~~~
4.3K posts


@irishpeloton 2015-2025 is 11 editions. Baffling how most people are unable to do this extremely trivial and simple operation.
English

Evka to byłaś Ty w 2024. Gdzie było Twoje "sending love to Iga and this is insane?"

Eva Lys@evalys_
this is COMPLETELY insane. Sending so much love to Marketa… 💔
Polski

@DonWiciUUU @majkeI1999 akurat głowę to on ma raczej dość tęgą. typ mówi chyba w dziewięciu językach
Polski

@majkeI1999 Sądzę że Lakaka też nie zna tabliczki mnożenia bo głowa służy mu tylko do strzelania bramek.
Polski

Przy okazji wybitnego występu bramkarza Curacao przeciwko Ekwadorowi, The Athletic przygotował listę najlepszych występów bramkarzy w MŚ, bazując na statystyce goli powstrzymanych (xGOT):
Numerem jeden jest Tim Howard za mecz USA - Belgia w MŚ 2014. Statystycznie zapobiegł wtedy utracie 4.52 goli. Czwarte miejsce zajął Wojciech Szczęsny za mecz z Arabią Saudyjską (2.69).
Eloy Room z Curacao jest 8. (2.48).
Polski

@maciejluczak tak, ale np. taki właśnie Howard wpuścił w tamtym meczu 2 bramki, więc to zupełnie inaczej waży
Polski

@Urbus_ @Muirfinn1991 prawda ale to wyjątek, a nie reguła + teraz 3 koszyk jest słabszy przez większą liczbę drużyn
Polski

Przed #FIFAWorldCup była mowa o tym, że 3 pkt i -1 w bramkach to powinien być awans. Tylko czy 🇸🇪 i zwł. 🏴 na pewno mogą spać spokojnie?
- 🇨🇿 z drugim składem 🇲🇽
- 🇧🇦/🇶🇦 niemal pewne 4 pkt
- 🇦🇺/🇵🇾 to samo
- 🇪🇨 może dziś nabić gole
- 🇸🇦🇨🇻 już mają po punkcie
Nic w 100% pewnego.
Polski


@kamil7tt @Muirfinn1991 Na pewno? Bo te procenty wyglądają dziwnie znajomo. Ale okej, wierzę.
Polski

@Muirfinn1991 W teorii tak, ale to jest na podstawie symulacji, gdzie wszyscy na początku mają 0 punktów, a nie obecnego układu. Bardzo możliwe, że już poniżej 80%.
Polski

@kraw_a @Szczerbateq z -1 raczej na luzie, z gorszym to już można się zastanawiać
Polski

@Szczerbateq No i mają bilans na zero. Z ujemnym mogą być ciężary żeby wyjść
Polski

@WojtekPietralik ostatni turniej to akurat więcej szczęścia i rozumu, ale w 2019 naprawdę grali fajną piłkę pod Sanchezem. obstawiałem że zrobią solidny wynik na mundialu u siebie i wciąż nie wiem co tam zawiodło. presja? ale teraz to już inna, dużo słabsza drużyna
Polski

@sz_janczyk @MarcinPisarski3 @Marco_Martell94 tak, wszyscy olali najważniejszy turniej na kontynencie
Polski

@MarcinPisarski3 @Marco_Martell94 To jest jakaś kompletna abstrakcja, chyba cała reszta musiała olać te zawody
Polski

@kamil7tt Tak żeby mieć miejsce jakbym się pierdolnąl jak z tym mango zasranym zajebanym
Polski

Why is Poland included here do westerners know seksmisja or how i started ww2 or potop
Toad Town Nationalist@ToadTownPatriot
Heh stupid chuds. Me? I only watch sub-Saharan African cinema. Such as uhhhhhhhhhhhhhhhhhh
English

@Robert38491129 @czarkowm @_zboral po prostu organizm przyzwyczajony do alkoholu. każdy alkoholik tak się czuje
Polski

@qwertyha5177 @sknerus_ przecież to bez sensu. w takim razie po przejechaniu pierwszego zjazdu wyłączasz ten lewy kierunek czy dopiero jak opuszczasz rondo? bo przy takim rozumowaniu, to niezależnie od decyzji, to zmylisz kierowcę albo na 2 wylocie albo na 3
Polski




















