Ivan Cekić

2K posts

Ivan Cekić

Ivan Cekić

@CekaBg

Entrou em Haziran 2023
25 Seguindo68 Seguidores
Nikym 🧠🫀💪
Nikym 🧠🫀💪@nikym540418·
@SilverB89630825 Ako ponove ono sa lokalnim a sve se čini da idu na to, izgubićemo jos 4 godina života a oni održati sebi status kvo. E pa neće, u tom slučaju biće sasvim legitimna meta jurenja lo ulici i jahanja!
2
0
7
166
Fortuneteller
Fortuneteller@SilverB89630825·
Marinika kaže da oni imaju drugačija istraživanja, da postoji više stotina hiljada glasača koji će im dati glas. Dakle, ako ta istraživanja postoje, zašto ih ne pokazuju?
22
3
102
2.6K
Captain Cookich
Captain Cookich@IggyGreatWhite·
Kretenizam u slikama! Mislili ste 1999te da su pravda i Bog na vašoj strani! Kako? Pa, lako! Jer ste stoka glupa, gramziva, primitivna i šovinistička! Jer ste verovali RTS-u! Jer ste mislili da Milošević brani državu za vas! Jer ste verovali da vas bombarduju da bi vam uzeli Kosovo! Jer ste popili priču da se u “Žutoj Kući” dnevno tranžira po 100 Srba! Jer ste već bili zatrovani mržnjom prema svima koji nisu Srbi! Jer su vas majstori ubedili da ZAPAD mrzi Srbe! Jer vam je Šeselj za 10 godina, ionako slabo razvijen mozak, pretvorio u pihtiju! Igrali ste po mostovima sa metama na ledjima i glavudžama i slali dirljive slike u svet sa snažnim porukama, “pucajte, ovo su prazne lobanje radikalske”! Ložili vas pokvarenjaci pričama kako su Srbi ludi i cool i odolevaju celom NATO paktu! Igrali ste kolce po krilu oborenog aviona u Budjanovcima sa mučeničko-shizoidnim pošalicama, “Izvin’te, nismo znali da je nevidljiv”! Jednom rečju, BILI STE NA STRANI ZLOČINA, osudjenih ratnih zločinaca, Miloševića, Pavkovića, Lazarevića, “Škorpiona”, JSO-a, paravojnih formacija, plaćenika i ubica koji su, dok ste vi cupkali po mostovima, na Kosovu sprovodili brutalno etničko čišćenje! I danas je sve isto, i danas ste za iste ljude, za tu politiku, i danas bi ponovili ratove 90tih, al’ ste dobili po pičCi i ćutite! A i da smete, ne bi imali ni čime, a ni sa kim. Tada nisam još sve kapirao, bio sam mlad (poluglup), ali da mi je ova pamet tada bila, prvi bih stavio lokator na RTS!
Captain Cookich tweet mediaCaptain Cookich tweet media
18
2
81
3.1K
Fortuneteller
Fortuneteller@SilverB89630825·
Ako im ovo bude plakat za izbore - zbogom cenzus.
Fortuneteller tweet media
32
3
101
3.5K
Ivan Cekić
Ivan Cekić@CekaBg·
@serpoudarac @arhitek Može i obrnuto: Ako ste toliko sigurni da studenti čiste i vlast i opoziciju, zašto vas brine ako opozicija uzme par %? Neće uticati na pobedu. A o istraživanjima i prognozama: x.com/arhitek/status…
Dejan Tomka@arhitek

Ni jedno istraživanje tokom poslednjih godinu dana nije pokazalo da bi rezultat pobunjenog društva protiv SNS bio gori ako bi pored Studentske Liste na izbore izašle i stranke. Naravno, pod uslovom da pređu cenzus, sto je odgovornost koje stranke moraju da preuzmu na sebe. Šta više, sva istraživanja i više analitičara vrlo jasno ukazuju na to da bi zajednički rezultat paralelnih lista bio jači, da bi više građana glasalo protiv sns, a manje za sns. Neka istraživanja pokazuju i da bi apstinencija bila manja, jer bi i oni kojima se neka od opcija ne dopada imali za koga da glasaju, smanjio bi se potencijalni revolt. Sa više paralelnih lista bi bilo više opozicionih članova biračkih odbora, više članova privremenog sastava RIK i OIK, bolja kontrola celog procesa. Ako bi još došlo do uzajamne podrske, postigli bi i sinergetski efekat i referendumsku atmosferu. Pa ipak, određeni segmenti društva uporno gaze po strankama, najviše proEU strankama, zahtevaju od nas povlačenje, nadaju se “čišćenju”, teraju nas iz skupštine… Ne postoji ni jedan jedini dokaz da bi to samouklanjanje dovelo da promila boljeg rezultata. Samo do lošijeg. Ali oni ne odustaju. Zašto? Na čemu se bazira to uverenje? Da li je uverenje uopšte, ili neka namera? Jedino smisleno - potpuna uzajamna podrška svih aktera opozicione scene, referendumska atmosfera, pobeda.

0
0
0
4
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@arhitek Što bi rekli idu miš i slon, miš će slonu: ala tumbamo. Ako ste toliko sigurni u svoje, šta će vam studenti?
2
0
2
127
Dejan Tomka
Dejan Tomka@arhitek·
Da li je sada trenutak da konačno predstavnici Studentske Liste otvore dijalog sa predstavnicima Platforme za evropsku Srbiju? Da li je vreme da krene koordinacija aktivnosti i dogovor o zajedničkoj ili bar komplementarnim strategijama za razvlašćivanje režima?
15
5
45
2.1K
Šesti Oktobar
Šesti Oktobar@aleksabgd1·
Rts treba pokriti olovom kao reaktor u černobilu
18
74
1.3K
14.2K
Ivan Cekić
Ivan Cekić@CekaBg·
@spec_savetnik Jel ima neka izjava sunđera fucking Boba Jeremića da nije promašena i idiotska?
0
0
2
96
Consigliere®
Consigliere®@spec_savetnik·
Vuk Jeremić na RTSu reko, Crna Gora ima veću šansu da osvoji Mundijal nego da uđe u EU do 2028. Proročanstvo lika koji je pre 6 godina samouvereno odvalio da Vučić gubi vlast do Uskrsa pa je postao njegov pismonoša. Crna Gora ulazi u EU 2028. i to niko ne može sprečiti.
14
16
440
6.1K
Ivan Cekić
Ivan Cekić@CekaBg·
@chikamracni >sveta srpska zemlja Grčka😎 Nemoj dva puta da kažeš. U balkanskim ratovima, postojala je mogućnost da se pokoljemo oko Soluna (izbegnuto). U nekim patriotskim istorijskim tekstovima, naći ćeš da su Grci izvršili genocid nad Srbima, surovije od NDH.
0
0
0
11
Ivan Cekić
Ivan Cekić@CekaBg·
@mmilance981 @freehandmeister @zadnji_lonac @Dusan05954354 Radikali -misli se i na one iz 19. veka koji su takođe mrzeli Evropu mnogo pre sps i SRS. Izglasavanje Miloševića, Šešelja, Vučića (većinski) tokom 35 godina, dok se kuka na nepravdu jer nas svi mrze, i preoravanje svoje zemlje mas grobnicama dok se glumi žrtva, je odurno.
1
0
0
15
MisterMM
MisterMM@mmilance981·
@CekaBg @freehandmeister @zadnji_lonac @Dusan05954354 A što se tiče radikala. Ovi su proizvod službe i to one što je nastala 45-e kao i SPS koji je nastao iz KPS-a. Naravno da naš narod nije bezgrešan, ali toliko ponižavanje sopstvenog naroda i izigravanje moralnog svetonazora postaje odurno na mnogo načina.
1
0
0
21
Shule
Shule@zadnji_lonac·
Ma kakvi studenti, njih više odavno tu nema. Ovo je bagra oko novog DSS, Lompara, Kovića i ostalih nedavača.
29
24
249
5.3K
Ivan Cekić
Ivan Cekić@CekaBg·
@mmilance981 @freehandmeister @zadnji_lonac @Dusan05954354 Za britansku (btw tačno za zločine) je toliko uopšteno da važi za svaku na planeti. Konkretno, većina nikad nije ni čula ni videla baš tu versku zastavu do pre par godina. Ima neki primer na većim skupovima u Srbiji od pre 2022? To sam i mislio. Al majka Rusija i tata Putin
1
0
0
7
MisterMM
MisterMM@mmilance981·
@CekaBg @freehandmeister @zadnji_lonac @Dusan05954354 Ahhh da kakva osetljivost na versku zastavu koju većina doživljava baš tako kao versku. I pod Britanskom zastavom su izvršeni zločini i genocidi pa je se nešto ne odričete. Ali ovde nije reč o zvaničnoj zastavi već o verskoj zastavi koju nose pojedinci.
1
0
1
17
Ivan Cekić
Ivan Cekić@CekaBg·
@serpoudarac @Thisisthewkhy @q_of_hearts Dva i nešto miliona nesvesnih nam je dalo psiha i druge nesreće (već više od 35 godina). Odgovor o "stvarno državama", kao što sam i mislio nema ga. Zašto istočna, zato što je to naš kontekst a ne Švica ili tunguzija.
1
0
1
7
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@CekaBg @Thisisthewkhy @q_of_hearts Aman, ne kažem da nam ne treba eu, već da neke stvari MORAMO sami. Seti se da nam je ta ista EU dala AV i čestitala pre vremena! Postoje države koje su stvarno države, a nisu u EU. Zašto je pitanje samo za istočne Evrope? Po meni Srbija nema alternativu, ali moramo redom...
2
0
0
30
gospodicna
gospodicna@q_of_hearts·
Glede uklanjanja zastava po milioniti put mogu samo da primetim da bar ja ne idem tamo gde nisam poželjna, a vi kako hoćete.
8
4
165
5K
Ivan Cekić
Ivan Cekić@CekaBg·
@psyonique1001 @PNNalog Odličan niz👍🏻 Dugo već mislim da je razočarenje neizbežno. Sve i da SL osvoji 55% (a neće), nastaće cepanje, preletanje i kompromisi svih vrsta. Od lustracije i "promene sistema" ništa.
0
0
0
13
Psyonique
Psyonique@psyonique1001·
@PNNalog SL ce nakon izbora nestati sa politicke scene jer je vecina njihovih laznih boraca za pravdu zapravo SNS tim. Sto ce se videti odmah nakon izbora, formiranjem bar dve-tri odvojene poslanicke grupe. Bice to veliko politicko razocarenje, ali ne iznenadjenje (bar ne za mene)…
2
1
47
407
Giga Moravac
Giga Moravac@PNNalog·
Ponoš kaže da studenti imaju 30% Po tom istraživanju ujedinjenja građanska opozicija ima 8% Bez Aleksića, Parandilovića, Ćute i ZLF-a, EU opozicija se realno bori za cenzus! Da li ste svesni šta radite? A da ne ulazim u to što je u pitanju namešteno istraživanje koje studentima smanjuje rejting, a opoziciji povećava ne bi li ih AV navuk'o da izađu na izbore i zajebu SL, odnosno omoguće mu pobedu. Ne igrajte se i ne izlazite na izbore u kikiriki koalicijama!
18
16
232
11.1K
Kuke i motike
Kuke i motike@njpetrovicc·
@Do1569098986399 @CekaBg @chikamracni Pa, upravo je u tome razlika, debilčino! Do sada je raspisivao prevremene kad god mu se čefne da pokazuje svoju snagu, sada to ne sme. 🤣🤣🤣 Za vas su Neda i Miloš Jovanović Ajnštajni, svega mi.
Belgrade, Republic of Serbia 🇷🇸
3
0
0
33
Kuke i motike
Kuke i motike@njpetrovicc·
Tri pitanja za evrotalibansku "pro EU koaliciju": 1. Zašto, od 2012 - 2024. niste mahali evropskim zastavama i okupili kritičnu masu, sposobnu da ugrozi Vučića? 2. Zašto vam, u tome i u pritisku na Vučića da raspiše poštene izbore nije pomogla ta EU? 3. Zašto sve ovo, što se dokazalo neuspešnim, pokušavate da nametnete studentima koji su za godinu ipo uspeli ono, pro bi niste za 14 godina? Glupost, ili zla namera?
Belgrade, Republic of Serbia 🇷🇸
66
61
450
22.4K
Ivan Cekić
Ivan Cekić@CekaBg·
@freehandmeister @mmilance981 @zadnji_lonac @Dusan05954354 Tako je bre, nećemo valjda sa mrskim neprijateljima što nas genocidišu vekovima i napali nas '91. Kad je nastao KGB nisam pominjao, a 19ovekovna radikalština se u srpskoj varijanti odlično slaže sa putinofilijom 21. veka. Što tvoj primer pokazuje.
0
0
1
17
Igor Peric
Igor Peric@IgorPeric256560·
@njpetrovicc Da su bar za ovih 14 godina bar jednu MZ ili opstinu osvojili
2
0
1
190
Ivan Cekić
Ivan Cekić@CekaBg·
@njpetrovicc 3. ....koji su za godinu ipo uspeli ono u Mionici a i na drugim lokalnim
0
0
1
99