Ірина

854 posts

Ірина

Ірина

@IPetrisena

Entrou em Haziran 2022
134 Seguindo5 Seguidores
Mojihito
Mojihito@Mojihito1·
@Rail_splitter1 It should be important for you cause you will never join EU while glorying baby killers. Its just impossible its not how EU works. Your only option is Croatian option, the sooner you realize it the better.
English
1
0
2
99
Railsplitter Fella 🇺🇦 🇪🇺
Arguing over UPA/Volhynia in the face of Russian aggression is the same as Greek city states squabbling faced with Persian aggression. It is always a losing proposition. Ukraine: stop the UPA naming of units. Poland: get a grip as you are doing exactly what the enemy wants.
English
37
8
67
3.9K
A COBB
A COBB@ACobb15008·
@Rail_splitter1 Call your units whatever you want; if you have such heroes and worship them, it just says everything about you (it's clear you are in denial about the truth). You’ve shown just how much you want to have friendly relations with Poles; Zelensky started this and he knew perfectly1/2
English
2
0
2
122
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@qtas05pl @OleksandrB59673 @luba_alena чудовий допис показати, як в одній людині вживається нацизм і комплекс меншовартості
Українська
0
0
0
3
qtas05pl
qtas05pl@qtas05pl·
@OleksandrB59673 @luba_alena Cieszę sie, ze sa osoby takie jak ty, dzieki tobie Polacy wiedzą, ze ukrainiec = żyd Europy wschodniej, zero wdzięczności, nie jestem za Rosją, ale to co sie stanie z waszym żałosnym krajem to od teraz mnie gowno obchodzi
Polski
2
0
0
16
MoonRiver
MoonRiver@luba_alena·
Цікаво хто буде наступним кавалером ордена Білого Орла після оцього всього... Скандальний орден
Українська
29
12
83
2.1K
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@valkiria1905 @NikZharov то піди вижени, як вони тобі заважають. нє? а чому?
Українська
0
0
0
2
Jędrzej
Jędrzej@valkiria1905·
@NikZharov Get your women, children and draft dodgers out of Poland in the first place. And return the assitance we provided.
English
6
0
15
633
Нік 🤖
Нік 🤖@NikZharov·
I allow the Poles to name their streets after Hitler, Putin, or even Satan himself, as long as they stop meddling in Ukrainian affairs and leave Ukrainians the fuck alone.
English
92
10
242
9.7K
Marcin
Marcin@naworski·
@MochalovUA UPA killing Soviets - approx 12000 UPA killing Polish civilians in barbaric way - 100 000+ Real heroes.
English
1
0
0
35
Мочалов
Мочалов@MochalovUA·
Парадоксально, але поляки зараз для репутації УПА в Україні зробили більше ніж популяризатори історії. Від імені останніх - Dziękuję
Українська
425
33
683
31.5K
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@adam_eberhardt можете подивитися на перегляди популярних українських історичних ютуб-каналів. думаю, на найближчі кілька місяців тематика українських ютуб-каналів кардинально зміниться. І ставлення до Польщі з позитивного або нейтрального різко стане негативним. ви реально ідіоти
Українська
0
0
0
14
Adam Eberhardt
Adam Eberhardt@adam_eberhardt·
In its 13th year of war, Ukraine has many genuine heroes. Yet it glorifies figures who deeply hurt and alienate the people of one of its strongest supporters. When asked why, the answer is: "We have the right to choose our heroes." OK, but some choices come with costs we all pay.
English
25
34
415
19.4K
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@adam_eberhardt ви собі навіть не уявляєте, який постріл в ногу зробили. після початку повномасштабного вторгнення багато українців, які просто жили своїм життям, почали цікавитися історією України в контексті кацапської імперії.
Українська
0
0
0
15
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@LarianMaritel то українці кажуть, що то їхня земля і відбирають майно, перехрещують в православ'я, нав'язують свою мову, відправляють в концтабори тих, хто не згоден? ти не Пйотр, ти пєтя
Українська
0
0
2
15
Piotr
Piotr@LarianMaritel·
Wyobraźcie sobie, że teraz Polakom odbija i wszystkich Ukraińców w Polsce zaczynamy prześladować. Napadany na nich nocą w ich mieszkaniach, palimy ich sklepy, likwidujemy biznesy, dzieci wyciągamy z klas i segregujemy do innej lub nocą wyciągamy od rodziców, przecinamy piłą, odrąbujemy rączki, rozbijamy główki o ścianę. To przecież były wasze argumenty. "bo Polacy mieszkali na terenach rzekomej wtedy Ukrainy", która nie istniała jako państwo, a jej wizja była wyłącznie w głowach paru świrów. Wyobrażasz sobie teraz ten scenariusz? Wyobrażasz sobie, że każdy Dymitro, Michajło, Iwan, Natasza, Wiktoria czy Sofia jest prześladowana w Polsce? Wyobrażasz sobie, że wasze kobiety i dzieci, które uciekły przed wojną do Polski, zamiast odnaleźć azyl, odnalazły bestialską śmierć? A wasi przodkowie tego dokonali. Idź do diabła. Tam twoje miejsce.
Danylo Mokryk@DMokryk

So Poland gets to glorify Piłsudski, Dmowski, Armia Krajowa and other personalities and entities that are, to put it mildly, problematic to Ukrainians — and Ukraine respects its right to do so. But Poland thinks Ukraine has to bow to its own vision of history. Very nice 👍

Polski
108
228
2.5K
72K
eisilowski
eisilowski@eisilowski·
@pan_dok Mimo wszystko Nawrocki podkreślał, że Polska nadal będzie pomagać narodowi ukrainskiemu w walce z rosyjskim agresorem. A co do nazw jednostek i pamięci historycznej, to mam nadzieję, że Ukraina przestanie gloryfikować skrajnie obrzydliwych zbrodniarzy.
Polski
8
0
7
809
Pan Doktor
Pan Doktor@pan_dok·
Предлагаю простую и элегантную схему примирения Украины с Польшей. Когда Польша будет воевать с фашистской РФ, Украина не станет указывать, в честь кого называть польские подразделения: хоть в честь Пилсудского, хоть в честь Армии Крайовой, хоть в честь операции «Висла».
Русский
47
56
683
19.8K
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@B4nterT @mikeonbike23 @neveltaras @kotlet_sojowy @pan_gik пан поляк має на увазі, що вбити 100 людей, то вже злочин і геноцид. а 10 - то так сталося. нічого ви від них не доб'єтеся. вони не здатні визнати свої провини.
Українська
0
0
0
11
TiltingFloor
TiltingFloor@B4nterT·
@mikeonbike23 @neveltaras @kotlet_sojowy @pan_gik no akurat na dużą bo szacuje się 10-15 tys natomiast różnica polegała na tym, że to były spontaniczne zbrodnie ludzi dotkniętych ludobójstwem a UPA i OUN z zimną krwią zaplanowali czystkę etniczną
Polski
1
0
0
35
🇺🇦 Пан Ґік 🎮
Одного дня нам доведеться поговорити з поляками про те, що треба називати речі своїми іменами. Наприклад, що вирізання польських КОЛОНИСТІВ українськими повстанцями було жахливою трагедією, але передумови цієї трагедії були на 100% створені польською ОКУПАЦІЙНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ. Або про те, що термін "Малопольща", яким поляки називають етнічні українські землі, нічим принципово не відрізняється від російського колоніального терміну "Малоросія". І про історичну іронію того факту, що поляки поділили Україну з більшовиками в такий самий спосіб, в який потім німці ділили з більшовиками Польщу. Про те, що на момент існування УПА поляки були для українців такими ж окупантами, як і росіяни. Про те, що УПА створювалася задля звільнення українського народу від окупації (як московської, так і польської), і саме за це вона вшановується. І про те, що боротьба народу проти окупації та колонізації його земель не є злочином - вона є необхідним елементом становлення будь-якої нації, і польська нація також через це неодноразово проходила. Росіяни вважають терористами польських героїв, які боролися за визволення польських земель з-під окупації. Поляки вважають терористами українських героїв, які боролися за визволення українських земель. Це природно. Окупанту ніколи не подобається, коли поневолені народи починають боротися проти нього. Але думки окупанта ніхто не питає. Для того щоб нарешті залишити минуле в минулому і почати будувати спільне майбутнє в цивілізованому світі, нам треба відверто все це проговорити. Це буде боляче, сумно й гірко, але через це треба пройти, щоб рухатися далі без ресентименту. І ми звісно маємо покаятися за злочини, які наші предки скоювали одне проти одного. Але цей процес каяття не може бути одностороннім. Якщо ви хочете, щоб каялися тільки ми, а ви робили вигляд що польська окупаційна адміністрація все робила правильно - тоді ви підете під три чорти і цикл ресентименту продовжиться з обох боків. Ми готові визнати провину наших предків. Ми робимо це регулярно протягом останніх десятиліть. Тепер ваша черга. Поляки мають однозначно засудити польську окупацію українських земель та злочини польською окупаційної адміністрації проти українського народу. Тоді і лише тоді це буде сприйматися як реальне бажання примирення між народами. Але поки поляки ставлять себе у позицію жертви, не визнаючи власної відповідальності за десятиліття системною політики по знищенню української нації на окупованих Польщею землях - побудувати справжній діалог не вдасться. Бо ми визнаємо свої власні гріхи. Але час і вам визнати ваші. І допоки це не станеться - можете залишити свої ордени собі.
Українська
499
223
1.6K
68.3K
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@cadykkalkstein @nutaish напиши мені банківський рахунок, надішлю тобі піньонзи. нікчема
Українська
0
0
0
17
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@goolashster @nutaish а за катинь також українці мають вибачатися?
Українська
1
0
5
97
goolashster
goolashster@goolashster·
@nutaish Możesz wystąpić z ZSSR ale ZSSR nie wystąpi z ciebie. Homo sovieticus na zawsze w ukraińskich serduszkach. Postawa godna ruskich i zaprzeczania mordom katyńskim. Mimo wszystko trzymamy kciuki i powodzenia. Macie wojne do wygrania i zrujnowany kraj do podniesienia. dacie rade. 👍
Polski
4
0
12
588
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@FilipzOkna @Helg40498291 розмови про печенігів для нас нічим не відрізняються від розмов про сарматів. і для всього світу також. оповідачі виглядають ідіотами в сучасних реаліях. успіхів вам у колупанні історії замість розбудови нормальних партерських стосунків.
Українська
0
0
0
12
Oleg Helgiv
Oleg Helgiv@Helg40498291·
Що буває з країнами та народами де йоб.нуті історики захоплюють владу ми бачимо на прикладі Путіна, половців і пєчєнєгів та як він уї.бав заради них об стіну Росію. Те саме хотів зробити Навроцький з Польщею а ми їх рятуємо. Після того як всі президенти України повернули ордени⬇️
Українська
22
5
101
12.4K
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@miloszlodowski може покажеш, в яких судових інстанціях УПА засуджено і прирівняно до нацистів? таскаєте російську пропаганду як ідіоти і тішетеся, як дурні. а політики собі на таких дурнях рейтинги роблять.
Українська
0
0
0
37
Milosz Lodowski  🇵🇱 💯
Niemcom szaleństwo Ukrainy idealnie pasuje, bo świat właśnie się dowiaduje i to ze szczegółami (piłowanie kobiet i dzieci, nabijanie na płoty, prucie ciężarnych i jeszcze gorsze rzeczy, rozrywanie końmi…), że byli oto gorsi naziści od nich samych (Niemców), zaraz świat się dowie, że to Ukraińcy byli najbrutalniejszymi strażnikami w obozach koncentracyjnych… To tylko uzależni Ukrainę od Niemiec na zasadzie kaprysu… A jak Niemcy Ukrainę wyeksploatują do cna… to wrócą do interesów z Rosją as usual… Czuj Duch!
Polski
79
475
1.7K
24.8K
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@Vito82488734 диви шоб ти в підрозділі імені армії крайової під вроцлавом з кацапами не воював
Українська
0
0
0
6
Wiktor
Wiktor@Vito82488734·
Jeszcze teraz pozostało tylko wszystkich młodych, krewkich chłopców z Ukrainy wysłać z powrotem do kraju, gdzie będą mieli szansę zostać hierojami w jednostce im. Bohaterów UPA.
Polski
4
21
135
2.5K
Prof. Nidhogg
Prof. Nidhogg@5Commando·
Podsumujmy: 1. Rosja zaatakowała Ukrainę żeby wyplenić tam banderyzm 2. Polska pomogła Ukrainie 3. Ukraina narzygała na Polskę i zrobiła zwrot na Niemcy 4. Ukraina rozwinęła państwowy kult bandery żeby udowodnić że Rosja ma rację. 5. Polska w końcu zareagowała. Najlżej jak się dało, symbolicznie. 6. Ukraińcy się zesrali 7. Rosjanie postanowili rozegrać Polaków, co było oczywiste, i Koalicja 13 grudnia weszka w to jak dzik w żołędzie bo bardziej nienawidzą Prezydenta niż mają jakiekolwiek minimalne poczucie interesu narodowego 7. Koalicja 13 grudnia, kafiry, Matczaki i Silniczki się zesrały W bonusie cały świat się dowiedział co wydarzyło się na Wołyniu. Maski opadły. Kto głosuje na koalicję 13 grudnia ten kurwa ruska i szmata niemiecka.
Polski
110
479
2.8K
59.7K
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@5Commando розклад дня українця за версією поляків: підйом вибачення перед поляками подяка полякам сніданок вибачення перед поляками подяка полякам вечеря вибачення перед поляками подяка полякам відбій
Українська
0
0
0
82
Ірина
Ірина@IPetrisena·
@spalinskipatryk то ви від'їлися на європейських дотаціях і вирішили, що пора свої давні образи вихаркати на країну, яка стікає кров'ю. нікчеми.
Українська
0
0
0
25
Patryk Spaliński
Patryk Spaliński@spalinskipatryk·
Polacy nie zdają sobie sprawy z zasobów Rzeczpospolitej i umniejszają naszej sile przebicia. Ukraińcy nie zdają sobie sprawy ze swojej sytuacji i przeceniają swoje mierne możliwości. Niesamowite, że dzielimy wspólną granicę, a mamy zupełnie różną mentalność.
Polski
81
43
1.2K
20.2K