Букініст

940 posts

Букініст

Букініст

@IGnatyshak

Тато

เข้าร่วม Ekim 2022
84 กำลังติดตาม35 ผู้ติดตาม
Букініст
Букініст@IGnatyshak·
@requiharle Підкажіть а в чому складність? Зустрічаю багато таких повідомлень і не розумію всіх нюансів.
Українська
1
0
0
14
саня на трьох опорах
мені здається, шо пошуки квартири для нас з чоловіком, доведуть мене до дурдому.
Українська
2
1
26
723
Букініст
Букініст@IGnatyshak·
@canisbandera Я припускаю, що там любов до німців загалом, а не нацистів. Протягом історії німці працювали на нашу самостійність, звичайно думали вони про себе, а не про нас, але тим не менш їм це було вигідно.
Українська
2
0
1
363
Ветеран Бандеропес
Про зігонавтів Я не їбу хто і нахуя їм пропагує Гітлера та нацистів як моральних авторитетів, хто промиває мозок тим, що німці би дали українцям створити Українську державу після перемоги над совком і схуялі ви вірите, що українці були їм союзниками, бо ті ж Нахтігаль і Галичина
Українська
15
14
245
8.9K
Букініст
Букініст@IGnatyshak·
@just_glambert_ Згоден, сенс у кожного свій, складніше тим у кого його немає чи хто сумнівається. Боятись нести за когось відповідальність це нормально і дійсно не легко, це якраз і каже про Вашу розсудливість, тому якщо Ви вирішите народити то 100% будете гарними батьками.
Українська
0
0
1
8
Katrine M 🥀
Katrine M 🥀@just_glambert_·
@IGnatyshak Сенс життя у кожного свій Я створюють мистецтво, моя мрія присвятити цьому весь час і мати можливість займатись цим постійно І отримати як можна більше нового досвіду, спробувати і побачити більше різного Я ніколи не заперечую що можливо років через 10 в мені щось таке хрусне
Українська
2
0
0
17
Katrine M 🥀
Katrine M 🥀@just_glambert_·
Це мої особисті переживання люди Я готова говорити про це довго але не буду, бо мене за це тут обісруть з ніг до голови Я не відчуваю потреби загальної в материнстві, не можу осягнути як люди на це йдуть і мені дивно коли для когось це сенс життя
Katrine M 🥀@just_glambert_

Так дивно чути від людини молодшої від мене що вона за пару років планує дітей Я не розумію як люди на це йдуть добровільно і нашо

Українська
6
0
35
2.9K
Букініст
Букініст@IGnatyshak·
@just_glambert_ Є ще кілька про те що особистість досягає найбільшої своєї сили поряд дітьми, і вчить відповідальності та бути дорослим, але я втомився вкладати довгі свої висновки і роздуми в короткі тексти.
Українська
0
0
0
12
Букініст
Букініст@IGnatyshak·
@just_glambert_ А який у Вас сенс життя? В мене є кілька аргументів за дітей. 1. Діти це певний елемент безсмерття генів. Мільйон років тому якісь мої предки вижили і я причетний до великого. 2. Створення чогось завжди приносить задоволення людині, формування нової особистості - вершина цього
Українська
2
0
0
21
Букініст
Букініст@IGnatyshak·
@olesiashe Ахаха. Я: переношу дочку, дуже обережно щоб не прокинулась, і дуже повільно кладу у ліжко. Вона: дякую, тату.
Українська
2
0
2
59
Olesia
Olesia@olesiashe·
Ключові спогади з татом: весь ляпіс трубєцкой 4 год в машині по дорозі в село і «йди спи до мами, я буду хокей дивитись», і вночі мене переносив назад, я робила вигляд, що не прокидаюсь)
Українська
3
0
108
4.3K
Букініст รีทวีตแล้ว
Tatarigami_UA
Tatarigami_UA@Tatarigami_UA·
Наочна демонстрація того, чому будувати національну ідентичність та історичну свідомість на ресентименті й образі вічно знедоленої жертви є хибним шляхом.
Українська
0
134
2.3K
104K
Букініст
Букініст@IGnatyshak·
@lavendersteps З дружиною плануємо своїм дітям закривати потреби базові до завершення університету + 2 роки після. Щоб був час на пошуки себе. А ще додати 50% до вартості житла, коли буде перша частина вже зібрана. Надіюсь все вийде.
Українська
0
0
28
645
Lavender
Lavender@lavendersteps·
Питання до тих, у кого є дорослі діти, які ще живуть з вами і працюють на якихось своїх перших роботах. Ви берете з дітей гроші в сімейний бюджет? Якщо так, то чому? І скільки, який % від доходу дитини? Якщо ні, то теж - чому?
Українська
88
2
210
35.3K
Букініст
Букініст@IGnatyshak·
@falledlenin Не коректно охактеризували Прокоповича. Постать 18 ст. колаборант? Ну тоді всіх діячів до епохи лібералізму називайте фашистами. Треба притягувати іст. постаті, а не відштовхувати. Нащо нам ущербна, слабка позиція? Так він дав ідею назві Московії. "Я тебе породив, я тебе і ..."
Українська
1
0
2
42
Український часопис
#Ганьба #Мордор 18.06.1677 в м.Київ народився Феофан Прокопович (1677 — 1736) — український богослов, ректор Києво-Могилянської академії (1710—1716). Промосковський колаборант, прихильник деспотичного царя Петра І.
Український часопис tweet mediaУкраїнський часопис tweet media
Українська
2
4
13
879
Букініст
Букініст@IGnatyshak·
@bxxXz3PuEQ9KIrX Він просто обдумує як коректно відповісти, щоб не образити її почуття
Українська
0
0
0
65
Психологиня в ефірі
Психологиня в ефірі@bxxXz3PuEQ9KIrX·
Сьогодні у соцмережах натрапила на допис жінки, яка пише, що чоловік не розмовляє з нею вже 2 місяці (вони живуть разом) та ігнорує всі спроби поговорити. І називає це гостингом. Так от, якщо ви не знали, це називається не гостинг, а психологічне насилля.
Українська
41
16
1.8K
51.8K
Букініст
Букініст@IGnatyshak·
@owe_clive @mr_vadym_paul Тут все зрозуміло. Але є не свідомі порушення чи випадкові, за які хочуть покарати максимально. Захищаючи, ти не можеш захищати наполовину.
Українська
1
0
2
69
yuliia
yuliia@owe_clive·
@IGnatyshak @mr_vadym_paul Памʼятаю якось до мами прийшла знайома А вмовити їх знайому В (через мою маму) не подавати заяву на її сина (він зґвалтував доньку знайомої В). Мама відмовилась. Мені здається, якщо людина має принципи, моральність - вибір навпаки дуже простий
Українська
2
0
5
94
Mr. Paul
Mr. Paul@mr_vadym_paul·
Я ніколи не розумів концепції до останнього захищати своїх кєнтів/подруг/колег, навіть коли вони зробити якусь відверто аморальну херню чи грубо порушили закон. Для мене це показник відсутності моральний орієнтирів та власної гідності
Українська
6
1
113
6.6K
Букініст
Букініст@IGnatyshak·
@whatafactukr Ескаватор навчитись ним керувати і копати щось на городі, бункер чи просто ямку.
Українська
0
0
2
48
WTF_ukr
WTF_ukr@whatafactukr·
Що оберете?)
WTF_ukr tweet media
Українська
107
5
257
13.9K
Букініст
Букініст@IGnatyshak·
@DenShtilierman Вважаю, що Індія працює на свої інтереси, а не інтереси Росії і ставити в категорії ворогів, шкідливо. Всі держави так роблять, всі вороги?
Українська
0
0
2
205
Denys Shtilierman
Denys Shtilierman@DenShtilierman·
Госсекретар США Марко Рубіо привітав росіян з Днем Росії. Але якщо ви думали, що це найбридкіша новина за сьогодні, то ні: міністр закордонних справ Індії С. Джайшанкар зробив у Bloomberg пряму заяву: «Індія закуповувала нафту в Росії, починаючи з 2022 року, оскільки вона була дешевою та доступною, і робила це на прохання США з метою утримання світових цін на нафту на низькому рівні. Тоді США спеціально попросили Індію закуповувати російську нафту для стабілізації нафтового ринку. Я купую нафту, виходячи з її вартості та доступності.» І додав, що не бачить у цьому жодної проблеми: «Давайте не будемо вдавати, що тут задіяний якийсь великий принцип. Я не думаю, що доречно робити з цього питання показну моральність.» Вдумайтесь у те, що тут сказано. У 2022 році, коли російські ракети летіли по наших містах, а світ запроваджував «нищівні санкції» проти Москви, Вашингтон за лаштунками просив Індію купувати російську нафту. Тобто публічно — санкції, заяви про «ізоляцію агресора» і «підтримку України до перемоги». А кулуарно — прохання забезпечити Кремлю стабільний ринок збуту, щоб, боронь боже, не зросли ціни на бензин для американського виборця. Те, що Індія нам не те що не союзник, а прямий ворог, який системно працює на інтереси Росії — відомо давно. Тут жодних ілюзій не було. Але цінність заяви Джайшанкара в іншому: вона документально підтверджує, що і США ніколи не були нашими союзниками. У кращому випадку — ситуативними партнерами, для яких ціна на заправці в Огайо завжди важила більше, ніж безпека європейського континенту. Важливо розуміти: США вже вп'яте рятують Російську імперію від розвалу. Попередні рази тут 👉 x.com/i/status/17407…. Америці вкрай вигідний фактор дестабілізації євразійського регіону у вигляді Росії, тож вони роблять і робитимуть усе для її збереження. Але цього разу у Вашингтона не вийде. Завдяки незламності українського народу сьогодні в нас найкраща армія у світі та власний ОПК, який дістає ворога від зони ТОТ і на тисячі кілометрів углиб — без жодних чужих дозволів.
Denys Shtilierman tweet media
Denys Shtilierman@DenShtilierman

As the shelling of Ukraine becomes more frequent and widespread, and as the West fears a future war between NATO countries and Russia, I would like to remind you of the chances the world has missed to destroy the Russian empire. Over the past hundred years, the United States has repeatedly had the chance to end Russian imperialism forever, but it has never seized the opportunity. The first time was when William Bullitt brought back from Petrograd in 1919 Lenin's proposal for a ceasefire and fixing the borders in their current state, i.e., dividing Russia into five or more sovereign states. For some reason, Woodrow Wilson did not even find time to respond to such an excellent proposal. Moreover, the famous Fourteen Points, in which he outlined his vision of the international order after World War I, despite promises, were not implemented. Even then, it was clear that the terms of the Treaty of Versailles would push Germany and Russia into each other's arms, and that World War II would become inevitable. Bullitt made his attitude to this fact clear by resigning from the State Department in protest. The second chance came during the Second World War, when the United States began to help the USSR by providing arms, ammunition, food, transportation, and ammunition under the terms of the Lend-Lease. This dramatically influenced the course of the war and allowed the USSR to defeat Nazi Germany. Having such a favorable negotiating position, the #US government, for some reason, did not receive any written guarantees from the USSR that the population in the liberated European territories would not be subjected to the criminal, communist ideology. Moreover, at that time, it was even possible to demand that Stalin soften the internal policy of the USSR. This could have significantly affected the fate of the peoples enslaved by the communist regime within the then Soviet state. But Roosevelt did nothing in this direction. Now we all understand the reason why. According to researchers, Franklin Roosevelt's administration was literally crawling with Stalinist agents. In particular, his most trusted man, Alger Hiss, head of the Office of Special Political Relations, whom Roosevelt had instructed to work out the creation of the United Nations, was a spy for the USSR. Roosevelt was satisfied with Stalin's vague promises that he would not use terrorist methods in his zone of influence. Stalin once again deceived the U.S. leadership by not keeping his word, and as a result, 140 million Europeans were thrown into the hell of Soviet dictatorship for more than 50 years. The third chance came in 1991, when the USSR finally collapsed. The U.S. government was supposed to support all necessary democratic transformations in Russia until its complete de-imperialization. For some unknown reason, Ronald Reagan's assertion that Russia was an evil empire was ignored. Historical lessons were not taken into account, for example, George Kennan's "Long Telegram," in which he described in detail the impossibility of cooperation with the USSR "Soviet leaders are driven [by] necessities of their own past and present position to put forward which [apparent omission] outside world as evil, hostile and menacing." I would like to remind you that William Bullitt and George Kennan studied Russia very well, communicating with the intellectual elite of the USSR at the time. It is an interesting fact that "Bullitt and Kennan were friends with Bulgakov, and became the prototypes of the characters: Voland and Koroviev in The Master and Margarita. Despite Bullit's warm personal relationship with Stalin and other Soviet leaders, he informed Washington about the real, terrifying nature of the USSR." Instead of obstruction, the U.S. offered Russia the scam of taking the USSR's seat in the UN, thereby demonstrating its willingness to indulge the Kremlin rulers' further imperial ambitions. By neglecting the global denuclearization of Russia, the U.S. allowed the entire nuclear stockpile of the USSR to be concentrated in the hands of one crazy scoundrel. Very soon, we will win this war, and by "we" I mean Ukraine and the collective West. We have no right to ignore such hard and tragic lessons of history and not take advantage of the fourth chance to end Russian imperialism. Russia must be finally denuclearized, de-imperialized, disarmed, go through the process of purification, and be under external control for at least 20-30 years. It must be finally understood that there is no point in negotiating with Russia and that the fifth chance to end the Russian empire may not come. Russia is not a state, but a terrorist entity, and after its defeat, all its territory will have to come under the trusteeship of the United Nations, and only under such conditions will it have the opportunity to become a civilized country for the first time in its existence. #unrussiaUN #russiaisateroriststate #UkraineRussiaWar #StandWithUkraine

Українська
44
327
1K
39.1K
Букініст
Букініст@IGnatyshak·
@RostislavSarh @commissaire__m Є факти, продаж на аукціоні. Далі Ваші суб'єктивні враження. Все мистецтво так побудоване як Ви описали. Не розумію чому бороти саме українського успішного митця? Яка причина у Вас наприклад?
Українська
1
0
1
12
великий Усереднювач
@commissaire__m @IGnatyshak *Мистецтво* складається не тільки з художників, а й з розгалуженої системи "скандали, інтриги, розслідування", з якої пересічний українець дізнається, що існує Іван Марчук - найдорожчий український художник. І ви теж, свідомо чи ні, є її частиною.
Українська
2
0
0
35
Останній оябун
Останній оябун@commissaire__m·
На УП.Культура вийшов дуже смішний текст про те, що Іван Марчук — переоцінений художник (привітали діда з ювілеєм!) В ньому якась експертиня буквально каже: «це не має стосунку до мистецтва». До вашої уваги: «штучно розпіарений» Марчук і «справжнє мистецтво» Нікіти Кадана
Останній оябун tweet mediaОстанній оябун tweet media
Українська
19
13
337
18.7K
Pablo Lucha Dnipre 🍉 🇺🇦
Насправді хотілось би якогось чоловічого медіа, але без цих усіх казиків, ставок та інцельства.
Українська
24
0
54
9.4K
Букініст
Букініст@IGnatyshak·
@FilonenkoOles Лише краще московит чи росіянин, бо руські це назва українців до кінця ХІХ століття.
Українська
0
0
1
51
Букініст
Букініст@IGnatyshak·
@shwablyk_palaie Тут не про недорозвинутість, а те що чоловіки не зосереджені на другорядних речах, тому виходять казуси. Але це створює приємну ілюзію незамінності мами. Тут всі у виграші. Не викладала б вона весело історію цю якби він у всьому був рукожоп.
Українська
0
0
0
35
закарпатський шваблик
Мене дуже заїбало, те що з чоловіків роблять трирічних дітей або недорозвинених якихось імбицілів. Те що на фото ніхуя не смішно. Як чоловіки тоді взагалі виживають? Я не знаю хто винен у цьому чи жінки, що самі ж роблять таке з чоловіків? Чи самі чоловіки, що саботують будь-яку роботу в межах побуту. Чоловіки дорослі самодостатні особливості, якщо ні то й трахатися, в тим більше створювати з ним сім'ю — не варто.
закарпатський шваблик tweet media
Українська
109
30
1.9K
121.2K
Букініст
Букініст@IGnatyshak·
@PasichnykOlga Або коли йдеш з коляскою, а тебе переганяють з сигаретою, і нема чим дихати.
Українська
0
0
1
565
Пасічник.
Пасічник.@PasichnykOlga·
Чим керується людина,яка при наявності безлічі вільних місць на літній терасі кавʼярні(всі в тіні), обирає сісти саме біля жінки зі сплячим немовлям, курити і голосно дивитись рілси чи то тіктоки?
Українська
44
3
762
27.9K