Glup i Bezobrazan
5.1K posts

Glup i Bezobrazan
@noontyphoon
Da dobro si pročitao Glup i Bezobrazan jel to problem? 🇳🇵 Samo Nepalski scenario, dosta više kiflica šetnjica i ostalih pizdarija. 🇪🇺🇺🇦🇳🇵




Evrotalibani skriveni iza anonimnih profila me pitaju gde sam ja bio od 2012. do sada i zašto sam ćutao. 🤣🤣🤣 Ovde sam sa svojim imenom i prezimenom i lako je utvrditi da li sam ćutao, a ne znam od koga i zbog čega se oni skrivaju. To je šljam, kakav Bog nije video.



Tri pitanja za evrotalibansku "pro EU koaliciju": 1. Zašto, od 2012 - 2024. niste mahali evropskim zastavama i okupili kritičnu masu, sposobnu da ugrozi Vučića? 2. Zašto vam, u tome i u pritisku na Vučića da raspiše poštene izbore nije pomogla ta EU? 3. Zašto sve ovo, što se dokazalo neuspešnim, pokušavate da nametnete studentima koji su za godinu ipo uspeli ono, pro bi niste za 14 godina? Glupost, ili zla namera?










Russian idiots construction crane intercepts Ukrainian deep strike drones













