неможливо розбачити

5.2K posts

неможливо розбачити

неможливо розбачити

@stimcrol

Mykolayiv, Ukraine Katılım Mart 2014
213 Takip Edilen23 Takipçiler
Bakhti Nishanov
Bakhti Nishanov@b_nishanov·
When I was in Ukraine a few months ago, a Ukrainian civilian who was abducted by the Russians and tortured so badly he lost all of his teeth told us -- in a public setting with other Ukrainians around -- about the horrors of the Russian captivity in a flawless, accentless Russian
Bakhti Nishanov tweet media
English
4
197
1.3K
29.9K
Дарт Ольжич 🐾
Згадалось, як в перші дні наших стосунків гуляли в спільній компанії, сиділи в обнімку. І він почав запитувати у одного хлопця: "А чого ти такий сумний? От я щасливий, бо у мене є Оленька". Він просто не знав, що той хлопець у мене закоханий і сумний якраз через це 🫠
Українська
5
0
119
9.5K
Поліна
Поліна@polinamedia·
мохіто чи апероль ?
Поліна tweet mediaПоліна tweet media
Ukraine 🇺🇦 Українська
19
0
37
3.9K
неможливо розбачити
@AbramovNick1 @kava220 Курортне святе місце, яка природа, які пляжі. Перше місце в Криму де я почув як місцеві жителі розмовляють в побуті українською
Українська
0
0
3
108
👹404 not found👹✙
👹404 not found👹✙@AbramovNick1·
@kava220 Він займався арендою баггі,жив влітку в курортному Його вбив уламок кацапської ппо
Українська
1
1
12
449
M: аr:a
M: аr:a@kava220·
На паромі працював?
M: аr:a tweet media
Українська
23
27
913
19.6K
черемхова віхола
Які там серіали виходили останнім часом круті?
Українська
24
0
25
14.9K
Дядя Анкл
Дядя Анкл@Vjt3M71hyLgqUCg·
Те що зараз москалі мають проблеми з бензином видно відразу. Але не забуваємо що 60% котелень в них працює на мазуті а нема НПЗ нема мазуту. То побажаємо їм гарної зими з морозами як то має бути
Українська
9
10
282
8K
🇺🇦 берлінаускас
А памʼятає, як 10+ років тому існувала мережа магазинів «Білоруські продукти» (втім, там теж більшість артикулів була українського виробництва, до прикладу, смачні заморожені сирки та морозиво «Бєлая бяроза» робили в Дніпрі, тепер вони стали «Білою Березою»)
🇺🇦 берлінаускас tweet media
🇺🇦Khatsanovsky🔰🕉️☯️⚛️@khatsanovsky

Можете спокійно і далі купувати в магазинах "Продукти з Польщі" - більшість продуктів там українська підробка.

Українська
16
2
599
50.7K
Kareem Rifai 🌐
Kareem Rifai 🌐@KareemRifai·
This is an utterly insane story: 25,000 documents reviewed by WaPo indicate that throughout Tulsi's career, her political moves were controlled by her guru, cult leader Chris Butler. This woman was leading the world's largest intelligence apparatus. washingtonpost.com/investigations…
English
572
6.7K
24K
4.5M
неможливо розбачити
@dimakosmo великий плюс що кобила знає дорогу додому і сама може довезти аватара блядуна назад
Українська
0
0
2
29
Дімончек
Дімончек@dimakosmo·
неділя, вечір
Українська
3
5
192
6.6K
Шипірес
Шипірес@shepeeress·
ну що ж друзі, у мене онко. і якби це іронічно не звучало, мені пощастило, я той самий рідкісний випадок і у мене саркома, а не рак. саркома легше контролюється, нижча імовірність рецидиву, легше лікування… походу свою удачу на рік я вже використала і в цьому році мені вже не пощастить знайти 1млн$, ну може в наступному)))
Українська
101
5
480
31.5K
Baby Kri
Baby Kri@BabbyyKM·
Сага була 🫶🏻
Baby Kri tweet mediaBaby Kri tweet mediaBaby Kri tweet media
Українська
3
3
600
22.4K
ілля
ілля@callsignparker·
Думайте що хочете, але Спектр - це поки що найбільш по-дитячому цікавий фільм-ребут про Бонда. Просто напросто ЦІКАВО та ХВИЛЮЮЧЕ, як в дитинстві коли дивився марвел. Дякую.
ілля tweet media
Українська
4
0
16
2.7K
Mamyna_kitsya
Mamyna_kitsya@divchyna_kiborg·
Здаю антіперспірант з яким ви взагалі пітніти не будете Ваабще Використовується раз на 5 днів (я планую ще рідше, юл сильне, скотина) і обов'язково за інструкцією
Mamyna_kitsya tweet media
Українська
21
0
237
27.9K
Oleksii Yarmolenko
Oleksii Yarmolenko@newsopini·
@stimcrol Політичне рішення - так. Але абсолютно провальна реалізація все ж була за Байдена
Українська
2
0
1
72
Oleksii Yarmolenko
Oleksii Yarmolenko@newsopini·
Якщо коротко: ця війна і ця угода - одне з найбільших принижень США у цьому столітті. Якщо у Байдена був Афганістан, то у Трампа буде Іран. Але в нас свої інтереси. Тому хай війна закінчується, нафтовий ринок стабілізується, а ракети ППО не витрачаються. Нам вони більше треба
Oleksii Yarmolenko tweet media
Українська
3
1
68
1.9K