dżejkobs
665 posts


Przestańcie co poniektórzy pisać, że żyjemy w państwie mafijnym. Sędzia Falcone się w grobie przewraca jak to słyszy. Gdybyśmy żyli w państwie mafijnym żaden z tych mądrali co tak piszą, by nosa nie wyściubił. Mogą tak sobie pisać, bo właśnie mafii w Polsce już nie ma.
Polska to jeden z najbezpieczniejszych krajów na świecie.
Dodam, że jeden z najczystszych przy okazji.
Język polityków czy ich dziennikarskich popleczników musi być tak kwiecisty by się przebić.
Ale to są po prostu nieprawdziwe bzdury.
P.S.
Co niezmienia faktu, że każde nieprawidłowości i przestępczość trzeba wypalać gorącym żelazem. Ale tego się uniknąć nie da. Jak świat światem czasem spotkamy się w życiu z łajdakiem.
Polski

@LukaszBok Nie bronię Trzaska, ale widać ewidentnie, że PiS maczało w tym palce, choć sami twierdzą, że PODOBNO nie mają z nimi nic wspólnego
Polski

@K_Stanowski Dajcie mu jakąś ochronę, bo sprawa jest tak poważna, a polityka w wydaniu KO tak niebezpieczna, że mogą stać się różne rzeczy.
Polski

Od 2015 roku, PiS za każdym razem wystawiał do wyścigu o prezydenturę ludzi praktycznie nieistotnych w szeregach partii… i wygrywał.
PO za każdym razem "kogoś" i przegrywała.
2015: PiS: Duda, PO: Komorowski
2020: PiS: Duda, PO: Trzaskowski
2025: PiS: Nawrocki, PO: Trzaskowski
Ostatnie wybory prezydenckie w Polsce, w których obie główne partie walczące o stanowisko wystawiły osoby o istotnej pozycji w swoich szeregach to 2010 rok.
Polski

Zapraszam jutro w centrum Warszawy. Będziemy się kłócić. Ja po dowolnej stronie sporu.
OficjalneZero@OficjalneZero
🚨 PRZEKONAJ STANA DO ZMIANY ZDANIA! 🚨 Już w środę o 13:00 widzimy się na Patelni. @K_Stanowski przedstawi swój pogląd na wybrany temat, a Waszym zadaniem będzie przekonać go, że się myli. 😎 📍 Środa, 13:00 📍 Patelnia przy Metrze Centrum Z kim się widzimy???
Polski

@rzep8 @OficjalneZero @abojke Ja jestem ciekaw kiedy @OficjalneZero zauważy aferę z Wiplerem. Na razie działa chyba wyparcie 😁
Polski

🗣️@abojke: „ Więc czy nie lepiej byłoby, gdyby polscy politycy, nawet Ci, którym nie w smak była decyzja prezydenta Karola Nawrockiego, to ten swój sprzeciw wyrazili trochę inaczej niż, podawaniem dalej wpisów Dmitrija Miedwiediewa”? ⤵️
Polski

KANAŁ ZERO - DZIENNIKARSTWO CZY POPULIZM?
Czy Kanał Zero to wciąż „nowa jakość” mediów, czy już tylko fabryka tanich, populistycznych emocji? Dzisiaj rozkładam na czynniki pierwsze potężne wpadki warsztatowe Arlety Bojke i Joanny Pinkwart. Czy to jeszcze dziennikarstwo, czy fabryka populistycznych emocji? Daj znać w komentarzu.
#kanalzero #arletabojke #dziennikarstwo #fakenews #ukraina
Polski

@Artur79908357 @K_Stanowski Gdy będą rządzić. Ale to nie prawda. Braun będzie rządzić.
Polski

Zapraszam na nowy odcineczek:
- Jak kłamie Giertych
- Jak kłamie Arłukowicz
- Jak rozmywa Wyborcza
Wyścigi ohydy wystartowały.
A do końca cyklu jeszcze daleko!
youtube.com/watch?v=vQqrnT…

YouTube
Polski

@antyKremlak @N3xtovsky Zabawne jak prawackie boty wykładają się na argumencie że jesteś giertychowskim silniczkiem xD
Polski

@Krzysztof4378 @RzepeckiLuki Rozumiem, że PiS nas przed tą zagładą uratuje?
Polski

@RzepeckiLuki Problem w tym że przez kolejny rok mogą zniszczyć wszystko do zera
Polski

@231elections Jakby nie patrzeć, Sikorski to jeden , najlepszych szefów MSZ po 1989 roku. I trzeba to przyznać obiektywnie, bo on jednak najwięcej reprezentował nas dobrze za granicą. A na pewno jest o kilka klas lepszy niż Rau za rządów PiSu, który praktycznie nie istniał
Polski

@antyKremlak Nie tyle Trzaskowski, co jego sztab i debile z partii mu przerżnęły wybory e.g. "Cóż szkodzi obiecać"
Polski

@gnatelka @sikorskiradek @BlankaBakiewicz @PolakZaGranica Zwykły partyjny plemnik, który wciągnął swoją córkę w politykę. Dobry ojciec, nie ma co
Polski

@sikorskiradek @BlankaBakiewicz @PolakZaGranica Minister do obywatelki swojego kraju… 😡 wstydziłby się pan!!! No ale nie… w panu jest tylko buta 😡
Polski

W związku z rozpoczynającym się sezonem urlopowym zachęcam do śledzenia strony @PolakZaGranica
Należy przestrzegać lokalnego prawa oraz wypełniać polecenia służb porządkowych.
Konsulowie RP udzielają pomocy ale nie zawsze mogą ochronić przed skutkami zachowań nieroztropnych.
Życzę udanych wakacji i bezpiecznego powrotu do kraju!
Polski

@BlankaBakiewicz @PolakZaGranica Proszę tatusiowi przekazać aby uważał jak zamawia w Niemczech pięć piw bo propagowanie faszyzmu, z oczywistych historycznych powodów, jest tam surowo karane.
Polski

















