@Jakub110Jakub Sorry, ale jeśli my chcemy aspirować do ścisłej czołówki i bić się o medale każdej imprezy to mamy obowiązek zwycięstw z takimi rywalami
❗️ PORAŻKA Z KANADĄ...
Reprezentacja Polski przegrywa drugie spotkanie w trwającej fazie zasadniczej rozgrywek siatkarskiej Ligi Narodów, tym razem po tie breaku z reprezentacją Kanady... ❌️
Była szansa, by zakończyć etap w Tajlandii z kompletem zwycięstw i bardzo zbliżyć się do turnieju finałowego VNL, szkoda, że nie udało nam się wyszarpać tej końcówki tie breaka...
Foto: Volleyball World
#jazdababy
@kviatishere mi sie handicap podoba. RPA slabo wyglądało a jeszcze 2 gosci pauza za czerwa. bedą znowu popełniać błędy . jednak na 5-0 bym sie nie nastawiał 😉
Co się teraz odpierdoliło w czwartym secie między Serbkami a Japonkami 🤯
17-13
21-23
22-24
25-24
I na koniec 30-32 i Japonia doprowadza do taja
A Serbki miały meczowe w górze
#VNL2026
Pierwsza połowa do spania, ale druga oddała z nawiązką. Szybka bramka otworzyła mecz i obie drużyny pokazały dobrą grę w ofensywie. Widać było jednak, że obu drużynom pasował ten remis i w końcówce było już spokojniej.
Holandia raczej okej, bez większego polotu na tle zdyscyplinowanego rywala.
Japonia duża konsekwencja i charakter w gonieniu wyniki.
Mecz może bez rewelacji tak ogólnie, ale 4 bramki zrobiły trochę radości.
❗️ SERBIA PO RAZ DRUGI! 🇷🇸
Drugie spotkanie i drugie zwycięstwo za pełną pulę w wykonaniu reprezentacji Serbii, która wygrywa właśnie w czterech setach z reprezentacją Belgii. ✅️
Fantastyczny występ zanotował utalentowany 19-letni przyjmujący Vuk Kulpinac. Tak jak pisałem jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek Ligi Narodów, talenciak którego w Serbii naprawdę dawno nie było❗️
Foto: Volleyball World
#VNL2026
@Lk08713 Natomiast imo to źle mówi o Japonii, skoro brakuje tylko Ishikawy i Sekity a męczą się z nami i nie wyglądali lepiej niż młoda druga drużyna Słowenii. Chyba że wielki jest wkład Sekity w te drużynę
Meksyk 🇲🇽 vs RPA 🇿🇦
Czas na pierwszą propozycję na Mundial. Przed nami mecz otwarcia, w którym Meksyk zmierzy się z Republiką Południowej Afryki.
Patrząc na to, co się dzieje w sieci, to zdecydowanym faworytem wg graczy jest Meksyk. Myślę, że zgadzam się z tym, ale nie sądzę, że będzie to jednostronny mecz. RPA może nie jest jakieś mocne, ale mają skład złożony z dwóch ligowych drużyn w większości, co może akurat pozytywnie wpłynąć na ich grę.
Moim typem na ten mecz jest 7 strzałów obu drużyn. O Meksyk totalnie nie ma się co martwić moim zdaniem. Są gospodarzem, presja po ich stronie i to oni będą bardziej prowadzić grę. Z drugiej strony mamy RPA, które podczas PNA potrafiło oddawać wiele strzałów.
Afrykańskie drużyny mają to do siebie, że często się podpalają i oddają strzały z totalnie nieprzygotowanych pozycji. Nie ukrywam, że na to liczę. Poza tym, Foster pewnie będzie często osamotniony i w sumie może nie mieć wyjścia przy grze z kontry. Zakładając, że Meksyk jednak strzeli pierwszy lub będzie znaczna część meczu prowadził, to ten zakład wygląda mi bardzo dobrze.
Linijka jest dość niska i jak dla mnie, na luzie do pokrycia. Chętnie poznam Wasze zdanie i Wasze propozycje na to spotkanie lub na najbliższe dni. Powodzenia!
❗️ ŚWIETNY POCZĄTEK SERBII! 🇷🇸
Zespół prowadzony przez Gheorghe Cretu, w swoim pierwszym meczu w tegorocznej edycji siatkarskiej Ligi Narodów, wygrywa właśnie ZA PEŁNĄ PULĘ z reprezentacją Argentyny! ✅️
Foto: Volleyball World
#VNL2026
👥️ 🇵🇱 Jakub Kochanowski przez ponad 100 oficjalnych meczów w reprezentacji Polski:
⚪️🔴 6 punktowych bloków w jednym meczu. - rekord. ✅️
👥️ 🇵🇱 Jakub Majchrzak w pierwszym oficjalnym meczu w reprezentacji Polski:
⚪️🔴 6 punktowych bloków w jednym meczu. - rekord. ✅️
Foto: Volleyball World
#gangłysego • #VNL2026
❗️ WYJŚCIOWY SKŁAD REPREZENTACJI POLSKI NA MECZ OTWARCIA LIGI NARODÓW 2026 Z REPREZENTACJĄ KUBY:
⚪️🔴: Jan Firlej
⚪️🔴: Bartosz Gomułka
⚪️🔴: Bartłomiej Lemański
⚪️🔴: Jakub Majchrzak
⚪️🔴: Aleksander Śliwka (K)
⚪️🔴: Michał Gierżot
⚪️🔴: Maksymilian Granieczny (L)
RUSZAMY Z SEZONEM REPREZENTACYJNYM 2026.
POWODZENIA! 🇵🇱
Foto: @KLukawski#gangłysego • #VNL2026
@gradeytr1 Ale teraz ma pierwszy swój finał szlema, w którym zagra z kwalifikantką. Ona imo już ma mokre gacie, bo czuje, że taki finał jej się już raczej nigdy nie trafi
To jest właśnie pasja do tenisa nie zniszczona jeszcze przez pieniądze i ukrainizm. Chuj dostała brejka no gramy dalej, ona łamie no i git gramy dalej, a reprezentantka upadliny pod flagą Polską od razu by zaczęła się trząść, pretensje do świata, wonty do partnerki tzn trenerki.