ทวีตที่ปักหมุด
саня на трьох опорах
49.5K posts


@adsumusssss переїзд теж велика мозгойобка, скажу я вам)
Українська

@requiharle Хату шукати уже проблема, а якщо ще зверху щось то да
Українська

@spade_reaper @inapprman до речі да. з цукром зубам пизда. аж трещить. фу
Українська

@requiharle @inapprman я теж беру без цукру, від неї в мене зуби не плавляться )
Українська

@inapprman для діабетиків, наприклад. моїй мамі не можна з цукром.
а я не люблю багат цукру споживати, але люблю смак коли
Українська

@IGnatyshak люди не хочуть здавати, якщо є кіт
або ті хто хоче, здає дуже далеко, де нам не зручно.
майже завжди це останні поверхи, а це небезпечно
Українська

@requiharle Підкажіть а в чому складність? Зустрічаю багато таких повідомлень і не розумію всіх нюансів.
Українська

@requiharle Такому 🐱 я б здала! Буду здавать на Салютi (нов.дома) 1 к. 3 пов. Десь пiсля 10 Липня.
Українська

@requiharle Не знаю вас, але останні кілька днів бачу ваші повідомлення, і безмежно щасливий за вас!
Українська

@requiharle Дивно, що такі люди існують,які можуть таку дурню писати.
Українська

@nepyzghenyj абсолютно не смішно. нам в цій, де ми зараз, майже нема життя. а з тваринкою брать не хочуть
Українська

@requiharle Ну хоч десь притулок знайдете🫤
Насправді не смішно.
Українська

@ElenStar_ та це якийсь жах, у мене вже руки опускаються. а в цій хаті на хтз вже просто неможливо жити.
Українська

@requiharle блін, це дуже несправедливо(
ех, колись буду сдавати хату на салтівці, буде 100% пет френдлі...
Українська

@W3JvQtDgphjUvCH ох, я вже не знаю, що робить.
а ті, хто не проти кота або в єбенях Харкова, або дуже високо, а це по перше небезпечно, по друге мені важко підійматися.
дуже хороший котя, не робить ніякої шкоди.
хоч бери і теж ховай, я хз((
Українська

@requiharle Я свого ховав на трьох хатах протягом 6 років. Майже не можливо знайти норм хату кітфрендлі навіть в Києві.
Українська

@requiharle Ваші пости тут чудові. Коли я бачу, що ви щасливі, то й я щасливий. Це чудово і приємно.
Українська








