Adrian ✌️

11.4K posts

Adrian ✌️ banner
Adrian ✌️

Adrian ✌️

@soundlovers__

Katılım Haziran 2014
384 Takip Edilen195 Takipçiler
Adrian ✌️ retweetledi
Patryk Michalski
Patryk Michalski@patrykmichalski·
"Świadek milczy" - takie zdanie zostało zaprotokołowane. Lekarz Jędrzejewski, który wczoraj w studiu odrysował obraz nieprawdopodobnego skandalu, dziś nie odpowiedział na kilkadziesiąt pytań prokuratorów. tvn24.pl/tvnwarszawa/ur…
Polski
696
472
1.9K
114.3K
Adrian ✌️
Adrian ✌️@soundlovers__·
@OgladamW Żebry radia ma ryja przy tych asach to amatorszczyzna.
Polski
0
0
1
167
Ogladam"Wiadomości",bo nie stać mnie na dopalacze2
Jeżeli kiedyś ktoś zamknie Dom Wolnego Słowa i jego pracownicy będą musieli pójść do pierwszej w życiu porządnej pracy to red. Milosz Kłeczek bez wątpienia powinien odnaleźć się jako sprzedawca garnków. Czemu akurat w tym fachu? Nie wiemy, ale jakoś tak czujemy...
Polski
22
35
355
17.1K
Adrian ✌️ retweetledi
Donald Tusk
Donald Tusk@donaldtusk·
Co Pan nie powie...
Polski
2K
3K
12.4K
769.8K
Adrian ✌️
Adrian ✌️@soundlovers__·
@KonfituraWAkcji Nie będę polemizował z przepisami ani z Twoimi fanboyami, którzy się uruchomili. Moim zdaniem w tej sytuacji zostały pogodzone interesy zarówno pieszych jak i kierowców, a decyzja SM wydaje się być słuszna.
Polski
5
0
0
282
Konfitura
Konfitura@KonfituraWAkcji·
@soundlovers__ Nie są zaparkowane mądrze, bo są zaparkowane niezgodnie z przepisami. O czym ty chcesz dyskutować 🤣 80 cm dla pieszych oznacza, że nie możesz nawet roweru przeprowadzić wygodnie, a Ty piszesz o „centymetrach na siłę”.
Polski
1
2
40
414
Konfitura
Konfitura@KonfituraWAkcji·
Pouczenie dla sprawcy wykroczenia polegającego na pozostawieniu zbyt małej ilości miejsca dla pieszych na chodniku. Mieszkańcy mają kłopot, gdyż znajdujący się obok parking CH Skorosze jest od kilku miesięcy płatny 5 zł za godzinę. W związku z tym niektórzy kierowcy przerzucają ciężar parkowania na pieszych. @SMWarszawa trzyma stronę silniejszych.
Konfitura tweet mediaKonfitura tweet media
Polski
14
20
380
30.6K
Adrian ✌️
Adrian ✌️@soundlovers__·
@SMOlsztyn Konsekwencje wykroczeniowe/depozytowe są jasne. Ale jak wygląda to w momencie, gdy właściciel pojawia się na miejscu i nie zastaje pojazdu? Kręci 112 z info o kradzieży? Policja już z automatu wie o takim odholowaniu, czy dopiero wtedy rusza procedura?
Polski
1
0
1
433
Straż Miejska
Straż Miejska@SMOlsztyn·
Na Rodziewiczówny chodnik ponownie parkingiem W dniu 23.06.2026 r. do dyżurnego SM wpłynęło zgłoszenie odnośnie pojazdu m-ki Cupra, którego kierowca całkowicie zatarasował przejście chodnikiem. strazmiejska.olsztyn.eu/na-rodziewiczo…
Straż Miejska tweet mediaStraż Miejska tweet media
Polski
12
10
264
5.7K
Adrian ✌️
Adrian ✌️@soundlovers__·
@KonfituraWAkcji Przejście jest drożne, auta zaparkowane mądrze, nie tamują też jezdni, osoba na wózku przejedzie, wyminięcie dwóch wózków z dzieckiem możliwe (z lekkim najechaniem na zieleń). Rozwiązujmy problemy tam gdzie one naprawdę są a nie szukajmy centrymetrów na siłę.
Polski
9
0
2
461
Konfitura
Konfitura@KonfituraWAkcji·
@soundlovers__ W jakim sensie? Przecież nie wolno tak parkować, bo utrudnia się pieszym poruszanie. Masa osób jest z tego powodu niezadowolona.
Polski
3
1
66
841
Adrian ✌️
Adrian ✌️@soundlovers__·
@bandyci_drogowi @Rz_Policja Co trzeba mieć w głowie, aby wykonać taką akcję za/przed E-lką, która jest bankowo okamerowana z każdej strony? Sytuacja niezwykle groźna, oby odpowiedział za ten czyn.
Polski
0
0
34
1.4K
bandyci drogowi
bandyci drogowi@bandyci_drogowi·
Przerażające nagranie od instruktora nauki jazdy z dzisiejszego poranka! 🚨🚨🚨 "W ostatniej chwili złapałem za kierownicę i ściągnąłem auto, bo popatrzyłem na kursantkę, czy patrzy w lusterko przy zmianie pasa ruchu. I w lewym lusterku zobaczyłem tego świra." @Rz_Policja
Polski
91
69
1.3K
135.8K
Adrian ✌️
Adrian ✌️@soundlovers__·
@SMOlsztyn Zaparkował tak aby móc wysiąść bezpiecznie na chodniku!
Polski
0
0
0
135
Straż Miejska
Straż Miejska@SMOlsztyn·
"Parking" na trawniku W dniu 18.06.2026 r. w godzinach porannych dyżurny SM odebrał telefon z informacją o pojazdach, których kierowcy rozjeżdżają teren zielony i parkują na nim przy ul. Armii Krajowej. strazmiejska.olsztyn.eu/parking-na-tra…
Straż Miejska tweet mediaStraż Miejska tweet media
Polski
10
4
155
3.6K
Adrian ✌️
Adrian ✌️@soundlovers__·
@remizacompl Zatrzymał się przed torami - ok, bo był zator, ale już nie ok, że za sygnalizatorem. Nagranie jest ucięte i nie wiemy, czy stał tam jeszcze przed czerwonym i opuszczaniem rogatek czy nie. Sam przejazd przez tory bez komentarza. Kierowca początkowo chciał dobrze, ale nie wyszło.
Polski
1
0
3
516
Remiza.pl
Remiza.pl@remizacompl·
O krok od tragedii na przejeździe kolejowym w Łomży. Kierowca autobusu z pasażerami zignorował czerwone światło i opuszczone rogatki, a jeden z pasażerów podniósł szlaban, by umożliwić dalszą jazdę. W tym samym czasie po torach poruszał się rowerzysta, a nadjeżdżający pociąg musiał awaryjnie hamować. Od przywrócenia po 33 latach ruchu pasażerskiego do Łomży doszło już do czterech niebezpiecznych incydentów na przejazdach kolejowo-drogowych.
Polski
13
13
209
26.6K
Adrian ✌️
Adrian ✌️@soundlovers__·
@xkom_pl @Offerma_ Gdyby nie rozgłos tej sprawy, palcem byście nie ruszyli. Wyszło jak wyszło - każdy może sam sobie wyrobić zdanie i podjąć odpowiednie decyzje przy kolejnych zakupach.
Polski
0
0
1
86
x-kom.pl
x-kom.pl@xkom_pl·
Widzimy dyskusję w komentarzach i postanowiliśmy zabrać głos. Jesteśmy w stałym kontakcie z @Offerma_ . Rozwiązaliśmy już tę sprawę we współpracy z serwisem producenta – reklamacja została uznana. Chcemy natomiast jasno i uczciwie opisać sprawę, bo zależy nam na pełnej transparentności. Sprzęt, który u nas kupujecie, jest fabrycznie nowy i pochodzi od oficjalnych dystrybutorów. Na podstawie dotychczasowych oględzin nasi technicy ocenili uszkodzenie jako mechaniczne, a nie wynikające z wady fabrycznej. Dlatego nie mieliśmy podstaw do uznania reklamacji z tytułu niezgodności towaru z umową. Wiemy, że zdarzają się nietypowe sytuacje, dlatego współpracujemy z serwisami producentów. Podobnie w tym przypadku przekazaliśmy płytę do oficjalnego serwisu producenta. Zależy nam, aby każdą decyzję rozpatrywać rzetelnie i sprawiedliwie
Polski
50
0
92
17.3K
Offro_
Offro_@Offerma_·
Kupujesz w @xkom_pl płytę główną za 900 zł, otwierasz paczkę - wygięte piny. Myślisz: „zdarza się, zgłoszę reklamację”. I co? X-kom umywa ręce, odrzuca zwrot i reklamację, twierdząc, że to nie ich wina. Ponad 9 stówek w błoto xDDD Nigdy więcej się nie dam nabrać na zakupy tam.
Offro_ tweet mediaOffro_ tweet media
Polski
438
252
8.1K
467.8K
Adrian ✌️
Adrian ✌️@soundlovers__·
@OgladamW Czekam na emblematy promocyjne pozwalające doczepić QUER na górną ramę telewizora. Co by mieć do niego akces stały, nawet podczas wyłączonego tv.
Polski
0
0
1
73
Straż Miejska
Straż Miejska@SMOlsztyn·
Ponownie laweta na Żołnierskiej W dniu 3.06.2026 r. kilkanaście minut po godz. 16:00 do dyżurnego zgłosił się przechodzień informując o zatarasowanym chodniku przez pojazd przy ul. Żołnierskiej. strazmiejska.olsztyn.eu/ponownie-lawet…
Straż Miejska tweet mediaStraż Miejska tweet media
Polski
12
11
300
13.4K
Adrian ✌️
Adrian ✌️@soundlovers__·
@Grzegorz141682 @RzecznikOrange Widać, że to już się nie kalkulowało. Ten no limit za 19 jest i tak już od jakiegoś czasu objęty inflacyjną podwyżką. Mi na koncie pokazuje się max 19,68 zł zamiast umownych 19zł.
Polski
0
0
0
43
Grzegorz
Grzegorz@Grzegorz141682·
@RzecznikOrange Spoko, zabraliście pakiet no limit za nie więcej niż 19 zł, zamiast tego jest 25 zł płatne niezależnie od zużycia. Ale o tym już Pan rzecznik nie wspomni:) I jeszcze to wielkie 15 zł na grafice xD
Polski
2
0
3
506
Wojtek Jabczyński
Wojtek Jabczyński@RzecznikOrange·
Mamy nową ofertę #nju na kartę. Za 25 zł miesięcznie, macie nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju oraz w strefie 1 (UE). Dodatkowo stała paczka internetu 60 GB, w tym 8,91 GB w roamingu w UE. Pierwszy miesiąc korzystania z usługi jest w promocyjnej cenie 15 zł.
Wojtek Jabczyński tweet media
Polski
11
2
35
27.2K
Adrian ✌️
Adrian ✌️@soundlovers__·
@RzecznikOrange A co z obecnymi, którzy mają aktywną usługę za 19 lub 29? Pozostaje, czy będzie migracja do 25 płatne z góry?
Polski
0
0
0
122
Adrian ✌️
Adrian ✌️@soundlovers__·
@RzecznikOrange Czy planujecie udostępnić najwyższy 5G również we Flex? Bo widzę jakieś zmiany w "na kartę" 5G Pro 😀
Polski
1
0
0
706
Wojtek Jabczyński
Wojtek Jabczyński@RzecznikOrange·
Od dziś na naszej stronie kupicie startery Orange na kartę z #eSIM. To oznacza, że w kilka minut, z dowolnego miejsca - choćby kanapy w domu, skorzystacie z oferty na kartę Orange. A jak sprytnie pokombinujecie to będziecie mieli do wykorzystania nawet 9 900 GB przez cały rok.
Polski
17
3
66
18.8K
A
A@Mo42574299·
@RBrzoska @InPostPL W normalnej Europie tak. Pomysł nie na dzisiejsze czasy. Dziś człowiek nadający taką paczkę będzie się obawiał zdemolowanego przez czarnych paczkomatu i skradzionej walizki.
Polski
2
0
1
124
Adrian ✌️ retweetledi
Rafał Brzoska
Rafał Brzoska@RBrzoska·
InPost właśnie redefiniuje europejskie podróże! Prezentujemy @InPostPL Parcel Suitcase -to walizka z polikarbonu idealnie wypełniająca gabaryt C w Paczkomacie. Odpinane kółka, zamek szyfrowy, nadanie i odbiór w 8 krajach 🇵🇱🇫🇷🇮🇹🇪🇸🇵🇹🇳🇱🇧🇪🇱🇺 (wkrótce 🇬🇧!) Koniec z kolejkami i gigantycznym kosztem nadań na lotnisku. Rewolucjonizujemy podróżowanie na SERIO! Gdzie można je kupić? Ano tu: outofthebox.pl
Polski
981
1.1K
16.1K
1.9M