
tomek
742 posts

tomek
@olejnik_t
#motoryzacja #elektronika ##fkk





Tak w ogóle to jest promka teraz na Hondę CR-V. 190k PLN za wersję Elegance w której na prawdę nic nie brakuje, wiem bo sam jeżdżę. Świetne auto, z dużo lepszym prowadzeniem jak na przykład XC60. Do tego spalanie w mieście bez problemu się robi 5l/100km. No i mega praktyczne auto, wsadzisz psa, kota, rodzinkę, teściową i jeszcze lodówka wejdzie 😂




Mamy to! SETNA kolizja na rondzie Śródka w 2026 roku! Idziemy na rekord, ponieważ taki wynik w 2025 osiągnęliśmy dopiero w sierpniu 🫶




🚨 TRAGEDIA W BARDZIE. KIEROWCA JECHAŁ TRZY RAZY SZYBCIEJ NIŻ DOPUSZCZAŁ ZNAK 🚨 Tam, gdzie można było 20 km/h, kierowca, który zabił ojca z dzieckiem na chodniku, jechał ok. 64 km/h zero.pl/news/po-traged…














@Pani_Misato Podaj adres tej restauracji, gdzie zjesz poniżej 30 zeta



Polska policja w Audi A5. Wygląda na to, że grupa SPEED zacznie niedługo nimi jeździć. Przygotowano już pierwszy egzemplarz. To Audi A5 wyposażone w silnik o mocy 272 KM oraz napęd quattro.















