Jacek
3.8K posts


Nie chcę po raz kolejny mówić, że w Białymstoku w porównaniu do Warszawy jest słaba oferta gastronomiczna, więc powiem po prostu, że widziałem w życiu niewiele zabawniejszych rzeczy niż moja żona siedząca prawie zapłakana na kanapie w niedzielę po 21 i krzycząca "W TYM MIEŚCIE MOŻNA UMRZEĆ Z GLODU" (mieliśmy lodówkę pełną jedzenia)
Polski

@czarekjachowski 🫣 chyba nie lubię tych chorych ludzi… te systemy są bezpieczniejsze jak większość kierowców…
Polski

🚫Kolejne uznania homologacji typu dla FSD (Supervised) mogą zostać wstrzymane - apeluje o to ETSC.
ETSC (European Transport Safety Council) to organizacja, która zajmuje się ona kwestiami bezpieczeństwa ruchu drogowego w Europie. List, wysłany 12 czerwca 2026 roku przez ETSC do ministrów transportu większości krajów członkowskich UE, stanowi apel o wstrzymanie się z uznaniem tymczasowej homologacji typu dla systemu Tesli "FSD (Supervised)" na terytoriach ich krajów.
✉️ ETSC wzywa ministrów, aby nie podejmowali decyzji pod wpływem presji medialnej czy społecznej, dopóki nie zostaną uzyskane publiczne, niezależne odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące bezpieczeństwa oraz dopóki nie pojawią się wiarygodne dowody na bezpieczne działanie systemu z holenderskich dróg - Tesla raportuje rewelacyjne wyniki bezpieczeństwa, ale ich interpretacja danych może być mało obiektywna.
Jakie pytania zadaje ETSC?
❓Czy niezależnie wykazano, że system poprawia bezpieczeństwo i nie wprowadza nowych zagrożeń? - ETSC sugeruje, że brakuje na to publicznych dowodów, a niezależne badania w USA i nagrania z Holandii pokazują, że system potrafi stwarzać nowe ryzyka, np. celowo ułatwiać kierowcy przekraczanie prędkości.
❓Dlaczego dany kraj ma przyjąć system, który jest obecnie badany przez władze federalne USA? W USA toczą się dwa śledztwa: w sprawie przejeżdżania przez system na czerwonym świetle oraz braku ostrzeżeń dla kierowcy przy pogorszonej jakości obrazu z kamer; dodatkowo w Holandii nagrano system przekraczający linie ciągłe). Czy kwestie te zbadano i rozwiązano w wersji europejskiej?
❓W jaki sposób oceniono ryzyko nadmiernego zaufania kierowcy do systemu i jak wykazano, że jest ono kontrolowane podczas wielomiesięcznego, zwykłego użytkowania (a nie na torze testowym)? (Im system wydaje się sprawniejszy, tym bardziej usypia czujność kierowców, co amerykańskie NTSB powiązało już z dwoma śmiertelnymi wypadkami).
❓Kto przeprowadzi dochodzenie, jeśli na drogach danego kraju wydarzy się coś złego? Europa nie posiada niezależnego organu – odpowiednika amerykańskich NTSB czy NHTSA – który badałby działanie takich systemów w czasie ich eksploatacji na terenie całego kontynentu.
📉List może realnie wyhamować niezłe ostatnio tempo approvali FSD w Europie - obawiam się, że kraje nie będą ryzykowały wzięcia odpowiedzialności ze ewentualne błędy systemu wspomniane w pytaniach.
Ja osobiście nie wątpię w działanie FSD, sprawdziłem na własnej skórze, że jest dobre, a błędy, które się zdarzają nie są krytyczne i nie mają wpływu na bezpieczeństwo.
#FSD #fsdeurope #fullselfdrive

Polski
Jacek retweetledi

@norbertcala I to jest idealna maszyna do zabawy. Z niecierpliwością czekam na większą ilość akwenów zamkniętych dla spalinowych urządzeń pływających.
Polski
Jacek retweetledi
Jacek retweetledi

Oto jak wyglada wspólczesna Europa: polska modelka, Anna Aksamit (na zdjęciu), zaatakowana w środku dnia w centrum Mediolanu. Przez grupę, uwaga, "młodych mężczyzn".
Ofiara twierdzi, że nie pamięta ich twarzy. Uratował ją dopiero jakiś anonimowy przechodzień. Kobieta sądzi, że był rodowitym Włochem, ale nie zdążyła z nim nawet porozmawiać.
Cytuję:
"Szłam do supermarketu tuż obok mojego domu, żeby zrobić zakupy. W pewnym momencie zauważyłam grupę mężczyzn. Było ich sześciu, siedmiu, może ośmiu. Pili piwo. Gapili się na mnie. Od razu wyczułam, że mają złe zamiary, więc zmieniłam kierunek, aby ich ominąć, lecz oni ruszyli w moją stronę. Biegli za mną. Złapali mnie za ubranie i zaczęli obmacywać, a potem bić. Chcieli uprawiać ze mną seks. Zaczęli mnie kopać. Nadal mam ślady na twarzy. Moje prawe oko jest opuchnięte i posiniaczone."
Więcej w linku poniżej.


Polski
Jacek retweetledi


@MaciekCluskey @PaweGaw72485766 @czarekjachowski Trzeba się przejechać i nie słuchać innych. I wyrobić sobie własne zdanie.
Polski

@jacek_klimowicz @PaweGaw72485766 @czarekjachowski Na prostej, to wszystko jakoś pojedzie. Pytanie, jak ta tesla jedzie w zakrętach, bo z tego co mi się o uszy obiło, jedzie dramatycznie słabo.
Polski

Ludzie którzy piszą, że 272KM dla Speedów to za mało muszą mniej grać w NFS. To auto ma niewiele ponad 5s do setki i będzie szybsze od 90% aut na drodze. O ile oczywiście nie jest specjalnie dla speedów modyfikowane na 300+…
BOOP.PL@boop_pl
Polska policja w Audi A5. Wygląda na to, że grupa SPEED zacznie niedługo nimi jeździć. Przygotowano już pierwszy egzemplarz. To Audi A5 wyposażone w silnik o mocy 272 KM oraz napęd quattro.
Polski

@marwladcaszpar @czarekjachowski Samochód mogą też w kilka minut doładować
Polski

@jacek_klimowicz @czarekjachowski Samochód w czasie służby mogą w kilka minut zatankować.
Polski

@norbertcala Ja osobiście gdybym musiał to celował bym w środek tej Toyoty
Polski

Tesla jadąca na FSD by nie przekroczyła dwukrotnie prędkości i nie wykonała takie zawracania.
Jak to jest możliwe, że FSD nie jest w Polsce dozwolone, ale takie biologiczne ancymony mogą jeździć?
OficjalneZero@OficjalneZero
Dwie osoby zginęły w wypadku w Ząbkach pod Warszawą. Z nagrania wiadomo, że taksówkarz z Turcji nieprawidłowo zawracał na skrzyżowaniu i zajechał drogę kierowcy audi. Kierujący audi prawdopodobnie jechał dużo za szybko. O szczegółach opowie wam @_zboral
Polski

@norbertcala Tak tu jestem pewny tylko pytanie jakby się zachowała gdyby była na miejscu Audi/ poza nadmierną prędkością oczywiście
Polski













