Tom Smith
36 posts


@The_Reaper1000 On move 3. don't play knight to f6. I recommend that you play bishop to c5. That way he can't he can't jump in with the knight cuz our queen can take. You can develop the knight the next move!
English

Zanimivo, prej so @AnzeLog in Lažnica zatrjevali, da nikakor z Janšo, zdaj je pa čudežno SDS preplonkala njihova programska izhodišča, a veš kao. Mi je bilo pa všeč, kako je Logar pred kamero pred celo Slovenijo moral priznati, kakšen lažnivec velikega formata je.
Neprecenljivo
Slovenščina

@farfara_k @Jan_Slovenia To, kar ona piše na Instagramu, je norost. Smodeja je tam v restavraciji videla in je potem to restavracijo nemudoma zapustila, ker je, kot pravi, "solidarna z žrtvami spolnih napadov". Kaj pa recimo, da sporočiš policiji, da se tam nahaja ta osebek???
Slovenščina

@Jan_Slovenia Če bi Asta imela čisto vest, bi mirno ostala v restavraciji, kjer je srečala Smodeja. Seveda je morala zbežat, ker bi vsi videli, kako domača sta si. Njena razlaga nima nobenega smisla.
Ima smisel samo, če bi se ga bala.
Slovenščina

@JMacarolV To trobilo je treba ukinit. Če se hočejo it Severno Korejo naj se financirajo na lastne stroške.
Slovenščina

🤨 Drama na RTV Slovenija, saj je Stevanović realna grožnja za ukinitev RTV-prispevka. Tudi zato je bilo gledanje te » 🎯 Tarče« in tistega prozornega linča Stevanovića fascinantno. Ta pa se ni končal v Tarči, ampak se je nadaljeval v Odmevih. Vendar ga to ne slabi; v očeh njegovih volivcev in tudi koga drugega kvečjemu raste. RTV Slovenija pa tega preprosto ne razume.
Da si takoj nalijemo čistega vina – Stevanović po klasičnih merilih morda res ni ravno najbolj tipičen kandidat za predsednika državnega zbora. Človek preprosto ne ustreza kalupu uglajenega politika za ta položaj. Vendar je, kot pravi sam, edina možnost ta hip! In ta možnost nas vsaj »verbalno« zabava. Retorično je eden močnejših. Robat, skoraj kot nekakšen sodoben Martin Krpan, a izjemno jasen.
Vendar to, kar smo gledali, ni bilo raziskovalno novinarstvo ali »Tarča« o prihodnji vladi. To je bil tisti zadnji, panični trzljaj, obupano opletanje repa starega RTV-sistema, ki počasi, a zanesljivo sluti, da gre njegov čas h koncu. Tokratni poskus diskreditacije je bil torej smešen in Stevanović je napade lepo odbil. V bistvu je smešno, da sploh ni reagiral na slaboumje Aste Vrečko – kraljice dvora kulture, ki je komunicirala skrajno nekulturno.
Stara omrežja očitno zaženejo absolutno paniko ob čisto vsakem posamezniku, ki ni neposredno priklopljen na njihov zastareli aparat za ohranjanje statusa quo. Ko pride nekaj novega, ne vedo, kaj storiti, in vse počnejo popolnoma kontraproduktivno.
In kaj je pri vsem tem najbolj zabavno? Z vsakim nerodnim, prozornim in očitnim udarcem v prazno mu nacionalka nehote dela veliko uslugo in iz njega pred volilnim telesom dela narodnega heroja. Tega se Stevanović dobro zaveda ter v tem neizmerno uživa. Njegovo volilno telo pa sploh ne ve, da RTV Slovenija obstaja, saj je preprosto ne gleda več.
Slovenščina

@Jan_Slovenia Brez hude propagande, ki sta jo izvajala RTV in POP TV v zadnjem tednu, bi SDS z lahkoto sestavil vlado.
Slovenščina

@Kucko_Prucko Upam, da imaš prav. Čeprav se bojim, da so mainstream mediji v zadnjem tednu večini ljudi tako sprali možgane, da bi bila zmaga desnice zame presenečenje.
Slovenščina

@Jan_Slovenia Kot vse kaže je Izrael želel, da se tožba umakne. Zato so se verjetno res sestali z Janšo, da jim ta svetuje komu prisluškovat.
Janša je rekel Mesecu, da se govori, da naj bi bil posnet Smodej,ki govori o Fotopubu!?
Zato je bila tožba umaknjena.
Slovenščina

@jancrom @had Alenka Bratušek je po besedah Vesne Vukovič ukradla 2.5 milijona z drugega tira. Po besedah Dominike Švarc Pipan in Nine Zidar Klemenčič je Janković na sodiščih imun. Jože Oberstar je razložil kako gre denar z DARSA na medije in NVO-je. Za policijo je pa že sam Golob povedal.
Slovenščina

@TomSmith677313 @had Ajde, po alinejah tvoje trditve:
- kdaj, kdo, kako
- kdo ima imuniteto
- katere medije
- dokazi o podrejenosti policije
Čakam...
Slovenščina

Mafijo? Pa ti veš o čem pišeš, ali zgolj napišeš kar pričakujejo od tebe?
Tom Smith@TomSmith677313
@had Ti si totaln NPC. Izdajalec je tisti, ki je razkril mafijo države?? Odlična logika res.
Slovenščina

Daš še men te mamile? Ker bi tudi jaz rad verjel da sloni letijo in v brezmadežno spočetje ...
Tom Smith@TomSmith677313
@had Kraja državnega denarja, imuniteta na sodiščih, podkupovanje medijev in NVO-jev z državnim denarjem, popolna podrejenost policije … Kaj ni jasno?
Slovenščina

Kakšna pokveka moraš biti, da lažeš da ne poznaš Black Cube, groziš s tožbami in začneš s teorijami zarot ..
A ja, ne .. Samo Janez moraš biti ...
Spectator@spectrpix
Banda VELEIZDAJALSKA.
Slovenščina

@FranciKek @darja75756 Zgleda ne spremljaš prisluhov... Logar bo šel v koalicijo s svobodo. Z sds pa samo če bo svoboda zraven.
Slovenščina

@NinoZbc @organizacijaSDM Omenjajo ga vsi na teh posnetkih 🤣🤣 In vsi govorijo o tem da on obvladuje Goloba skupaj s Kučanom.
Slovenščina

@organizacijaSDM Edini ki kjerkoli omenja Jankoviča ste vi. Jankovič bo za svoje odgovarjal na sodišču in lokalnih volitvah. Zakaj bi on kogarkoli, ki ni ljubljančan zanimal. Iskanje grešnega kozla, da odvračate pozornost. Pa nikakor ne pravim da je nedolžen, samo nepomembnen je za te volitve.
Slovenščina

@Jan_Slovenia Pa sej smo ubistvu vse že slišal 😄 Kaj bi te še lahko presenetlo?
Slovenščina













