✙обмежено потужний✙💪

12.1K posts

✙обмежено потужний✙💪 banner
✙обмежено потужний✙💪

✙обмежено потужний✙💪

@Varenyk_Power

Вареники гарячі русня холодна

Katılım Kasım 2020
46 Takip Edilen299 Takipçiler
Sabitlenmiş Tweet
✙обмежено потужний✙💪
"Чим більше росіян ми вб’ємо зараз, тим менше росіян доведеться вбивати нашим дітям".(с) Роман Ратушний
Українська
3
3
29
0
МОБИЛИЗАЦИЯ I Новости I Что делать?
«Армия развернёт оружие против Кремля»: ветеран пригрозил Путину мятежом, если его не выслушают Бывший боец добровольческих формирований Александр Лунин утверждает, что встретился с представителями властей и попросил их передать Путину требование: выслушать его в прямом эфире федерального канала, где он расскажет «всю правду, которая сейчас происходит в стране», а именно — про обнуления, пытки и командиров-вымогателей. «В данный момент, десятки, сотни и тысячи наших солдат сидят в зинданах, наказанные своими командирами. Сидят, гниют, подвергаются пыткам и насилию со стороны так называемых гестапо за то, что они отказались выполнять тупые самоубийственные приказы. За то, что они отказались отдавать свои финансовые средства. И в конечном итоге их обнуляют, делают без вести пропавшими», — говорит Лунин. В случае отказа выполнить требование о встрече, ветеран пригрозил, что военные развернут оружие на Кремль: «Я передаю только сообщение».
Русский
164
209
836
47.6K
worm for fishing
worm for fishing@fishingworm2000·
@Ihor_a_ne_Igor ваши родители случайно не политруками и руководителями худ самодеятельности при совке работали ? чувствуется хозяйственная жилка открывать еще больше кружков народного творчества и просить удвоенные отчисления из бюджета МОН на все это
Русский
5
0
5
376
Слобожанське Село
Вчора у сусідів була гулянка, там вони співали такі пісні пів вечора і ніхто не хотів викликати на них ні поліцію, ні вилити відро води. Чую часто претензії до підлітків, за те що вони слухають кацапську музику, а багато хто слухає. Але з другої сторони - чи задумувалися ви, що треба зробити щоб дітвора знала не тільки «басту, касту і шмасту». Розказую історію своєї подруги яка ще до 22-го року вирішила «щось з цим зробити». 1/х
Українська
10
17
142
16.1K
Whatever
Whatever@zehater1·
@VinWerwolf Эта страна не должна существовать!
Русский
1
0
3
159
VinWerwolf
VinWerwolf@VinWerwolf·
Кривий Ріг. Батько прийшов забрати свого сина, якого збили ТЦК та отримав зламаний ніс за питання "Чому у балаклавах"... Цю країну вже ніщо не врятує.
Українська
13
106
253
5.1K
✙обмежено потужний✙💪
@InUKRofficial дивні відчуття маєш, спостерігаючи за цим шоу і знаючи що Ірландія є постачальником критично необхідної сировини для російської військової машини, котра кожен день вбиває українців
Українська
0
0
2
85
In Ukraine
In Ukraine@InUKRofficial·
Dance battle: Ukraine vs Ireland.
English
17
156
903
12.1K
✙обмежено потужний✙💪
@Kreg1830814 @ukr_pycopi3 ви не маєте ніякої пам'яті, як не має ніякої пам'яті любий натовп ура-патріотів ви зараз про то волаєте, бо вам про це промивають мізки щодня завтра почнуть промивати мізки про щось інше і ви забудете про українців миттєво
Українська
0
0
0
2
Kreg
Kreg@Kreg1830814·
@ukr_pycopi3 Wydarzenia sprzed 100 lat nas obchodzą bo jesteśmy narodem a naród ma swoją zbiorową pamięć. Najwidoczniej ty pochodzisz ze zbiorowiska, które faktycznie jest "tymczasowym tworem" jak to ujął Putin, jeśli tych podstaw nie rozumiesz. Smoleńsk zapomniany w infosferze… lol 😄.
Polski
6
2
87
1.2K
XeúTep
XeúTep@ukr_pycopi3·
Чому поляків більше хвилюють події 100-річної давнини, аніж більш свіжі, коли в 2010 році московити збили літак із польским президентом. Реакція дуже така слабенька, і в польському інфопростоі майже забута. Зате українцям закидувати історичну образу - аж бігом
Українська
224
46
1.1K
26K
✙обмежено потужний✙💪 retweetledi
qwest
qwest@qwest__·
qwest tweet media
ZXX
9
49
1.3K
18.2K
✙обмежено потужний✙💪 retweetledi
Ватний Дрезден 🇺🇦
Мусорило після інциденту «прошерстіл» машинку, спиздив все що погано лежало, прикрив зеркало, ніби хвилюється і поїхав далі 🤡🤡🤡
Українська
23
141
462
32.8K
✙обмежено потужний✙💪 retweetledi
Rhemek
Rhemek@Rhemek·
Sobota- kobieta ciężko bije bez powodu Ukraińskie dziecko w Gdańsku, sobota Mężczyzna bez powodu ciężko bije Ukraińskiego chłopca nad jeziorkiem Czerniakowskim w Warszawie. W Niedzielę tonie Ukraiński chłopiec w Wiśle w Warszawie a potem drugi w Gliniance w Zielonce pod Warszawą i w obu przypadkach internet zalewają nienawistne komentarze antyukraińskie… To tylko nagłośnione przypadki z ostatnich 5 dni. Ludzie, co się tu dzieje? Gdzie my teraz żyjemy? To nie jest normalne, oczekuje stanowczej reakcji premiera i służb! Proszę o nagłośnienie.
Rhemek tweet mediaRhemek tweet media
Polski
228
647
2.8K
80.8K
✙обмежено потужний✙💪 retweetledi
UNITED24 Media
UNITED24 Media@United24media·
⚡️ @Netflix has acquired rights to the Russian series Masha and the Bear, which incorporates pro-Kremlin, militaristic propaganda aimed at children. 🧵 1/15 ⬇️
UNITED24 Media tweet media
English
965
2K
5.8K
1.2M
Svetgemeny1
Svetgemeny1@Svetgemeny11·
@pogrebeckij Який дурень буде використовувати бренд зєлі?😂😂😂
Українська
1
0
2
74
Сергій Погребецький
У Президента зарплата маленька, треба думати про майбутнє: 24 червня 2019 року до бази Укрпатенту було подано заявки від В.О. Зеленського на реєстрацію власних торгових марок та політичних слоганів, зокрема «Команда Зеленського», «Ze», «ZeNews», Зе!, Зе, Зе!Команда, Зекоманда, Ze, Ze!, Ze2019 та «Зробимо це разом!». Володимир Олександрович звик заробляти на всьому!
Сергій Погребецький tweet mediaСергій Погребецький tweet mediaСергій Погребецький tweet mediaСергій Погребецький tweet media
Українська
13
38
76
2.7K
✙обмежено потужний✙💪
@5channel просто трамп подумав шо Ейнштейн нагадає всім про Епштейна, тому швиденько перебив і сказав шо то нікому не цікаво)
Українська
0
0
1
122
5 канал 🇺🇦
Міністр енергетики Райт: 121 рік тому Альберт Ейнштейн написав статтю... Трамп: Нікому не цікаво.
Українська
25
28
190
26.5K
✙обмежено потужний✙💪
@es_myko як то припиниити? та Навроцький цілу політичну кар'єру на цьому побудував, роздував міф про волинську різню, про сотні тисяч жертв, роками вигадував і брехав про то, а тепер просто візьме та і перестане? ага, щас
Українська
0
0
2
18
es_mk
es_mk@es_myko·
С. Федина #ЄС ⚡️ Польські підприємці закликали Зеленського та Навроцького НЕГАЙНО ПРИПИНИТИ КОНФЛІКТ ‼️ 25 років тому святий Іван Павло ІІ, запропонувавши формулу: «ПРОЩАЄМО І ПРОСИМО ПРОЩЕННЯ 🙏». ЦІ слова звучать актуально, бо московський імперіалізм радіє нашим чварам🤬
Українська
7
50
163
1.9K
صالح منصر اليافعي
ابخل رئيس في العالم أقيمت محاضرة في احد الكنائس الأمريكية ، وكان من بين الحاضرين الرئيس ترامب ، وفي نهاية المحاضرة ، طلبوا تبرعات لصندوق الكنيسة ، فأخرج الرئيس والملوينير ترامب من جيبة 60 دولار فئة 20 دولار، فتبرع بورقة واحدة 20 دولار فقط , كأقل متبرع من الحاضرين 😁!!
العربية
2.1K
1.4K
8.1K
4.7M
✙обмежено потужний✙💪 retweetledi
Necro Mancer
Necro Mancer@666_mancer·
Впрочем, ничего нового #ялюбимый #хуиттер
Necro Mancer tweet media
юроп укроп@TatoAlex69

@666_mancer Кудись ти зник у мене зі стрічки .... В новому твіХі не буває якихось там тіньових банів?....

Русский
8
96
381
12.1K
✙обмежено потужний✙💪 retweetledi
Mr. Paul
Mr. Paul@mr_vadym_paul·
На випадок якщо хтось забув: Корчинський, поборник «традиційних цінностей», в 2005 році в москві разом з Арестовичем та українофобом Дугіним виступали проти Ющенка та Помаранчевої революції От все що потрібно знати про цей двіж «за традиційні цінності» та хто за ним стоїть
Mr. Paul tweet media
Українська
63
243
2.1K
49.8K
Тотъ самый
Тотъ самый@zamirbzxxlv·
@dendnipro_ Отличный жабогадюкинг. За фашистскуя нечисть воюют, пусть там гранатой ебанут, норм будет.
Русский
1
0
1
527
Ден Дніпро
Ден Дніпро@dendnipro_·
Що відбувається і чому вони у формі ЗСУ?
Українська
48
31
133
28.4K
✙обмежено потужний✙💪 retweetledi
Сергій Погребецький
Досить проводити флеш-моб "Повернення орденів"! Зупиніться! Рішення Новроцького не набуло ще чинності! Ще має бути віза Прем'єр-міністра Туска. Навіщо нагнітати обстановку? Сібіга, ви ж професійний дипломат, Ваш колега міністр Сікорський виступив проти дії Навроцького. Ви, посол у Польщі, Буданов – не "обіженки-брошенки", як потім Ви вестимете переговори з Польщею? Бажаєте, щоб вони повністю закрили експорт нашої продукції? Хочете, щоб вони закрили транспортні хаби з постачання нам озброєння? Продуктів харчування? Да всього! Ви про народ України думаєте хоч інколи? Про армію?! У нас у Польщі потужне лоббі, їдьте та розмовляєте! А ми псуємо відносини з Польщею починаючи з контрабанди сільгосппродукцією на нашому (!)державному рівні, яке організував Єрмак і поляки вимагали його припинити ще з весни 2023 року. Навроцькі, Зеленські приходять та йдуть, а нам жити й надалі. Чому посол не вирішував питання? Чому Сібіга не їде Польщу, що робив у Польщі Буданов? Кидання орденами чистої води популізм. Зробіть так, щоби цього не треба було робити! Думайте!
Українська
83
109
362
12.9K