Jkb PDPiU
3.4K posts


To zapodam temat:
Wintraderzy w ERL robią to co najmądrzejsze dla graczy dzisiaj, w skrócie:
Esport lolowy umarł, nie ma pieniędzy i ich nie będzie.
99% graczy nie wejdzie do Lec, pozostale 0.8% wyleci po sezonie bez powrotu, a 0.2% może okazać się materiałem na dłuższą karierę
.
Nawet jak wejdziesz do Lec to nie zarobisz na mieszkanie na lepszy start w życie, bo zarobki tam są bardzo kiepskie dzisiaj. Chyba że pograsz kilka lat (co się nie wydarzy, sory).
Wintrader nie obudzi się z ręka w nocniku za x lat nie umiejąc niczego więcej poza graniem w dorosłym życiu, bo swoje zarobił na sprzedawaniu meczy, a z kariery na pewno by tego nie zrobił.
Riot w żaden sposób tego nie ściga, nie weryfikuje, konsekwencje sa żadne, chuj wie czemu, może trudno udowodnić.
Z resztą, kurwa, są ludzie którzy aktywnie grają albo posiadają drużyny na własność i obstawiają mecze swoich ekip (co jest surowo zabronione przez Riot ale tylko w teorii).
Tl:dr Wintraderzy w sumie robicie dobra robotę, bo nikt was nie złapie, swoje zarobicie i nie ma lepszej drogi na zarobienie kasy w esporcie.
Kariery i tak nie zrobicie.
dejf@DejfDawid
ZBIERAM TEMATY DO dejfGADA #11 na @gadaja_ Pytania, opinie, tejki itp itd zostawiajcie tutaj 👇
Polski

nie rozumiem fenomenu Bagiego, imo jest jednym z najbardziej wkurwiajacych influ xdd
ori.@bientyqueen
Nowy program wystartował. Jak wrażenia? #farmabagiego
Polski

@Konrad_Wernicki Do końca starego komucha pojebało. Coś tam już w bani nie styka.
Polski

@BombaTeamGG @UNMTD @TeamPOL_Esports @Pedro_Paprzycki @Devilpiotr_ @trymbilol @RuRiX_ @JaskierBB @Dylan__LoL To spotkanie dla poważnych ludzi a nie cweli konfidentów.
Polski

@UNMTD @TeamPOL_Esports @Pedro_Paprzycki @Devilpiotr_ @trymbilol @RuRiX_ @JaskierBB Za merytorycznie, a gdzie jakiś @Dylan__LoL dla równowagi?
Polski

🔴 Pogadajmy o @TeamPOL_Esports!
🟪 Plany na projekt i największe wyzwania
🟪 Selekcja zawodników i budowa zespołu
🟪 Siła pozostałych reprezentacji
🟪 Znaczenie ENC dla polskiego esportu
👥 @Pedro_Paprzycki, @Devilpiotr_, @trymbilol, @RuRiX_, @JaskierBB.
⏰ 19:00
📺 ttv/unmtd

Polski

@PROSIACZEK19477 @glosiciele Odklejony jesteś i pierdolisz. To, że ktoś jest mitomanem i pierdołą to nie znaczy, że można mu specjalnie życie niszczyć.
Polski

@glosiciele i takie ludzie jak Jkb PDPiU istnieją i mają prawa wyborcze, jak on sam na siebie sprowadza te plagi xD
Polski

@glosiciele I takie memy to ja szanuję a nie pierdolenie żeby pierdolić i życie niszczyć.
Polski

POLSKA POLACY JEDZIEMY PO ZŁOTO!!!!
Będziecie z nas dumni obiecuję

Team Poland Esports@TeamPOL_Esports
Poznajcie Reprezentację Polski w League of Legends na Esports Nations Cup 🇵🇱 Główny skład Top: Sebastian @tracynlol Wojtoń Jungle: Kacper @Inspiredlol Słoma Mid: Mateusz @czajekklol Czajka Bot: Franiszek @Harpoonlol Gryszkiewicz Support: Alan @Busio Cwalina 🇵🇱 Rezerwowi: Sub-Jungle: Marcin @JankosLoL Jankowski Sub-Support: Adrian @Trymbilol Trybus
Polski

@Dylan__LoL @drewlevin @RiftLegendsPL Chuj Ci w dupę konfidencie. Na rodaka do obcych władz donosić, zero kurwa czegokolwiek.
Polski

Siema @drewlevin oglądasz może qwali do @RiftLegendsPL? bo tam takie fajne nicki
5 poziom honoru coś ten?

Polski

Pijany kierowca (ponad 2 promile alkoholu) wjechał z dużą prędkością w tył innego auta, którym podróżował mężczyzna z dzieckiem. Po zderzeniu sprawca i jego pasażer próbowali uciec pieszo, jednak zostali natychmiast ujęci dzięki interwencji policjanta po służbie oraz osób postronnych. Nikomu nic poważnego się nie stało.
Szybko wyszło na jaw, że 27-letni sprawca nie posiadał uprawnień do kierowania, a w jego samochodzie zabezpieczono znaczne ilości narkotyków – blisko 200 gramów mefedronu i tabletki MDMA. Mężczyzna usłyszał zarzuty jazdy po pijanemu, spowodowania kolizji oraz posiadania narkotyków, po czym decyzją sądu trafił do tymczasowego aresztu na trzy miesiące.
Gorzów Wielkopolski
Polski

Bohater, którego potrzebowaliśmy, ale na którego nie zasługiwaliśmy - @Silv4nn 👏
Już myślałem, że znowu będę musiał ogłaszać tego Piotrusia, ileż można...
Chłopaki pogadają pewnie o wszystkim, byle nie o lidze, więc zapraszamy o 9:00 na AUDYCJĘ 🫡

Polski

@JaskierBB Może i jesteśmy chujowi na tle Europy ale chociaż nicki mamy śmieszniejsze ; )
Polski

@fe4ther41 Czy Xayoo może obecnie zagrać w RL? (piszę i tu żebyś nie zapomniał zapytać)
Polski



















