
Mikasa Ackerman 🩰🫧🌸
225 posts

Mikasa Ackerman 🩰🫧🌸
@mikackerman1234
not new on X; the account is please DO NOT take me too seriously, I'm mostly having fun here 😌
Katılım Mayıs 2026
39 Takip Edilen7 Takipçiler

@CannibalisticT1 @designmom true, but we only need a couple of drops for a baby. your contribution is almost worthless. 😂😂
English

@mikackerman1234 @designmom Still need a man for a sperms bank lol. Don't need a woman for an artificial womb
English

@_Fulaan @strawbians it's just words. no proof of Allah's egzistence, only Mohammad's words.
can you actually prove?
English

@mikackerman1234 @strawbians Premise 1: Allaah aza wa jaal exists p2: Allaah aza wa jaal is good p3: Allaah aza wa jaal can only command that which is good as he cant contradict his nature p4: Allaah aza wa jaal obligated the hijab conclusion: the hijab is good to wear and not wearing it is immoral
English


@persijska_sapa @99percentilee @ffarmakomafija_ pročitaj opet
nije sve što te čini srećnom uspeh, nije ni neuspeh, samo u čemu si uspela majke ti

@mikackerman1234 @99percentilee @ffarmakomafija_ Meni bi brak iz potpune spontanosti bio najveći uspeh, zaista. Neočekivani uspeh! Wow. Bez uloženog velikog napora steći sigurnost i ljubav...😍🙏🏼💗

@_Fulaan @strawbians can you objectively show that it is not?
English

moj omiljeni tvit ikad
GIF
Jasmina Ilić@wotherlily
Vucic je kriv sto sada, kad odem u Nemacku kod sestre, ona ocekuje da joj iz Srbije donesem i dam sve ono sto je ona nama donosila 2000-ih, kada je dolazila u Srbiju. Eto koliko se vreme promenilo. Nekad se iz Nemacke donosilo u Srbiju, a danas se iz Srbije nosi u Nemacku.
Svenska

@Leeloo_feminist @gospomocna zašto ne kod "ako je ovo prva, šta je druga"?
zaista me zanima, a računam da imate odgovor - ne kupujete knjige bezumno i na osnovu korica.
ali ozb no hate 🙏🏻

@RFelandzi možete li navesti primer jedne žene koja nipodaštava SVE žene u brakovima i sa decom?

@agrifblokira ama koga više boli kurac za prošlost
dokle ćemo više o prošlosti

@otocobulus76 @MilenaNLJ druže, tebe rođeni roditelji nisu hteli da ispoštuju da ti daju samo muško ime 😂
verujem da si ljubomoran na sve i svakog 😂

@MilenaNLJ Hahahaha da budemo inferironi u odnosu na one primitivne krvoloke?
Jedino na šta se ima biti ljubomoran jeste nemilosrdnost prema neprijateljima.

Zato što osećaju inferiornost u odnosu na sve što Zapad i razvijen svet predstavljaju.
Goran@Goran22954575
Za poznato zlo Zašto se u Srbiji glasa za nedavače Kosova,mrzitelje EU i obožavaoce Putina? Ne zato što je ljudima zaista stalo do Kosova,što mrze EU ili vole Rusiju. Nego zato što je to glas za očuvanje bede(materijalne,moralne i mentalne)bez koje više ne mogu da zamisle sebe

@_bedouine @Afghan609 @ImtiazMadmood and yet... you are still unable to answer the previous question. 😂
you simply don't have the facts to support your claims and you're too simple-minded to admit you are wrong.
it's fine, not really your fault
English

@Mihailostojkovc jedina razlika između vas i ćaci sendvičara je koga pratite
neuključivanje mozga i nedostatak kritičke misli vam je identičan 😂

@99percentilee @ffarmakomafija_ da, ali uspeh valjda implicira da je uložen trud...
ako se neko TRUDI da nađe partnera, to je samo po sebi čudno, zar ne? ljubav se dešava spontano.
ako je spontano, koliko god bilo lepo, nije uspeh.

@ffarmakomafija_ Uspeh je arbitrarna stvar. Ako je tebi najveći uspeh to što si sa pumpe prešla u kancelariju to je okej. Ali ima ljudi koji romantični i porodični život vrednuju više od profesionalnog robovanja.

@LBebwy34469 nisu ti žene krive što si golo govno i slepac koji može da jebe samo utičnicu, evo tebe mama bolje da nije rodila majmunčino rasistička smrdljiva blok bre pa nastavi sam sebi da lajkuješ ove degenske komentare

@seljancura postavljate prava pitanja. i mene zanima. tagujte ako odg. 🙏🏻😂

@KrezavaSrbija činjenica da imaju toliko malo podrške je pokazatelj društvenog sunovrata koji se dešava jebenih 40 godina

@clvbsick @BalkanAvis Serbia, born and raised
no, we are not "little russians"
no, we don't have the same "culture" or traditions
no, mostly not blonde
russians just like to make everything about them
English
















