
@sportCT Tvl, tak proc tam jezdíte? Co z toho máme, kdyz vite, že dostat se tam je maximum? Akorat ostudu před celým světem. Takze nas to stalo desitky milionu, abyste si udělali vejlet do Ameriky a navic nas celý svet ma za kašpary. To jste se na tu baráž mohli vysrat.
Čeština
































