instant 🇵🇱 🇪🇺 🇮🇹 🇺🇦 🇮🇱 รีทวีตแล้ว

Stefan Niesiolowski, polityk którego mi najbardziej brakuje bo jako jeden z nielicznych potrafił nazywać sprawy tak, jak się miały. Nie używał "nie eskalujących" określeń, tłukł między oczy.
Fałszywie oskarżony przez PiS, uniewinniony przez sądy.
Bez niego obecna polska polityka wygląda jak dom przemocowy, gdzie ofiara ma wszystkie narzędzia by bronić sie przed ciosami przemocowego domownika ale tego nie robi, by nie pobrudzić sobie sukienki.
Polski






















