Tom Smith

36 posts

Tom Smith

Tom Smith

@TomSmith677313

Katılım Haziran 2024
15 Takip Edilen2 Takipçiler
Tom Smith
Tom Smith@TomSmith677313·
@devahaz The only thing that makes sense is that both accounts got hacked. If not, then this is definitely staged.
English
1
0
2
1.6K
Deva Hazarika
Deva Hazarika@devahaz·
I assumed the screenshots going around were fake until this post, which makes absolutely zero sense. If Eric said he was hacked and that wasn’t really him messaging DC and that’s why DC deleted, I get it. But DC posting AI generated screenshots of himself talking makes no sense.
English
93
353
5.9K
365K
Tom Smith
Tom Smith@TomSmith677313·
@The_Reaper1000 On move 3. don't play knight to f6. I recommend that you play bishop to c5. That way he can't he can't jump in with the knight cuz our queen can take. You can develop the knight the next move!
English
1
0
3
502
The Reaper🥷🥷🥷
The Reaper🥷🥷🥷@The_Reaper1000·
My opponent played this move and my brain genuinely froze up,what's a move to counter this in case of next time?
The Reaper🥷🥷🥷 tweet media
English
71
2
115
33.1K
Tom Smith
Tom Smith@TomSmith677313·
@majsanom @AnzeLog Logar je nikogaršnjega hlapca Žigo peljal scat. Mislim, da je bilo neprecenljivo videti to, kako zelen je mladi voditelj. Najprej se je z vso silo zagnal proti Anžetu, potem pa ostal brez kakršnihkoli protiargumentov.
Slovenščina
2
0
7
321
Helena🎗
Helena🎗@majsanom·
Zanimivo, prej so @AnzeLog in Lažnica zatrjevali, da nikakor z Janšo, zdaj je pa čudežno SDS preplonkala njihova programska izhodišča, a veš kao. Mi je bilo pa všeč, kako je Logar pred kamero pred celo Slovenijo moral priznati, kakšen lažnivec velikega formata je. Neprecenljivo
Slovenščina
13
22
150
2.6K
Tom Smith
Tom Smith@TomSmith677313·
@farfara_k @Jan_Slovenia To, kar ona piše na Instagramu, je norost. Smodeja je tam v restavraciji videla in je potem to restavracijo nemudoma zapustila, ker je, kot pravi, "solidarna z žrtvami spolnih napadov". Kaj pa recimo, da sporočiš policiji, da se tam nahaja ta osebek???
Slovenščina
0
1
13
135
NAFO in the dark.
NAFO in the dark.@farfara_k·
@Jan_Slovenia Če bi Asta imela čisto vest, bi mirno ostala v restavraciji, kjer je srečala Smodeja. Seveda je morala zbežat, ker bi vsi videli, kako domača sta si. Njena razlaga nima nobenega smisla. Ima smisel samo, če bi se ga bala.
Slovenščina
4
27
116
1.4K
Jan
Jan@Jan_Slovenia·
Torej če prav razumem, je Asta Vrečko prejšnji teden videla Smodeja in to danes razkrila.
Slovenščina
8
26
129
4.8K
Tom Smith
Tom Smith@TomSmith677313·
@ZigaTurk Depolitizirana RTV včeraj ...
Slovenščina
0
1
2
304
Žiga Turk
Žiga Turk@ZigaTurk·
Depolitizirano spet politizira za Goloba. Pluralno. Vsi trije.
Slovenščina
8
22
225
6.2K
Tom Smith
Tom Smith@TomSmith677313·
Neodvisna in depolitizirana RTV ...
Slovenščina
0
1
1
152
Tom Smith
Tom Smith@TomSmith677313·
@JMacarolV To trobilo je treba ukinit. Če se hočejo it Severno Korejo naj se financirajo na lastne stroške.
Slovenščina
0
1
23
770
Jan Macarol
Jan Macarol@JMacarolV·
🤨 Drama na RTV Slovenija, saj je Stevanović realna grožnja za ukinitev RTV-prispevka. Tudi zato je bilo gledanje te » 🎯 Tarče« in tistega prozornega linča Stevanovića fascinantno. Ta pa se ni končal v Tarči, ampak se je nadaljeval v Odmevih. Vendar ga to ne slabi; v očeh njegovih volivcev in tudi koga drugega kvečjemu raste. RTV Slovenija pa tega preprosto ne razume. Da si takoj nalijemo čistega vina – Stevanović po klasičnih merilih morda res ni ravno najbolj tipičen kandidat za predsednika državnega zbora. Človek preprosto ne ustreza kalupu uglajenega politika za ta položaj. Vendar je, kot pravi sam, edina možnost ta hip! In ta možnost nas vsaj »verbalno« zabava. Retorično je eden močnejših. Robat, skoraj kot nekakšen sodoben Martin Krpan, a izjemno jasen. Vendar to, kar smo gledali, ni bilo raziskovalno novinarstvo ali »Tarča« o prihodnji vladi. To je bil tisti zadnji, panični trzljaj, obupano opletanje repa starega RTV-sistema, ki počasi, a zanesljivo sluti, da gre njegov čas h koncu. Tokratni poskus diskreditacije je bil torej smešen in Stevanović je napade lepo odbil. V bistvu je smešno, da sploh ni reagiral na slaboumje Aste Vrečko – kraljice dvora kulture, ki je komunicirala skrajno nekulturno. Stara omrežja očitno zaženejo absolutno paniko ob čisto vsakem posamezniku, ki ni neposredno priklopljen na njihov zastareli aparat za ohranjanje statusa quo. Ko pride nekaj novega, ne vedo, kaj storiti, in vse počnejo popolnoma kontraproduktivno. In kaj je pri vsem tem najbolj zabavno? Z vsakim nerodnim, prozornim in očitnim udarcem v prazno mu nacionalka nehote dela veliko uslugo in iz njega pred volilnim telesom dela narodnega heroja. Tega se Stevanović dobro zaveda ter v tem neizmerno uživa. Njegovo volilno telo pa sploh ne ve, da RTV Slovenija obstaja, saj je preprosto ne gleda več.
Slovenščina
26
176
731
17.3K
Tom Smith
Tom Smith@TomSmith677313·
@Jan_Slovenia Brez hude propagande, ki sta jo izvajala RTV in POP TV v zadnjem tednu, bi SDS z lahkoto sestavil vlado.
Slovenščina
1
0
1
48
Jan
Jan@Jan_Slovenia·
RTV ter ostali MSM so za volitve kljub temu da izgubljajo moč še vseeno pomembni. Pred identično vlado(z še večjo večino) so Slovenijo rešili mlajši volivci.
Jan tweet media
Slovenščina
2
3
21
1K
Tom Smith
Tom Smith@TomSmith677313·
@Kucko_Prucko Upam, da imaš prav. Čeprav se bojim, da so mainstream mediji v zadnjem tednu večini ljudi tako sprali možgane, da bi bila zmaga desnice zame presenečenje.
Slovenščina
2
0
4
262
Kučko pod Pručko
Kučko pod Pručko@Kucko_Prucko·
Danes je na voliščih rekordna udeležba. Škatla je bila ob 12-ih že tako polna, da sem svoj list komaj strpal vanjo. Česa takega še ni bilo v 35 letih. Vidi se, kako imajo ljudje poln kufer Goloba. Pokasiral bo za vse, kar je naredil škode Sloveniji in Slovencem. Volil sem SDS.
Kučko pod Pručko tweet media
Slovenščina
30
108
426
6.7K
Tom Smith
Tom Smith@TomSmith677313·
@BKrizar Mislim, da jim je Janša svetoval pri kandidatih za prisluhe. S tem lahko Izrael izsili vlado, da umakne tožbo, Janši pa to tudi koristi pri volitvah. Ampak kot vse kaže, je zdaj mogoče, da bo ravno zaradi tega volitve izgubil.
Slovenščina
3
0
3
733
B Križar ✧
B Križar ✧@BKrizar·
Mislim da se je počasi izrisala zgodba: - Mossad je posnel več intervjujev, zelo obremenilnih za levi pol - o tem so že zdavnaj obvestili vlado (gl. poziv NPM) - na koncu so za fair play obvestili tudi JJ - levi pol je vmes natuhtal kako preusmeriti pozornost in vse zvaliti na JJ
Slovenščina
14
81
333
11.7K
Tom Smith
Tom Smith@TomSmith677313·
@Jan_Slovenia Kot vse kaže je Izrael želel, da se tožba umakne. Zato so se verjetno res sestali z Janšo, da jim ta svetuje komu prisluškovat. Janša je rekel Mesecu, da se govori, da naj bi bil posnet Smodej,ki govori o Fotopubu!? Zato je bila tožba umaknjena.
Slovenščina
2
0
4
342
Jan
Jan@Jan_Slovenia·
Ena od bolj nelogičnih stvari, če je sds res naročnik posnetkov je vprašanje zakaj niso objavili vseh na vrhunco kampanje sepravi danes/včeraj .
Slovenščina
6
15
68
3.4K
Tom Smith
Tom Smith@TomSmith677313·
@mattaj63 Ampak na stavnici katera stranka bo zmagovalec pa pada...Čudno vse skupaj.
Tom Smith tweet media
Slovenščina
1
0
2
122
Tom Smith
Tom Smith@TomSmith677313·
@jancrom @had Alenka Bratušek je po besedah Vesne Vukovič ukradla 2.5 milijona z drugega tira. Po besedah Dominike Švarc Pipan in Nine Zidar Klemenčič je Janković na sodiščih imun. Jože Oberstar je razložil kako gre denar z DARSA na medije in NVO-je. Za policijo je pa že sam Golob povedal.
Slovenščina
1
0
0
956
Jani
Jani@jancrom·
@TomSmith677313 @had Ajde, po alinejah tvoje trditve: - kdaj, kdo, kako - kdo ima imuniteto - katere medije - dokazi o podrejenosti policije Čakam...
Slovenščina
1
1
3
92
Roni Kordiš
Roni Kordiš@had·
Mafijo? Pa ti veš o čem pišeš, ali zgolj napišeš kar pričakujejo od tebe?
Tom Smith@TomSmith677313

@had Ti si totaln NPC. Izdajalec je tisti, ki je razkril mafijo države?? Odlična logika res.

Slovenščina
1
0
7
378
Tom Smith
Tom Smith@TomSmith677313·
@had Če po vsem razkritem v zadnjem tednu nisi sposoben sprejeti dejstva, da ti vlada mafija, si na podobnem mentalnem nivoju kot nekdo, ki verjame v leteče slone.
Slovenščina
0
0
0
40
Roni Kordiš
Roni Kordiš@had·
Daš še men te mamile? Ker bi tudi jaz rad verjel da sloni letijo in v brezmadežno spočetje ...
Tom Smith@TomSmith677313

@had Kraja državnega denarja, imuniteta na sodiščih, podkupovanje medijev in NVO-jev z državnim denarjem, popolna podrejenost policije … Kaj ni jasno?

Slovenščina
1
0
10
362
Tom Smith
Tom Smith@TomSmith677313·
@had Ti si totaln NPC. Izdajalec je tisti, ki je razkril mafijo države?? Odlična logika res.
Slovenščina
0
0
0
434
Tom Smith
Tom Smith@TomSmith677313·
@FranciKek @darja75756 Zgleda ne spremljaš prisluhov... Logar bo šel v koalicijo s svobodo. Z sds pa samo če bo svoboda zraven.
Slovenščina
0
0
0
18
Franci Kek
Franci Kek@FranciKek·
Logar pravi, da ne bo sodeloval v vladi iz zgolj desnih strank. Seveda ne, saj bo povedal, da je on sredinski.
Slovenščina
7
1
61
2.7K
Tom Smith
Tom Smith@TomSmith677313·
@NinoZbc @organizacijaSDM Omenjajo ga vsi na teh posnetkih 🤣🤣 In vsi govorijo o tem da on obvladuje Goloba skupaj s Kučanom.
Slovenščina
0
0
0
11
NZBC
NZBC@NinoZbc·
@organizacijaSDM Edini ki kjerkoli omenja Jankoviča ste vi. Jankovič bo za svoje odgovarjal na sodišču in lokalnih volitvah. Zakaj bi on kogarkoli, ki ni ljubljančan zanimal. Iskanje grešnega kozla, da odvračate pozornost. Pa nikakor ne pravim da je nedolžen, samo nepomembnen je za te volitve.
Slovenščina
1
0
1
50
SDM
SDM@organizacijaSDM·
𝐌𝐚𝐟𝐢𝐣𝐬𝐤𝐢 𝐤𝐫𝐚𝐥𝐣: Program Gibanja Svoboda je branjenje Zorana Jankovića. Čas je, da rečemo dovolj. ⚠️
Slovenščina
28
168
400
6.8K
BojanPožar
BojanPožar@BojanPozar·
Khm, premlada da je, pravi Zoran Janković?!😎
BojanPožar tweet media
Slovenščina
48
82
394
25.3K
Tom Smith
Tom Smith@TomSmith677313·
@Jan_Slovenia Pa sej smo ubistvu vse že slišal 😄 Kaj bi te še lahko presenetlo?
Slovenščina
0
0
1
291
Jan
Jan@Jan_Slovenia·
Pa kaj se dogaja danes, še nobenih prisluhov
Slovenščina
3
2
21
2.8K