Remik

46.4K posts

Remik banner
Remik

Remik

@mufmiGary

Jestem Remik, ale MufMiGary. Czasem jest tak, ale czasem bywa inaczej. Chciałbym, żeby Florentino zamknął mi mordę...

Nieopodal Grodu Przemysława Katılım Ağustos 2011
395 Takip Edilen419 Takipçiler
Patryk
Patryk@P_Wiec·
Ja nie mam w pracy ekspresu i nie pije kawy nawet z żabki tylko pije rozpuszczalna i myślę, że to jest główną alternatywa dla ekspresow xd Piękny tejk, byle usprawiedliwić w głowie zakup nowego ekspresu (i spoko)
Rafał Łapać@leniwcowate

Najbardziej sztampowy przykład oszczędzania jaki istnieje, kawa w domu zamiast na mieście, każdy go zna i każdy ma go już dość 🤪 Ale 8 lat temu faktycznie za nim poszedłem i kupiłem średniej półki ekspres. W zeszłym tygodniu się rozwalił, pękło coś plastikowego w środku, w miejscu gdzie wydala fusy znalazłem kawałki popękanego plastiku. Z ciekawości zanim go pożegnałem sprawdziłem licznik. Ponad 3167 kaw ☕️☕️☕️ To wychodzi statystycznie niecała 1,1 kawy dziennie przez 8 lat, ale miałem w tym czasie dłuższe okresy całkowitej przerwy od kawy, więc gdyby nie one ten licznik byłby zdecydowanie wyższy. Teraz najlepsza część, gdybym te kawy kupował na mieście, licząc że 8 lat temu kosztowała koło 10 zł a dziś koło 20 zł, czyli średnio jakieś 15 zł, wychodzi około 47k złotych. Nawet licząc po najniższej stawce sprzed lat to grubo ponad 30k. Ekspres kosztował ułamek tej kwoty i zwrócił się w pierwszym roku. To jedna z moich ulubionych inwestycji, bo to nie jest wyrzeczenie tylko odwrotnie, wydajesz raz, a potem przez lata masz bardzo tanią kawę która smakuje jak w większości kawiarni. Dlatego dziś przyszedł nowy ekspres. Mam nadzieję że ten też posłuży koło 8 lat 🦥 #OszczędzanieBezPośpiechu #LeniwyInwestor

Polski
3
0
4
631
Remik
Remik@mufmiGary·
Cristiano dostał dobra piłkę i trafił? O kurwa, kto by się spodziewał
Polski
1
1
33
2.3K
Remik
Remik@mufmiGary·
Joao jak wyjebane w 8 xD
Polski
0
0
0
44
Remik
Remik@mufmiGary·
Śmieć Bruno już daje show xD
Polski
0
0
0
55
Remik
Remik@mufmiGary·
@KejDziSon @kosa64 W muzeach mają siano, król się bawi, złotem płaci prawda.
Polski
0
0
0
36
KejDziSon
KejDziSon@KejDziSon·
@kosa64 To będzie taki crap, że już współczuję każdemu kto nabyje tą konsolę do innych celów niż jakieś salony gier czy takie muzea technologii xD
Polski
1
0
0
169
Dawid Kosiński (26-27.09 - TARGI TECHNOLOGII)
Trzeba być totalnie pojebanym, żeby tyle za to zapłacić. Zwykła ciekawostka do zobaczenia w Muzeum gier i technologii w Białymstoku od dnia premiery, nic więcej.
Dawid Kosiński (26-27.09 - TARGI TECHNOLOGII) tweet media
Polski
35
0
216
34K
David Wtykson
David Wtykson@DavidWtykson·
@szasznik @mufmiGary @OskWars Są klimatyzatory w których wyprowadzasz rurę za okno i nic nie musisz montować, one są w stanie schłodzić te 40/50 m2 bardzo skutecznie
Polski
2
0
1
117
em 🇪🇺🏳️‍🌈🇩🇪🇺🇦
Mróz: wracasz do domu, ciepła kąpiel, ciepła herbata, ciepła piżama, koc, kaloryfer i jest idealnie Upał: wracasz do domu. Jest jeszcze gorzej. Zero sposobow na ochlodzenie
Polski
137
217
4.4K
111.8K
Michał
Michał@majkeI1999·
Nie mogę się doczekać aż z Belgii odejdą coraz starsi Courtois + washed Lakaka i De Bruyne. Będzie reprezentacja na poziomie jakichś Węgier xd przecież z tego nowego POKOLENIA to mogę się założyć, że nikt nie zna tabliczki mnożenia
Polski
44
31
3.1K
97K
BarcaInfo
BarcaInfo@_BarcaInfo·
Atletico Madryt musi pogodzić się z faktem, że niewolnictwo zostało zniesione ponad sto lat temu. W XXI wieku pracownik nie pójdzie do pracy, jeśli nie chce. Czy im się to podoba, czy nie to muszą negocjować z Barçą. [@fansjavimiguel] (2️⃣) 🍿
Polski
27
8
582
52K
ori.
ori.@bientyqueen·
Taki dołek mnie złapał, że całą noc przepłakałam i to przez facetów XDD
Polski
6
1
27
4.2K
౨ৎ⋆ 𝖆𝖑𝖊𝖝 ˚。⋆
@mufmiGary nie, ani trochę. czemu mają mnie ruszać jakiejś hejterskie komentarze ludzi, którzy nawet nie mają swojej twarzy na profilowym, których nie znam, nigdy nie spotkam ani nawet nie zobaczę
Polski
1
0
1
252
Remik
Remik@mufmiGary·
@ttsundoku_ Nie ma chuja, że wstawiając takie zdjęcia, ruszają Cię takie opinie 😀
Polski
1
0
1
275
Remik
Remik@mufmiGary·
Staszek też coś umi
Remik tweet media
Polski
0
0
0
125
Remik
Remik@mufmiGary·
Niewiasta do tańca i prawda do różańca.
Remik tweet media
Polski
1
0
1
157