gr_ub_y

9.9K posts

gr_ub_y banner
gr_ub_y

gr_ub_y

@gr_ub_y

Katılım Şubat 2017
314 Takip Edilen302 Takipçiler
DoRzeczy
DoRzeczy@DoRzeczy_pl·
99,5 proc. Ukraińców poparło w komentarzach w social mediach zwrot Orderu Orła Białego przez Wołodymyra Zełenskiego. "Ukraińscy użytkownicy zaczęli otwarcie obnosić się z dumą z UPA" – wskazano ⤵️ dorzeczy.pl/swiat/904138/u…
Polski
575
358
1.2K
80.1K
gr_ub_y
gr_ub_y@gr_ub_y·
@DoRzeczy_pl Pan Kowal, a za nim cała KO twierdzą, ze banderyzm na Ukrainie to margines. Dość szeroki jak widać, bo na nic innego nie ma już tam miejsca.
Polski
0
0
1
27
Patryk Słowik
Patryk Słowik@PatrykSlowik·
Bartosz Arłukowicz: „Nie znam pana doktora Kacprzyka, nie poznałem go nigdy osobiście”. Jesteśmy w fazie wyparcia.
Patryk Słowik tweet media
Polski
228
1.4K
9.9K
130.6K
gr_ub_y retweetledi
Sławomir Mentzen
Sławomir Mentzen@SlawomirMentzen·
Bardzo dobrze, że Ukraińcy oddają nasze ordery. Szkoda tylko, że wcześniej rozdawaliśmy im je jak cukierki. Jak już zwrócą wszystkie ordery, mogą jeszcze zwrócić pieniądze, broń, amunicję i wszystko co im wcześniej daliśmy. Zacznijmy w końcu prowadzić normalną, transakcyjną politykę. Jeśli chcecie coś od nas, to musicie dać nam coś w zamian. Liczenie na czyjąś wdzięczność kończy się właśnie tak, jak skończyło się z Ukrainą. Zamiast wdzięczności dostaliśmy pogardę i wrogość. Koniec z frajerstwem! Koniec z pomaganiem za darmo i liczeniem na wdzięczność! Przede wszystkim polskie interesy!
Polski
1.5K
1.1K
16.3K
299.9K
Michał Kołodziejczak
Michał Kołodziejczak@EKOlodziejczak_·
Prezydent Nawrocki za swoją decyzję o odebraniu orderu prezydentowi Ukrainy nie poniesie żadnej konsekwencji, konsekwencje będą dotyczyły zwykłych Polaków, którzy żyją, pracują, robią interesy z Ukraińcami. Jestem wręcz zdania, że prezydent zrobił to tylko i wyłącznie by przypodobać się grupie wyborców. I to takiej grupie, która nie zdaje sobie sprawy z tego z czym gorsze stosunki z Ukrainą będą się wiązały. Zadaniem prezydenta nie może być chęć przypodobania się komuś i tylko i wyłącznie szukanie pochlebstw. Zadaniem pezydenta jest prowadzenie narodu, przeprowadzanie go przez trudne decyzje, procesy. Oczywiście nie można zapominać o tym co było ale jeśli zaczyna nam to przesłaniać możliwość budowania dobrej przyszłości to jaki cel mają takie decyzje?
Polski
1.9K
295
2.1K
135.2K
gr_ub_y
gr_ub_y@gr_ub_y·
@wirtualnapolska To są 2 obozy. Jeden obóz to obóz polski z Panem Prezydentem Karolem Nawrockim i obóz banderowski z Komikiem z Kijowa.
Polski
2
0
7
111
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska@wirtualnapolska·
🔴Sieć rozgrzana po decyzji Nawrockiego. "Zostaniemy frajerami" Po decyzji o odebraniu Wołodymyrowi Zełenskiemu Orderu Orła Białego polskie środowisko podzieliło się na dwa obozy - pochwalających ruch Karola Nawrockiego i negujących. "Dziś przyjęliby (Nawrockiego, przyp. red.) na Kremlu z honorami" - napisał Jan Grabiec z Kancelarii Premiera. "Ważny jest teraz pomysł na nowy początek w relacjach polsko-ukraińskich" - stwierdził były szef BBN Sławomir Cenckiewicz wiadomosci.wp.pl/siec-rozgrzana…
Polski
60
3
13
3.9K
Mikołaj Bujak
Mikołaj Bujak@mikolaj_bk·
Pani Karolina z Żywca w tym roku skończyła 100 lat i jej marzeniem było zdjęcie z Prezydentem. Co tu dużo mówić, marzenia trzeba spełniać 😉❤️
Polski
351
1.3K
5.9K
123.7K
gr_ub_y
gr_ub_y@gr_ub_y·
@First_Ender_ To mówisz, że teraz Prezydent Nawrocki będzie jeździł do Brukseli jak Orban i opowiadał, że Ukraina z Banderą nigdy nie wejdzie do UE. Mi pasuje.
Polski
1
0
1
36
First Ender
First Ender@First_Ender_·
Ktoś musiał zająć miejsce Orbana - prawej ręki Putina i lewej Trumpa - w walce przeciw EU, Ukrainie a przede wszystkim na szkodę Polski. pionek na politycznej szachownicy udający że awansował na króla
First Ender tweet media
Polski
8
14
38
2K
gr_ub_y
gr_ub_y@gr_ub_y·
@Tolusiowa @polakpolak93298 @300polityka A więc już rozumiesz Zosiu jak ja się czuję, gdy Złajdaczona Koalicja 13 grudnia urządza sobie w państwowym szpitalu Salonik VIP i jak Trzaskowski pluje mi w twarz zwalniając ordynatora i kryjąc przestępstwa. Wreszcie atmosfera wzajemnego zrozumienia.
Polski
1
0
0
26
Zośka
Zośka@Tolusiowa·
@polakpolak93298 @300polityka Najbardziej upokorzona czułam się wtedy kiedy nie mogłam pomodlić się na grobie matki a Kaczyński był ponad prawem i miał w dupie naród. Kiedy dla tegoż Kaczyńskiego zamknięto pół oddziału kardiologii w szpitalu w Lublinie. Wtedy kiedy mąż Witek 2 lata leżał na OIOM.
Polski
1
0
2
32
gr_ub_y
gr_ub_y@gr_ub_y·
@LeszekGrys @pisorgpl @IwonaArent Leszek, prokuratura Żurka umorzyła sprawę pani Witek. Nie dopatrzyła się znamion przestępstwa. Dostęp do łóżek na OIOMie w Legnicy nie był nigdy ograniczony. Tyle.
Polski
1
0
0
10
Leszek / Polak, obywatel Europy.
@pisorgpl @IwonaArent A przy waszych rządach, popaprańcy, kto mógł liczyć na łóżko na OIOM-ie w Legnicy, zajmowane przez 2 lata, przez męża waszej marszałek Sejmu, Witkową? Jesteście zakłamaną hordą hipokrytów!
Polski
1
0
0
21
Prawo i Sprawiedliwość
W Szpitalu Południowym w Warszawie leczą się VIP-owcy z PO❗ Zwykli pacjenci nie mogą liczyć na takie traktowanie i muszą czekać w gigantycznych kolejkach❗#AferaKOryta Poseł PiS @IwonaArent ⤵️
Polski
126
35
80
2.5K
gr_ub_y
gr_ub_y@gr_ub_y·
@NigdyWiecejPiS Ale "aferę" Witek umorzyła prokuratura Żurka. Podobnie jak umorzone zostały wizy, wybory kopertowe, sejczeto Seby i działki Morawieckiego. Pani Witek nie musi niczego oddawać, bo w niczym nie zawiniła. Nie było afer, nie było nadużyć. Nic nikt nie ukradł.
Polski
0
0
1
17
Pablo
Pablo@NigdyWiecejPiS·
Pisowcy, ile zapłaciliście Miedwiediewowi za przykrycie afery z Witek VIP OIOM?
Polski
3
3
50
832
gr_ub_y
gr_ub_y@gr_ub_y·
@Pawe53168080 @BeataSzydlo Ale sprawa Witek została umorzona przez Żurka. Podobnie jak umorzone zostały wizy, wybory kopertowe, sejczeto Seby i działki Morawieckiego. Pani Witek nie musi niczego oddawać, bo w niczym nie zawiniła.
Polski
0
0
1
5
Paweł
Paweł@Pawe53168080·
@BeataSzydlo A E Witek oddała już pieniądze za pobyt męża na OIOM-ie
Polski
2
0
0
33
Beata Szydło
Beata Szydło@BeataSzydlo·
Wydawało się, że o aferze w Szpitalu Południowym wiadomo już wiele, ale dzisiejsze nowe doniesienia są szokujące. Trzaskowski, Kierwiński, Tusk - wszyscy do dymisji!
Polski
472
221
1.4K
65.4K
gr_ub_y
gr_ub_y@gr_ub_y·
@NigdyWiecejPiS Daremny trud, próżne żale. Koalicja 13 grudnia jest całkowicie złajdaczona. Marcin Trzaskowski jest niewybieralny i czeka go odpowiedzialność karna z krycie przestępstw. Rafała Kierwińskiego czeka długoletnia odsiadka za to samo. Tak to wygląda.
Polski
0
0
3
64
Pablo
Pablo@NigdyWiecejPiS·
Reakcja KO na VIP SOR: - lekarz oddaje w zębach pół miliona, - lekarz wylatuje z partii na zbity pysk, - zarząd szpitala na zbity pysk, - rada nadzorcza na zbity pysk, - sprawa w prokuraturze, - ustawa o zarobkach lekarzy w Sejmie. Reakcja PiS na VIP OIOM: nic Nigdy więcej PiS.
Pablo tweet media
Polski
19
143
303
2.1K
gr_ub_y
gr_ub_y@gr_ub_y·
@MedvedevRussiaE Ty, twój pryncypał Putin i Zełeński jesteście siebie warci. Zawsze będziecie mordować, napadać, grabić, palić i srać do dziury w ziemi.
Polski
0
0
1
19
Dmitry Medvedev
Dmitry Medvedev@MedvedevRussiaE·
Poland’s president has finally stripped the Nazi-worshipping Kiev degenerate of the Order of the White Eagle. I’m sure that won’t be a problem for the Banderite-in-chief — now there’s more room on his green sweatshirt for Hitler’s Iron Cross with Golden Oak Leaves.
English
1.6K
1.5K
10K
650.7K
gr_ub_y retweetledi
Sławomir Mentzen
Sławomir Mentzen@SlawomirMentzen·
To nieprawda, że Trzaskowski i warszawska Platforma nic nie zrobili z Kacprzykiem i jego patologicznymi działaniami, gdy tylko się o nich dowiedzieli. Zrobili. Wyrzucili z pracy lekarza, który ich o tym informował!
Polski
181
1.2K
15.1K
155.3K
gr_ub_y
gr_ub_y@gr_ub_y·
@trzaskowski_ To jest jakiś horror. Jak tak można? Rafale Trzaskowski. Podaj się do dymisji, odejdź i nigdy nie wracaj.
Polski
0
0
0
31
Rafał Trzaskowski
Rafał Trzaskowski@trzaskowski_·
Codziennie dostaję setki wiadomości. Z przeróżnych źródeł. Nie z każdą wiadomością jestem w stanie się zapoznać. A prywatna wiadomość nie jest kanałem zgłaszania nieprawidłowości w miejskiej instytucji. Jeżeli ktoś ma wiedzę o możliwym naruszeniu prawa albo poważnych nieprawidłowościach, powinien skorzystać z formalnych ścieżek: pisemnego zawiadomienia właściwych organów, w tym prokuratury, albo procedury zgłoszeń dla sygnalistów. Wtedy sprawa jest rejestrowana, trafia do właściwej instytucji, ma osobę odpowiedzialną i termin dalszych działań. Z mojej wiedzy wynika, że szpital jest w poważnym sporze prawnym z byłym ordynatorem.
Polski
2.5K
255
1.6K
776.2K
gr_ub_y
gr_ub_y@gr_ub_y·
@trzaskowski_ I taki ktoś jak ty mógł zostać prezydentem RP. To jest jakiś horror jak się o tym pomyśli.
Polski
0
0
0
10
Rafał Trzaskowski
Rafał Trzaskowski@trzaskowski_·
Nieprawdą jest, że od 19 lipca 2025 r. wiedziałem o nieprawidłowościach w Szpitalu Południowym. Fakt, że ktoś wysłał wiadomość na komunikatorze internetowym, w zalewie setek innych nieprzeczytanych wiadomości, nie jest równoznaczny z tym, że wiadomość została przeczytana przez adresata. Dlatego tak ważna jest droga formalna.
Polski
2.6K
385
2.6K
832.7K
Sergiy Kyslytsya 🇺🇦
Sergiy Kyslytsya 🇺🇦@SergiyKyslytsya·
“Against the backdrop of such reckless actions, I see no way to keep the high state award of the Republic of Poland, the Commander's Cross with the Star of the Order of Merit for Poland, awarded to me in October 2022. I will soon return it to Poland.” - @andrii_sybiha Full text 👇 facebook.com/share/p/195aw3…
Sergiy Kyslytsya 🇺🇦 tweet media
English
1.7K
707
5.3K
258.4K
Kancelaria Prezydenta RP
Kancelaria Prezydenta RP@prezydentpl·
Decyzja Prezydenta RP Karola Nawrockiego w sprawie odebrania Orderu Orła Białego Prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełenskiemu.
Polski
4.4K
4.4K
30.8K
2.4M
OficjalneZero
OficjalneZero@OficjalneZero·
🗣️@NawrockiKn : „Po konsultacji z kapitułą, podjąłem decyzję o odebraniu Orderu Orła Białego prezydentowi Ukrainy”. ⤵️ Źródło: @prezydentpl
Polski
362
823
9.4K
128.7K