instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱

27.5K posts

instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 banner
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱

instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱

@ReMRaQ

MD, obstetrician, somewhere in Poland 😉 Italy, Masuria, sailing, skiing, gardening... W&W ;)

เข้าร่วม Nisan 2014
2.3K กำลังติดตาม1.4K ผู้ติดตาม
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 รีทวีตแล้ว
DorotaGth 🇵🇱 🇪🇺
Stefan Niesiolowski, polityk którego mi najbardziej brakuje bo jako jeden z nielicznych potrafił nazywać sprawy tak, jak się miały. Nie używał "nie eskalujących" określeń, tłukł między oczy. Fałszywie oskarżony przez PiS, uniewinniony przez sądy. Bez niego obecna polska polityka wygląda jak dom przemocowy, gdzie ofiara ma wszystkie narzędzia by bronić sie przed ciosami przemocowego domownika ale tego nie robi, by nie pobrudzić sobie sukienki.
Polski
45
399
1.2K
11.8K
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 รีทวีตแล้ว
Ivy Karska 🖤
Ivy Karska 🖤@Lacraa6·
Czytam.. że przygłupy Karolka czyli Przydacz, Bogucki, Faflun itd będą wozić swoje polskie, patriotyczne, biało-czerwone dupska w wypasionych niemieckich BMW z wyposażeniem VIP 💪 No przyznam szczerze - "mają rozmach sqrvysyny" 🫣
Ivy Karska 🖤 tweet media
Polski
42
446
1.5K
9.6K
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 รีทวีตแล้ว
Mila
Mila@wlkpolanka·
Ministerstwo Zdrowia zlikwidowało Zespół ds.przeciwdzialania oszustwom i korupcji w lipcu 2023r. Rządy w Polsce sprawowała wtedy prawica, a ministrem zdrowia był wtedy Adam Niedzielski. Dlaczego kłamiesz? @jciesz rynekzdrowia.pl/Prawo/MZ-zlikw…
Mila tweet media
Polski
45
411
837
8.1K
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 รีทวีตแล้ว
Helutka II konto -sierpień 2024
Cały czas nie mogę wyjść ze zdziwienia, że taki człowiek został prezydentem.. Pomijając fakt, że wybory zostały sfałszowane... Buta, arogancja i chamstwo. Prostackie maniery z Grand Hotelu dyskredytują Nawrockiego jako głowę państwa.. To jest dramat dla narodu
Polski
34
88
271
3.6K
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 รีทวีตแล้ว
PiotrMakowiec
PiotrMakowiec@piotr_makowiec·
Dobrze że Dziadek Stanisław nie dożył tej chwili 🤷‍♂️wykształcił Wielu Chirurgów w Akademi Medycznej @gdansk którzy coś Sobą reprezentowali tzw Kindersztuba taki strój nawet na przesłuchanie to ośmieszanie Ojczyzny 🇵🇱🇪🇺
Polski
120
51
388
43.6K
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 รีทวีตแล้ว
r00t🇪🇺
r00t🇪🇺@r00t_Sigvall·
Przesłuchałem całe nagranie „redaktora”. Warto dodać, że przedmiotem jego niemal 10-minutowego monologu nie była żadna decyzja państwa polskiego, uchwała Sejmu czy działanie władz publicznych. Chodziło o obywatelską inicjatywę przyznania Prezydentowi Wołodymyrowi Zełenskiemu symbolicznego „Orderu Przyjaźni”, którą wcześniej podlinkowałem. Odpowiedzią na tę inicjatywę nie była polemika ani rzeczowa dyskusja. Był za to nieprzerwany ciąg wyzwisk, obelg i pogardliwych określeń kierowanych pod adresem różnych osób i grup społecznych, wielokrotnie odwołujących się również do pochodzenia etnicznego i narodowości. Najbardziej niepokojące nie jest jednak samo nagranie. Najbardziej niepokojące jest to, że w ciągu kilku godzin około 10 tysięcy osób nagrodziło ten przekaz polubieniem, a blisko 2 tysiące zadeklarowało w komentarzach pełną zgodę z jego treścią. Jeżeli ktoś pyta, czym karmiona jest dziś część społeczeństwa i skąd bierze się narastająca ksenofobia, radykalizacja oraz przyzwolenie na język pogardy, to odpowiedź znajduje się właśnie w takich materiałach. W komentarzach pod postem transkrypcja, wykonałem ją dla osób, które nie chcą tego człowieka słuchać. facebook.com/share/v/1Dj4t6…
r00t🇪🇺 tweet mediar00t🇪🇺 tweet mediar00t🇪🇺 tweet mediar00t🇪🇺 tweet media
Polski
11
59
205
4K
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 รีทวีตแล้ว
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 รีทวีตแล้ว
r00t🇪🇺
r00t🇪🇺@r00t_Sigvall·
Ja także podpisałem tę inicjatywę. I jestem z tego dumny. Podpisałem ją nie dlatego, że nie znam historii. Wręcz przeciwnie. Im więcej czytam świadectw ludzi, którzy przeżyli wojny, obozy koncentracyjne i ludobójstwa, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że przyszłości nie buduje się na nienawiści. Pamięć o Wołyniu jest naszym obowiązkiem. Tak samo jak pamięć o Auschwitz, Ravensbrück, Katyniu i innych tragediach XX wieku. Ale pamięć nie może być narzędziem do szczucia jednych narodów przeciwko drugim. Nie interesuje mnie polityka oparta na wskazywaniu kolejnych wrogów. Nie interesują mnie „listy hańby”, publiczne napiętnowanie ludzi ani próby dzielenia obywateli na patriotów i zdrajców. Jestem Polakiem. Kocham swój kraj. Właśnie dlatego uważam, że patriotyzm oznacza odwagę budowania mostów tam, gdzie inni próbują budować mury. Można domagać się prawdy o Wołyniu i jednocześnie wyciągać rękę do współczesnych Ukraińców. Można pamiętać o ofiarach i jednocześnie odrzucać nacjonalizm. Można być patriotą, nie stając się wyznawcą nienawiści. Historia nauczyła mnie jednego: wojny i tragedie zawsze zaczynają się od słów. Od podziału ludzi na „naszych” i „obcych”. Od przekonania, że jedni są lepsi od drugich. Dlatego nigdy nie będę po stronie tych, którzy próbują budować swoją politykę na strachu, pogardzie i wzajemnej wrogości.
Polski
28
86
266
2K
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 รีทวีตแล้ว
𝕸𝖔𝖗𝖌𝖊𝖓𝖘𝖙𝖊𝖗𝖓
Kundelki pisowskie są już pacyfikowane przez emerytów na ulicach
Polski
15
81
402
9.7K
Zbigniew Bogucki🇵🇱
Zbigniew Bogucki🇵🇱@BoguckiZbigniew·
Gigantyczny skandal w Szpitalu Południowym. Za to wszystko politycznie odpowiada D. Tusk‼️ To jest gigantyczny skandal. To jest szpital zarządzany przez Rafała Trzaskowskiego. Ten człowiek, który przyjął te pieniądze, to jest człowiek, który był w Koalicji Obywatelskiej. Koalicją Obywatelską w Warszawie kieruje pan Kierwiński. Zarządzali, byli w radach nadzorczych, ludzie związani z Koalicją Obywatelską, przychodzili do tego saloniku, ludzie z Koalicji Obywatelskiej. A premier Tusk wychodzi i mówi, że ta sprawa nie ma tylko jednego politycznego znaczka. No właśnie ma jeden polityczny znaczek. To jest znaczek Koalicji Obywatelskiej, a za to wszystko odpowiada, w sposób naturalny, politycznie premier. To nie jest jakieś odkrywcze.
Polski
364
410
1.3K
13.1K
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱
@AllyMcItalia A to nie jest tak, że z wojskowych baz amerykańskich na terenie Włoch, startowały amerykańskie samoloty? Meloni zapewniała, że pomimo nie popierania wojny z Iranem i powstrzymania włoskiej armii od aktywnego udziału w niej, bazy amerykańskie mogą działać. Włoskie piekiełko 😒
Polski
1
0
4
87
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 รีทวีตแล้ว
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi@ObiWanKenobyg1·
Panie @NawrockiKn, czy jest pan rosyjskim agentem? Ile osób w pana gabinecie pracuje dla Rosji Putina?
Obi-Wan Kenobi tweet media
Polski
85
179
381
4.6K
gattaX
gattaX@gattgattax·
ℹ️🚨 Kochani, akcja jest. Nowy, dobrze zapowiadajacy sie zawodnik, z malym stazem na TT/X (zaledwie kilka lat)🤓 🆘 Mile widziane 👉 FF+RT dla niego 🔄 ✅ @vonstegman1 ✅ 📢 Pamietacie?
gattaX tweet media
Polski
50
143
271
2.3K
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 รีทวีตแล้ว
R_Sky 🇵🇱🇪🇺 🏳️‍🌈✌️
Telewizja dla inteligentnych inaczej. Czy wyobrażacie sobie żeby jakakolwiek telewizja mogła zaprezentować tego typu napisy w swoich programach? 🤦 Czy @KRRiT__ w ogóle żyjecie tam? No przecież to jest takie dno i szambo, że na to nie ma przyzwoitego komentarza. 🤦 A podobno, jak to stwierdziła pisowska propagandystka, nie ma tak, że jedną partię lubią a innej nie. 🤦
Polski
83
260
940
30.3K
instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 รีทวีตแล้ว
DorotaGth 🇵🇱 🇪🇺
Anulowałam dzisiaj subskrypcję na X. Powód podałam następujący; "Anuluję subskrypcję z powodu braku możliwości rozwijania konta, ustawiczne usuwanie obserwujących z mojego konta przez operatora X. Ustawienie algorytmów w taki sposób, że sprostanie wymaganiom dla nie zarobkującego użytkownika X nie jest możliwe i wymaga 24 godzinnej obecności na X, masowe blokowanie kont moich followersów, liczne shadowbany, przy których pisanie postów traci sens. Likwiduję subskrypcję za dyskryminację kont strony demokratycznej oraz jawne ograniczanie ich zasięgów. Jestem bliska likwidacji konta na X, gdyż korzystanie z niego przy takiej polityce X przestaje być sensownym sposobem na wyrażanie swoich poglądów. " DorotaGth
DorotaGth 🇵🇱 🇪🇺 tweet media
Polski
153
222
779
13.4K