Vadim Utkin
5.5K posts

Vadim Utkin
@vadimutkin
DTEK, building big batteries.
Ukraine Katılım Mart 2009
2.4K Takip Edilen1.7K Takipçiler

Історія про херсонських фермерів потрапила у фінал міжнародного конкурсу Photojournalism Prize. За лінком нижче ви можете підтримати цю роботу своїм голосом для участі в категорії глядацького вибору.
photojournalismprize.com/social/zoom.ph…
Українська

@archmage Чудовий серіал. Оператори особливо. Обожнюю там моменти коли в діалогах Кейджа показують через дзеркало.
Українська

@war_monitor_ua Дякую за роботу. Вам не потрібно до телемарафону.
Українська

Отже не бути мені експертом телемарафону..
Як добре, що я не вибудовую аналітику, спираючись лише на власну думку і не раджу читати джерела, які так роблять.
І навіть якщо 4 доби існує підвищена загроза, то виходить, що все ж таки вона була дана не дарма, як би це нервово не було.
monitor@war_monitor_ua
Моя задача зважити всі маркери і попередити людей. Навіть якщо попередження буде марним. Однак завжди є якась мікро-деталь, яка викликає сумнів. Особисто мені здається (станом на 22:30) що сьогодні чергова імітація, щось несправжнє у цих всіх активностях. От і перевіримо "експертність" як то кажуть.
Українська

Countrywide alert due to launches Kinzhal aeroballistic missiles. Three missiles launched, passing Kyiv, over Zhytomyr heading to Starokostiantyniv. One possibly shot down in Kyiv Oblast. 20+ Shahed drones in 🇺🇦 airspace.
Possible Oreshnik IRBM launch detected.

Euan MacDonald@Euan_MacDonald
Since Ukraine began to increase attacks on Russian oil refineries, Russia has been looking for an excuse to carry out an indiscriminate missile strike on central Kyiv - even before Putin’s little Red Square parade, so the warning of a potential Oreshnik strike is not surprising.
English

@KaterinaPe87505 Інша справа це наша українська ідея патенту «корисну модель ». :)
Українська

@FedotovAlex @sergeykovalenko Ядра діляться на морозі повільніше. :)
Українська

@sergeykovalenko Скажіть чому падає генерація АЕС?
Українська

День
За останній час маємо суттєві ушкодження як об’єктів генерації, так і електричних мереж різних рівнів - від магістральних мереж Укренерго до мереж операторів систем розподілу й навіть прибудинкових.
Одна з найскладніших ситуацій зараз - у Києві.
Найбільш складна ситуація в Києві зараз у Дарницькому районі. Міська влада говорить, що постачання тепла найближчим часом там не очікується. Тому енергетики підтримують та страхують тепловиків: до будинків, де відсутнє централізоване опалення та є технічна можливість, подається більше електроенергії. Мешканці Дарниці відучора мають більше електроенергії, щоб хоча б частково компенсувати відсутність тепла. В цих будинках світло має бути 18 годин на добу: з відключеннями з 8 до 11 та з 18 до 21.
На жаль, не для всіх будинків така можливість існує. Та місцева влада вже розгортає проєкт із встановлення генераторів, наданих ЄС у межах міжнародної допомоги. Енергетики ДТЕК надають повну експертну та фізичну підтримку для реалізації цієї програми.
Українська








