)|(@Х

1.2K posts

)|(@Х banner
)|(@Х

)|(@Х

@yanucsh

ї..ть, ми молодці!

ДШВ ЗСУ Katılım Şubat 2014
380 Takip Edilen79 Takipçiler
Sabitlenmiş Tweet
)|(@Х
)|(@Х@yanucsh·
Рецептиків вам у стрічку! Будемо випалювати рашистську техніку!
)|(@Х tweet media
Українська
1
0
3
0
)|(@Х
)|(@Х@yanucsh·
@Patriotinya @SymorozOfficial Це особисто до мене? Що я воюю з жінками.... ви щось знаєте про мою службу? Чи на вашу думку якщо людина військова то вона не має права на власну думку, сімейне життя, громадську позицію чи час на відпочинок? Якщо ТАК - то ї...ь ти кон..не!!
Українська
1
0
0
25
Patriotinya
Patriotinya@Patriotinya·
@yanucsh @SymorozOfficial Що робе Олег ми бачимо. Підсвітлює найнижчу ланку поборників, а про еліту мовчить. А що робите ви, крім постів у соц мережах? Чи не тому ЗСУ відступають по всьому фронту бо багато військових воюють із жінками у соцмережах?
Українська
1
0
0
26
Симороз Олег Олександрович
Ніякі погрози чи залякування не зупинять мене у боротьбі проти наволочі, яка грабує лікарні та наживається на поранених. Сьогодні після публікації мною чергового допису про корупцію в комунальній Київській клінічній лікарні швидкої допомоги, я отримав дзвінок на мій номер телефону з прямими погрозами життю наступного змісту «Ало, слухай давай закінчуй там писати про корупцію Кличка та БСП [мається на увазі "Київську клінічну лікарню швидкої допомоги"], бо будемо зовсім по-іншому спілкуватися, переламаємо на*** руки бл***. Я надіюсь ти поняв нас, ну давай, не хворій». Так, вони знають, що я на фронті отримав важке поранення та ампутацію нижніх кінцівок, тому і говорять про «поламаємо руки» зі сподіванням, що я зупинюсь. Так працює логіка цих відбитих корупціонерів. Та я засмучу того, хто досі живе «поняттями» навіяними в банді Рибки. Я не боюся ні тебе, ні ваших жалюгідних методів. Я прекрасно розумію, що ми перейшли багатьом дорогу по БСП і це не тільки мер Кличко та його оточення, а це ще й багато рішал, які наживалися на цій лікарні. Зараз Кличко та його гаманець Палатний активно намагаються використовувати військових та ветеранів у своїх корупційних схемах, втягують змучених війною людей у мерзотні справи. Це їх не врятує, адже я маю довіру від людей та репутацію не лише через статус ветерана. Викрити цього персонажа, якому доручили мене залякувати, було не складно. Це його вибір. Ми маємо всі його дані. Тут, звісно, через політику платформи опублікувати все не можемо, щоб не забанили наші сторінки, але є його фото, ПІБ, дата народження і багато іншого. Загалом він мені не так цікавий, бо це просто шістка. Наша команда Народовладдя готує заяву про вчинення кримінального злочину через погрози моєму життю, яку я направлю до поліції. Щодо самої Лікарні швидкої допомоги. Я опублікую окреме детальне відео. Наразі ми з Патронатними службами Сил оборони України та небайдужими ветеранами, домоглися зняття чорта Віті Дороша, який благословляв побори з важкопоранених військових та решту жесті по відношенню до пацієнтів. Але це тільки початок. Щоб реально щось змінилось треба провести справді прозорий конкурс на нового керівника лікарні із залученням громадськості та власне необхідна стратегія розвитку лікарні, бо в цій багатомільйонній годівниці Кличка навіть укриття для важких пацієнтів не має, закриваються цілі відділення… Так само готуємо по всім цим фактам заяву до правоохоронних органів. Я надам всі дані по БСП, які я встановив в ході перевірки, правоохоронним органам. Про це все я незабаром розповім вам детальніше! А поки хочу подякувати вам за довіру та підтримку! Бо саме завдяки вашій підтримці та небайдужості ми маємо можливість тиснути та змінювати ситуацію. Дякую! Честь маю.
Українська
28
243
987
18.7K
)|(@Х
)|(@Х@yanucsh·
@Patriotinya @SymorozOfficial Таж прибирали. Але ж питання не про це. А про вашу громадську позицію і діяльність. Що робе Олег Симороз ми бачим, а що ви робите , крім постів в соцмережах?!
Українська
1
0
0
29
Patriotinya
Patriotinya@Patriotinya·
@yanucsh @SymorozOfficial А що військові роблять окрім того що воюють? А що лікарі роблять окрім того, що лікують?
Українська
3
0
2
84
)|(@Х
)|(@Х@yanucsh·
@Patriotinya @SymorozOfficial Та багато чого. В даному випадку - «прибрали» крадія з посади.
Українська
1
0
0
26
)|(@Х
)|(@Х@yanucsh·
@Patriotinya @SymorozOfficial А що ви робите, крім текстів у фейсбуці ? Поділіться досвідом, щоб всім стало зрозуміло як треба.
Українська
1
0
7
88
Patriotinya
Patriotinya@Patriotinya·
@SymorozOfficial Як добре, що у вас нема питань до міндічів, резнікових, Цукерманів, єрмаків, тцк, скель. Лікарі - головні корупціонери і винні у тому що відбувається 🫡
Українська
1
0
14
421
)|(@Х
)|(@Х@yanucsh·
Нарешті отримав. Зручний , як і очікувалось. Стеклобій, стропоріз, підпружинений механізм розкладання, зручна анотомічна колодка… Все що треба для ножа як в авто так і в кешеню 😉 Окремо дякую @Alex25515732 за іменний підпис цього красеня 🫂
)|(@Х tweet media
Українська
1
0
1
50
Scrooge McDuck
Scrooge McDuck@Alex25515732·
Невеличке відео з цим помічником. Зроблено в Україні, не Китайщина. Сталь D2, склобой, кліпса на пояс і стропоріз. В руці лежить дуже зручно. Ціна 800 грн. Є можливість на замовлення зробити лазером іменний напис (позивний) +200 грн. Кому цінаво, пишіть в приватні повідомлення.
Scrooge McDuck@Alex25515732

@PesdukMuhtar @zhbkt @O3mX3j1d1zCUmKK Основна біда мультиків, якість і ціна, але мабуть корисний для тих хто часто користується, я більше люблю свого малого помічника. Сталь D2, розроблено і зроблено в Україні моїм другом. При бажанні можна нанести лазером позивний. І коштує всього 800 грн (без гравіювання).

Українська
24
61
168
25.7K
)|(@Х
)|(@Х@yanucsh·
@ExileUA @oUqXP4RXQRmPtlw Для обізнаності - раджу поставити застосунок ПРИНЦИП: правовий навігатор!
Українська
0
0
1
475
Хуйовий Слов'янськ
Побратим звільнився з служби за інвалідністю, прийшов в ТЦК, там йому намагались всунути направлення ВЛК на придатність 🫠 Покликав знайомого юриста, той на них наїхав, на підставі чого направлення? "Я не знаю, я вийшла, у Галі спитала, вона сказала треба" 😑
Українська
26
106
1K
123.7K
)|(@Х
)|(@Х@yanucsh·
@Belkakrezy Це - 5 років тюрми.
Українська
1
0
2
334
Кролик
Кролик@Belkakrezy·
Виміняв у зсушників 🥰🥰🤣🤣бо неохота рапорти писати
Кролик tweet media
Українська
5
0
34
7.9K
)|(@Х
)|(@Х@yanucsh·
@jane_c_doe А можна вигадані чотири цифри? А?
Українська
0
0
3
464
🇺🇦Anastasia Krylova || Bulldog’s Kahu
В одному вигаданому мною військовому госпіталі сидить зборіщє кончених підарів, які періодично бухають з дуже дуже дуже високопоставленими адміралами-генералами, а потім там же відкапують цих важних хуїв від безпробудних запоїв. Як наслідок госпітальні посадовці уже всі там отримали палковніків медичної служби і чілять. І роблять що хочуть, і як хочуть за нашими солдатами. Людяність там поняття неіснуюче. І ліпше у цю вигадану мною в/ч людей не направляти.
Українська
11
62
271
22.9K
ꑭКлан NGUꑭ
ꑭКлан NGUꑭ@2015_tesla·
Від сьогодні мій старший син офіцер.Службу почав у 19 років у 2020 році з посади стрілець-санітар,потім командин відділення,потім замком взвод,тепер командир взводу.Пишаюсь своїми хлопцями неймовірно❤️❤️❤️
ꑭКлан NGUꑭ tweet media
Українська
31
57
1K
11.4K
Tamara Didenko
Tamara Didenko@TamaraDidenko1·
@KischukYrii Навіщо нам цей зрадник, здавший українські міста у 2014 році?! Порошенко корупціонер та зрадник! А ви, разом з вашим росіянином Іллеє Новіковим, маєте повертатись у свою смердючу своєю брехнею, як і ви, Рашку!
Українська
12
0
2
286
Yrii Kischuk
Yrii Kischuk@KischukYrii·
Світлана Самарська Дуже раджу осилити, як іронічно зазначає сам Ілля Новіков, два «нелюдські довгочити», які він сьогодні вимістив. Раджу прочитати, зберегти і мати під рукою: там чітка розкладка по датах, годинах і навіть хвилинах Великого Аферівництва Зеленського, яке в
Yrii Kischuk tweet media
Українська
5
165
407
15.2K
)|(@Х retweetledi
Сергій Погребецький
5 лютого 2026 року: Зеленський наказав підготувати плани захисту енергосистеми до осені, — міністр енергетики Шмигаль "Очікуємо від голів міст та областей відповідні плани до 1 вересня", — повідомив міністр. Хочу нагадати міністру енергетики Шмигалю, що Прем'єр-міністр Шмигаль був зобов'язаний виконати Укази та розпорядження Президента Зеленського у 2023 році: У 2023 році Зеленський видав кілька ключових розпоряджень та указів, спрямованих на захист та посилення стійкості енергосистеми в умовах постійних обстрілів. Основні рішення 2023 року: Указ №737/2023 (від 7 листопада): Зеленський затвердив рішення РНБО про додаткові заходи щодо енергетичної безпеки. Документ зобов'язував Кабінет Міністрів забезпечити:Захист об'єктів критичної інфраструктури (інженерні споруди, ППО). Створення резервів обладнання та палива. Збільшення пропускної спроможності для імпорту електроенергії з ЄС. Указ №18/2023 (від 13 січня): Введення в дію рішення РНБО щодо стабілізації роботи енергосистеми. Стратегія на 2023 рік: Наприкінці 2022 та на початку 2023 року Зеленський оголосив, що головним завданням року є формування багаторівневого захисту енергетичних об'єктів (бетонні укриття, антидронові сітки) та децентралізація генерації. Ключові напрямки захисту: Фізичний захист: Будівництво захисних споруд навколо трансформаторів та підстанцій («перший», «другий» та «третій» рівні захисту). Протиповітряна оборона: Пріоритетне розміщення систем ППО навколо енергетичних вузлів. Питання експрем'єр-міністр Шмигалю, чому Кабінет міністрів не виконав розпорядження Президента? І як міністр Шмигаль виправлятиме те, що не зробив прем'єр Шмигаль? До речі, а де гроші, які виділялися на виконання зазначених вище Указів та розпоряджень Зеленського? І чому Зеленський не перевірив виконання своїх же Указів?
Сергій Погребецький tweet media
Українська
28
159
289
8.1K
Mykhailo Fedorov
Mykhailo Fedorov@FedorovMykhailo·
Launching the revolutionary Mission Control project ⚡️ Ukraine is moving to a unified, data-driven digital system for drone command and control on the battlefield. Commanders will have a full real-time operational picture. Modern warfare must be technological and effective.
Mykhailo Fedorov tweet media
English
29
145
805
116.6K
)|(@Х
)|(@Х@yanucsh·
@UaPeacemaker 78. І місто Кам'янське. Не дніпродзержинськ
Українська
1
0
15
1.9K
@UA_Peacemaker
@UA_Peacemaker@UaPeacemaker·
Знаєте, скільки років корупціонерці, яка гребла гроші лопатою, вчинячи дії, спрямовані на знищення обороноздатності України? myrotvorets.center/criminal/kurys…
Українська
26
49
177
20.7K
)|(@Х retweetledi
Олег Леусенко
Олег Леусенко@leusenko1·
Угода з рф буде або погана, або дуже погана, або її не буде, — Арахамія. Ну, тоді, навіщо вона? Нехай ваш воШьдь пояснить, навіщо він віддав наші корисні копалини агенту кремля Краснову, де його "план перемоги", навіщо витрачались мільйони на "саміти миру" і вояжі Голограми під час війни в африканські та азійські країни, в якій шухлядці схована сотня "безпекових угод" Єрмака, що з "планом незламності"? Врешті, де "справедливий мир" і що з обіцянками Зеленського: "я йду на один термін", "якщо знайдуть моїх свинарчуків я піду", "якщо не завершу війну, на моє місце має прийти інша людина"? Скільки нам ще терпіти нікчемну, злочину, брехливу, прострочену владу? До останнього українця?
Олег Леусенко tweet media
Українська
4
19
56
1.2K
)|(@Х
)|(@Х@yanucsh·
@03Romanchick Ти впевнений ? Що саме за грошима він пішов? Чи це твоє ІМХО? Якщо це твоя особиста думка - то так і пиши !
Українська
3
0
0
54
Roma
Roma@03Romanchick·
ТП,яка кричала про"секретні тюрми СБУ",тепер вимагає рішучих дій і покарання для тих,хто ображає людоловів. Цікавий факт,Садовий по дурості спалив фігуранта,коли сказав,що той міг списатися,але пішов в ТЦК.Пішов за кривавою копієчкою і от наслідки. x.com/StankoNastya/s…
Roma tweet mediaRoma tweet mediaRoma tweet mediaRoma tweet media
Nastya Stanko@StankoNastya

Напад на військового має бути засуджений на всіх рівнях. Ніяких виправдань та пояснень тут бути не може взагалі

Українська
2
9
60
1.4K
Виталий Немой
@DeerMachinery И это все?))) Поэтому таких лошар у Порошенко ещё хватает. Значить ты уродец заявил про мародерство и предательство, а фактов и доказательств не предъявил))) Это называется :подлость клевета ложь! А так делают кацапы. И ты тупица ментально кацап,а не украинец.
Русский
2
0
1
38
Peace Duck
Peace Duck@DeerMachinery·
США почали масово виробляти копії шахедів за 35К$/oдиниця. Тим часом зеленський, руками міндіча та штілермана купує сам у себе нашими грошима FP-2 з лайна і палок за 70К$... Увага, питання: Коли галімий мародер зеленський вдавиться краденими у знедолених людей грошима? 🤔
Peace Duck tweet mediaPeace Duck tweet media
Українська
61
210
646
19.1K
Odoacer
Odoacer@Noumen_11·
Цікаво, яка погрємуха серед пацанів у Зеленського?
Українська
81
15
405
35.9K