Sabitlenmiş Tweet
Пані Соля
3K posts


@wirtualnapolska Bunt? A my co wasza kolonia?🤡 sugeruje lepiej wybierać język do publikacji, bo śmierdzi pychą
Polski

🔴Szef MON reaguje na bunt Zełenskiego. Padła deklaracja
Wołodymyr Zełenski nie przyjedzie na Konferencję na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku. Wcześniej urażony przywódca Kijowa odesłał do Polski kurierem Order Orła Białego. - Powinien być na tej konferencji, bo jest współorganizatorem - podkreślił w rozmowie z dziennikarzami wicepremier i szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz.
wiadomosci.wp.pl/szef-mon-reagu…
Polski

@marcin_przydacz Zamknij się już kurwa, bo nie pomagasz. Chyba specjalnie to robisz, żeby jeszcze więcej problemów dyplomatycznych narobić
Polski

Zaproszenia na Konferencję do Gdańska były wspólnie podpisane przez premiera Tuska i prezydenta Zelenskiego.
Obaj mieli więc być gospodarzami i przyjmować gości. Prezydent Ukrainy, mimo zaproszenia już gości, rezygnuje z udziału i wystawia tym samym premiera Tuska na pośmiewisko.
Nie mam żadnej satysfakcji z tego, że Premier Rzeczypospolitej jest upokarzany na arenie międzynarodowej. W przypadku tego premiera nie jest to niestety pierwszy raz.
Polski

@psow86 @Fallevenr Nawet jak oddali pod presją społeczna, a nie z własnej woli, to zrobili i tak to, czego chciał naród. Różnica polega na tym, że w Ukrainie jest wojna i każdy stoi za prezydentem, bo dosłownie od zjednoczenia zależy czy przeżyjemy.
Polski

@Fallevenr a jednak u was też ten temat mocno nakręcono - stąd moje zwątpienie w intencje waszych polityków.
Naszego prezydenta nie bronię, o nim już wszystko napisałem.
Polski
Пані Соля retweetledi

Trochę to jednak mnie bawi, że Zełenski się tak bardzo obraził o tę książkę o Wołyniu. W końcu to nie Polacy zabijali upowców. I choć taki prezent na dzień dobry nie jest dobrym pomysłem, to reakcją nań powinno być ewentualnie dziwne spojrzenie, a nie latanie po telewizjach ze skargą. A i oburzona reakcja dzienniakrki też zabawna. Im bardziej Polacy próbują pokazać Ukraińcom rozmiar swojego bólu i pretensji (jak przy filmie "Wołyń"), tym bardziej Ukraińcy traktują to jakby ich w pysk bito. Jakby się obrażali, że sami narozrabiali. Wiem, że nikt nie lubi wyominania, ale to nie jest reakcja na wypominanie. To jest reakcja na oplucie. Tu jest jakaś dziwne przesunięcie, które za cholerę nie chce się zejść w jeden kanał przekaz-interpretacja.
Zielonki, Polska 🇵🇱 Polski

@MartynaWolak4 Na razie po twoim profilu widzę, że nakręcasz emocje antyukrainskie, tak że polecam popatrzeć w lustro
Polski

@Solia_K Żyjesz w oparach ruskiej propagandy ukraiński imbecylu. To Ruscy rozsiewają plotki o pogromach aby skłócić a tępe ukraińskie ameby 🦠 to podchwytują. Nie ma żadnych pogromów. Co za debil
Polski

@KORWiN_KP Przeciw twoim przyjacielom - Rosji. Mam nadzieję, że pomogłam.
Polski

@Solia_K „Pogromy”? 😂 W Polsce nikt nic na ten temat nie wie. Musimy chyba u was pytać. Wy się tam pompujecie a w Polsce wszyscy - Polacy, Ukraińcy, obywatele innych krajów europejskich spokojnie chodzą do pracy, szkoły i tak dalej.
Polski

@Solia_K і ці розборки не на користь Україні.
Українська

@Solia_K як мінімум не врахував зміни і Польші і в світі, і таки не слабо підкинув полінець в вогнище, що б запалало. А міг би задіяти дипломатію і мені все одно що це складно, це саме його робота, розрулювать коли складно. А зараз всі забули про Міндича і герой. Майбутні вибори виграв,
Українська

@LifterToJa Bo ich głosy są mniejszością w mediach niestety. Widzę tylko psychicznych gaśniczaków. Chodzi mi o to, że jak jakiś patus zaatakuje dziecko na ulicy, bo rozmawia po ukr.,to wina szybciej Millera niż Zelenskiego.
Polski

@Solia_K Debile pytaja debila. Naprawde jestes zafiksowany na tej części Polaków - a nie widzisz większości, która wam sprzyja.
Polski

@LifterToJa Oraz nie uważam, że Polska nas by zaatakowała czy zaatakuje, chociaż padło takie pytanie na spotkaniu z Patrykiem Jaki "czemu w 2022 roku nie poszliśmy na Lwów" xd
Polski

@Solia_K No i? Jaki to procent Polakow? ...a zresztą chuj. Dobra, ustalmy że Polska to najbardziej antyukrainski kraj na swiecie, ktory tylko dlatego was nie zaatakowal, ze Rosja nas wyprzedzila. Ale wspomoglismy Rosje jak moglismy a potem uwziezilismy miliony uchodzcow jako niewolnikow.
Polski

@LifterToJa Nie powiedziałam, że Polska to najbardziej antyukrainski kraj. Powiedziałam, że politycy(niektórzy za ruską kasę) latami rozkręcają spirale nienawiści i mamy efekty.
Polski

@drPNapierala Najśmieszniejsze jest to, że nie ma żadnego kultu, bo w Ukrianie UPA jest antyradziecka a nie antypolska. Rozumiem, że z waszej perspektywy jest inaczej, ale proponuję to rozwiązać w sposób dyplomatyczny. Wątpię, że nie da się tego załatwić.
Polski

Mniej bo oni prowadzą wojnę i mogą trochę świrować
Dzień jebania Kremla 🇵🇱🇪🇺@marcin_wwww
@drPNapierala Rozumiem że kult nacjololo w Ukrainie nie przeszkadza Panu?
Polski

@LifterToJa Otóż odpowiadam kto: Leszek Miller, Braun, Bosak, Mentzen, Czernek, Kanał 0, TV Republika i mój ulubiony Janusz Kowalski. Ten uważam szczególnie brunatny, a pewnie za darmo to robi. Bo wiadomo, że Braun za ruską kasę
Polski

@Solia_K Kurwa, kto przez lata szczuł? Ręce opadają. Miliony Ukraińców spokojnie żyją i pracują w Polsce. A że jakiś procent Polaków zionie pogardą do wszystkiego, co nie je bigosu i żurku, to cóż, nacjonaliści są wszedzie. Widzisz tylko ich? To idź do okulisty.
Polski

@LifterToJa Jestem pewna, że jakby MSZ ingerowało bez Nawrockiego, to by załatwili sprawę, ale Nawrocki wybrał inną drogę. Tak że jak ktoś kogoś napadnie, to tylko i wyłącznie z własnej nienawiści, a nie przez zelenskiego.
Polski

@Solia_K Tak, są debile, są nastawieni antyukraińsko. Nie wiem jak odróżniasz bota od nie-bota, ale jasne, są tam też żywi ludzie. Ale poczytaj też ukraińskie wpisy i powiedz, czy są dużo lepsze (te niektóre). Tak uczciwie. A wpisów pro-ukraińskich nie widzisz?
Polski








