✙обмежено потужний✙💪
12.1K posts

✙обмежено потужний✙💪
@Varenyk_Power
Вареники гарячі русня холодна
Katılım Kasım 2020
46 Takip Edilen299 Takipçiler
Sabitlenmiş Tweet

«Армия развернёт оружие против Кремля»: ветеран пригрозил Путину мятежом, если его не выслушают
Бывший боец добровольческих формирований Александр Лунин утверждает, что встретился с представителями властей и попросил их передать Путину требование: выслушать его в прямом эфире федерального канала, где он расскажет «всю правду, которая сейчас происходит в стране», а именно — про обнуления, пытки и командиров-вымогателей.
«В данный момент, десятки, сотни и тысячи наших солдат сидят в зинданах, наказанные своими командирами. Сидят, гниют, подвергаются пыткам и насилию со стороны так называемых гестапо за то, что они отказались выполнять тупые самоубийственные приказы. За то, что они отказались отдавать свои финансовые средства. И в конечном итоге их обнуляют, делают без вести пропавшими», — говорит Лунин.
В случае отказа выполнить требование о встрече, ветеран пригрозил, что военные развернут оружие на Кремль: «Я передаю только сообщение».
Русский


@Ihor_a_ne_Igor ваши родители случайно не политруками и руководителями худ самодеятельности при совке работали ?
чувствуется хозяйственная жилка открывать еще больше кружков народного творчества и просить удвоенные отчисления из бюджета МОН на все это
Русский

Вчора у сусідів була гулянка, там вони співали такі пісні пів вечора і ніхто не хотів викликати на них ні поліцію, ні вилити відро води.
Чую часто претензії до підлітків, за те що вони слухають кацапську музику, а багато хто слухає. Але з другої сторони - чи задумувалися ви, що треба зробити щоб дітвора знала не тільки «басту, касту і шмасту».
Розказую історію своєї подруги яка ще до 22-го року вирішила «щось з цим зробити».
1/х
Українська


@InUKRofficial дивні відчуття маєш, спостерігаючи за цим шоу і знаючи що Ірландія є постачальником критично необхідної сировини для російської військової машини, котра кожен день вбиває українців
Українська

@Kreg1830814 @ukr_pycopi3 ви не маєте ніякої пам'яті, як не має ніякої пам'яті любий натовп ура-патріотів
ви зараз про то волаєте, бо вам про це промивають мізки щодня
завтра почнуть промивати мізки про щось інше і ви забудете про українців миттєво
Українська

@ukr_pycopi3 Wydarzenia sprzed 100 lat nas obchodzą bo jesteśmy narodem a naród ma swoją zbiorową pamięć. Najwidoczniej ty pochodzisz ze zbiorowiska, które faktycznie jest "tymczasowym tworem" jak to ujął Putin, jeśli tych podstaw nie rozumiesz. Smoleńsk zapomniany w infosferze… lol 😄.
Polski

✙обмежено потужний✙💪 retweetledi
✙обмежено потужний✙💪 retweetledi
✙обмежено потужний✙💪 retweetledi
✙обмежено потужний✙💪 retweetledi

Sobota- kobieta ciężko bije bez powodu Ukraińskie dziecko w Gdańsku, sobota Mężczyzna bez powodu ciężko bije Ukraińskiego chłopca nad jeziorkiem Czerniakowskim w Warszawie. W Niedzielę tonie Ukraiński chłopiec w Wiśle w Warszawie a potem drugi w Gliniance w Zielonce pod Warszawą i w obu przypadkach internet zalewają nienawistne komentarze antyukraińskie… To tylko nagłośnione przypadki z ostatnich 5 dni. Ludzie, co się tu dzieje? Gdzie my teraz żyjemy? To nie jest normalne, oczekuje stanowczej reakcji premiera i służb! Proszę o nagłośnienie.


Polski
✙обмежено потужний✙💪 retweetledi

⚡️ @Netflix has acquired rights to the Russian series Masha and the Bear, which incorporates pro-Kremlin, militaristic propaganda aimed at children.
🧵 1/15 ⬇️

English

@Svetgemeny11 @pogrebeckij зараз то да, але ж тоді у нього були великі амбіції)
Українська

@pogrebeckij Який дурень буде використовувати бренд зєлі?😂😂😂
Українська

У Президента зарплата маленька, треба думати про майбутнє:
24 червня 2019 року до бази Укрпатенту було подано заявки від В.О. Зеленського на реєстрацію власних торгових марок та політичних слоганів, зокрема «Команда Зеленського», «Ze», «ZeNews», Зе!, Зе, Зе!Команда, Зекоманда, Ze, Ze!, Ze2019 та «Зробимо це разом!».
Володимир Олександрович звик заробляти на всьому!




Українська

@5channel просто трамп подумав шо Ейнштейн нагадає всім про Епштейна, тому швиденько перебив і сказав шо то нікому не цікаво)
Українська

@es_myko як то припиниити? та Навроцький цілу політичну кар'єру на цьому побудував, роздував міф про волинську різню, про сотні тисяч жертв, роками вигадував і брехав про то, а тепер просто візьме та і перестане? ага, щас
Українська

@saleh_binali @arti_vez зважайте на те що ви спілкуєтесь з росіянином
у них то дійсно так працює
росія то країна населена "трампами"
Українська

@arti_vez عندما يتعلق الأمر بالاغنياء لا تقاس بهذه الصورة
العربية

✙обмежено потужний✙💪 retweetledi

Впрочем, ничего нового
#ялюбимый #хуиттер

юроп укроп@TatoAlex69
@666_mancer Кудись ти зник у мене зі стрічки .... В новому твіХі не буває якихось там тіньових банів?....
Русский
✙обмежено потужний✙💪 retweetledi

@zamirbzxxlv @dendnipro_ шо ти, кацапідар, бензінчіком затарився?
чи тобі не треба, на пляшці поїдеш?
GIF
Українська

@dendnipro_ Отличный жабогадюкинг.
За фашистскуя нечисть воюют, пусть там гранатой ебанут, норм будет.
Русский
✙обмежено потужний✙💪 retweetledi

Досить проводити флеш-моб "Повернення орденів"! Зупиніться! Рішення Новроцького не набуло ще чинності! Ще має бути віза Прем'єр-міністра Туска. Навіщо нагнітати обстановку? Сібіга, ви ж професійний дипломат, Ваш колега міністр Сікорський виступив проти дії Навроцького. Ви, посол у Польщі, Буданов – не "обіженки-брошенки", як потім Ви вестимете переговори з Польщею? Бажаєте, щоб вони повністю закрили експорт нашої продукції? Хочете, щоб вони закрили транспортні хаби з постачання нам озброєння? Продуктів харчування? Да всього! Ви про народ України думаєте хоч інколи? Про армію?! У нас у Польщі потужне лоббі, їдьте та розмовляєте! А ми псуємо відносини з Польщею починаючи з контрабанди сільгосппродукцією на нашому (!)державному рівні, яке організував Єрмак і поляки вимагали його припинити ще з весни 2023 року. Навроцькі, Зеленські приходять та йдуть, а нам жити й надалі. Чому посол не вирішував питання? Чому Сібіга не їде Польщу, що робив у Польщі Буданов? Кидання орденами чистої води популізм. Зробіть так, щоби цього не треба було робити!
Думайте!
Українська















