроші у найнижчої ланки і у ідіотів. А вони внизу харчової піраміди. У вищої гроші не скінчаться бо вони і є криміналітет. Чи ви думаєте тцк у буси затягують набрані по призову? Це колишні охороні фірми. Які усі або ментів або криміналітету.
Українська
0
1
3
67
Tony Starr
Tony Starr@KlWkckwELY92001·
@Patriotinya @makakaagresive @Artie_Morgan_ То поки гроші не скінчаться. А криміналітет охоче поможе їхнім грошам скінчитися. То зараз вони з криміналом заодно.
Українська
1
0
1
25
Європейський Макакінець 🇪🇺
Вважаю що нормальна тема після війни хохлів які працювали в ТЦК та поліції примусово стерилізувати.
Українська
12
9
113
2.9K
Patriotinya
Patriotinya@Patriotinya·
@yanucsh @SymorozOfficial Що робе Олег ми бачимо. Підсвітлює найнижчу ланку поборників, а про еліту мовчить. А що робите ви, крім постів у соц мережах? Чи не тому ЗСУ відступають по всьому фронту бо багато військових воюють із жінками у соцмережах?
Українська
1
0
0
26
)|(@Х
)|(@Х@yanucsh·
@Patriotinya @SymorozOfficial Таж прибирали. Але ж питання не про це. А про вашу громадську позицію і діяльність. Що робе Олег Симороз ми бачим, а що ви робите , крім постів в соцмережах?!
Українська
1
0
0
29
Patriotinya
Patriotinya@Patriotinya·
Я зрозуміла у чому головна помилка людей які захворіли на ЗЕфіліс. Вони думають, що бацила потужна, розумна. Але. Сама бацила нікчема. Все роблять за неї. Пишуть їй текст. Домовляються. А бацила лише ширма. Доречі, сама бацила тупа, жадібна, боязлива.
Toni Caliano@Hardychan10

Сейчас меня закидают тапками из ГКК но скажу Зеленский демонстрирует результать и он действительно боец, это не отменяет того что он как человек пидарас, но именно это ему позволяет действовать максимально свободно Да он на поводке запада, но был бы слабым рексом все было бы ина

Українська
0
0
0
52
)|(@Х
)|(@Х@yanucsh·
@Patriotinya @SymorozOfficial Та багато чого. В даному випадку - «прибрали» крадія з посади.
Українська
1
0
0
26
Jebać ukraińców ,jebać żydów.
Ludzie te banderowskie truchła mają tak obleśne mordy że chce się żygać!!! Im bliżej do szympansa niż do człowieka💁
Jebać ukraińców ,jebać żydów. tweet media
Polski
33
22
174
1.6K
Patriotinya
Patriotinya@Patriotinya·
@yanucsh @SymorozOfficial А що військові роблять окрім того що воюють? А що лікарі роблять окрім того, що лікують?
Українська
3
0
2
84
)|(@Х
)|(@Х@yanucsh·
@Patriotinya @SymorozOfficial А що ви робите, крім текстів у фейсбуці ? Поділіться досвідом, щоб всім стало зрозуміло як треба.
Українська
1
0
7
88
Patriotinya
Patriotinya@Patriotinya·
@Niemand55312687 @Artie_Morgan_ @avdey777ka Саме тому повспливали скелі, гей паради я кришки з азс у москві. Стадо треба забавляти бо ще зрозуміють, що їм усим кабзда. А так … бавляться, перемагають, сперечаються. Стадо 🤷‍♀️
Українська
0
0
6
52
avdeyka
avdeyka@avdey777ka·
Э... Политрук, ты чего это? Посмел усомниться в гение зелупы? В зрадойобы записался? А вам кричали, что всё равно и просрете всё и мирный договор упустите как в 19 и 22. Кстати, опять с Лимана то сбежал?
avdeyka tweet media
Русский
14
11
117
3.6K